Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2014., 08:27   #1761
Je li tko putovao sa agencijom Elisa tours? Kakva su iskustva?

Inače, da podijelim usput i svoja mišljenja. Do sad najbolja putovanja što se tiče organizacije, smještaja i vodiča imala sam sa agencijom Atlas. Moj su prvi izbor uvijek kada planiram nekamo.

Iskustva s ostalim agencijama...malo manje zadovoljavajuća, ali ništa upečatljivo negativnog.
S Algom sam putovala u Berlin. Prvo što moram naglasiti je da je autobus bio stvarno neugodan, pogotovo budući da se radi o putovanju od 19 sati. Vodič simpatičan i s dosta zanimljivih priča, ali neorganiziran...plan razgledavanja i kretanja određivao je 'u hodu'. Hotel odličan, jedan od boljih koje sam doživjela na putovanjima s agencijama.
Putovanje s Kompasom ostalo mi je u najlošijem sjećanju, ali ne znam koliko su krivi oni, a koliko činjenica da smo bili u Italiji, a tamo je i inače kaos. :-) Odličan vodič, katastrofa hotel, načekali smo se na hladnoći i vjetru dvaput po sat vremena u jednom danu prvo ispred hotela, drugi put jer je kasnio prijevoz dogovoren u Italiji.
Star Turist - ok. Hotel vrhunski, vodič odličan, organizacija bi svakako mogla biti bolja (budući da nismo odabrali fakultativnu večeru, a većina je, ostavili su nas nekoliko usred ničega da se snađemo sami i hodamo do centra otprilike sat vremena).
Ergeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 18:21   #1762
Quote:
Ergeg kaže: Pogledaj post
Je li tko putovao sa agencijom Elisa tours? Kakva su iskustva?

Inače, da podijelim usput i svoja mišljenja. Do sad najbolja putovanja što se tiče organizacije, smještaja i vodiča imala sam sa agencijom Atlas. Moj su prvi izbor uvijek kada planiram nekamo.

Iskustva s ostalim agencijama...malo manje zadovoljavajuća, ali ništa upečatljivo negativnog.
S Algom sam putovala u Berlin. Prvo što moram naglasiti je da je autobus bio stvarno neugodan, pogotovo budući da se radi o putovanju od 19 sati. Vodič simpatičan i s dosta zanimljivih priča, ali neorganiziran...plan razgledavanja i kretanja određivao je 'u hodu'. Hotel odličan, jedan od boljih koje sam doživjela na putovanjima s agencijama.
Putovanje s Kompasom ostalo mi je u najlošijem sjećanju, ali ne znam koliko su krivi oni, a koliko činjenica da smo bili u Italiji, a tamo je i inače kaos. :-) Odličan vodič, katastrofa hotel, načekali smo se na hladnoći i vjetru dvaput po sat vremena u jednom danu prvo ispred hotela, drugi put jer je kasnio prijevoz dogovoren u Italiji.
Star Turist - ok. Hotel vrhunski, vodič odličan, organizacija bi svakako mogla biti bolja (budući da nismo odabrali fakultativnu večeru, a većina je, ostavili su nas nekoliko usred ničega da se snađemo sami i hodamo do centra otprilike sat vremena).
Ja sam bila s njima u Turskoj i Bugarskoj, sve je bilo ok.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:21   #1763
kompas, beč 3 dana u 1. mjesecu. Iskustva s njima? Prelistao sam 10tak stranica, nista konkretno nisam nasao.

fala unaprijed.
markouskas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:23   #1764
Quote:
markouskas kaže: Pogledaj post
kompas, beč 3 dana u 1. mjesecu. Iskustva s njima? Prelistao sam 10tak stranica, nista konkretno nisam nasao.

fala unaprijed.
Ja sam bila s njima,doduse prije tri godine, za vrijeme adventa, bilo je odlicno, bili smo u hotelu 4*,predivan hotel. Ma sve super!
missldb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 08:29   #1765
Quote:
Isti Pravednik kaže: Pogledaj post

