Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.10.2008., 22:05   #1
Exclamation Od FaceBooka do Rastave!

Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi. Pomalo sam zbunjenim nekim stvarima koje zivot donosi. Ozenjen sam skoro 4.5 godine, imam divnu zenu i volimo se. Medjutim ona je ponekad stvarno ljubomorna na glupe stvari. trenutno sam Van zemlje i radim po 14 sati dnevno da bismo ostvarili nesto u nasem zivotu. Nakon 4 godine i mnogo pokusaja napokon cekamo prvu bebu, ona je tek 1 mjesec trudnoce.

Sta se desava jest, da me slucajno jedan prijatelj pozvao na facebook i kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam. Naravno te ljude neznam ali mi je zelj da ih sve uzivo upoznam. Par njih su iz mog rodnog grada i bave se istim poslom kao ja a neke cure se bave poslovima kao sto je slikanje te sam jednom prilikom poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba. naravno nista tu nema specijalno.

Na profil sam objavio sa das ozenjen, da cekam da budem tata, u par navrata objavio post kako mislim na svoju suprugu. Dodao brojac da broji koliko je ostalo do magicnog dana i par mojih slika. Sve to djelim striktno sa izabranim osobama istog prezimena i par jarana koji me znaju licno.

Naravno svojoj supruzi sam prvoj poslao pozivnicu da se regsitruje i pridruzi mi se te joj dao sifru od akaunta da mozes uci i pogledat, jer nista ne skrivam.

Sve je bilo ok do danas kada je ona usla i vidjela da ja pricam sa rodicama de da sam dao par lijepih komplimenata.

Nazvala me i svadja je pocela, pocela pricat ko mi je dao za pravo da ja pricam sa curama, sto sam joj reko da je zanimljiva osoba, kako su one sve kurve, kuje.. bla bla..

Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.

Pokusao sam da joj objasnim da samo zelim da imamo mnogo prijatelja, da te iste osobe s kojima pricam jednom uzivo upoznam, bili oni prvo ili deseto koljeno imaju isto prezime i za mene su automatski rodjaci i rodice. No za nju to nije tako.

Sta vi mislite o svmu ovome, dali je normalno da jedna osoba zeli da upozna sto vise ljudi istog prezimena, da napravi skup prijatlja a da zena misli kako ja snjima flertam i da mi govori da idem njih jebavat. A stvarno nikad u zivotu nisam je prevario niti pomislio da je prevaim, izuzetno je cjenim kao osobu al nema pravo da mi brani i staje na put familijarnim pitanjima.

Ili ja imam pogrean stav o zivotu?

Hvala, i izvinite na dugom posu.
Davor25 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.