Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2014., 23:37   #81
Bila je i u kauflandu
charlizeos is offline  
Old 21.04.2014., 09:00   #82
Miss, hvala kao i da jesam. Srećom, pojavio se dove pistačijo pa sam sad zadovoljena što se tiče tog mirisa. Iako, nije mi jasna politika, uvezli su mazalicu, a tuširalicu ne.
Nera Kokorera is offline  
Old 21.04.2014., 09:39   #83
Nakon duuugo vremena nešto od dekorative - naručila Urban Decay Naked 3 paletu, s feelunique.com -15%
Hannah is offline  
Old 21.04.2014., 10:03   #84
Kako? Koji kod?
bubily:) is offline  
Old 21.04.2014., 11:06   #85
miss b -

Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
kakav ti je ovaj loreal sprej? citala sam da je super za volumen.. i kolko dodje? i sretan rodjendaaaan
hvala.
sprej je jako dobar, istina je sve sto se o njemu pise po internetu - daje volumen (ali moderan, 'zdrava kosa' volumen, ne gnijezdo iz osamdesetih) bez da slijepi kosu i, za razliku od batiste suhog sampona, nema grozan, zasiceni, omamljujuci miris.
uputa na njemu je da se kosu razdijeli u 4 velika pramena i zatim se sprica svaki zasebno, ali meni funkcionira cak i ako nemarno pospricam po cijeloj kosi. super stvar.
cijena mu je 40kn, kupila sam ga u mulleru.
monama is offline  
Old 21.04.2014., 11:20   #86
Quote:
bubily:) kaže: Pogledaj post
Kako? Koji kod?
Ne znam jel jos vrijedi, na feelunique.com pise kod EASTER15, jos danas prolazi, do ponoci .
Ali, mislim da i beautybay i lookfantastic imaju neke kodove i popuste za Uskrs., pogledaj tko ima Sto u ponudi.
Beautybay jos danas 10%-20%, ovisno koliko potrosis.
Hannah is offline  
Old 21.04.2014., 12:08   #87
Zoeva Cosmetics kistovi Paket stigao u roku od dva dana od slanja



L'Erbolario


Dove i Envy Room torbica koja smrdi


*klik za veće slike
__________________
x
Elektra is offline  
Old 21.04.2014., 12:10   #88
@ Elektra- trk na blog
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 21.04.2014., 13:03   #89


Krema je bila u pola cijene (20kn), pisalo ispod te i još jedne Green Line (one za jako suhu kožu) da izlazi iz asortimana.

A Axe sam kupila na blef, reko muški miriše dobro, ne može ni ovo biti tako loše...

A nokti su mi grozni, pa da malo sa 8u1 promijenim na neki drugi...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 21.04.2014., 13:05   #90
Kupila axe isto i pokazao se prilicno izdrzljiv
Urbana is offline  
Old 21.04.2014., 13:25   #91
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
miss b -



hvala.
sprej je jako dobar, istina je sve sto se o njemu pise po internetu - daje volumen (ali moderan, 'zdrava kosa' volumen, ne gnijezdo iz osamdesetih)
zakon usporedba, to je onda tocno ono sto mi treba sutra idem po njega. hvala
Little Sophia is offline  
Old 21.04.2014., 13:49   #92
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
sprej je jako dobar, istina je sve sto se o njemu pise po internetu - daje volumen (ali moderan, 'zdrava kosa' volumen, ne gnijezdo iz osamdesetih) bez da slijepi kosu i, za razliku od batiste suhog sampona, nema grozan, zasiceni, omamljujuci miris.
uputa na njemu je da se kosu razdijeli u 4 velika pramena i zatim se sprica svaki zasebno, ali meni funkcionira cak i ako nemarno pospricam po cijeloj kosi. super stvar.
cijena mu je 40kn, kupila sam ga u mulleru.
baš sam te ja htjela pitati za sprej možeš samo reći kakva ti je kosa? ako je duga i ravna kao i moja kupujem sigurno
Anna xD is offline  
Old 21.04.2014., 13:55   #93
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Kupila axe isto i pokazao se prilicno izdrzljiv
I zaboravih napisati da je 17kn u DM-u, kao na nekom sniženju, ali sumnjivo mi to, mislim da sam ga prije toga vidjela u Mercatoru po toj cijeni, a bez sniženja.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 21.04.2014., 14:05   #94
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post


Krema je bila u pola cijene (20kn), pisalo ispod te i još jedne Green Line (one za jako suhu kožu) da izlazi iz asortimana.

A Axe sam kupila na blef, reko muški miriše dobro, ne može ni ovo biti tako loše...

A nokti su mi grozni, pa da malo sa 8u1 promijenim na neki drugi...
Meni je ovaj axe bezveze, povlaci mi se po kupaonici zadnjih 3-4 mjeseca...rijetko kad me dezedorans pece ispod pazuha,a s njim mi se desilo vise puta...
red berries is offline  
Old 21.04.2014., 14:48   #95
Zbog preporuka na forumu, još nisam probala, nadam se da će biti dobar, jer sam spržila kosu blajhom baš loše







]

HardRain is offline  
Old 21.04.2014., 15:01   #96
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj axe bezveze, povlaci mi se po kupaonici zadnjih 3-4 mjeseca...rijetko kad me dezedorans pece ispod pazuha,a s njim mi se desilo vise puta...
Ne koristim deziće u spreju za ispod pazuha (meni to ne funkcionira), samo za miris, u istu svrhu kao parfem ili sl. Tako da mi je svejedno, uvijek samo morma paziti da ne kupim one koji ostavljaju bijeli praškasti trag.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 21.04.2014., 15:25   #97
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
baš sam te ja htjela pitati za sprej možeš samo reći kakva ti je kosa? ako je duga i ravna kao i moja kupujem sigurno
duga je i blago valovita, tanka i gusta.
monama is offline  
Old 21.04.2014., 15:52   #98
dobila



__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 21.04.2014., 15:55   #99
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
može malo više o ovome? je li jako grub, koji tip kože imaš?
prvi put sam ga kupila i koristim ga tek par dana, pa komentare uzmi sa zrncem soli - ali za sada mi je odličan
imam mješovitu kožu (masnija t-zona, lagano dehidrirani obrazi) koju ova umivalica jako lijepo očisti i nekako tonira/zategne, ali me za sada uopće ne isušuje. nije peeling, pa nema nikakvih grubih zrnaca, ali jako lijepo osvježi kožu.
jedina zamjerka ide na miris, koji mi je užasan - miriši intenzivno na mješavinu eteričnih ulja, jako prodorno i baš nekako grubo.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 21.04.2014., 16:01   #100
Ma vidi ti tu miss što je pazarila, a slatkoga li valjda najbolja slika na topicu

xavierkat - sviđa mi se ovaj Afodita piling, ali nikako da ga kupim i probam, kakav je? Javi dojmove
Dandy_080 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.