Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2014., 10:30   #801
Quote:
polo 1980 kaže: Pogledaj post
Mislio sam na starost
To mozes da pitas kad budes otisao da obavis uzgojni pregled
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:04   #802
Quote:
Twinkle T kaže: Pogledaj post
To mozes da pitas kad budes otisao da obavis uzgojni pregled
Eto hvala na informacijama
polo 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:19   #803
evo moje ese-blese. Prvo je bio plasljivko, a sada zlo nevidjeno. Ali disciplinirat cemo ga


Zadnje uređivanje pirata : 23.08.2014. at 20:11.
pirata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 21:20   #804
I ja sam tri dana ponosna vlasnica ovog malog čudovišta

I oduševljava nas sve više. Nema još dva mjeseca, zove se Paco i kupio nas je na prvi pogled
__________________
Take my advice! I don't need it!
sunashce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 21:41   #805
Jos jedan pas preprano odvojen od mame

Jel mi se samo cini zbog kuta slikanja ili mu je trbuh napuhan?
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 15:30   #806
Quote:
sunashce kaže: Pogledaj post
I ja sam tri dana ponosna vlasnica ovog malog čudovišta

I oduševljava nas sve više. Nema još dva mjeseca, zove se Paco i kupio nas je na prvi pogled

Presladak je, uzivaj i nemoj ga previse razmazit hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 19:55   #807
Pozdrav ekipa,

Namjeravam si nabaviti jednog malog JRT-a, pa me zanimaju iskustva oko toga da ostaje sam u stanu.

Trenutno zivim solo, te me ne bi bilo doma od 7 do 4-5, zavisi kakva je guzva u gradu , sve u svemu me zanima dali ima itko tko malog smrada ostavi tako dugo solo u stanu?
Kakav je kad je sam? Znam da je stvar odgoja i navike, ali ipak s obzirom na njihovu tvrdoglavost i hiperaktivnost...
jeremija8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:28   #808
Previse je to. Stene mora van u pocetku svaka 2 sata, s vremenom su izlasci rijedji, ali je to previse i za odraslog psa da bude sam kamo li steneta pogotovo s obzirom na pasminu. Velika je sansa da bi iz dosade radio sranja i unistavao, a ne postoji teoretska sansa da tako dugo ostavis malo stene samo.
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:01   #809
Bojim se da je to previse. A i kada bi se vratio (vjerojatno umoran) morao bi ga dosta setati, trcati, bacati lopticu itd.
pirata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:29   #810
To sam i ocekivao, iskreno zao mi ga je uzeti pa da se pati po stanu sam.

Ali jednostavno sam se zaljubio u malog smrada.

Kakvi su kad odrastu, tipa sa godinu dana. Bi mogli izdrzati to?

Setnja nakon posla nije problem, ako treba i sat-dva, bolje i to nego da sam nakon ureda zatvoren u stanu
jeremija8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:32   #811
Sa godinu dana nisu odrasli
Gle, zapravo nije bitno jel bi MOGLI izdrzat -to je naprosto previse (uostalom, nije ni zdravo) za bilo kojeg psa. Ako mozes organizirat da netko dodje i istrci ga na sat vremena (sad govorim o odraslom psu, za stene nema sanse) tak vec da.
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:44   #812
Ma znam. Rekoh bolje pitati nego da ga uzmem pa da se pati.
Realno tesko mi je pronaci nekoga tko bi ga mogao setati od pon do petka.
Morat cu cekati bolja vremena kad cu zivjeti u kuci sa vrtom

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
jeremija8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:00   #813
Quote:
jeremija8 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,

Namjeravam si nabaviti jednog malog JRT-a, pa me zanimaju iskustva oko toga da ostaje sam u stanu.

