Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 12:16   #61
Quote:
Merlina kaže:
Da li je netko od vas pogledao sastav krema? Ja jesam.
Hrpa kemije, prirodno pod upitnikom, a cijene visoke.
Iz pouzdanih izvora znam da su njihovi proizvodi posve prirodni jer mi frendica tamo radi...tako da pazite šta pričate A da znate šta se sve nađe u ostalim proizvodima(osim Lusha,naravno)...od životinjskih dijelova,kancerogenih sastojka pa nadalje...sve bi kupovale u Loccitaneu ili Lushu,šta je po meni jako slično,samo šta je Loccitane kao više fensi(šta je i činjenica,pogledajte im dućan,pakiranja itd.,htjele ili ne i to o njima govori dosta)..Da su skupi,jesu,al znam da imaju ono što tražimrirodno
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 12:27   #62
Quote:
Dadli kaže:
Iz pouzdanih izvora znam da su njihovi proizvodi posve prirodni jer mi frendica tamo radi...tako da pazite šta pričate A da znate šta se sve nađe u ostalim proizvodima(osim Lusha,naravno)...od životinjskih dijelova,kancerogenih sastojka pa nadalje...sve bi kupovale u Loccitaneu ili Lushu,šta je po meni jako slično,samo šta je Loccitane kao više fensi(šta je i činjenica,pogledajte im dućan,pakiranja itd.,htjele ili ne i to o njima govori dosta)..Da su skupi,jesu,al znam da imaju ono što tražimrirodno
mogla bi i ti malo paziti sto pricas. uopce nisu posve prirodni.
sastav kreme: aqua, shea butter, glycerin, dimethicone, cetearyl alchohol, peg-100 stearate, glyceryl stearate, linseed, seed extract, honey extract, coconut oil, sweet almond, rosemary extract, xanthan gum, parfum, polyacrylamide, propylene glycol, laureth-7, c13-14 isoparaffin, ceteareth-33, alcohol denat, phenoxyethanol, chlorphenesin, methylparaben, benzyl benzoate, citronellol, hydroxysohexyl 3-cycloxenene, carboxal-dehyde, coumarin, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, alpha-methyl ionone, limonene.

a i lush je krcat parabenima.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:27   #63
Quote:
Andjelcic kaže:
mogla bi i ti malo paziti sto pricas. uopce nisu posve prirodni.
sastav kreme: aqua, shea butter, glycerin, dimethicone, cetearyl alchohol, peg-100 stearate, glyceryl stearate, linseed, seed extract, honey extract, coconut oil, sweet almond, rosemary extract, xanthan gum, parfum, polyacrylamide, propylene glycol, laureth-7, c13-14 isoparaffin, ceteareth-33, alcohol denat, phenoxyethanol, chlorphenesin, methylparaben, benzyl benzoate, citronellol, hydroxysohexyl 3-cycloxenene, carboxal-dehyde, coumarin, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, alpha-methyl ionone, limonene.

a i lush je krcat parabenima.
Dušo,ovako. Apsolutno svi proizvodi moraju imat kemije u određenoj mjeri jer ih se bez nje nemože ni napravit,a da ne pričam da ne bi trajali dva dana.Samo je pitanje koliko je imaju,a po tom pitanju su Loccitane i Lush "prirodni".
Ako očeš 100% prirodni proizvod namaži se medom ili jogurtom i sl.,a vjeruj mi,ni tad nećeš dobit šta tražiš,hrana više nije šta je bila,kamoli kozmetika...
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:29   #64
Quote:
Dadli kaže:
Apsolutno svi proizvodi moraju imat kemije u određenoj mjeri
onda nemoj pricati da je 100% prirodno jer je to LAZ.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:35   #65
Quote:
Andjelcic kaže:
onda nemoj pricati da je 100% prirodno jer je to LAZ.
Koji predvidiv odgovor
Fora je u tome da 100% prirodne kozmetike NE POSTOJI, tako da to ni nije kategorija na osnovi koje sam ja spomenula Lush i Loccitane kao prirodne.Oni su prirodni u kategoriji kozmetike ak oš tak...
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:40   #66
Quote:
Dadli kaže:
Koji predvidiv odgovor
Fora je u tome da 100% prirodne kozmetike NE POSTOJI, tako da to ni nije kategorija na osnovi koje sam ja spomenula Lush i Loccitane kao prirodne.Oni su prirodni u kategoriji kozmetike ak oš tak...
napisala si da je to posve prirodna kozmetika i jos nekome rekla da pazi sta prica. ili ne znas sto pricas ili namjerno obmanjujes, a ako je ovo drugo, onda je vrlo drsko.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:48   #67
Quote:
Andjelcic kaže:
napisala si da je to posve prirodna kozmetika i jos nekome rekla da pazi sta prica. ili ne znas sto pricas ili namjerno obmanjujes, a ako je ovo drugo, onda je vrlo drsko.
Onda neka bude obmana!!
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:50   #68
Quote:
Dadli kaže:
Onda neka bude obmana!!
upravo to i tvrdim otpocetka
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:30   #69
ak je lush prirodan onda me obesi di sam najtanja
zbog njihovog masnog naplacivanja lazi
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:54   #70
Quote:
Dadli kaže:
..sve bi kupovale u Loccitaneu ili Lushu,šta je po meni jako slično

