Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 23:47   #1
Kirby usisavači

Ima li itko ikakva iskustva sa Kirby usisavalima? Mislim, teta ga je super izprezentirala, ali isplati li se investicija fakat za svakodnevnu upotrebu?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 01:21   #2
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Ima li itko ikakva iskustva sa Kirby usisavalima? Mislim, teta ga je super izprezentirala, ali isplati li se investicija fakat za svakodnevnu upotrebu?
Meni se nije bas svidjelo sto su to reparirani usisavaci, ne novi. Mi smo kupili Vorwerk i usisavac je zakon. Mislim da je cak jeftiniji od Kirbiya.
Avilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 01:53   #3
ajaooj, imala sam avanturu sa pokusajem prodavanja istih.
right, objektivno jesu zakon, ali ne znam koliko se vise isplati pozvati jednom mesecno ljude koji ciste Kirbijem i platiti im da ti urede stan
mislim da je turbina tim usisivacima slaba tacka, ali za detalje oko nabavke u slucaju kvara ne bih znala...jesu vam ispricali ono da traju 35 godina, NASA materijali i to?
Gerda Buddenbrook is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 03:07   #4
Imao sam prigodu koristiti Kirby duze vrijeme i niti prije a niti poslije nisam imao usisavac koji bi se mogao mjeriti s njime. Vrhunski alat za ono za sto je predvidjen.
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 09:27   #5
Kirby je kvalitetan-sam u svojoj ligi, ali financijski neiplativ. Ipak možeš auto kupiti za te pare.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 13:17   #6
Quote:
Nick Nolte kaže:
Kirby je kvalitetan-sam u svojoj ligi, ali financijski neiplativ. Ipak možeš auto kupiti za te pare.

Definitivno se slažem, prodavao sam ih, radio usporedbe kirbyja sa njemu sličnim aparatima i fakat je liga za sebe... ...ali i da je preskup... ...nije mijesto niti vrjeme, ali kada bi znali nabavnu cijenu istog... ...pali bi ste na guzicu...

moj savjet radije si kupi nešto jeftinije, jer čistoča je samo pola zdravlja
blue_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:32   #7
kirbi je super stvar!
i eureco.
(eh mama, mama.... )

nama je to bila čak i donekle shvatljiva investicija jerbo se radilo o stanu od 120 kvadrata i dosta tapisona, ali da je skupo... je. i koliko god ti strojevi bili dobri, ne čiste toliko bolje od najobičnijeg usisivača za milju kuna.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 19:20   #8
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
kirbi je super stvar!
i eureco.
(eh mama, mama.... )

nama je to bila čak i donekle shvatljiva investicija jerbo se radilo o stanu od 120 kvadrata i dosta tapisona, ali da je skupo... je. i koliko god ti strojevi bili dobri, ne čiste toliko bolje od najobičnijeg usisivača za milju kuna.
ja ga imam doma i mislim da je fakat full kvalitetan
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 19:21   #9
Samo da prijavim da sam ga ja onda kupio, imam ga već tri mjeseca i prezadovoljan sam.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 10:16   #10
ja vjerujem da ti usisivaci po nabavnoj cjnei nisu skuplji od nekih 800 do 1000 kn.
Skoro bi se smio i zkaleti.
Jer koliko kosta samo prezentacija kojih naprave na desetine dok prodaju jedan usisivac.
A svaki agent koji prezentira ima odredenu svoto novca samo z aprezentaciju.
Tako da po meni definitivno se ne isplati kupiti usisivac.
Kvalitet stoji ali mislim da omjer kvalitet i cjena nisu realni.
(malo se razumijem u tehnologiju proizvodnje)
iscjeljitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:14   #11
Malo istine ne boli......

