Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2006., 10:53   #1
GRAZIA na hrvatskom

sutra izlazi prvi broj. Cini mi se da ce biti tjednik, cijena 12 kn.
Bas me zanima kako ce izgledati, nadam se boljim sadrzajima nego ELLE (povremeno ga kupim i uvijek pozalim sto sam dala tih 25 kn). redovito sam kupovala Vivu, koja mi je u potpunosti odgovarala, i zao mi je sto vise ne izlazi.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 11:02   #2
da, grazia je vise usmjerena na modu. nadam se da ce izgledati dobro. vidjela sam uk broj po cijem je modelu radjena , so we'll see
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 22:04   #3
Quote:
cutecat kaže:
redovito sam kupovala Vivu, koja mi je u potpunosti odgovarala, i zao mi je sto vise ne izlazi.
kako to???
ja sam lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 23:32   #4
ima dobru reklamu na TVu
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 00:48   #5
grazia je nekad izlazila u usa..ali nisam je vec godinama vidla.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 12:06   #6
Jel netko kupio to? Mislim da je danas izašla. Ajde nek netko napiše reviziju, dal da to kupujem ili ne?
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 12:20   #7
Otisla do svog ducana bacit pogled (citan sve zivo a kupujen jedino Jutarnji suboton ). Koliko san uspila vidit nista posebno-puno svega konkretno nista. Nekako me podsjeća na Vivu.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 13:54   #8
Kupila sam naravno. I mene potsjeca na Vivu, u pozitivnom smislu.
132 str. za 12 kuna, imaju par dobrih clanaka, modu, traceva skoro nista (osim intervjua s Lanom Pavic), gastronomiju (Ana Ugarkovic koja je pisala u VIVI), izgleda jako OK, izlazit ce tjedno i mislim da cu je redovito kupovati. Gloriu vise necu kupovati, a Story samo ako bude stvarno nesto intrigantno.
Glavna urednica je Silvana Mendusic, a po imenima prepoznajem neke sto su bile u Mili.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 14:14   #9
Quote:
cutecat kaže:
Kupila sam naravno. I mene potsjeca na Vivu, u pozitivnom smislu.
132 str. za 12 kuna, imaju par dobrih clanaka, modu, traceva skoro nista (osim intervjua s Lanom Pavic), gastronomiju (Ana Ugarkovic koja je pisala u VIVI), izgleda jako OK, izlazit ce tjedno i mislim da cu je redovito kupovati. Gloriu vise necu kupovati, a Story samo ako bude stvarno nesto intrigantno.
Glavna urednica je Silvana Mendusic, a po imenima prepoznajem neke sto su bile u Mili.

jel Silvana ona iz cosma...bas je u proslom broju pisala oprostajno pismo
ja sam lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 14:37   #10
Quote:
rossonero kaže:
ima dobru reklamu na TVu
Je... pre.ebena mi je ona ženska, pogotovo kad se onak naceri prije nego plati
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 10:53   #11
kupila i ja graziu, pozalila, bacene pare, prelistala za 2 min - moda 0, clanci 0 -necu vise nikad !!! bas me razocarala - nes ti meni clanaka - jergovic pise o vlatki pokos (mislim ....), urednica silvana se zali kako nisu otkupili fotke pokos vjencanja (trazi vlatka 10000 eura bravovlatka!!!) i neka nesuvisla glupost o lani - nis skuzila o cemu se radi, recepti za fritaje Ane Ugarkovic i to je to. Puno reklama, nepotrebnih savjeta tipa kako se nasminkati kao gejsa, stavi ovuonu kremicu pa ces postati embrio etc. Aha, i jos kako izgleda londonski stan kreatorice Strok. Sto me oduvijek zanimalo.
sarabara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 10:54   #12
eh da, a reklama je
sarabara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 11:12   #13
baš super da su u ženskom časopisu u tekstu o tome koliko zarađuju žene pod njihova zanimanja stavili - ravnatelj, prevoditelj, violinist, tv voditelj

ah, da. i walter piše nešto što on je on najavljivao kao tv-kolumnu i najavljivao da postaje tv-kritičar, a zapravo gleda jednu stvar na televiziji pa nam pokušava duhovito prepričati sadržaj.
inače, grazia mi je bezlična. malo je manje bezlična od mile, ali gubi se u pokušaju da ponudi prokušani celebrity-beauty-pokroviteljsko savjetodavni sadržaj, ali i učini odmak, kao, nismo još jedan glupi ženski časopis. pa na kraju nije ni jedno ni drugo.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 11:40   #14
ja uopće više ne kupujem ni jedan ženski časopis, ali se da na Kokošinjcu uredno pročitati sve što u tim časopisima piše

no, Grazia ovako gledajući reklamu, djeluje - dosadno
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 20:03   #15
dosadnjikav casopis
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 20:20   #16
Reklama odlicna,casopis nis posebno,prelistala u 2 min!Bezveze bacene pare!
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 22:41   #17
totalno sranje! gluppi članci, glupe slike, modni prilog katastrofa... jedino taj članak o plaćama prema kojem trgovkinje u hr zarađuju i 5000kn, mo'š mislit , i onda mi stave članicu uprave t-ht kao da je ona mjerilo...razočaranje

tko je novi urednik/ca u cosmu?
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2006., 15:24   #18
Quote:
emy kaže:
Reklama odlicna,casopis nis posebno,prelistala u 2 min!Bezveze bacene pare!
tocno to
ima brdo stranica a nula teksta, vise procitam u npr Teni, tamo se barem nadje dobrih recepata i traceva
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2006., 23:11   #19
Quote:
sarabara kaže:
kupila i ja graziu, pozalila, bacene pare, prelistala za 2 min - moda 0, clanci 0 -necu vise nikad !!! bas me razocarala - nes ti meni clanaka - jergovic pise o vlatki pokos (mislim ....), urednica silvana se zali kako nisu otkupili fotke pokos vjencanja (trazi vlatka 10000 eura bravovlatka!!!) i neka nesuvisla glupost o lani - nis skuzila o cemu se radi, recepti za fritaje Ane Ugarkovic i to je to. Puno reklama, nepotrebnih savjeta tipa kako se nasminkati kao gejsa, stavi ovuonu kremicu pa ces postati embrio etc. Aha, i jos kako izgleda londonski stan kreatorice Strok. Sto me oduvijek zanimalo.
a sto ti ocekujes od takvih casopisa?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2006., 00:24   #20
curke...znam da cete povratit ali ja žudim za nekim časopisom tipa Burde ali na Hrv.
Smješno, znam, ali fakat nam treba nekaj što nam na svakoj stranici ne aludira da moramo potrošiti beskrajno puno para na haljine, kuću...
Neto ko će re reči alo niste nesposobne, znate navuč gumu u muške gače i sebi ti ovi časopisi tlače s forama da moram biti super. mršava, imati na sebi najnoviju modu, najskuplju šminku, visoku plaču i moram znati ama baš sve o svim poluzvijezdama s naše estrade tipa Lane Pavić
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.