Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 00:25   #41
imate neku agenciju za preporuciti? A da cijena nije odgovara prosjecnom hrvatskom studentu?

Zadnje uređivanje aaston : 10.01.2007. at 08:27.
Pipote is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:28   #42
na jedan dan odi vlakom
povratna ti je 30 eura iz zg
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:48   #43
Quote:
KILLERDOG kaže:
na jedan dan odi vlakom
povratna ti je 30 eura iz zg

cijena je 444 kn, osim ako HŽ i FS nemaju nekakve sezonske popuste
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:52   #44
ne imaš specijanu ponudu
bum ti stavi link
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:53   #45
evo link

http://www.hznet.hr/hr/default.aspx?id=10&page=3
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:53   #46
vrijedi za sve ne samo za studente
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 17:17   #47
Taman se vratila iz Venecija. Ubila se za naci hotel...hostel...smjestaj...a da valja necemu...nakraju nasla hotel 3 zvjezdice , 3 min od Sv.Marka! Canaletto http://www.hotelcanaletto.com
najjeftiniji sto je bio 70 eura na noc. S tim da su se pravili pametni pa su mi trecu noc bukirali sobu za nekog drugog, kao ja nisam potvrdila rezervaciju
no nasli su mi zamjenu isto u blizini trga Moisehttp://www.sanmoise.it al 80 eurica.

No kako sam ostajala samo 3 dana nije mi bilo zao dati pare. Inace uvijek se iznova razocaram losom ponudom restorana i lose upakiranim porcijama, pa barem, paste imate, digici
pa je moja preporuka pizza sa ulice, ogromni komadi za 2 euro i mos da biras
__________________
No42-the meaning of life
She is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 17:21   #48
Quote:
KILLERDOG kaže:
na jedan dan odi vlakom
povratna ti je 30 eura iz zg
Krasno putovanje od 7 sati za jedan dan Venecije
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 20:24   #49
hvala ljudovi! vidjela sam u agenciji Student jednodnevni izletic kosta 210 Kn pa cu valjda to uzeti... i ta cijena je samo za studente. Vi koji ste bili tamo; imate koji restac za preporuciti? Mislim ono, idem na jednodnevni izlet pa da mi cijeli dan ne ode na trazenje papice?

Zadnje uređivanje aaston : 10.01.2007. at 08:26.
Pipote is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 23:11   #50
Quote:
Pipote kaže:
hvala ljudovi! vidjela sam u agenciji Student jednodnevni izletic kosta 210 Kn pa cu valjda to uzeti... i ta cijena je samo za studente. Vi koji ste bili tamo; imate koji restac za preporuciti? Mislim ono, idem na jednodnevni izlet pa da mi cijeli dan ne ode na trazenje papice?
Ja sam uvijek jela u CANALETTU, 3 min. od trga sv.Marka.

Zadnje uređivanje aaston : 10.01.2007. at 08:27.
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 23:27   #51
Quote:
legolas1 kaže:
jednodnevni izleti ne valjaju nista, bio sam tako na jednom danu, nis ne stignes, samo juris s mjesta na mjesto, plus kaj se cijeli dan prakticki vozis, 4 sata tamo i 4 natrag, bar jedno nocenje mora biti, 2 su super
Potpisujem.
Ako ideš na jedan dan organizirano onda uzmi vaporet i odvezi se blizu trga,
nećeš vidjet grad ali ćeš barem vidjeti događanja na trgu koja se isplate vidjeti.
Mi kad smo išli, rekli su nam da se ne isplati ići vaporetom pa smo naviše vremena izgubili jureći kroz grad,
kad smo napokon došli do trga uskoro su nam rekli da se moramo vratiti da bi stigli na autobus.
Inače na povratku smo se izvlačili iz grada oko sat vremena jer je masa autobusa krenula baš u to vrijeme.

Btw. nemojte škrtariti da se ne provezete gondolom ispod mosta uzdaha, isplati se
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 08:29   #52
Quote:
thunderstorm kaže:
Btw. nemojte škrtariti da se ne provezete gondolom ispod mosta uzdaha, isplati se
70 ojra? Ili?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:03   #53
E da,koliko je para ta vožnja gondolom?????
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:16   #54
Prema mojim zadnjim i jako starim podacima, "standardna" cijena voznje gondolom cca 25 minuta na ruti S. Marco (Bacino Orseolo) do Rialta i natrag bila je 56 ojra. Turistima se prodavalo za 90 ojra.
Ovisi zapravo o dogovoru, ruti i minutazi. Ocekujem da Most uzdaha kosta vise nego, ne znam, Arsenale.
Onih 70 ojra za gondolu mi zvuci realno.
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:53   #55
nemoraš uzeti jedasn dan tj možeš doći npr u pon. a vratiti se u sri.
pa koliko treba busom mislim da ne malnje od 4-5 sati a opet u vlaku se možeš prošetati
i za razliku od busa koji kreće u 5 tamo je u 10 a vraćaš se u 18 ti si vlakom tamo od 7 ujutro do 11 navečer
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:58   #56
gledao sam na netu za nočenje,najjeftiniji je guesthouse za 20E po osobi,mada ima malo van grada jeftinije pa me zanima dali se isplati ići van grada pa plačati jeftinije ili...
wash is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:11   #57
ajde daj mi neki link za to izvan venecije
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:54   #58
Quote:
thunderstorm kaže:
...

Btw. nemojte škrtariti da se ne provezete gondolom ispod mosta uzdaha, isplati se
Nemojte skrtariti, a cifra cca 70 ojra.

Sigurno si htio reci: "otkinite od zuba, isplati se"
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 11:59   #59
Evo i ja se spremam do Venecije..hjela sam otići još za doček Nove, ali cijene su bile boli glava, a i kasno sam se sjetila pa nisi ni mogao naći normalan smještaj (osim onog u Danieli i sl. po 700 i više eura na noć ).. tako da idem sada krajem siječnja. Sad su se cijene smještaja skoz spustile, ali samo do 8. veljače kad im počinje karneval i naravno astronomske cijene... Tko želi posjetiti Venice by winter, a nije mu bitan karneval, sad je najbolje vrijeme. Može se naći soba u centru grada za 60-80 eura/noć za 2 osobe (b&b, a i neki hoteli). Tko želi hostel može i za manje...

Inače ja sam bila više puta na karnevalu i zaista je to poseban doživljaj, unatoč ogromnoj gužvi. No, tko želi posjetit sam grad onda vrijeme karnevala nije za to..

I jedna preporuka za čitanje onima koji su bili ili namjeravaju posjetiti Veneziu:
Tiziano Scarpa: Venecija je riba (Sysprint), svojevrsni vodič za Veneciju. Odlična knjiga, pročitala sam je 2x.
arte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 13:02   #60
Quote:
Ipanema kaže:
Nemojte skrtariti, a cifra cca 70 ojra.

Sigurno si htio reci: "otkinite od zuba, isplati se"
Ja se ne sjećam da je bilo tak skupo.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.