Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2006., 17:20   #1
Vincek

ljudi, šta je s tim Vincekom? pa to je najgora slastičarna u zagrebu! ja imam teoriju de je uspješna samo radi lokacije i zbog imena. naime, došli došljaci u zagreb u kojem je poznata kultura slastičarnica pa pomislili ako se nešto zove 'vincek' da mora da je zagrebački tradicionalno dobro i sad svi tamo čekaju u redu. to treba bojkotirat.
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 17:47   #2
Quote:
Jafa kaže:
ljudi, šta je s tim Vincekom? pa to je najgora slastičarna u zagrebu! ja imam teoriju de je uspješna samo radi lokacije i zbog imena. naime, došli došljaci u zagreb u kojem je poznata kultura slastičarnica pa pomislili ako se nešto zove 'vincek' da mora da je zagrebački tradicionalno dobro i sad svi tamo čekaju u redu. to treba bojkotirat.

teorija ti je

imaš li još koju tako pametnu?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 17:47   #3
Quote:
Jafa kaže:
ljudi, šta je s tim Vincekom? pa to je najgora slastičarna u zagrebu! ja imam teoriju de je uspješna samo radi lokacije i zbog imena. naime, došli došljaci u zagreb u kojem je poznata kultura slastičarnica pa pomislili ako se nešto zove 'vincek' da mora da je zagrebački tradicionalno dobro i sad svi tamo čekaju u redu. to treba bojkotirat.
nisam baš stručnjak za slastice al kad bi mi šećer pal (jednom u par mjeseci) otišel bi kod Vinceka na onu njegovu tortu... No čul sam da je frknul cijeli svoj biznis nekom Ljatifi Haljilji Butuči Tamagočiju...
Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 17:53   #4
Quote:
tilla kaže:

teorija ti je

imaš li još koju tako pametnu?
a od kud si ti?
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:06   #5
a to je bitno za tvoju teoriju?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:09   #6
vincek je napuhan, slažem se....
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:14   #7
Quote:
Ahab kaže:
nisam baš stručnjak za slastice al kad bi mi šećer pal (jednom u par mjeseci) otišel bi kod Vinceka na onu njegovu tortu... No čul sam da je frknul cijeli svoj biznis nekom Ljatifi Haljilji Butuči Tamagočiju...
a je je, i ja isto sam to čula
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:17   #8
je, al i prije te vijesti nije nešto vridilo tamo jest kolače.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:17   #9
Quote:
tilla kaže:
a to je bitno za tvoju teoriju?
a ti sigurno 'ideš u vinceka'
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:18   #10
Quote:
tilla kaže:
je, al i prije te vijesti nije nešto vridilo tamo jest kolače.
ma oduvijek to ne valja a uvijek je red
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:22   #11
pa kako to sad; em je zg ime, a nije tradicionalno dobro po zagrebački?

ugl. ko ih šiša, moju lovu neće vidjet.
al teorija je
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:26   #12
uff ostat će zakinuti za vaših 10kn...
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:29   #13
pa nije u zgb-u uvijek sve najbolje..../one njbolje slastičarne su daaaavno zatvorene.....
osim toga izuzevši fanjke i razne xxxnjače nemogu se sjetit nijednog zagrebčkog kolača.....a navedeno smažeš na sljemenu, netreba slastičarna za to
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 18:29   #14
pa neće; al ja sam na dobitku.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 21:08   #15
[QUOTE=tilla]pa kako to sad; em je zg ime, a nije tradicionalno dobro po zagrebački?

Pa to je valjda jedno od osnovnih pravila dobrog ugostiteljstva, a, naravno, ne samo ugostiteljstva- dati zanimljivo i zvučno ime!!!! to može privući ljude bez obzira na kvalitetu, a kad se nešto pročuje onda ljudi idu na takva mjesta po inerciji. uopće ne kažem da je to ime zagrebačko, čak niti da je genijalno- zapravo ne znam točno čije je, niti ne kažem da je slastičarnica samo zato dobra, nego hoću reći da bi se ljudima koji ne poznaju Zagreb samo na osnovi tog naziva, moglo ČINITI da je to sigurno neka tradicionalna pa onda i dobra slastičarnica. pa nemojmo se zavaravat da ljudima ne laska veći grad i ono što se čini da je proizvod tog grada, a ne Azimi Aljetija (svaka čast Šipcima, njihovi kolači znaju biti mrak). dosta mi je ove teme.
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 21:12   #16
Quote:
Sdrafac kaže:
pa nije u zgb-u uvijek sve najbolje..../one njbolje slastičarne su daaaavno zatvorene.....
osim toga izuzevši fanjke i razne xxxnjače nemogu se sjetit nijednog zagrebčkog kolača.....a navedeno smažeš na sljemenu, netreba slastičarna za to
ma naravno da nije u Zagrebu sve najbolje, pa tko to kaže? ima dobrih slastičarnica, samo ih treba znati...he he he
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 21:16   #17
je...a i austrija i mađarska su blizu !!
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 21:19   #18
Quote:
tilla kaže:
pa kako to sad; em je zg ime, a nije tradicionalno dobro po zagrebački?

ugl. ko ih šiša, moju lovu neće vidjet.
al teorija je
ma čuj, žal mi je sad kaj si ti misla da ja pod 'došljaci' mislim da to automatski ima negativan predznak. mislim, sori ak sam time tebe uvrijedila
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 21:20   #19
Quote:
Sdrafac kaže:
je...a i austrija i mađarska su blizu !!
a da da, recimo germknedli- nema boljeg na svijetu, to bi kod nas trebali počet prodavat...
Jafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 22:32   #20
Quote:
Jafa kaže:
ma čuj, žal mi je sad kaj si ti misla da ja pod 'došljaci' mislim da to automatski ima negativan predznak. mislim, sori ak sam time tebe uvrijedila
ni najmanje;
volim teorije koje drže vodu
tvoja je jedna od pametnijih.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.