Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 01:07   #61
ja sam par puta gledao tna na eurosportu, mislim da je petkom. svaki put bi okrenuo taman na hardcore triple threat match... zabavno. a fali mi dobar kabelski paket definitivno, želim gledat wwe pobogu.

što se tna tiče, najzanimljivije šta se tamo desilo je povratak stinga, i to u nekom 'unitarnom' idanju - izgleda kao mix svih svojih dosadašnjih inkarnacija.

ajde drago mi je da ima još ljudi koji gledaju kečere.
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:09   #62
@ Hollywood

Imas sve WWE na Premiere paketu... A na Eurobirdu sve ostalo - Tna, ROH, Zero-One i ostale japance, britance i sta je najbolje to je FTA, gledas do mile volje badave...
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:18   #63
Meni je faca kao klincu bio onaj sting koji se uvijek nesto kacio s hoganom
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:39   #64
Kakvi keceri? Pa to je sramota

grozno kak je ova tema opce u borilackom podforumu.
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:04   #65
Quote:
NeOn84 kaže: Pogledaj post
@ant123

Kako sad stvari stoje u TNA? Jel imaju bolje storyline-ove nego pred godinu dana? Pretpostavljam da pratis preko TWC-a na 28,5 stupnjeva istocno?

Satelit mi je okrenut na Astru pa nisam dugo vidio TNA ili ROH... Moze rec ko sta oce ali WM22 je bila 5 put bolja nego ove godine... Kad se samo sjetim Shawna i feuda sa V.M.-om... Fenomenalno odradjeno od obojice...
Pa mogu ti reć da mi se prilično sviđa sadašnje stanje u TNA. A ono. šta se tiče mečeva na jedan loš dođu barem dva dobra. Moj favorit u TNA-u je AJ Styles - stvarno zakon lik.

Trenutačno je World champion u TNA-u Christian Cage koji je prije nastupao za WWE samo kao Christian.

A i meni se više sviđala Wrestlemania 22 - pogotovo mi je bio dobar meč između Edgea i Mick Foleya - kraj je bio zakon kad je Edge izveo Spear na Foleyu kroz zapaljeni stol.

Mislim, jest to šou, ali neki ljudi ne razumiju koliko je teško izvesti te poteze, a usto i izgleda stvarno realno.

Zadnje uređivanje ant123 : 18.04.2007. at 16:38.
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:05   #66
Je, AJ je predobar, vec par godina je nosioc TNA-a, pogotovo pamtim njegove "meceve" sa Christoper Danielsom, u toj seriji koja je trajala par mjeseci oba su pokazala svu raskos svog talenta...

Zao mi je ekipe koja potpise basnoslovne ugovore za WWE pa budu sidelineri, pogotovo u cruiserweight kategoriji... Mislim da su najocitiji primjer Paul London i CM Punk koji su u ROH bili nositelji a sad su, zbog "politike misica" WWE-a ipak "samo" low ili middle card playeri...

A sto se TNA tice, ima i tamo raskos talenta - AJ, CD, Chris Sabin i Petey Williams su prva liga sto se tice tehnike i high spotova...
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 13:09   #67
e TNA su i sting i preso je kurt angle nakon sto je srao da ce u penziju da nemoze izdrazat vise treninge i ta sranja
dali mi neko moze ispricat vise o nWO jel sam gledo wcw kao klinac na cartonetworku i onda sam prije jedno 3 godine poceo aktivno pratit i gliedat
moze malo manje od 3 godine ali ima na kompu oko 30 gb videa sa wrestling matrijalom
CM PUNK ce se popet do vrha
e kako m ije drago sto ima ponovo ECW jbg ali je wlasnik vince
ste mozda gledali kako je onaj frik izpublike osvojio umaginu titulu frik sigurno nije samo gledatelj
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 13:10   #68
danas u 22 ili 23 neznam tocno je na dsf-u smackdown trebali bi biti zanimljivo
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 13:13   #69
gledajte ovo http://www.wwe.com/shows/smackdown/videos/
to nece bit danas na dsf-u ali ce bit sljedeci tjedan
ako neko nadje na netu negdje cijele fajtove a ne samo isjecke neka posta link
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 21:40   #70
Imas na Premieru svaki dan u 16:00 i 23:00, kanal Sport 2, a svi PPV idu live... Imam ja materijala koliko volis, vecinom indy federacije... Kao sto vec izjavih, WWE ja najbolji kao sapunica ali indy fed pokazuju pravo lice wrestlinga, tehniku, snalazljisvost i sve ostale aspekte...

Sto te zanima o nWo? Imam negdje dokumentarac o njima, na nekom DVD-u skuplja prasinu...
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 16:39   #71
Največa faca je bio Goldberg
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 16:50   #72
Evo, baš sam sad pogledo TNA PPV Lockdown. Skoro svaki meč je bio odličan.
Pogotovo X Division match - Sabin vs Shelley vs Sharkboy vs Lethal vs Dutt - turbo akcija od početka do kraja!