Kirby i Željko Omazić.Ne znam odakle započeti. U ružnoj ulici koja se naziva Zagorska broj 46 je sjedište firme Finmartrade. Finmartrade je zastupnik Kirby usisavača u Hrvatskoj. Prvo kada uđete u prostorije firme čuje se miris Kirby super skupih šampona i cijela žuto zelena sjajna firma odiše tim mirisom.Znatiželjniji će pogledati uokolo po zidu i uvidjeti puste pohvale i zahvalnice i diplome i priznanja Željku Omaziću.Svašta čovjek radi kada je iskompleksiran, tako i kupuje sve te stvari i vješa ih po zidovima.Nakon čuđenja svim tim priznanjima upoznajete se s na prvi pogled iritantnim tipom, pomalo feminiziranim i čudnim. Pomnije promatranje njega, vidite pažljivo njegovane rukice, naočale u stilu Tarik Filipović i čuperke na ćelavoj glavi(kasnije saznajete da je presadio kosicu jer ne voli biti ćelav).Naravno u nevolji ste prihvatili posao kod tog čovjeka.Ubrzo shvaćate sistem poslovanja. Njegov primarni cilj je nabrijati DEALERE(prodavače) da što bolje uvali usisavače od 15000 kn OVCAMA(običnim ljudima). Dealere inače navuče da rade za njega preko TELEMARKETINGA- u kojeg zapošljava starije dame koje nitko drugi ne zapošljava i goni ih kao robove za izvjesnih 1500 kn bez ikakve prijave, na crno.Gospođe to trpe jer nema zakona koji ih štiti i jer nema nikakve budućnosti izvjesnije za njih, te to takvi DRUŠTVENI paraziti iskorištavaju.TELEMARKETING i zove ljude na telefon i obavještava ih o nagradnom čišćenju tepiha u njihovoj kući što je zapravo prilika da uvali DEALERE u njihovu kuću.Dealerima obećava prijavu zdrastvenog i sve to ali moraju odraditi 4 prodaje i 60 prezentacije(da se ubiješ) u jednom mjesecu i 3 mjeseca tako da prestanu raditi na crno.Tu ih opet država ne štiti već imamo masovno iskorištavanje ljudi.Jako se osjeti negativna atmosfera jer ljudi to znaju ali nemaju izbora za drugi kruh.Također postoji TELERECRUITING koji zove ljude po kućama i kažu da firma za EKOLOŠKE SUSTAVE traži mlade ljude za zapošljavanje i nudi ima mogućnost napredovanja i školovanja, dogovara se intervju nakon čega ih na intervjuu dočekuje lažljivica koja im opet prodaje tu priču i koja je vjerujte jako dobro školovana za prodavanje priča.Postaješ DEALER i dogovara se prezentacija 10 ak kod tvojih rođaka jer je najveća vjerojatnost da će netko od njih iz samilosti kupiti i to je OSNOVA i SRCE tog posla.Novi Dealer = prodaja.Dealer dobiva oko 1000 kn za prodaju, a Željko Omazić oko 1000 EUR. S obzirmo da ima minimalno 20 prodaja mjesečno računajte......A porez nigdje ne plaća već se vrši masovna utaja poreza. Uglavnom taj tip s čuperkom na glavi i dalje nije zadovoljan i i dalje je GRAMZIV. Svakog zakida za svaku kunu. Za slobodne dane tadašnji zaposlenici su se morali natezati s njim jer i tu želi zakinuti. Daje ispod minimuma za dostojanstvo čovjeka.Tu se čovjek ne može načuditi, ali uz minimalnu plaću, ponižavanje radnika, zakidanje na slobodnim danima, to još nije sve. Ima tri službena auta koje voze tkz VAN LEADERI. Bio je sudar koji je skrivio netko drugi. Auto je osiguran
i osiguranje je isplatilo štetu ali GRAMZIVI je tražio i skinuo VAN LEADERU s plaće za štetu(zaradio na sudaru) i nije popravio auto i tako stalno čim se neko sudari od njegovih koji su cijeli dan na terenu. Kažem ljudi nemaju drugi posao, moraju šutjeti i biti sretni što rade. Ljudima ne da bolovanje i tu krši ustavno pravo radnika a dražava bez inspekcija ili s korumpiranim inspektorima ne poduzima ništa a kolika je tu godišnja utaja poreza. Još nešto o samom Kirby usisavaču i pravima potrošača. Kad kupite super skupi od 15000-20000 kn vrijedan usisavač, imate tri godine garancije, doživotnu opskrbu dijelovima i pravo na jedan besplatan pregled godišnje i besplatnu zamjenu remena usisavača(po Kirby pravilu iz Amerike). Gospodin gramzivi Željko Omazić ne daje besplatni godišnji pregled stroja niti besplatnu zamjenu remena(remen=26 kn) već i to ukida jer mu je skupo gorivo do potrošača....A zaradi 1000 EUR po prodanom usisavaču.Kad usisavač odnesete na servis to vas košta minimalno 1000 kn. Još da ne govorim o prodaji rabljenih usisavača i zaradi na tome. Neka se zna istina o čovjeku(ako se to može nazvati čovjek) s čuperkom na glavi koji se temelji na lažima drugim ljudima, tlačenju radnika, iskorištavanju radi povećanja bogatstva.....Gdje je pravna država?
Zach_Nasch_Kreten is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 16:17   #12
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ima li itko ikakva iskustva sa Kirby usisavalima? Mislim, teta ga je super izprezentirala, ali isplati li se investicija fakat za svakodnevnu upotrebu?
Ne. Pa čak i da usisavaš svaki dan (kao što si napisao)

