Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2014., 10:21   #261
Ja sam kupila gotov piling od 20% . Sastojci su: salicylic acid, isopropyl alcohol, propylene glycol, glycerine, triethanolamine. Ništa šta bi izazivalo burnu reakciju osim kiseline.
Prošli put sam razrijedila piling sa etanolom iako sam pročitala da se ta dva alkohola i ne miješaju baš najbolje. Uspila sam držat piling 2 minute.
Sljedeći put ću ga razrijediti na 5%. Čini mi se da idem obrnutim redoslijedom
Sunce je već tu ,proljeće stiže i mislim da ću završit za ovu godinu s pilinzima. Neuspješno. Baš sam razočarana.
mili222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 12:52   #262
Ok, mislim da cu ovaj tonik možda koristiti svaki 3. ili 4.dan jer me nakon 5 dana toliko osušio, držim par minuta i odmah isperem. Ne znam zašto toliko reagiram na salicilnu.. probati cu sa aha kiselinama ili mliječnom i to isto jako pažljivo, ako ni to ne radi dobro odustajem od kiselina, ne vrijedi uništavati kožu..
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 08:23   #263
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post

Ozbiljno, a ja mislila nakon skijanja otic opet na tretman u Centar Skin .
Znam da su GreenPeel radili i u salonu HB u Petrovoj u Zgb.
rade ga u HB (1800kn)
centar skin me razocarao jer su mi 2 osobe dale različite informacije, jedna je rekla da sad rade s novim kiselinama koje imaju bolje rezultate a druga da su prestali jer nije bilo potražnje
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 09:48   #264
Quote:
nyky kaže: Pogledaj post


rade ga u HB (1800kn)
centar skin me razocarao jer su mi 2 osobe dale različite informacije, jedna je rekla da sad rade s novim kiselinama koje imaju bolje rezultate a druga da su prestali jer nije bilo potražnje
da nema bas potreznje to je istina al ako stvarno ne drze vise onda steta ... budem zvrcnula jedna dan dr. Jelenkovic u Skin da provjerim sta se tamo zbiva
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 17:32   #265
ne drže, to je sigurno. javi što će tebi reći kao razlog
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 10:02   #266
Quote:
nyky kaže: Pogledaj post
ne drže, to je sigurno. javi što će tebi reći kao razlog
moze, cim sta saznam javim sve ovdje
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 13:11   #267
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
mi nazalost nemamo tog preparata osim u prozvodima za ciscenje lica ali tam ne valja jer nije pH dobar pa nikaj od salicilne.

jedini koji ima ucinak, koji sam provjerio je od neutrogene s dobrim pH- oil stress control acne free peeling s mikrotehnologijom, narančaste je boje i samo taj nijedan drugi, koncentracija za neko depigmentiranje je preslaba oko 2% ali to je dovoljno na dnevnoj bazi za eksfolijaciju, čišćenje pora i mitesera.

sa stranim proizvodima nisam upoznat jer posto se radi o visokoj konc lijeka nemre se samo tako prodavat zbog nuspojava i FDA brani to, dakle ide samo na rp kao i kod nas odnosno kao i npr tretinoin sluzbeno jel

a sad ak neko prodaje gotove kiseline prek e baya mozete si to narucit ne vidim drugu opciju ili po rp kod doktorice ako ce vam htjet dat posto nemate indikacije nikakve osim da bi se sami pilingirali i odma napise kak da se izradi i stavi sve što treba na rp da vas ne bi vratile moje kolegice jer je nepotpun zbog prekoracene doze

moze tocan link koji je to proizvod, ima wash i scrub


http://www.neutrogena.com/category/a...do#productLine
__________________
.

