Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 09:44   #4201
uf, taj zeleni avonov predivno mirise, ali takom zamasti kosu, uzas, barem meni
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 24.11.2014., 09:57   #4202
meni je za vrhove super macadamia natural oil, na mokru kosu stavim.
forzaMILAN is offline  
Old 24.11.2014., 10:02   #4203
trebam preporuku za neki dobar peeling za lice
fairy wings is offline  
Old 24.11.2014., 10:35   #4204
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
meni je za vrhove super macadamia natural oil, na mokru kosu stavim.

je, jedna od najboljih po meni, dosta dugo traje jer je treba samo malu kolicinu staviti.
i super mirise
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 24.11.2014., 10:46   #4205
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
je, jedna od najboljih po meni, dosta dugo traje jer je treba samo malu kolicinu staviti.
i super mirise

Meni niti malo ne zamasti kosu koliko god ga stavila. A imam dojam da stavljam dosta jer mi ona mala bocica ode za mjesec dana. A vrhovi super, a nisam skare vidila 2god


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Old 24.11.2014., 11:50   #4206
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
uf, taj zeleni avonov predivno mirise, ali takom zamasti kosu, uzas, barem meni
pa sad ne znam jel mislimo na isti, jer ovog za vrhove ide doslovno 2 kapi protrljati na vrhove prstiju i onda razraditi na vrhove -samo vrhove
macadamija je za cijelu kosu i nema učinak kao ovaj samo za vrhove i meni ne miriše nikako, tj jako nešto slabo baš se moram potruditi pošnjofati
moćna carica is offline  
Old 24.11.2014., 12:44   #4207
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
pa sad ne znam jel mislimo na isti, jer ovog za vrhove ide doslovno 2 kapi protrljati na vrhove prstiju i onda razraditi na vrhove -samo vrhove
macadamija je za cijelu kosu i nema učinak kao ovaj samo za vrhove i meni ne miriše nikako, tj jako nešto slabo baš se moram potruditi pošnjofati
meni super mirise i samo na vrhove stavljam. kemigovu makadamiju stavljam na cijelu kosu, ali prije pranja.
forzaMILAN is offline  
Old 24.11.2014., 12:54   #4208
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
ja vec dugo imam loreal ulje i prezadovoljna sam.
sada sam nedavno kupila orofluido, ali mi nije bilo bolje nego ovo, pa sam ga prodala.
ovo loreal stvarno nije skupo, moze ici na mokru i suhu kosu, i najbolja mi je klasicna verzija, probala sam i rich, za neukrotivu kosu.
klasicna verzija je sa zlatnom naljepnicom, a rich je crvena?
monama is offline  
Old 24.11.2014., 13:08   #4209
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
meni super mirise i samo na vrhove stavljam. kemigovu makadamiju stavljam na cijelu kosu, ali prije pranja.
e pa sad jbga, ja sam mislila da se govori o macadamia natural oil onoj razvikanoj, a ne o prirodnom ulju makadamije to meni jedno s drugim nema veze



moćna carica is offline  
Old 24.11.2014., 13:13   #4210
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
e pa sad jbga, ja sam mislila da se govori o macadamia natural oil onoj razvikanoj, a ne o prirodnom ulju makadamije to meni jedno s drugim nema veze



ja pricam o jednom i drugom

razvikanu makadamiju stavljam na vrhove i ona mi lijepo mirise.
kemigovu makadamiju stavljam na cijelu kosu prije pranja i ona mi nema neki miris.
forzaMILAN is offline  
Old 24.11.2014., 13:19   #4211
aha
imala sam primavera macadamia ulje to miriše najjače od svih koje sam imala i miriše dobro, na neke oraščiće i neznam meni je miris super i potrošila sam cijelu bočicu na kosu ljetos
moćna carica is offline  
Old 24.11.2014., 15:04   #4212
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
klasicna verzija je sa zlatnom naljepnicom, a rich je crvena?