Danas možeš kupiti odličan usisavač za ispod 2000kn koji će ti biti više nego dovoljan....

Kirby je jednostavno zamka na one koji ne znaju reći ne....
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 14:32   #13
Taj Kirby se u Americi prodaje po 300 US$. Mogu misliti kolika je nabavna cijena u veleprodaji.
Slažem se, danas imate usisavače po 2000 kn koji isto kvalitetno odrade posao, a i moderniji su po svakom pitanju. Njih nije ni potrebno "prezentirati".
Muciqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 14:56   #14
Svi ste Vi ljubomorni na nas koji imamo takav ususivač i zato sada tako ružno govorite o njima (Kirby ususivačima) ......
blue_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 15:32   #15
Nema te prašine koja će me natjerati da pljunem 20+ k kunića...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 05:21   #16
Quote:
Muciqa kaže: Pogledaj post
Taj Kirby se u Americi prodaje po 300 US$. Mogu misliti kolika je nabavna cijena u veleprodaji.
Gdje? Ja bih ga evo odmah kupio za taj novac. Reci mi gdje ga ima za taj novac - novi stroj i ja ga mam kupim.

Kirby strojevi idu oko 2000 dolara - novi. Plus porez.

Kupi i ti nekoliko stotina komada pa ce i tvoja cijena biti povoljnija. Coece, ja sam u Walmartu kupio nekakav usisavac za 250 dolara - najbolji koji je bio tamo. Ali Kirby usisavacu niti sluga.


Quote:
Slažem se, danas imate usisavače po 2000 kn koji isto kvalitetno odrade posao,
A odrade oni posao...

Quote:
a i moderniji su po svakom pitanju.
Po kojim pitanjima?


Quote:
Njih nije ni potrebno "prezentirati".
Sve je potrebno prezentirati. Prezentacije su NACIN PRODAJE. Kao sto je i polica u robnoj kuci nacin prodaje.

Dobre stvari u zivotu kostaju. I mogu ih platiti oni koji imaju. Takvi i kupuju. Oni koji nemaju, ne kupuju.
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 09:11   #17
Evo još jednog pacijenta.

Pa evo, ja imam skupi usisavač sa vodenim filterom i probao sam usisavati poslije Kirby-a. Guess what? Ni kirby nije baš tako savršen. Uz to nakon duljeg usisavanja sve smrdi po prašini dok kod (pravog) vodenog filtera ništa ne osjetiš (ama baš ništa!).

Da ponovim. Kirby je obična iluzija koju ti prodaje iluzionist. Sve te trikove ti izvede i kvalitetan 2000kn usisavač.

20.000 kn
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 10:36   #18
20kkn za usisavač
majko moja kako se ljudi lako rastaju od svojih mukom stečenih kunica.
za moj novi stančić vileda crvena metla je sasma ok
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 18:15   #19
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Uz to nakon duljeg usisavanja sve smrdi po prašini
Upravo tako. I još sam jezik isplazio dok sam usisao sa tim s****em stubište. Em težak, em ga nemaš kako uhvatit.
dlasic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:34   #20
20000kn za usisivač. Ajme majko!!!! 20000 kn, moraš biti moron pa da iskeširaš toliko
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.