Zadnje uređivanje nyky : 06.04.2014. at 13:32.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 20:15   #268
Imam punooo oziljaka sitnih i vecih od akni. Isla bih na jesen na neki tretman. Zna netko jel radi tko takve tretmane u Varazdinu, Cakovcu... ?
ninaidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 07:31   #269
Quote:
ninaidora kaže: Pogledaj post
Imam punooo oziljaka sitnih i vecih od akni. Isla bih na jesen na neki tretman. Zna netko jel radi tko takve tretmane u Varazdinu, Cakovcu... ?
Radila sam ja u Varaždinu u jednoj dermatološkoj ordinaciji aha pilinge. Nakon prvog je sve bilo super, nakon drugog sam dobila veliki flek jer mi je premazala preko neke ranice, pa sam onda išla na još par njih da riješim taj flek, iskreno nisam primijetila da mi je nešto dobro učinilo - na kraju sam samo završila s još više akni. Kasnije sam išla kod druge dermatologinje koja mi je rekla da se to nikad ne radi na aktivnu, aknastu kožu, nego tek kad se akne potpuno smire. Radila sam ih od siječnja do travnja, a akne su počele negdje na polovici i bilo ih je više nego ikad. Uglavnom, bilo je to najgore ljeto mog života...
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 21:59   #270
podižem temu.. jel netko bio u zadnje vrijeme na kemijskom kod glumičića??
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:56   #271
Dali je netko bio u ovome salonu u Rijeci
https://www.facebook.com/MedicinskoK...VisionsRijeka/
kakav je?
Razmišljam o Green Peel za sebe pa me zanima cjena jednog tretmana i kada je nabolje raditi to?
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:40   #272
ne znam da li glikolna kiselina spada pod ovu temu ali da li netko koristi samostalno, znači ne u salonu, neku dobru masku s glikolnom kiselinom?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 11:08   #273
Trebam savjest. Kako patim od jako puno ožiljaka i mrlja/fleka i akni po licu trenutno se razmisljam jeli mi pametnije otici na laserski tretman ili kemijski.
Razmisljala sam mozda otici kod dr. glumicica ali ne znam jeli moje stanje prekriticno za kemijski piling. Jeli netko bio u slicnoj situaciji?
I kad kazem kriticno, stvarno tako je. Patim od akni već 10 godina, tako da mozete zamisliti koji je to užas.
I zna li netko mozda cijenu?

Hvala puno!
alyssoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 12:04   #274
Ožiljci od akni

Moooliiim pomoć!
Imam po licu nekoliko ožiljaka od akni te flekica i sl. Do prije 2 godine imala sam ful problematično lice, akne svaki dan. Sad se sve to, fala bogu, smirilo ali eto, ostali ožiljci. koje sam odlučila napokon rješavati.
e sad, pročitala sam na tisuće komentara i ne znam više što misliti o čemu. dvoumim se između kemijskih pilinga, frakcijskog lasera te mikrodermoabrozije, s tim da sam za mirko čula da samo pogorša ožiljke.
Također sam razmišljala o poliklinici Bagatin u Zagrebu, ima tko kakva iskustva s tom klinikom?
Dakle, ne očekujem kožu poput bebine guze niti rješavanje svih problema nakon jednog tretmana. Radije bih išla mjesecima na tretmane pa da to sve na kraju bude kako spada, nisam za agresivne tretmane jer me iskreno strah, koža mi je sad napokon pristojna i ne bih htjela još više pogoršati situaciju.
Bila bih zahvalna na bilo kakvom savjetu, ipak sve to skupa dosta košta a pričamo ipak o licu, pa mi nije do igranja
Hvalaaa svimaaa
Mivanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2019., 22:51   #275
Koji je najbolji piling za problem proširenih pora( jako proširene pore, ne mogu se zakamuflirati make upom)?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2019., 15:41   #276
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji piling za problem proširenih pora( jako proširene pore, ne mogu se zakamuflirati make upom)?
Mlječna kiselina najviše stiska pore. Zatim niacinamin . Još bolje ovo dvoje u kombinaciji. A tretinoin ipak najbolji u tome ali mnogi ga neće koristiti.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2019., 23:05   #277
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Mlječna kiselina najviše stiska pore. Zatim niacinamin . Još bolje ovo dvoje u kombinaciji. A tretinoin ipak najbolji u tome ali mnogi ga neće koristiti.
Znas li gdje ga se moze profesionalno napraviti u Zg?
Taj s tretioninom.
I zasto ga ne zele koristiti?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 00:36   #278
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post


Znas li gdje ga se moze profesionalno napraviti u Zg?
Taj s tretioninom.
I zasto ga ne zele koristiti?
Tretinoin je krema koja se prepisuje na recept. Najači obik vitamina A. Imaš cijelu temu Retinoidi gdje se piše o njemu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 09:02   #279
Malo sam procitala, ne bih da se moram guliti mjesecima. Pa bi radije neki tretman profesionalni kod dermatologa ili u salonu, ima li netko preporuku za Zg?
Znaci bas za pore ciljano.
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 13:19   #280
Ja ti mogu reći gdje da ne ideš na kiseline...Afrodita (prije je bila u Kaptol centru, ne znam gdje je sada kad se KC renovira).
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.