Ja sam išo ovo proljeće s MONDOM u Paris, vodila nas neka ličanka (ili bosanka?) NENA, ej nema pojma, a pravi se pametna! Koja seljača! Drugo inače ok!
Da, ta im je Nena loš vodič, ali inače imaju dobre vodiče! Koristili smo njihove usluge više puta, imali smo sreću s odličnim vodičkama, posebno jedna zgodna plavuša, zaboravio ime!
NJUŠKICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 12:51   #1766
Quote:
ALsf kaže: Pogledaj post
Putovala sam putničkom agencijom Mondo Travel na Maltu. Tj. preko Monda sam kupila aranžaman, a zapravo je organizator putovanja bio Speranza putnička agencija.
Mondo bih MAX pohvalila, a Speranzu - toliko su mi se zamjerili da sada ne da ne ih putovala više ikada s njima nego bih prilikom raspitivanja u drugim agencijama provjerila prvo da se ne ide preko organizacije Speranze.

Mondo na svojim stranicama objavio putovanje - ljetovanje - tjedan dana na Malti. Max uslužni, pristipačni, odmah odgovore na mail, proslijede tel upit pravoj osobi: osoblje u agenciji stvarno za pohvaliti - lako s njima sve preko telefona i maila odraditi. Iako živim u Zagrebu, i skoro pa sam svaki dan u centru, nisam imala potrebe otići do poslovnice, kako je naša komunikacija super išla na ovaj način.

Dolazak u zračnu luku. Kad li ono - pratitelj putovanja oko vrata ima Speranza akreditaciju. Tj. jedino bih na taj način i saznala da je dotična djevojka bila naš pratitelj - jer se nikada nije niti predstavila - po imenu, ili ako se boji ili ne želi reći svoje ime - niti nije ljudima rekla: ja sam vaš turistički pratitelj - niti nije svojim djelima, tj. nekom pomoći, savjetima i sl., indirektno dala do znanja da je naš pratitelj na putovanju. Cura doslovce pokupila dnevnice i otišla tjedan dana na Maltu.

Sletili na Maltu. Naravno, u zračnoj luci više buseva za jedan charter. Da je žena riječ rekla kuda sada treba ići. Ok, znam da pratim strelicu exit, ali da je nas oko 200-tinjak ljudi okupila i povela za sobom prema našim busevima. NE! Snalazi se druže... Tko ju je spazio, krenuo je za njom, a mi svi ostali ko telci brže bolje jedni za drugima da se snađemo.

Da nam je barem rekla kojim redoslijedom idu hoteli. NE! Nego, ukrcani mi u te buseve, vozimo se... dođemo pred hotel, žena kaže ime hotela i ajde, skači, miči susjeda s kojim sjediš, pazi da ti neka torba, vrećica i slično ne ostanu u busu... Ne daj bože fotoaparat, mobitel ili novčanik... Nikako da ne zaboravim, da Speranza koja je bila organizator putovanja očito nije pazila na broj gostiju i broj sjedala u busevima pa su neki ljudi u svakom busu tijekom transfera morali stajati.

Nakon što smo poiskrcali ljude pred njihovim hotelima; moj hotel je bio zadnji. Ostali turisti su se sami snalazili na recepciji prilikom prijave, a nama kao naša pratiteljica kao fol ide pomoći. Oni su barem znali da su ostali sami, pa su imali ispriku, ali s nama je išla odraditi prijavu u hotel, a to je bilo bože sačuvaj.

Došli mi u hotel - hotel u koji su nas smjestili, uopće nije bio onaj koji je bio oglašen na web stranici - tj. onaj na web stranici je bio vlasnik ovog hotela do kojeg su kupili, pa su od njega napravili kao anex, a izgledao je nula zvjezdica. Recepcionerka rekla da sobe nisu spremne, da će biti kroz 15ak min i neka pričekamo na recepciji. Kaže naša prijateljica za 15 min ćete dobiti ključeve, više me nećete trebati, idem ja... I nakon što je ultra bijesnih 25 gostiju prijetilo, vikalo i ne znam što sve ne recepcionerima, dobili smo ključeve od soba za 4h i 40min. I nikome sobe nije bila upotrebljiva. Svi smo nakon toga morali ići mijenjati sobu. A pošto su nas smjestili u hotel do, morali smo vući svoje kofere ko zadnje budale. A naša pratiteljica - nitko nije znao ni gdje je, niti kako se zove, a kamoli da nam je ostavila svoj broj.

