Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 16:42   #1
Kako se zdebljati?

eto večina cura ima problema kako smršavit...ja bi htila savjete kako se zdebljat ja dosta puno jedem ali mi se to uopće ne prima...iam 50 kila i visoka sam 170...aj help ljudi hehe
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:07   #2


ili, po naški:

 
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:21   #3
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
eto večina cura ima problema kako smršavit...ja bi htila savjete kako se zdebljat ja dosta puno jedem ali mi se to uopće ne prima...iam 50 kila i visoka sam 170...aj help ljudi hehe
prvo kreni u teretanu jer bez toga nema nista. 3x tjedno je dosta

jedi 5x na dan al obilno!. izbaci sav junk food osim ako se nezelis udebljati oko trbuha. gledaj da ugljikohidrate jedes ujutro i popodne i izbjegavati ih navecer.

namirnice koji su tvoji prijatelji: integralna tjestenina,pileca/pureca prsa, janjeci,junjeci, teleci but(dakle malo masno meso), riba, puno povrca i voca, fazol, leca, zobene pahuljice(najbolje za dorucak sto mozes izabrati-dodas jos jogurt i neko suseno voce),jaja, posni sir(svjezi kravlji),maslinovo i laneno ulje...

piti dosta vode, min 2l dnevno

uglavnom uz puno paznje na prehranu i redovit trening racunaj da je 1kg mjesecno super(ako nije salo)


eto to je moje misljenje.
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:25   #4
Quote:
Disperadun kaže: Pogledaj post
prvo kreni u teretanu jer bez toga nema nista. 3x tjedno je dosta

jedi 5x na dan al obilno!. izbaci sav junk food osim ako se nezelis udebljati oko trbuha. gledaj da ugljikohidrate jedes ujutro i popodne i izbjegavati ih navecer.

namirnice koji su tvoji prijatelji: integralna tjestenina,pileca/pureca prsa, janjeci,junjeci, teleci but(dakle malo masno meso), riba, puno povrca i voca, fazol, leca, zobene pahuljice(najbolje za dorucak sto mozes izabrati-dodas jos jogurt i neko suseno voce),jaja, posni sir(svjezi kravlji),maslinovo i laneno ulje...

piti dosta vode, min 2l dnevno

uglavnom uz puno paznje na prehranu i redovit trening racunaj da je 1kg mjesecno super(ako nije salo)


eto to je moje misljenje.
__________________
Ćelavi bez ruku
za kosu se vuku.
taxxxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:58   #5
chipsa
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:09   #6
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
eto večina cura ima problema kako smršavit...ja bi htila savjete kako se zdebljat ja dosta puno jedem ali mi se to uopće ne prima...iam 50 kila i visoka sam 170...aj help ljudi hehe
Ako želiš expres rezultate---> Prije spavanja debeli sendvic ili tjesteninu, cornflakes, kolačić ili nešto slično. Uglavnom se baziraj na onome što kupiš u pekari i na tjestenini i uglavnom se hrani ugljikohidratnim tj stvarima koje dolaze od brašna, krumpira ili riže.
Ako nemaš apetita odi u trgovinu bodibilding proizvodima i kupi si mega mass 3000 ili nekakav drugi ugljikohidratni proizvod sa kojim ćeš u par gutljaja dobiti kalorija kao da si pojela jebenica večeru.
Ja bih ti preporučio i da odeš na vađenje krvi da ti pregledaju razinu tireoidnih hormona dakle T3, T4 jer su oni regulator izmjene tvari u tvom tijelu a ako tvoja štitnjača previše proizvodi normalno je da mršaviš tj da se ne možeš udebljati.
A možda si i trudna!
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:20   #7
pizza, čips, kolača puuuuno i čololade, najbolje ti je prije spavanja popapat što kaloričniji obrok onda se to najbolje prima...
__________________
MOJI ALBUMI http://public.fotki.com/neo7/
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:36   #8
Quote:
taxxxi kaže: Pogledaj post
sta se cudis?
ako jede full obilne obroke(kao sto sam napisao da je potrebno) onda mora paziti da nejede puno masno i ugljikohidrate sa visokim GI jer ce joj salo ici uglavnom u trbuh i guzice. dakle cilj je dobiti malo "mesa" a ne slaufe oko struka i guzice ko kante...


ma dajte ljudi kakve joj to savjete dajete?!! kakav cips, pizze, mcdonalds i sl???
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:36   #9
Quote:
Disperadun kaže: Pogledaj post
sta se cudis?
ako jede full obilne obroke(kao sto sam napisao da je potrebno) onda mora paziti da nejede puno masno i ugljikohidrate sa visokim GI jer ce joj salo ici uglavnom u trbuh i guzice. dakle cilj je dobiti malo "mesa" a ne slaufe oko struka i guzice ko kante...


ma dajte ljudi kakve joj to savjete dajete?!! kakav cips, pizze, mcdonalds i sl???
Ti joj kao fol predlažeš zdravo debljanje, jel? Oksimoron samo takav
__________________
Ćelavi bez ruku
za kosu se vuku.
taxxxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:54   #10
Very easy to become like a porky-Piggy!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 20:15   #11
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
eto večina cura ima problema kako smršavit...ja bi htila savjete kako se zdebljat ja dosta puno jedem ali mi se to uopće ne prima...iam 50 kila i visoka sam 170...aj help ljudi hehe
trpaj, sestro, trpaj svaki obrok ko da ti je posljednji. Ti mater, da bar JA imam tvojih problema.
Ali danas mi je teta u ducanu u kojem sam kupovala traperice odmjerila i rekla..."Vi ste 38?" Jesam kurac.
Ali sam joj rekla "Bog vas blagoslovio!"
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 20:21   #12
pozdrav
mene je to dugo mučilo!
pij B-kompleks ili plibex, kikiriki i mliko, ili krafnu svaki dan uz normalnu spizu!
grace is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 20:47   #13
Quote:
taxxxi kaže: Pogledaj post
Ti joj kao fol predlažeš zdravo debljanje, jel? Oksimoron samo takav
pa i nije, al ocito ti to nekuzis.... ako se nerazumijes stfu!

dakle govorim o povecanju tezine misica a ne dobivanju sala...
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:13   #14
mislim da bi u prehranu trebala ukljuciti i vise stvari na zlicu - ali, zdravih....
tako je barem pricala jedna nutricionistica na tv.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:38   #15
Quote:
Disperadun kaže: Pogledaj post
pa i nije, al ocito ti to nekuzis.... ako se nerazumijes stfu!
pošteno!

__________________
Ćelavi bez ruku
za kosu se vuku.
taxxxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:45   #16
Quote:
grace kaže: Pogledaj post
pozdrav
mene je to dugo mučilo!
pij B-kompleks ili plibex, kikiriki i mliko, ili krafnu svaki dan uz normalnu spizu!
tako je. i puno banana i mlijeko s medom.
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:45   #17
Pridruzi se klubu:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=151751
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 23:46   #18
hvala vam punooo ljudi...
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 23:52   #19
mislim da je meni najvise pomogao kikiriki
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 00:00   #20
Evo, i ja sam se konačno uspjela malo udebljati. Više ne izgledam k'o štakor

Meni je najviše "pomogao" alkohol. Pivo, pogotovo. Al' to nije za preporuku, valjda.
Od hrane se baš i ne debljam.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.