Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2004., 05:42   #41
Well, nikad nisam imala problema sa trgovkinjama, ali me zna smetati kad one zele razgovarati dok ti samo zelis razgledati .

Ali mislim da sam nasla lijek i za to. Zadnji put kad sam isla u trgovinu stavila sam svoj MP3 player on.
Usla unutra, pozdravila trgovkinju, nasmijesila se i pitala njeno ime. Kazala sam da cu je zvati ako mi treba i ukljucila si music. Najbolji shopping ever.

P.S. Za svaki slucaj podignuti kosu, jer neke ne vide da imas slusalice u usima (op. a).
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 13:09   #42
Quote:
croft kaže:
ajme sta mi se danas dogodilo...

razbila sam lak za nokte u Müllera,ispred kase...tako mi i treba kad nosim mnogo stvari u rukama a ne u kosaricu

samo da pohvalim tete,kako su one to lijepo ocistile (iako sam ja to htjela ucinit),nisu vrtjele ocima bile su jako ljubazne

kladim se ,da se to dogodilo kod nas, zavrsila bi kao i lak
ne bi
Ja sam bila prisutna u DM-a kad je jedna mušterija razbila dječju bočicu hipp hrane. One su to bez ljutnje lijepo pokupile i rekle da se to ne naplaćuje. Baš sam se iznenadila...
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 14:19   #43
Quote:
Bani kaže:
By the way testera - imas pravo. U Limoniju ga nikad dobila nisam al zato u Martimexu cesto
hm, a ja nedavno bas u limoniju kupila sprej i mlijeko za tijelo i zena me natrpala testerima od colistara. uz to sam dobila i kvacku za kosu
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 14:29   #44
Quote:
Billi kaže:
hm, a ja nedavno bas u limoniju kupila sprej i mlijeko za tijelo i zena me natrpala testerima od colistara. uz to sam dobila i kvacku za kosu
ja sam puna tih kvacki za kosu, bar sam ih 4 do sad dobila.
a jedno vrijeme su mi davali testere za puder od max factora.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 14:35   #45
nisam navikla dobivati testere, ne znam...dali zato što ne potrošim dovoljno ili im nisam simpatična

ali evo danas u parf. iris,
kupila sam si dvije preslatke kopčice za kosu od evite peroni,
uglavnom potrošila oko 110 kunelića i opet ništ nisam dobila

jel treba početi pitati?
jel TO netko radi?
mislim da je efikasna, no krajnja metoda
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 15:02   #46
jednostavno: ako je jednom prodavacica neljubazna drugi put tu necu ni uci. Ima drugih parfemerija i kozmetickih radnji. Trebaju znati prodati uslugu.
__________________
lucky
ROYAL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 12:44   #47
pa dobro cure stvarno, u kojoj god parfemeriji bila nikad nisam dobila nikakav tester, cak ni najmanji, najobicniji, a kamoli tester maskaru ili nekakve kopce!!!
da li je stvar u kolicini love koju spiskas unutra, o trgovini ili cisto dobroj volji prodavacice?
sad sam vec zavidna...
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:12   #48
U irisu u mercatoru nikad, ali nikad, nisam dobila ništa. A ostavljala od 300 do 500 kuna.

U martimexu uvijek, u Lani uvijek, u Irisu na Trgu sam bila u zadnje vrijeme par puta i dobila bi neki parfemčić il nešto.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:31   #49
cure, a zakaj ne trazite testere koji vas zanimaju? ja se ne bi dala bez njih van.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:34   #50
Quote:
Billi kaže:
cure, a zakaj ne trazite testere koji vas zanimaju? ja se ne bi dala bez njih van.
meni neugodno (pišući ovo zgražam se nad tim što su ove dvije riječi ipak dospjele u istu rečenicu!)

imam testerofobiju - strah me tražit testere. i glupa sam si zbog toga..

a isto mi nikad nedaju!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:39   #51
kajjaznam, uvijek ih dobijem, ali imam filing da bi i trazila da mi ne daju. ako je pravilo da daju tester-ja HOCU tester i tocka. inace imam takav stav prema tetama u ducanima jer su precesto prebahate. e, onda je moja zadnja!