Nemaš koga kontaktirati - zoveš u Mondo u Zagreb drugo jutro. Mondo doslovce šokiran - i čuješ po glasu da nije glumljen šok. Pitaju kako to da se niste javili svom pratitelju - rekoh niti ne znam gdje je, niti ima info sastanke u hotelu, niti odrađuje vizitu, niti nam je rekla svoje ime niti dala svoj broj telefona.

Mondo odmah kontaktirao hotel, mene, odmah soba u PRAVU zgradu, onakav hotel koji je bio na službenim stranicama Monda i u sobu više cijene od one plaćene.

Ima se tu za pisati i pisati... Na dugačko i na široko.

Moja poanta je slijedeća:

MONDO TRAVEL POHVALJUJEM i uvijek odem na njihove stranice provijeriti da li ima kakvo zanimljivo putovanje ili neka povoljna destinacija.
SPERANZA ... - ne znam da li da kudim njih ili jedino osobu koju su poslali kao svog turističkog pratitelja. Znam da pratitelj odrađuje svoj posao i to se tiče njega samoga, ali opet i djelomično, ali i indirektno u potpunosti agencije za koju radi, ili koja ga je za samo taj termin angažirala.

Vi odlučite da li ćete vjerovati Speranzi ili ne. Možda su oni kao agencija sasvim ok i korektni. Nikada prije i nikada nakon toga nisam imala doticaja sa Speranzom pa ne mogu donijeti neki kvalitetniji i objektivniji sud. Samo znam da ona djevojka je bila sve, samo ne naš turistički pratitelj.

Ujedno se zahvaljujem agenciji Mondo Travel što su bili toliko profesionalni, uslužni, brzi,... što su logistički odradili sve što su mogli.
I ja bih pohvalio agenciju Mondo travel. Sa njima smo putovali u Pariz, imali fantastičnu vodičku Jadranku, prepunu znanja, šarmantnu i simpatičnu, tako se lijepo brinula o nama. Program nam je bio odličan, hotel isto tako.
A za Speranzu ništa ne znam.
Lega iz Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 12:59   #1767
Quote:
davidovski_4 kaže: Pogledaj post
moguce da sam onda na neki drugi post naletio pa zamijenio, sry.
kuzim, da. ja planiram u pariz, a citao sam da su tamo uglavnom besplatne ulaznice za mlade pa se nadam da necu problema imat
Ja ti savjetujem da ne tražiš ničije mišljenje po forumu, ovdje je previše kojekakvih isfrustriranih osoba, pišu subjektivno, večini je ovo utjeha za svakodnevne probleme i krize pa se iskaljuju na drugima. Ma koja normalna i zadovoljna osoba piskara po forumu? Samo oni "sjebani".
Danas jednostavno pogledaš na internet, usporediš cijene sa ponuđenim i to je to.
Lega iz Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 19:03   #1768
očito forumaš lega sudi sve po sebi, ja ti upravo obrnuto mogu reći, forumi su izvrstan izvor informacija i mjesto za razmjenu mišljenja,a gledaj na to da s vremenom i tu vidiš čije mišljenje vrijedi,a čije ne

a za pitanje, ako se svi žale, očito nešto nije u redu
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:12   #1769
Vratila sam se noćas iz Beča. Išla sam na jednodnevni izlet preko Toptours agencije. Zadovoljna sam. Sve je prošlo super!
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 05:58   #1770
S kojom agencijom/turistickim vodičem iz Osijeka imate najpozitivnija iskustva?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 16:32   #1771
Split-Eko hotel

Jel zna tko više o ovom hotelu?

http://www.kolektiva.com/hr/split-gu...elu-split.html
Denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:48   #1772
NIKAD VIŠE INTEGRAL!!