Da bar gdje nađem link na koji od mečeva...
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:05   #73
kad je ovaj backlash, to bi moglo biti zanimljivo, koje borbe su najavili?
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:49   #74
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
kad je ovaj backlash, to bi moglo biti zanimljivo, koje borbe su najavili?
Backlash je 29. travnja. Izgleda da će bit dobar PPV - mečevi koje su dosad najavili su:

- za RAW tag team championship - Hardy Boyz vs Cade/Murdoch
- za ECW championship - handicap match - Lashley vs Vince McMahon/Shane McMahon/Umaga
- za WWE Championship - John Cena vs Shawn Michaels vs Edge vs Randy Orton [ovaj match ne može razočarati]
- za World championship - Last Man Standing - Undertaker vs Batista


A evo i download linka za Sabin/Shelley/Dutt/Lethal/Sharkboy match sa TNA Lockdowna 2007!


http://www.mediafire.com/?bygwjily1tu

Još mečeva ću poslat čim ih dobijem!
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:00   #75
U djetinjstvu su mi bile samo dvije zablude.
Djed Mraz i keceri.

Ne razumijem kako to moze gledat neki razuman covjek od 30-40 godina...
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:07   #76
Evo još dva linka


Petey Williams vs Robert Roode
http://www.mediafire.com/?1ndnzmodnoz


Team Christian vs Team Angle (Lethal Lockdown)
http://www.megaupload.com/pt/?d=F15YS2TB
__________________
Death Chorus
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:29   #77
Lijepo je znati da ima još ljudi koji prate wrestling. A oni koji pljuju po tome neka se pokopaju, jer ne znaju šta je dobro i zabavno.

Ja ću reći sljedeće - ishodi borbi, i potezi su... neću reći namješteni, nego koreografirani. To je točno. Živcira me kada netko kaže da se kečeri ne znaju boriti. Ako je itko pogledao neki od epizoda RAW-a, ECW-a, Smackdowna!-a, ili nekog drugog branda (ja pratim samo WWE), vidjet će da to nije točno. Potezi i akrobacije koje ti ljudi izvode su odlične i za to treba jako puno vježbe. I puno puta ima i krvi (pogotovo u hardcore i no holds barred mečevima, gdje je sve dopušteno pa i korištenje oružja[bodljikava žica, bejzbol palice, stolice, čavli...]), možda i nije prava krv, ali barem izgleda stvarno. Zapravo, reći ću da se tim kečerima divim više nego tzv. "pravim" sportašima. Kečeri nastupaju i po nekoliko puta na tjedan, na putu su 300 dana u godini, i nemaju odmora. A ono što pokazuju u ringu je itekako zahtjevno. A kečerske borbe daleko su zanimljivije nego "stvarne" borbe. Pogledajte UFC, predstavljanje boraca traje 10ak minuta, onda počne meč, i u 5 minuta ne padne ni jedan udarac. Onda sljedeća runda, 2 i pol minute skakuću uokolo, sljedećih 2 i pol se valjaju po podu pokušavajući udariti jedan drugoga. Onda počne treća runda, padne jedan udarac, K.O., borba je gotova. I tako 3 sata. To je možda stvarno, ali je dosadno. Zapitajte se, što bi vam bilo zanimljivije - dokumentarac o egipatskim mumijama ili film "Mumija", iako znate da nije "stvaran" nego "namješten"? A vjerujem i da stavite nekog kečera i npr. UFC borca u ring, kečer bi se znao pošteno potući, ako ne i pobijediti.

Nadam se da će Edge ili Randy Orton rasturiti tog dosadnog The Heartbreak Kida (... pauza za ovacije...), The Showstoppera (...pauza za ovacije...), Shawna Michaelsa (...erupcija veselja...) i Johna Cenu, koji je čini se trenutno nepobjediv, na Backlashu.
Ventilation Shaft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:34   #78
dečko nemoj pričat bajke, kečeri su obični glumci i kaskaderi, u stvarnoj borbi nebi imali nikakve šanse, kaj nije shawn michaelsa tamo negdje 1997. jedan bajker razbio u baru, eto ti dokaza
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 16:33   #79
Istina je sto Paranoid govori, S.M. je dobio po lampi u baru od par mornara, kad su on i HHH isli okolo poslije nastupa... Ne sjecam se tocno u kojem gradu... Ali isto tako treba naglasiti da je 70% kecera sposobni atleticari sa vrlo uspjesnom amaterskom pozadinom sto u NFL, sto u hrvanju i drugim pretezno "americkim" sportovima... A svi treniraju priblizno isto kao i borci u UFC-u, Pride-u ili drugdje, samo sto im se trening i intenzitet istog razlikuje...

Da li bi dobili po lampi u pravoj borbi pitanje je, pretpostavljam kako koji jer tu se nikad ne zna "tko bi koga" i kako... Cisti primjer subotu je Filipovic... A medju njima ima i ljudi koji su se borili u raznim borilackim vjestinama, pa i u UFC-u-ako se sjecas 97-98 onda ti je ime Ken Shamrock dobro poznato, kao i cinjenica da je visestruki UFC prvak, prije WWF-a a ako se ne varam i poslije je nastupio u UFC-u...
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 16:49   #80
Quote:
NeOn84 kaže: Pogledaj post
Istina je sto Paranoid govori, S.M. je dobio po lampi u baru od par mornara, kad su on i HHH isli okolo poslije nastupa... Ne sjecam se tocno u kojem gradu... Ali isto tako treba naglasiti da je 70% kecera sposobni atleticari sa vrlo uspjesnom amaterskom pozadinom sto u NFL, sto u hrvanju i drugim pretezno "americkim" sportovima... A svi treniraju priblizno isto kao i borci u UFC-u, Pride-u ili drugdje, samo sto im se trening i intenzitet istog razlikuje...
gle, opće je apsurdno uspoređivati borce iz ufc-a i borce iz wwe, jedni treniraju da čim više ozljede svog protivnika dok drugi treniraju da ga čim manje ozljede
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.