e, da, koji puta trazim da mi zamijeni tester, ne volim dobivati kreme, ali volim parfeme, drzim ih po ladicama, u autu..nikad se ne zna haha. pa onda fino trazim da mi da zamijeni i prolazi!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:42   #52
Quote:
Billi kaže:
kajjaznam, uvijek ih dobijem, ali imam filing da bi i trazila da mi ne daju. ako je pravilo da daju tester-ja HOCU tester i tocka. inace imam takav stav prema tetama u ducanima jer su precesto prebahate. e, onda je moja zadnja!

e, da, koji puta trazim da mi zamijeni tester, ne volim dobivati kreme, ali volim parfeme, drzim ih po ladicama, u autu..nikad se ne zna haha. pa onda fino trazim da mi da zamijeni i prolazi!
ti si moj testidol

jebote, ja se ni tražit ne usudim..a još da mi zamijeni..skvik!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:54   #53
Quote:
shree_kali kaže:
ti si moj testidol

jebote, ja se ni tražit ne usudim..a još da mi zamijeni..skvik!
ok, slijedeci put idemo zajedno
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:56   #54
Quote:
Billi kaže:
ok, slijedeci put idemo zajedno
deal

( )
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 16:04   #55
ja sam tester-mamac uvijek mi ih uvaljuju, valjda misle da ću puno potrošiti slijedeći put ili kupiti sve to što su mi dali u testerima e pa u pravu su većinu skupih stvari sam kupila nakon što sam probala tester. kreme, pudere, maskare, sjajila, parfeme...nikad ne bi pljunula 300 kn za puder ili 200 za kremu a da prethodno nisam probala tester.

inače, ja idem samo u parfumerije gdje znam da ću nakon potrošenog iznosa iznad 100 kn dobiti tester. mislim da je to za stalnog kupca i dobrog kupca, fair. inače, ima parf. gdje mo'š milju kuna ostaviti, neće te ni pozdraviti na izlasku to su npr. Limoni, Iris, Pupa i sl. ma fuuuuuj
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 11:43   #56
mozda malo off topic, ali u koji Martimex idete najdraze - kraj pothodnika kraj kolodvora ili na trgu?
gdje su tete ljubaznije i dobijes testere?
moram kupiti neki parfem, ali moram isprobavati puno pa mi se nece ici gdje su neljubazne gospodicne, a ostavit cu puno love, tako da znaju
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 12:48   #57
Quote:
may@ kaže:
mozda malo off topic, ali u koji Martimex idete najdraze - kraj pothodnika kraj kolodvora ili na trgu?
gdje su tete ljubaznije i dobijes testere?
moram kupiti neki parfem, ali moram isprobavati puno pa mi se nece ici gdje su neljubazne gospodicne, a ostavit cu puno love, tako da znaju
Vlaška
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 14:28   #58
Quote:
matsa kaže:
Vlaška
vis, vis, te se nisam ni sjetila, a usput mi je
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 02:27   #59
jednom .... samo jednom sam dobila tester i to u apoteci,
radilo se o Vichyevim kremicama za lice dok je trajala akcija Vichy diljem Hrv. i ono gledanje lica mikrokamerom.

sve skupa mi se jako svidjelo, ženska mi je rekla da imam malo suho lice... vid' vraga, a ja godinama mislila da imam masno, jer imam T-zonu

i sad preporučila mi je kremicu "THERMAL S1" za malo suhu kožu,
no bila sam "još uvijek" skeptična i ta krema dođe stotinjak kuna pa mi je ženska dala tester.

probala ja i kremica je zaista ok

da mi nije dala tester, ja ju nikada ne bih kupila.

kada će se naučiti davati testere? i shvatiti da im je to "automatska" prodaja?

dobila sam još neke testere - muške (parfemi) no te ne računam i neshvatljivo mi je kako jednoj ženskoj osobi mogu dati tako nešto, to mi nije nikakav poticaj za daljnju kupnju, zar ne?
ja sam ih pak dala svom dragom, a on ih je spremio u ladicu jer je već godinama vjeran Old Spice-u

ah, te tete u parfumerijama, kada će konačno naučit
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 14:58   #60
promotori/prezentatori

sta kazete na ove drage stosne "decke" koji se muvaju po parfumerijama i prezentiraju nam sminku i asortiman?meni je tako zabavno njih promatrati jer su toliko predani i stosni,a najslade mi je kada starijim gospodama sminkaju obrascice u "pinky rozoj"jer njihovom tenu,boji i teksturi koze bolje pristaje nego"medeno zlacana" i onda ga onako fino prsticima razmazuju ...hehe... nevjerovatni su
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.