Po povratku sa adventskog putovanja iz Munchena (koje je ispalo sve samo ne putovanje u Munchen), sa agencijom Integral imam za reći samo ovo što je u naslovu posta!
Duboko sam razočarana, a ne sumnjam kako moje mišljenje dijele svi putnici istog aranžmana. Odlicno zamišljeno putovanje ispalo je stresno i potencijalno ugrožavajuće za našu sigurnost.
Ali kao prvo, par dana prije puta zvali su me iz agencije kako je plan puta promijenjen i kako ćemo umjesto dva dana u Munchenu (što je bio cilj putovanja) tamo provesti jednu noć i jutro. Umjesto Munchena, odveli su nas u neko selo, gdje smo i spavali, a u kojem nije bilo doslovno ničega. Dućani nisu radili, kafići i restorani isto tako, adventski sajam zatvorio se u 20 sati, a iduće jutro ne znam kada se otvarao, ali nije dok smo mi još bili tamo pa smo uglavnom šetali gore-dolje po jednoj ulici koliko ih grad ima da 'ubijemo' vrijeme. Tako da prva napomena, ako kupujete aranžman kod Integrala (a ja bih vam preporučila da to NIKAD ne činite), imajte na umu da je lako moguće da završite na nekom potpuno neočekivanom mjestu umjesto ciljane destinacije.

Traženje hotela u tom mjestu... Skretanjem u blatnu šumu na usku cesticu uzbrdo, unatoč oznaci zabrane, smatram da je ugrožena naša sigurnost. Uvjeti su bili: kiša, blato i potpuni mrak. U jednom trenutku prisebni i izvrsni vozači odbili su voziti dalje, a i uz težinu busa, prtljage i svih putnika niti bus nije uspio dalje se penjati. Budući da nije mogao ni napred ni nazad, a nigdje se nije mogao ni okrenuti, jednostavno smo stali usred šume. U mrklom mraku inzistirali smo da nas puste iz autobusa sto je pratitelj putovanja na kraju i dopustio. Zamisao je bila da se u 'rikverc' tom istom cesticom, skliskom, blatnom i mokrom, neoznacenom i u mrklom mraku, a vijugavom (otprilike izgleda kao cesta za Sljeme, uz provaliju sastrane) spuštamo nazad do glavne ceste. Stajajući na hladnoći pola sata-45 minuta pratitelj je odbijao pozvati vatrogasc da nas izvuku. Tu odluku podržavam samo i isključivo zbog vozača koji su svoj posao odrađivali korektno i na razini, a, budući da su na inzistiranje pratitelja uz povišene tonove, skrenuli na cestu na koju nisu smjeli, platili bi veliku globu. Na kraju se autobus spustio unatrag niz brijeg, dok smo mi hodali za njim. Sve skupa je trajalo oko 3 sata. Budući da smo kasno došli u hotel zbog ovog incidenta, svi smo ostali gladni jer iše ništa nigdje nije radilo.

Doručak- par putrića i pekmezi koji su se žlicom vadili iz velike zajedničke zdjele. Buduci da znam da postoje dvije cijene za doručak, stvar je organizatora da nam nije osigurao pravi doručak, pa makar platili nekoliko desetaka kuna više. Na kraju smo doručkovali u Marche-u koji je u sklopu hotela i sami si platili doručak.

