Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 09:40   #1141
Quote:
ana2605 kaže: Pogledaj post
oni navodno "u paketu s elementom daju nosace", u sto cisto sumnjam😕
Zašto?
Dobiješ nosače, što se vidi i u uputama montaže na stranici 8.
http://www.ikea.com/at/de/assembly_i...379-10_pub.pdf
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:47   #1142
Quote:
yebra kaže: Pogledaj post
evo,lijepo ovdje čovjek govori o tome u Mišakovoj emisiji
http://www.youtube.com/watch?v=SpBzyS7s2Aw
a ja,i masu ljudi osim mene ,npr.koristim Ikeinu Forsu na radnom stolu,dijete uči i piše pored nje,trebam li se zabrinuti
Trebaš! Obične i led žarulje stavljaj, a ovog zla se riješi. I pazi, ne u obično smeće!!!
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:21   #1143
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Trebaš! Obične i led žarulje stavljaj, a ovog zla se riješi. I pazi, ne u obično smeće!!!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 11:04   #1144
Quote:
ana2605 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Dali je itko postavljao Besta elemente na zid?
One obicne koji nisu dio "tv namjestaja" onako u kompletu?
Nasla sam na nekim Ikea forumima da je potrebna besta sina za postavljanje, koje uopce nema u ponudi u ikea hr niti ikea at.
Kada sam pitala u ikea hr, oni navodno "u paketu s elementom daju nosace", u sto cisto sumnjam😕
Pa ako itko ima iskustva, bila bi zahvalna na savjetima! Pozz
Besta se ne postavlja na šinu već na standardne L nosače koji dolaze u paketu. Iako bi se moglo iskemijati da se montira na šinju ako bi to iz nekog razloga bilo potrebno...
MarkoZibret is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 11:07   #1145
Quote:
MarkoZibret kaže: Pogledaj post
Besta se ne postavlja na šinu već na standardne L nosače koji dolaze u paketu. Iako bi se moglo iskemijati da se montira na šinju ako bi to iz nekog razloga bilo potrebno...


Uvijek možeš otići u neki od dućana sa okovima i kupiti potrebne nosače, šine i ino i montirati namještaj na zid
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:06   #1146
Quote:
ana2605 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Dali je itko postavljao Besta elemente na zid?
One obicne koji nisu dio "tv namjestaja" onako u kompletu?
Nasla sam na nekim Ikea forumima da je potrebna besta sina za postavljanje, koje uopce nema u ponudi u ikea hr niti ikea at.
Kada sam pitala u ikea hr, oni navodno "u paketu s elementom daju nosace", u sto cisto sumnjam��
Pa ako itko ima iskustva, bila bi zahvalna na savjetima! Pozz
Koje komade namjeravas kupiti? Ako ti se da javi kako si zadovljna, kako je isla montaza, mozda i slikica...

Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Trebaš! Obične i led žarulje stavljaj, a ovog zla se riješi. I pazi, ne u obično smeće!!!
Je li u Ikei bilo stednih za kupiti? Imam neku lampu vec dugo, zarulja je iz Ikee, a nemam pojma je li tzv. stedna ili kakva. Nekako je kao gumena.
Imam i jednu koja je kao cijev krzunica promjera cca 20cm (ta nije iz Ikee) ta valjda spada u te stedne. Ovako izgleda.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:40   #1147
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Je li u Ikei bilo stednih za kupiti? Imam neku lampu vec dugo, zarulja je iz Ikee, a nemam pojma je li tzv. stedna ili kakva. Nekako je kao gumena.
Imam i jednu koja je kao cijev krzunica promjera cca 20cm (ta nije iz Ikee) ta valjda spada u te stedne. Ovako izgleda.
Ta okrugla je za baciti
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:51   #1148
Zbog opasnosti ako se razbije?
Neki prijedlog za zamjenu ...u lusteru je (plosnati "tanjur") nekako mi ne pase jedna mala zarulja umjesto toga, ima li ledica koje izgledaju slicno ...vece/sire?
Moze tu da nismo off.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:56   #1149
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Zbog opasnosti ako se razbije?
Neki prijedlog za zamjenu ...u lusteru je (plosnati "tanjur") nekako mi ne pase jedna mala zarulja umjesto toga, ima li ledica koje izgledaju slicno ...vece/sire?
Moze tu da nismo off.
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/20249226/

možda ovo...

ili ako imaš električara u obitelji ili prijateljima pa ti može adaptirati http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/10219649/ ovaj fora rasvjetni element
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:02   #1150
Ova prva (debeljuca) mi se cini ok, ovo drugo ..(osim posla) vjerojatno ne bi moglo posluziti umjesto lustera, jer vjerojatno daje pre slabu svjetlost, obzirom da je to kao neki okviric za slikice.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 17:58   #1151
Jel neko zna dal postoji krevet Musken za jednu osobu
(stavila bi link al ne morem trenutno) , jel uopće i postojao
Čini mi se da sam ga nedavno vidila, a sad ga ne nalazim ,samo većih dimenzija pa ne znam jel mi se samo učinilo, jel ga možda nema na netu a u dućanu ima ili sz ga možda izbacili
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 18:26   #1152
ima širina od 140 i 160, manjih ne
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:50   #1153
Oduševljena sam onim odjelom s razvaljenim stvarima. Prvo sam ušla unutra sa zafrknutim nosom (ne bum ja kupoval prljave i razvaljene stvari!!!), a onda sam se morala opako suzdržavati da ne kupim sve i svašta. Jako se dobrih stvari na dobrim popustima može naći. Pritom ne mislim na fakat razbijene stvari, već na izložbene primjerke ili primjerke s oštećenom ambalažom.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:15   #1154
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Oduševljena sam onim odjelom s razvaljenim stvarima. Prvo sam ušla unutra sa zafrknutim nosom (ne bum ja kupoval prljave i razvaljene stvari!!!), a onda sam se morala opako suzdržavati da ne kupim sve i svašta. Jako se dobrih stvari na dobrim popustima može naći. Pritom ne mislim na fakat razbijene stvari, već na izložbene primjerke ili primjerke s oštećenom ambalažom.
gdje je taj odjel?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:56   #1155
Kladi Znači ova manja nije nikada postojala.. Šteta.. Ne mogu virovat da sam zabucala, mislim nije to baš za nevirovat al bila sam sigurna da sam vidila jer nije jedan put da sam ga gledala.. Ditetu se sviđa bijeli

Hmm bit će sam ipak gledala taj od 140, jer sam i tu dimenziju vrtila po glavi
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:17   #1156
mene je sjetio na duken, mislim da ima noge ako ne iste, vrlo slične, ali je uzglavlje drugačije
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 09:26   #1157
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
gdje je taj odjel?
Desno od kasa.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 15:07   #1158
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Oduševljena sam onim odjelom s razvaljenim stvarima.
Mi u IT uvijek prvo tamo idemo
Zna biti svašta, zadnje smo bili uzeli fotelju sniženu sa 250 na 110 eura jer je ta tkanina izlazila iz prodaje.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:53   #1159
Hvala na pomoci! :-)
Evo su mi u Ikei rekli da te sine idu samo za trziste SAD-a, zbog njihovih zidova koji su neznam kakvi, pa nemogu ici standardni nosaci :-)
Tako da ce nadam se nosaci biti u kompletu s bestom, pa kad smontiram slikati cu :-)
Hvala jos jednom!
ana2605 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:14   #1160
Super. Mozda bih uzimala nesto za zid, pa bih rado vidjela fotku. Hvala unaprijed.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.