yep
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 24.11.2014., 18:09   #4213
Treba mi neka teta koja je znalac za dekorativu. Isla sam na sminkanje i cura je koristila bobbi brown bronzer u nijansi 'golden light'. Znaci, savrseno nesto. Vrlo svijetao zlatkast bronzer. Nije crven, ciglast, a ni mrljavo smedjkast. Zanima me gdje i po kojoj cijeni ga pronaci i postoji li sto slicno nekog drugog proizvodjaca, mozda drogerijski proizvod, mada sumnjam?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Old 24.11.2014., 18:36   #4214
taj bronzer kosta cca 38€, a kod nas se moze nabaviti (pretpostavljam) u douglasu u centru zg-a jer on drzi bb dekorativu.

ovo je isto odlican bronzer koji nema crvene u sebi:
http://www.rosychicc.com/2013/06/i-h...too-faced.html
monama is offline  
Old 24.11.2014., 18:45   #4215
Može pomoć? Mama se pojačano znoji (menopauza) pa bi molila preporuku za dezić koji dobro "drži". Ovi drogerijski joj u zadnje vrijeme ne odgovaraju. Hvala.
__________________
"I never argue, I explain."
Anairda is offline  
Old 24.11.2014., 19:37   #4216
Perspiguard. On začepi pore i ne znojiš se, i drži do 5 dana. Ja ga koristim samo u iznimno stresnim situacijama. Od ostalih dezića baš, nisam našla neki od kojeg se ne znojim
nemam-iksicu is offline  
Old 24.11.2014., 20:07   #4217
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
taj bronzer kosta cca 38€, a kod nas se moze nabaviti (pretpostavljam) u douglasu u centru zg-a jer on drzi bb dekorativu.

ovo je isto odlican bronzer koji nema crvene u sebi:
http://www.rosychicc.com/2013/06/i-h...too-faced.html

Nije preskup. Mozda i njega uzmem, ako ne nadjem nesto cjenovno povoljnije. Hvala ti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Old 30.11.2014., 00:24   #4218
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
pa sad ne znam jel mislimo na isti, jer ovog za vrhove ide doslovno 2 kapi protrljati na vrhove prstiju i onda razraditi na vrhove -samo vrhove
macadamija je za cijelu kosu i nema učinak kao ovaj samo za vrhove i meni ne miriše nikako, tj jako nešto slabo baš se moram potruditi pošnjofati
taj zeleni avonov serum je stvarno super, ako pričamo o onom klasičnom iz kataloga http://1.bp.blogspot.com/-x8c4xHhUPS...0120067127.jpg.

rodica mi drži salon i radi s framesijem i macadamijom, ima i njihov al ovaj uzme jer joj je isplativiji a dobro odradi posao.

i sestrina frizerka radi s lisapom i selectivom a za vrhove naručuje baš taj avonov, žena isto jako pedantna s kosom. ništa njemu ne fali, profesionalna preporuka
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 30.11.2014., 08:57   #4219
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
taj zeleni avonov serum je stvarno super, ako pričamo o onom klasičnom iz kataloga http://1.bp.blogspot.com/-x8c4xHhUPS...0120067127.jpg.

rodica mi drži salon i radi s framesijem i macadamijom, ima i njihov al ovaj uzme jer joj je isplativiji a dobro odradi posao.

i sestrina frizerka radi s lisapom i selectivom a za vrhove naručuje baš taj avonov, žena isto jako pedantna s kosom. ništa njemu ne fali, profesionalna preporuka
ja tražim nešto tipa tog avonovg seruma. on mi je super jer mi od svih seruma koje sam ikada isprobala jedini ne zamasti kosu, a lijepo ju zagladi i jako fino miriši, samo što nisam primjetila da dugoročno oporavlja kosu, štoviše nakon dužeg korištenja mi ju čak isuši (može biti do alkohola u sastavu ) pa tražim nešto najsličnije tom serumu ali da ne isušuje, preporuke?
yogalove is offline  
Old 30.11.2014., 12:22   #4220
Vec dugo trazim dobru bb kremu, jel ima netko preporuku za bb kremu za mjesovitu kozu? Probala sam Garnier, Clinique, Biotherm, L'occitane, mnoge korejske...sa svima imam problem da mi se kraj nosa upiju u pore, a nestanu nekako s koze na tom dijelu. Ne znam vec koju bi probala. Ima netko prijedlog?
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.