Trenutno zivim solo, te me ne bi bilo doma od 7 do 4-5, zavisi kakva je guzva u gradu , sve u svemu me zanima dali ima itko tko malog smrada ostavi tako dugo solo u stanu?
Kakav je kad je sam? Znam da je stvar odgoja i navike, ali ipak s obzirom na njihovu tvrdoglavost i hiperaktivnost...
Moj ostaje sam doma. Prvih 4 mjeseca znači od 2. do 6. mjeseca starosti je išao sa mnom na posao. Dok nije mogao trpit 8-9h bez wc-a. Onda sam ga poceo ostavljat doma.
On dok mene nema spava (snimao sam ga pa pouzdano znam ).
Eventualno se malo poigra s igračkama, ali većinu vremena spava. Kada dođem s posla, odemo u šetnju i igramo se s lopticom.
Dobar je doma, ali je trebalo vremena da ga se nauči da mu je paznja fokusirana na njegove igračke, a ne namještaj i slično. Moj ne dira niš doma.
A ta sreca kad se vratis doma...
Eto, ako imaš još kakva pitanja pitaj.
Impress82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:56   #814
Naravno, sve se moze kad se hoce, bitno je da ga prije posla proseces i poslije posla istrcis preko tjedna, a vikendima kako spada. Jedino je problematican period dok su jos mali i nemaju razvijen mjehur kak spada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 11:22   #815
Morrigan69, post ti je premješten na temu Koju pasminu izabrati?
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 17:45   #816
iz serijala moja loptica i Ja
__________________
JRT.
Kiiia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:31   #817
Unhappy

Pozdrav!
Vidim da skoro svi na forumu svoje pse drže unutra(i oni koji imaju kuće).Recite mi da li stalno kupate,čistite,četkate pse pošto su sa vama unutra.Sad kad dolazi hladnije vrijeme stalno su prljavi i mokri pošto se vole pravo isprljat na šetnjama .Moj ima 13mj.i stalno je vani pošto žena baš nije za to da bude unutra,a i dolazi beba za koji dan.Došao je kod mene sa 6mj.Ni sam nisam bio za psa u kući nikad,al kad ga vidim da stoji na vratima i gleda sa tužnim očima neznam šta da radim
polo 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:04   #818
Jack russelli obozavaju krevet i bit na povisenom, svi koje znam spavaju na krevetu i jastuku pa tako i moj. Poslije svake setnje sam odlazi u kupaonu u kadu na pranje sapica jer ide odmah na krevet. Barem mu uzmi one krevetice u pet shopovima pa da spava unutra u njemu.

Sent from my Galaxy S4 mini using tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:55   #819
Quote:
polo 1980 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Vidim da skoro svi na forumu svoje pse drže unutra(i oni koji imaju kuće).Recite mi da li stalno kupate,čistite,četkate pse pošto su sa vama unutra.Sad kad dolazi hladnije vrijeme stalno su prljavi i mokri pošto se vole pravo isprljat na šetnjama .Moj ima 13mj.i stalno je vani pošto žena baš nije za to da bude unutra,a i dolazi beba za koji dan.Došao je kod mene sa 6mj.Ni sam nisam bio za psa u kući nikad,al kad ga vidim da stoji na vratima i gleda sa tužnim očima neznam šta da radim
Kupam ga svako mjesec dana šamponom. A šape mu perem ovisno o potrebi.
Nakon kratke šetnje mu brišem šape vlažnim maramicama tj baby maramicama.
Sve ovisi koliko je prljav.
Ne bi sekundu imao srca ostavit ga van, a sada kad mu je život u kući normalna stvar, to je ravno ludilu. Jackie voli biti blizu vlasniku tako da mu teško pada život van. Moje skromno mišljenje.
Impress82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 13:29   #820
Quote:
Impress82 kaže: Pogledaj post
Kupam ga svako mjesec dana šamponom. A šape mu perem ovisno o potrebi.
Nakon kratke šetnje mu brišem šape vlažnim maramicama tj baby maramicama.
Sve ovisi koliko je prljav.
Ne bi sekundu imao srca ostavit ga van, a sada kad mu je život u kući normalna stvar, to je ravno ludilu. Jackie voli biti blizu vlasniku tako da mu teško pada život van. Moje skromno mišljenje.
Nije ti dobro kupat samponom tako cesto, preporuca se jednom do dva puta godisnje. Vodom da naravno, samponom ne.

Sent from my Galaxy S4 mini using tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.