Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2014., 10:47   #61
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Argan je divan, ja sam ga morala probat i predivan je. Argan od bottega verde mi nije legao, imao mi je to nešto babasto, a ovaj mi je milina. mazalica fino miriši i to je sve, nije baš za suhokošce... Nema tu neke njege, al zbog predivnog mirisa opraštam i loš sastav, ja to ionako ne šljivim,... :klap:meni najbolji od svih cottagića koje sam probala.

drago mi je da ti se sviđa. ni meni miris bottega verde argana nije legao, prepuderast je i sintetički. nekako se nadam da će dm uskoro imati neki popust na setove pa ću onda uzeti taj argan. puna cijena ovog seta mi se čini nekako pretjeranom nije da mi treba, al ajd, nek se nađe
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 11:51   #62
Ja sam koristila 25 posto popusta, skup je zbilja al nisam mu mogla odolit... A valjda će bit popusta kao i lani pa ću ubost još koji.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 01:24   #63
Ja mislim da ću također pričekati akcije pa ubosti i monoi i argan. I mislim da me ideja argana ipak mrvicu više veseli, monoi je više znatiželja no stvarna želja.

A možda i smokvu, danas sam ju tražila u Sloveniji, ali je nije bilo. Zato sam uzela još jedan ljubičica losion, potrošila sam ga nedavno i baš mi fali. Sad ću ga malo pažljivije dozirati, da dulje traje, ovaj sam potrošila u manje od dva tjedna jer sam se toliko navukla da sam danima samo njega koristila. Voljela bih da ga ima u još mirisa, osim karamele koja mi se čini preslatka.

Sprej od vanilije sam špricnula danas i fakat je neobična ta nota vanilije, opora je i posve drukčija od svojih slatkastih izdanja u drugim proizvodima. Još uvijek nisam odlučila je li to dobra ili loša stvar. I skužila sam da u gelu plutaju kao zrnca. Vjerojatno se radi tek o umjetnim zrncima, a ne onima iz mahune vanilije, ali veseli blesavog čovjeka poput mene.

Za razliku od losiona, gel piling ljubičica mi je bezvezan iz više aspekata, ali o tome ću više na "potrošenim proizvodima" u postu koji sam počela pisati prije punih mjesec dana.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 09:41   #64
volett dal si vidjela monoi u Sloveniji?
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 10:16   #65
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
volett dal si vidjela monoi u Sloveniji?
Nula bodova.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:41   #66
Probala sam 3 gela i ok su, ali puno previse je to novaca . Nisu mi toliko dobri.

Pakiranje je preslatko , to stoji.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 17:25   #67
Malo dizem tu iz naftalina

Uglavnom,
U dm-u je gel za tusiranje Ocean blossom snizen na 14,90 jer izlazi iz asortiman
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:16   #68
Ajde, priznajte, koliko gelova ste navukle?
Dakle, koje imate, koji su vam najbolji, koje još želite....

Ja sam prvo kupila ljubičicu jer mi je trebao piling gel. Ostale sam ignorirala zbog povelike cijene. Onda su došli ovi novi po akcijskoj cijeni pa sam kupila ananas/kokos, narančin cvijet i sljez. Pa sam našla još i Ocean blossom po sniženoj cijeni.
Dakle, trenutno 5 komada.

Trenutno mi najviše odgovaraju Ocean blossom i narančin cvijet.


Ovi veliki koji su trenutno na sniženju me plaše količinom pa nisam ni jednog kupila.

Čak je i dragi priznao da super izgledaju onako postrojeni kao vojska na rubu kade
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:18   #69
ja droolam za jagdom ali nisam probala cijena me ubija
plus sto imam godinju zalihu body shop gelova
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:32   #70
Imala sam ljubičicu i meni nije bila nešto, od Božića imam onaj set monoi i argan , jasmin/mak a sad sam uzela ananas/kokos i višnja/pistacija za koji sam si ja zabrijala u glavi da je šljiva . Niti jedan od tih još nisam probala, samo ih gledam . I da žao mi je da nisam uzela još jedan rozi (nije jagoda) zaboravila sam od čega je ali je super mirisao u bočici
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:50   #71
Malo jer mi nisu dostupni
Potrošila sa smokvu koja mi je bila odlična , trenutno koristim ananas/kokos, u zalihama imam ocean blosson x2 i karamelu

Želim si još monoi, narančin cvijet, višnju i onaj zeleni čaj
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:51   #72
Ja trenutno koristim ocean blossom i predobar mi je, razmišljam da uzmem još jedan, ako ga uopće još i ima za kupit, jer mi je ovaj pri kraju. Prije sam imala piling gel karamelu i miris je bio preloš. A od novih me jedino zanimaju oni u velikim pakiranjima, no nekako su mi preskupi.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:52   #73
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
I da žao mi je da nisam uzela još jedan rozi (nije jagoda) zaboravila sam od čega je ali je super mirisao u bočici
Sljez?





Ja nemam nijednog za divno čudo
Ali ako ovi ikad stignu, nadrapala sam



A i kivi je nekako zanimljiv
planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 13:58   #74
Quote:
planted kaže: Pogledaj post
Sljez?





Ja nemam nijednog za divno čudo
Ali ako ovi ikad stignu, nadrapala sam



A i kivi je nekako zanimljiv
E to je taj , a i ove koje si stavila izgledaju baš privlačno
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:03   #75
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Ajde, priznajte, koliko gelova ste navukle?
Dakle, koje imate, koji su vam najbolji, koje još želite....
ova 3 apsolutno obožavam :klap:







tako su mekani, mirišljavi....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:11   #76
Kakav odaziv na moje pitanje. Jedva ste dočekale
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:11   #77
Imam dva, ocean blossom i ananas/kokos. Sebi sam kupila ocean blossom, ananas/kokos je bio predviđen za poklon, no na kraju sam oba ostavila sebi. Možda odem i po sljez, no privlači me i višnja/pistacij. No, imam previše gelova, a uskoro bih trebala dobiti i The Body Shop moringu.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:16   #78
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
a i ove koje si stavila izgledaju baš privlačno
Da, da Možda nam stignu na zimu
planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:18   #79
Quote:
planted kaže: Pogledaj post
Da, da Možda nam stignu na zimu
Čekam

Sobarice, uzmi si sljez - divan je
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:22   #80
Quote:
planted kaže: Pogledaj post
Ali ako ovi ikad stignu, nadrapala sam



A i kivi je nekako zanimljiv
Ovaj u sredini mi izgleda zanimljivo.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.