Katastrofa putovanje! Nabacivali su se s nama kao da smo krumpiri, ostavljali nas satima u mjestima gdje doslovno nema ništa samo da bi prošlo vrijeme. Kako god, nekoliko sati provedenih u prekrasnom Munchenu (koliko je na kraju ispalo) stvarno ću dugo pamtiti i nadam se što prije ponovo tamo, ali ili u vlastitom aranžmanu ili s bilo kojom agencijom, samo nikad više nigdje s Integralom!
Ergeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 10:52   #1773
Mogu reći da sam putovala Collegiumom u Grčku, Kreta, te da sam i nakon puuuuuno vremena nakon toga bijesna na njihovu šlampavost. A kako čitam i čujem, nisu se pretjerano popravili.
Niti jedan vodič nije bio profesionalan, na brzinu su sakupili neke studente koji su natucali engleski, i svi su se hvalili kako im je ovo prvi put da vode grupu. Super, nema što.
Od 12 dana Grčke, vidjela sam: Akropolu, antičko trkalište usred Atene i Knosos palaču.Sve se dodatno plaćalo, lako za ulaznice... Dođeš na brod i odjednom ti kažu da moraš platiti kabinu, posebno za tamo, posebno za nazad. Vodiči samo gledaju s kojom apsolventicom će zabrijat, boli ih briga za posao. Vremenski loše organizirano, a dodatno loša stvar je bila što se radilo o masovnom putovanju... Najgore je što su njihova putovanja i dalje tako organizirana...
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 10:54   #1774
Eh, da, kad sam pitala vodiča zašto je značajna plaža Matala, pogledao me i rekao: "Pa šta ne znaš? Pa tamo se Janis Joplin drogirala." Eto - to je odgovor pratitelja putovanja.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 20:57   #1775
Quote:
Ergeg kaže: Pogledaj post
Po povratku sa adventskog putovanja iz Munchena (koje je ispalo sve samo ne putovanje u Munchen), sa agencijom Integral imam za reći samo ovo što je u naslovu posta!
Duboko sam razočarana, a ne sumnjam kako moje mišljenje dijele svi putnici istog aranžmana. Odlicno zamišljeno putovanje ispalo je stresno i potencijalno ugrožavajuće za našu sigurnost.
Ali kao prvo, par dana prije puta zvali su me iz agencije kako je plan puta promijenjen i kako ćemo umjesto dva dana u Munchenu (što je bio cilj putovanja) tamo provesti jednu noć i jutro. Umjesto Munchena, odveli su nas u neko selo, gdje smo i spavali, a u kojem nije bilo doslovno ničega. Dućani nisu radili, kafići i restorani isto tako, adventski sajam zatvorio se u 20 sati, a iduće jutro ne znam kada se otvarao, ali nije dok smo mi još bili tamo pa smo uglavnom šetali gore-dolje po jednoj ulici koliko ih grad ima da 'ubijemo' vrijeme. Tako da prva napomena, ako kupujete aranžman kod Integrala (a ja bih vam preporučila da to NIKAD ne činite), imajte na umu da je lako moguće da završite na nekom potpuno neočekivanom mjestu umjesto ciljane destinacije.

Traženje hotela u tom mjestu... Skretanjem u blatnu šumu na usku cesticu uzbrdo, unatoč oznaci zabrane, smatram da je ugrožena naša sigurnost. Uvjeti su bili: kiša, blato i potpuni mrak. U jednom trenutku prisebni i izvrsni vozači odbili su voziti dalje, a i uz težinu busa, prtljage i svih putnika niti bus nije uspio dalje se penjati. Budući da nije mogao ni napred ni nazad, a nigdje se nije mogao ni okrenuti, jednostavno smo stali usred šume. U mrklom mraku inzistirali smo da nas puste iz autobusa sto je pratitelj putovanja na kraju i dopustio. Zamisao je bila da se u 'rikverc' tom istom cesticom, skliskom, blatnom i mokrom, neoznacenom i u mrklom mraku, a vijugavom (otprilike izgleda kao cesta za Sljeme, uz provaliju sastrane) spuštamo nazad do glavne ceste. Stajajući na hladnoći pola sata-45 minuta pratitelj je odbijao pozvati vatrogasc da nas izvuku. Tu odluku podržavam samo i isključivo zbog vozača koji su svoj posao odrađivali korektno i na razini, a, budući da su na inzistiranje pratitelja uz povišene tonove, skrenuli na cestu na koju nisu smjeli, platili bi veliku globu. Na kraju se autobus spustio unatrag niz brijeg, dok smo mi hodali za njim. Sve skupa je trajalo oko 3 sata. Budući da smo kasno došli u hotel zbog ovog incidenta, svi smo ostali gladni jer iše ništa nigdje nije radilo.

Doručak- par putrića i pekmezi koji su se žlicom vadili iz velike zajedničke zdjele. Buduci da znam da postoje dvije cijene za doručak, stvar je organizatora da nam nije osigurao pravi doručak, pa makar platili nekoliko desetaka kuna više. Na kraju smo doručkovali u Marche-u koji je u sklopu hotela i sami si platili doručak.

