Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 17:59   #1041
Quote:
City kaže: Pogledaj post
To je dosta osjetljivo. I uvijek izgleda nekako musavo.


Takva je i moja.
Jednom godišnje je dođu očistiti i to je dosta. Prvi put kad su došli su pitali za koji kauč smo zvali.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 18:51   #1042
Hvala na odgovorima

Već dugo tražim kutnu koja se može pretvoriti u krevet normalne veličine i ovo mi jedino odgovara, tako da ću vjerovatno morati napraviti kompromis što se tiče materijala.
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:41   #1043
Quote:
Aurora.os kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima

Već dugo tražim kutnu koja se može pretvoriti u krevet normalne veličine i ovo mi jedino odgovara, tako da ću vjerovatno morati napraviti kompromis što se tiče materijala.
Ja imam garnituru od mikrovlakana antracit i mogu ti reći da je super zahvalna.OBzirom da imam malo dijete štogod da se prolije ,zafleka ja to očistim sa vlažnim maramicama,a jednom godišnje ju dubinski operemo.EVo već 5g. ima i sve oko.Čak sam kavu po njoj prolila i obrisala sa viledinom spužvicom i ko da ništa nije bilo.E sad neznam kako bi bilo da je svijetle boje....
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:20   #1044
Cico...ja imam furninovinu svijetlo sivu tkaninu. Djeca isproljevala, zapackala, ja prolila kavu....skines navlake i na 40 u masinu... ko novo!. Sad planiram uzet nekog dima da mi ocisti onu neperivu bazu jer se kuzi razlika. Mislim da ti je moja najskuplja vrsta tkanine. Pokusat cu iskopat racun.
Blackie is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:44   #1045
Ja imam dvosjed od mikrovlakna, svijetle boje, izdajničke, na kojoj se sve vidi. Ali vlažna čarobna krpa uklanja sve tragove.
nona lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 20:28   #1046
Neki dan sam kupila Polipolovu garnituru od te tkanine koja se može bez problema prati,kupila sam je u Harvey Normanu na -40% sniženju, imaju valjda sad neku akciju, pa sam valjda dobro prošla. E sad je samo treba dočekati, valjda će biti dobra.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:47   #1047
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
Cico...ja imam furninovinu svijetlo sivu tkaninu. Djeca isproljevala, zapackala, ja prolila kavu....skines navlake i na 40 u masinu... ko novo!. Sad planiram uzet nekog dima da mi ocisti onu neperivu bazu jer se kuzi razlika. Mislim da ti je moja najskuplja vrsta tkanine. Pokusat cu iskopat racun.
aj pliz iskopaj račun, jer ima nekoliko tih iz najskuplje kategorije. htjela bih u provjerenu, a tvoja mi je jako lijepa.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 15:36   #1048
mislim da blackie moze samo poslat u kvadru mail s upitom (i svojim podatcima i mjestom kupnje). mislim da cuvaju sve narudzbe. bar su cuvali ranije
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:26   #1049
sorry na pometnji, zanima me vase cijenjeno misljenje o sljedecem trosjedu:

https://lh4.googleusercontent.com/-e...35257429_o.jpg

mi bismo htjeli ovakva 2 trosjeda u nekoj sivoj boji (vise nam se svidja svjetlija siva, ali se bojimo odrzavanja)

unaprijed zahvaljujem...
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:26   #1050
Buduci sam nedavno gnjavila s upitima, da kazem...

Kupili smo kutnu kvadru coco -svakodnevno spavanje.

Nakon tjedan dana mogu reci da je udobna,iako da nemamo memory pjenu povrh madraca, bilo bi previse mekano
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:33   #1051
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
sorry na pometnji, zanima me vase cijenjeno misljenje o sljedecem trosjedu:

https://lh4.googleusercontent.com/-e...35257429_o.jpg

mi bismo htjeli ovakva 2 trosjeda u nekoj sivoj boji (vise nam se svidja svjetlija siva, ali se bojimo odrzavanja)

unaprijed zahvaljujem...
Otkud je ova i kolika joj je cijena? Hvala
nase is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:19   #1052
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Neke od nijansi stofova u Mercisu na Samoborskoj (koliko sam uspjela u trku)

http://i62.tinypic.com/2lb1bo0.jpg

http://i61.tinypic.com/165aur.jpg

http://i62.tinypic.com/9ulmpj.jpg


Naravno, ima toga tamo na tone, ali doista treba vidjeti uživo, fotka mijenja ton boja, moj mob s onim osvjetljenjem u dućanu nekako posivljuje dojam
Hej, ljudići! Ja se i dalje lomim - presvući postojeće ili kupiti novo. Sad sam već mjesecima bila odlučna da kupim Karlstad, ali sad sam već gotovo sigurna da ništa od toga... Toliko mi se vizualno sviđao, cijena super povoljna, da sam potpuno ignorirala činjenicu da je neudoban. Premekan, utoneš previše, gotovo čučneš. Samo naporom volje i jakim/jačim trbušnim mišićima uspiješ se dići s trosjeda. Ne paše mi. Ne paše nam. Sad sam ponovo na početku. Razmišljam o presvlačenju postojećeg trosjeda kojeg obožavamo, ekstra nam je udoban, očuvan. Samo materijal da promijenimo, sve ostalo je tip-top. Čak ne moramo ni nositi trosjed, sve se presvlake skidaju.

