Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2008., 21:52   #1
Liberdance ili Tala

plešem skoro cijeli život..ali recimo da nisam imala sreće...cijeli život sam išla na kriva mjesta kod loših pedagoga i voditelja koji me nisu htjeli pogurati nego su gledali samo na svoj profit ili im nisam bila simpatična - skoro sam odustala ali to je bilo nemoguće jer mi je ples u krvi i to je jedino što me istinski zanima i što mi leži i teće samo od sebe.

u plesu htjela bih nešto postići s plesom..podići ga na profesionalniju razinu, htjela bih da me netko uoči i uključi u neki projekt, planiram se upisati u LIBERDANCE ili TALU...međutim dvoumim se između tih dvaju plesnih studija...?

Može li mi možda netko od Vas preporučiti koja plesna škola će me više pogurati i pomoći mi da se plesno razvijam?

možda neki drugi pl. klub za koji ne znam?
Siobhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 01:49   #2
Quote:
Siobhan kaže: Pogledaj post
plešem skoro cijeli život..ali recimo da nisam imala sreće...cijeli život sam išla na kriva mjesta kod loših pedagoga i voditelja koji me nisu htjeli pogurati nego su gledali samo na svoj profit ili im nisam bila simpatična - skoro sam odustala ali to je bilo nemoguće jer mi je ples u krvi i to je jedino što me istinski zanima i što mi leži i teće samo od sebe.

u plesu htjela bih nešto postići s plesom..podići ga na profesionalniju razinu, htjela bih da me netko uoči i uključi u neki projekt, planiram se upisati u LIBERDANCE ili TALU...međutim dvoumim se između tih dvaju plesnih studija...?

Može li mi možda netko od Vas preporučiti koja plesna škola će me više pogurati i pomoći mi da se plesno razvijam?

možda neki drugi pl. klub za koji ne znam?


ej ciao... evo ja sam ti plesala i u tali, a trenutno sam u liberdance-u. Nisi rekla što točno plešeš? hip-hop? jazz dance?? ili nešto drugo? kako god, ja sa probala samo to dvoje,tako da ti mogu samo za to reći. Što se tiče Tale,tamo je u redu. Zavisi kojeg češ trenera imati. Ja sam imala trenericu koja je uvijek kasnila na sat ili nekad uopće nije dolazila. Kad bi došla bila je uvijek umorna. Da skratim priču, nije se previše trudila oko naše grupe što se vidjelo i na produkciji. Bilo smo među najlošijima, ali dobro. To ti sve ovisi kod koga odeš. Što se tiče nekog promicanja, nema tog da ako si bolji da ćete stavit u napredniju grupu i slično. Ako stvarno znaš plesati, sama češ otići na napredni ili profesionalni. Natjecanja nemaš, imaš 2 nastupa, tj. produkcije. Godišnja i polugodišnja, uglavnom se održava u Tvornici.
Što se tiče Liberdance, puno više sam zadovoljna. Trenutno sam kod trenerice koja je predobra. Ne znam kad se zadnji put zderala, al opet nema šale. Cura je stvarno super, koreografije su predobre koje smisli. Trening se sastoji od puno smijeha,šale ali i znoja,truda. Što se tiče plaćanja, cijena je ista i u Tali i u Liberdance-u, samo što te u Liberdance-u neće "ganjat" živćana baba koja se dere ako ne platiš do petnaestog u mjesecu. (tako ti to funkcionira u Tali). Od oba dva kluba imaš web stranicu,pa si i to malo proškicaj. Nadam se da sam bar nekako pomogla. Ciao
Armani1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 01:12   #3
Što se tiče nekog promicanja, nema tog da ako si bolji da ćete stavit u napredniju grupu i slično. Ako stvarno znaš plesati, sama češ otići na napredni ili profesionalni.


netocno.ja plesem u tali 2 godine i pocela sam u pocetnom pa su me prebacili u jazz 1,i sada sam u naprednom.I da sad smo bili s talom na drzavnom i dvostruki smo prvaci.Al tocno je to da sve ovisi o ucitelju
Ruby Thuesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 00:08   #4
Wink

znam li tko koliko je mjesečna članarina u liberdanceu...za hip-hop )...molim vas ako netko zna neka odgovori
WallenTinaPuppy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.