Katastrofa putovanje! Nabacivali su se s nama kao da smo krumpiri, ostavljali nas satima u mjestima gdje doslovno nema ništa samo da bi prošlo vrijeme. Kako god, nekoliko sati provedenih u prekrasnom Munchenu (koliko je na kraju ispalo) stvarno ću dugo pamtiti i nadam se što prije ponovo tamo, ali ili u vlastitom aranžmanu ili s bilo kojom agencijom, samo nikad više nigdje s Integralom!
:klap::klap: Lijepo sročeno, potpisujem , pozdrav suputnicima....samo mi znamo što se desilo u noći SV. Nikole u šumi nedaleko od Woertherseea
Trubač is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 09:40   #1776
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Eh, da, kad sam pitala vodiča zašto je značajna plaža Matala, pogledao me i rekao: "Pa šta ne znaš? Pa tamo se Janis Joplin drogirala." Eto - to je odgovor pratitelja putovanja.
Colegium, apsolventsko (prije 10ak godina), slična priča.
Ogroman spoj nesposobnosti i debilizma.
Def. jedna od najslabijih agencija uopće.
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 08:32   #1777
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Colegium, apsolventsko (prije 10ak godina), slična priča.
Ogroman spoj nesposobnosti i debilizma.
Def. jedna od najslabijih agencija uopće.
Agencija usmjerena na pljačkanje. I još jedan biser pratitelja putovanja; naime, na Kreti je bila neka ulica puna kafića i dućančića, te se u nju izlazilo navečer. I umjesto da nam kaže što, gdje kako... glavnio mu je bilo da kaže: "kad uđete u jedan od tih kafića, daju vam i bocu, a odmah i lavor, da možete povratit, hahahahaha, kako je tamo super."
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 10:00   #1778
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Agencija usmjerena na pljačkanje. I još jedan biser pratitelja putovanja; naime, na Kreti je bila neka ulica puna kafića i dućančića, te se u nju izlazilo navečer. I umjesto da nam kaže što, gdje kako... glavnio mu je bilo da kaže: "kad uđete u jedan od tih kafića, daju vam i bocu, a odmah i lavor, da možete povratit, hahahahaha, kako je tamo super."
Meni je vodič specijalno išao na jetra.
Uvijek nas je pokušavao odvući na mjesta gdje su oni imali dogovor, pod isprikom to je super povoljno. U dućanu do, duplo niže cijene.
Dođemo mi na kretu u tri ujutro, svi strgani, vozimo se do hotela još busem (mislim da smo dan-dva putovali iz Trsta), cijeli bus spava, lik se prodere; Ajmo party!
Skoro je dobio batina.
Frendica nije htjela uzeti pakete, jer je na prezentaciji bilo rečeno da ćemo sami svoje izlete moć birat i nije uzela toliko love.
Kad je pitala gdje je grčka večera, čovjek je rekao da ne zna, da se ne sjeća (5 godina vodi tu turu ).
Drugi vodič je prošvercao par ljudi iz svoje grupe.
Na kraju je bio izlet u Knossoss, i to je uz put, a mislim da smo ga platili 15 eura po glavi. I još smo karte za ulaz morali kupiti.
Frendicu i njenog dečka koji nisu uzeli paket su vozili u džipu obilaznim putem po Kreti kako ne bi skužili da je ovo uz put (a vidi se na karti).
Itd.
Teški šrot.
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 10:11   #1779
Zapravo, ne mogu prežaliti novac koji je dan za to putovanje. Da sam ga bar stavila sa strane i obukla se za to (što bi mi tada jako puno značilo), ili otišla na pravo putovanje sa sadašnjim mužem.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:04   #1780
Agencija je bila očajna, ali to je ipak bilo apsolventsko, pa sam se i zabavio.
U principu najviše mi se zamjerila cura koja je "gurala" tu agenciju (i na taj način dobila besplatno putovanje). Kad je god bilo problema (a bome ih je bilo) pravila se blesavom ili je branila agenciju (kaj je jako degutantno).
S time da je dobar dio "s*anja" nama došao i od totalno nesposobnog vodiča (osim za pljačkanje), druga grupa je imala ok vodiča i njima je bilo puno bolje (minus sve ove gluposti, paketi i slično koje sam nabrojao).
U svakom slučaju, preporučio bi drugu agenciju. Za tu lovu se da puno normalnije proć.
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.