Dakle, moje je pitanje, se sjeća netko koliko su OTPRILIKE koštali ovi materijali koje Azriela spominje u ovom legendarnom postu. Otprilike? Metar materijala? Hvala.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:39   #1053
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Hej, ljudići! Ja se i dalje lomim - presvući postojeće ili kupiti novo. Sad sam već mjesecima bila odlučna da kupim Karlstad, ali sad sam već gotovo sigurna da ništa od toga... Toliko mi se vizualno sviđao, cijena super povoljna, da sam potpuno ignorirala činjenicu da je neudoban. Premekan, utoneš previše, gotovo čučneš. Samo naporom volje i jakim/jačim trbušnim mišićima uspiješ se dići s trosjeda. Ne paše mi. Ne paše nam. Sad sam ponovo na početku. Razmišljam o presvlačenju postojećeg trosjeda kojeg obožavamo, ekstra nam je udoban, očuvan. Samo materijal da promijenimo, sve ostalo je tip-top. Čak ne moramo ni nositi trosjed, sve se presvlake skidaju.

Dakle, moje je pitanje, se sjeća netko koliko su OTPRILIKE koštali ovi materijali koje Azriela spominje u ovom legendarnom postu. Otprilike? Metar materijala? Hvala.
takav sam ja osjećaj imala s KIVIK-om koji mi je bio prvi izbor. KARLSTAD mi uopće nije mekan (ne volim mekane ni stolce, ni fotelje, ni kauče, ni madrace). ni mm isto. KARLSTAD nam je baš fino trvd. a on ima preko 90 kg. čak i mala od 2 godine prehoda cijelu garnituru bez frke, uopće ne upada. al ukusi su različiti. samo mi je zanimljivo kak je i to nekom premekano jer sve ostalo što sam isprobavala, a i kaučevi kod prijatelja, su daleko mekši.
curious_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:01   #1054
Ne znam što da ti kažem. Ja sam u početku od ljeta, bila oduševljena sve pet, kupujemo čim napravim finacijsku konstrukciju. Zadnja dva-tri puta entuzijazam pada. Evo, neki dan išla zbog drugih stvari i, rekoh, idem malo sjesti, ajme. Šokirala sam se. Tonem... ono... vertigo! Ustajem se kao da sam trudna, tražim čvrst oslonac. Moj je sadašnji trosjed vrlo udoban, ali bitno čvršći. Izvališ se, baciš, ali ne toneš. Ne znam. Nisam pametna.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:10   #1055
tak sam i ja KIVIK obilazila par puta nadajući se da:
... sam možda krivo procijenila tvrdoću
... da je onaj u dućanu omekanio jer ga svi stalno isprobavaju.

ali nakon xy puta isprobavanja raznih KIVIK-a i vođenja 2 frendice (pojedinačno) sa sobom, zaključih da je ipak 'objektivno' jako mekan. a sad, na nekim stranim forumima ga hvale kao jako udobnog i kak im paše utonut u njega. ja ne volim 'tonut'.

sa KARLSTAD-om nisam imala takav dojam od samog početka. malo sam razmišljala jer je cijena dosta viša (a uzimala sam 'najveću' kombinaciju - trosjed + počivaljka) i jer su nogice visoko pa reko stalno će se prašina i stvari skupljat ispod. al nekak lako pređem krpom baš zato što su nogice visoke, a i dječje stvari koje padnu ispod se lako izvuku.

no, ne želim te nagovarat. ak imaš feeling sa KARLSTAD-om kao ja s KIVIK-om bolje nemoj.
curious_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:16   #1056
Huh! Ne znam što da ti kažem. Da, priznajem, palo mi je na pamet "možda je omekanio od isprobavanja", klasični dinajl. Ići ću sutra do Ikee, baš ću probati Kivik, ne mogu vjerovati da može bit mekši od Karlike. Možda da pričekam. Bilo je oduševljenje, sad je razočaranje, a uskoro će letargija s karticom u ruci i mrmljanjem "na 12 rata, molim".
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 23:07   #1057
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Huh! Ne znam što da ti kažem. Da, priznajem, palo mi je na pamet "možda je omekanio od isprobavanja", klasični dinajl. Ići ću sutra do Ikee, baš ću probati Kivik, ne mogu vjerovati da može bit mekši od Karlike. Možda da pričekam. Bilo je oduševljenje, sad je razočaranje, a uskoro će letargija s karticom u ruci i mrmljanjem "na 12 rata, molim".
ma probaj i neke druge tam, čist da vidiš po kojem stupnjevima ta tvrdoća ide.
curious_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:04   #1058
Da, morat ću. Hvala na sugestijama.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:55   #1059
Ali ako ti je sadašnji po svemu dobar, presvuci ga i sve 5, mislim da je to ipak jeftinija opcija.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 11:39   #1060
Kako se kreću cijene Furninova sofa, konkretno me zanima model Avignon?
Vidim da neki od vas imaju njihove modele..

Slala sam upit, ali nikakav odgovor nisam dobila..
Jojomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.