Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 12:54   #21
Plaćam pola prve mjesecne rente,
Kad počinje ugovor..ili je već počeo?
Nisam skontala da li će biti kuhinje....Imam i gornje kuhinjske elemente ako bi trebalo, može služiti za držanje hrane, bolje da je na visočijem..
... jest da sam 600 km udaljena, ali eto.......
Pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:09   #22
A zašto se sade povrće i ljekovite trave? Mislim, pa peseki piške, nebute to valjda jeli? Ili je u ovoj ogradi uračunata i ograda za vrt?

Vidim da Andyzgc očekuje od Vučkići da zaljeva paradajze, pa pitam da li se možda tu sele psi od Vučkići?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:16   #23
Ne očekujem ja ništa, naprotiv, vučkici se dobrovoljno javila za zaljevanje bilja, pa kad ih imam već viška,bolje da se iskoriste nego da propadnu i završe u mom komposteru
andyzgc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:20   #24
@Pitstop veeeeliko hvala
Ugovor potpisujemo sad u tekucem tjednu. Pa idemo odmah kod Javnog biljeznika i u poreznu upravu.
Viseci elementi bi dobro dosli, ali 600km uhh


@Floki
Onda bumo sadili a pesi zaljevali
Ali vrtek bu bil zaseban za nas ljudeke

Ne, ne sele se
Tu ce biti svi psici koji su na placenom smjestaju + nicija Grazia + vec 3 nova stenca i ima mjesta za jos kojeg pasica
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:30   #25
Fali vam pasa, vidim. Mi bi rezervirali jedno mjesto.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:33   #26
@Floki. mjesto za tebe ili pasica
Eto, rezervirano pa za koga god
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 14:16   #27
Može za mene. Ja ću pecati u jezeru, pa kad se umorim, ostavim jednog psa na straži.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 15:39   #28
Menta je laka za kositi no raste vise kao deblja stapka no mirisi i tjera muhe pa je zgodna za oko vrta ili cvijeca. problem je sto se strasno siri i svake godine uzima sve vecu povrsinu pa treba paziti da ne ode tamo gdje ne zelis.
Imam jedan veliki element, to je kao skrinja cetvrtasta sa poklopcem na trokut, zgodna za stence, samo sto sam ja u Jaski pa ako vam treba bi netko trebao doci po nju.
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 16:21   #29
Pa zaboga, ljudi će držat peseke a ne prodavat pome i kukumare

No, kako je krenulo..meni se sve čini da će biti povrtnjak za cijelu PŠ
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 22:17   #30
Danas smo bili pri teti huncut i naravno da su decki za...avali i filozofirali, umjesto uzeli sve sto im se nudi
Izgleda da ih jucer od posla sunce lupilo u glavu
Kad smo dosli na imanje, lijepo su shvatili kako ce im grede ipak dobro doci
Teta huncut, najavljujemo se opet


@Floki dogovoreno
Ima na katu soba s krevetom pa se imas gdje odmoriti


@nusa, jel moze mjera elementa da vidimo jel bi to stalo u nas auto il' bi morali nest kemijati
Inace, sve sto nudis, mi uzimamo


@Pimp, bit ce i za na pijacu prodavat
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 23:39   #31
Ima već i kat s krevetom za odmorit?! Ok, onda da budem konkretna, jer krevet me uvijek navuče na konkretnost. Ja bih se najprije pozvala na tulum. Na žalost, ja sam u istom dr..ku kao i vi, pa ne mogu pomoći u opremanju svoje sobice na katu ali kad dođem, donjet ću već nešto, ne kao Danajac. Držim fige!
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 00:20   #32
Komoda je oko 1*1 m i duboka oko 60 cm. Nogice su dve propale ali moze i bez nogica ili se stave 4 ista komada drva ako treba odignut od zemlje. Mislim da je dosta neprakticna kao kucni element, no idealna gajba za stence. Na tavanu je sad a mrak je (kod nas nema rasvjete nocu :-)) ) pa pisem otprilike, no to je najvise tu negdje). To smo dobili jer mi obicno kada netko nesto mjenja ili kupuje novo a odbacuje staro ko cigici, sve uzmemo i svemu u pravilu najdjemo svrhu. Moja sestra ce imati dosta stvari na ljeto (pretpostavljam 7. mjesec) za odbaciti (ormari, kreveti, kuhinjski elementi, ..i to) pa ako ce jos trebati vama ili bilo kome, ja cu svakako najaviti u temi polklanja/trazi.
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 07:20   #33
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Ima već i kat s krevetom za odmorit?! Ok, onda da budem konkretna, jer krevet me uvijek navuče na konkretnost. Ja bih se najprije pozvala na tulum. Na žalost, ja sam u istom dr..ku kao i vi, pa ne mogu pomoći u opremanju svoje sobice na katu ali kad dođem, donjet ću već nešto, ne kao Danajac. Držim fige!
Kad je već opremanje sobice u pitanju, imam jednu lijepu fotelju za Floki da odmori kako treba
A naći će se i nekih jastučića i plahti, bilo za ljude ili pse, građevnog materijala isto tako, samo da vidim točno čega ima i koliko.
Floyd1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 11:05   #34
Eh sad, kaze T. daj pitaj ima li netko viska linoleuma

Treba nam 23m²
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 12:33   #35
Floyd hvala Ali ja neću linoleium u sobici! Hoću tepih! Mislim da imam jedan u šupi, pa ću si ga sama donjeti.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 12:36   #36

Linoleum je za pasice

Za tebe goli beton pa si sama rihtaj sobu kak ti je po cefu
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 15:06   #37
Šta je s tepisima..nisu higijenski za životinje ali ne znam može li vam poslužiti..imam jedan bijeli čupavi pamučni..Chili ga je krstila nekoliko puta a mi smo ga inače prali gumom na vikendici do sada..sasvim lijepo to podnosi..
MAlo se ofucao ali nebitno
Malo smo daleko ali je i to nebitno
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 00:17   #38
Pimp, tepih je za mene i premda nije higijenski za životinje, ja bih si ga uzela
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 09:05   #39
:klap: šta reći nego BRAVOOOO ... usput evo i ja si budem termin rezervirala za rekreaciju i odmor, samo da si organiziram raspored, na koliko dana se može rezervirat jednokrevetna soba sa spavaćom vrećom
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 09:38   #40
Ajme kako sam sretna za vas i peseke To ćete vi napraviti i srediti da će biti kao u raju ali će vam zaista trebati velika financijska pomoć i nadam se da će dobri plavošpaci pomoći ( ja nažalost nemogu ).
Mali savjet-naravno dobronamjeran- gdje su stupovi, obavezno morate ispod betonirati jer će iskopati rupe i izaći van ili kupite betonske stupove pa iskopajte rupe i stavite ih unutra ( tako smo ja i suprug ). Vjerujte da smo mi za naš vočnjak za preuređenje u mali azil, boksove i ogradu, boje ,čavle, letve, grede itd potrošili preko 20000 kuna s time da smo sami isto radili, tako da je to sve jako jako skupo.

Držim vam najveće palčeve i SVAKA ČAST
__________________
Tko nikada nije imao psa, nezna šta znači voljeti i biti voljen..
zivotinjskazas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.