Lush je nekima skup a kamo li L'occitane, a neke drastične razlike i nema...a kladim se da se u ljekarni mogu nać proizvodi koji nisu tako "natrpani" kemijom po pristupačnijim cijenama...npr krema za ruke 48, cijena joj je presmiješna a krema je odlična
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 01:11   #71
Zanimljivo je ovo vaše prepucavanje. Po meni nije stvar da li je to 100% prirodna kozmetika, nego je problem što se tako deklarira, a puna je kemije kao i svaka druga koja "nije prirodna" i ne košta tako puno. Samo zato što imaju lijepu sličicu prirode i zgodnu ambalažu ne daje im pravo da se furaju na prirodno. Znate kako se kaže svaka roba ima kupca... Ipak, zgodno je i jednostavno uvijek pročitati deklaraciju pa da znate na čemu ste, bez obzira na susretljive, elokvente i zdrilane prodavačice koje se obrušavaju na vas čim zakoračite u trgovinu.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 11:26   #72
Quote:
Merlina kaže:
Zanimljivo je ovo vaše prepucavanje. Po meni nije stvar da li je to 100% prirodna kozmetika, nego je problem što se tako deklarira, a puna je kemije kao i svaka druga koja "nije prirodna" i ne košta tako puno.
nije samo to problem. svatko tko ima bar malo mozga ce valjda procitati deklaraciju na proizvodu. ja sam kupovala u l'occitaneu i vjerojatno cu kupovati opet. znam da nisu 100% prirodni, ali to mi niti nije nuzno.
smeta me kad me netko, pored mojih zdravih ociju, uvjerava u suprotno.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 12:14   #73
ak vam je već do prirodnog bademovog ulja u apoteci vam je oko 18 kuna 30ml!
Euterpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 22:55   #74
Quote:
Merlina kaže:
Zanimljivo je ovo vaše prepucavanje. Po meni nije stvar da li je to 100% prirodna kozmetika, nego je problem što se tako deklarira, a puna je kemije kao i svaka druga koja "nije prirodna" i ne košta tako puno. Samo zato što imaju lijepu sličicu prirode i zgodnu ambalažu ne daje im pravo da se furaju na prirodno. Znate kako se kaže svaka roba ima kupca... Ipak, zgodno je i jednostavno uvijek pročitati deklaraciju pa da znate na čemu ste, bez obzira na susretljive, elokvente i zdrilane prodavačice koje se obrušavaju na vas čim zakoračite u trgovinu.
poanta ovog topica je da ljubitelji l'occitanea izmjenjuju iskustva. meni nije bitno jel je to 100% ili 73% ili 2% prirodna kozmetika. bitno mi je da mi odgovara mojoj koži, da mi fino miriši itd., itd.-da mi se ti proizvodi sviđaju.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 01:45   #75
Quote:
frenchkiss kaže:
poanta ovog topica je da ljubitelji l'occitanea izmjenjuju iskustva. meni nije bitno jel je to 100% ili 73% ili 2% prirodna kozmetika. bitno mi je da mi odgovara mojoj koži, da mi fino miriši itd., itd.-da mi se ti proizvodi sviđaju.
Je, imaš pravo, povuklo me ovo PRIRODNA KOZMETIKA, da je pisalo samo l'occitane ne bih reagirala. Stoga iluzionisti uživajte, odoh ja....
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 09:03   #76
Evo ovaj vikend i moja guza je vidjela City i L"occitane.
Dućan je predivan,obožavam takve ali ništa nisam si priuštila jednostavno zbog cijena .Jednostavno mi je too much,ali ništa mi trenutno niti ne treba,pa čemu rasipanje love .
Samo sam htjela to podjeliti s vama
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 20:34   #77
Dobila sam uzorak kreme za tijelo, kreme za lice od meda i kreme za ruke. Ova za tijelo je Koža je baršunasta, brzo i potpuno se upija i lijepo miriši. Ova za lice od meda je isto dobra, ali ne paše mi miris. Za ruke nisam još isprobala.
Sviđa mi se onaj miris od vanilije, ali mi je skuuupoooo Hm, razmislit ću još....
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 16:42   #78
Quote:
infra red kaže:
O kojem se ulju točno radi? Vidim na njihovoj stranici ima ih dosta. Aromachologie - well-being oil mi se čini dobro.
I jel' netko probao od nešto od Ruban D'Orange?

kupila toaletnu vodu i uzivam u njoj
savrseno mirise
njam
ribica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 20:17   #79
Super da si mi rekla. Ja ću si kupiti mlijeko za tijelo sutra. Pa da mi se slaže s L de Lolita Lempicka parfemom
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 22:57   #80
Kupila sam Ruban D' Orange mlijeko za tijelo. Dobro je, samo miris ne traje dugo.
Mislim da su najbolje stvari od badema. Zeleni čaj je isto dobar.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.