Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2007., 20:31   #21
ja san bila pocetkom lita,al ne u shoppingu. svejedno-nitko ne zna engleski pa je tesko od ljudi izvuc neku info
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:37   #22
Ja putujem za koji tjedan u Budimpeštu, pa me zanima....

Postoji li Foot locker tamo? Googlala sam, i našla adresu, no zanima me može li netko iz prve ruke dati informaciju? Mislim da ja neću imati vremena za te velike shopping centre, već samo za ono što je u užem centru (a što je to u užem centru? )

MAC, UGG? Postoji li?

i ima li neka dobra duša da mi na PM kaže di valja izaći, pojesti i tako?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 19:39   #23
Footlocker ti je u Vaci utca, isto ka i MAC.. to ti je inace bash shopping ulica, u samom centru tako da mislin da nemosh falit. inace, budimpeshta
have fun
Devon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 20:58   #24
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Ja putujem za koji tjedan u Budimpeštu, pa me zanima....

i ima li neka dobra duša da mi na PM kaže di valja izaći, pojesti i tako?
odi na turizam, pa nađi Budimpeštu, tamo ćeš naći jako puno korisnih informacija
Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:24   #25
bila sam prije par godina u budimpešti i oduševljena sam .kupila sam u jednom dućanu odlične hlače,D&G za nekih 20-30 eura,i dan danas iste ko i tada,šljokičaste i onak kao pošpricane s bojom. problem je u tome što se ne sjećam kako se dućan zove,u centru je,na čošku ,joooj jel bi znao netko...ima samo hlače i minice,sve traper,dvije žene rade,mama i kćer,tamnopute...ako je netko ušao u taj dućan nek mi kaže kak se zove jel bih rado
išla opet tamo
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 08:12   #26
Jel bio netko u shopping centru Arena Plaza? Nalazi se preko puta Keleti željezničkog kolodvora u Budimpešti. Baš bi išla preko Generalturista na tri dana u Budimpeštu jer organiziraju smještaj u hotelu Golden park koji je u istoj ulici kao i taj shopping centar. Jel to opasni dio grada i koliko ima do centra grada od tog hotela? Mislim ako ću hodati sama navečer oko tog shopping centra kada padne mrak.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 09:41   #27
Ja sam bila u Arena Plaza, ali brzinski. Ogroman je centar, ima svega. Sjećam se H&M-a i Terranove, ali ima svega svega.
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 14:32   #28
Bili smo pred dva lita u centru iznad metro stanice, no ne sjecam se imena, pitaj u hotelu i nama su ga tako preporucili. Centar je ogroman, ducani raznovrsni i puno smo kupili, kvalitetno i povoljno. Vaci se bas ni nesto pokazala, ali je Ana kafe dobar a torta Ana odlicna.
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 09:56   #29
da li mi je bolje kupiti kod nas forinte ili tamo mijenjati eure, kažu da zakidaju na tečaju u vaci ulici
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 13:22   #30
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
da li mi je bolje kupiti kod nas forinte ili tamo mijenjati eure, kažu da zakidaju na tečaju u vaci ulici
kupi kod nas forinte, ako ih ima, jer znam da se u nekim bankama trebaju naručivati par dana ranije.
NEMOJ mijenjati novce u mjenjačnicama u vaci ulici, oni te mogu oguliti bez pardona. niti na željezničkom i slično. najbolje da ih promjeniš u banci kod njih. inače, možeš i kune mijenjati u budimpešti.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 13:24   #31
ok, poslala sam muža po forinte, nadam se da će ih pronaći
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 16:26   #32
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ok, poslala sam muža po forinte, nadam se da će ih pronaći
charlizeos ooobavezno javi kako je bilo u Budimpešti, H&M, Mac, Zara i to ugl.sve što ima u Vaci me zanima jesu počela sniženja...jer ja namjeravam ići za 10ak dana! Sretnoo
legicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:32   #33
Pozdrav svima, jel bio tko u zadnje vrijeme u Budimpešti? Kakva je ponuda u trgovinama? Recimo H&M? Jel ima MAC kojim slučajem u Budimpešti?
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:47   #34
Quote:
m@non kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, jel bio tko u zadnje vrijeme u Budimpešti? Kakva je ponuda u trgovinama? Recimo H&M? Jel ima MAC kojim slučajem u Budimpešti?
ej, ja sam bila prije mj dana. bila sam u dućanima u vaci utci i u west end shopping centru. ponuda je dobra, imaš veliki hm na vorosmarty teru (početak vaci utce), jedan u vaci utci i jedan u west endu. bilo je svega, al ja kupila samo jednu vestu (dosta sam zahtjevna kaj se tiče obleke ). mislim da ćeš nešto nać jer ima svega (zara, bershka, mango...). ja sam uspjela nać tenisice za male novce (duplo manje nego kod nas), neki dućan tipa naš voodoo, ne znam točno kak se zove. MACov dućan nisam vidla, al gugl kaže da ima u vaci utci (očito mi je promaknuo )
edit: jedino nigdje nisam našla s oliver
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.

Zadnje uređivanje luce m@ra : 05.11.2010. at 00:01.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 07:49   #35
mnogo hvala, luce

jedva čekam odlazak tamo, nisam nikad bila pa sam sad ko malo dijete uzbuđena!!!
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 10:53   #36
MAC ima u vaci ulici, ja sam bila tamo, ali nisam ništa kupila, mislim da je ruž bio oko 120 kn
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:00   #37
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
MAC ima u vaci ulici, ja sam bila tamo, ali nisam ništa kupila, mislim da je ruž bio oko 120 kn
pa kak ja to nisam vidjela, a prošla sam tom ulicom najmanje 5 puta. jel to negdje pokraj zare? jel znaš kolko su bili pigmenti?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:06   #38
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
ej, ja sam bila prije mj dana. bila sam u dućanima u vaci utci i u west end shopping centru. ponuda je dobra, imaš veliki hm na vorosmarty teru (početak vaci utce), jedan u vaci utci i jedan u west endu. bilo je svega, al ja kupila samo jednu vestu (dosta sam zahtjevna kaj se tiče obleke ). mislim da ćeš nešto nać jer ima svega (zara, bershka, mango...). ja sam uspjela nać tenisice za male novce (duplo manje nego kod nas), neki dućan tipa naš voodoo, ne znam točno kak se zove. MACov dućan nisam vidla, al gugl kaže da ima u vaci utci (očito mi je promaknuo )
edit: jedino nigdje nisam našla s oliver
a ja bas dosta sopingirala u s oliver..i do 30 % jeftinije neg u zg (pri povratk u uzg isla u s oliver ducan da usporedim i skuzila kak sam ustedjela
to ti je u ulici, u koju ulazis iz vaci utce.
u toj ulici su inace sve skupi brendovi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:08   #39
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
a ja bas dosta sopingirala u s oliver..i do 30 % jeftinije neg u zg (pri povratk u uzg isla u s oliver ducan da usporedim i skuzila kak sam ustedjela
s oliver je u ulici, u koju ulazis iz vaci utce. inace,u toj ulici su i sve skupi brendovi ali s oliver se ubacio .
tocnije, to je izmedju vaci utce i deak ter.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:16   #40
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
tocnije, to je izmedju vaci utce i deak ter.
fashion street? pa tražili smo tamo, ali nismo ga našli
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.