Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2005., 00:20   #61
Vlad,radiš ti i klizna vrata?Htjeli bi pregradit sobu, u jednom djelu je krevet pa bi to zatvorili.
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 12:13   #62
Samo klizna vrata na ormarima, ne ona imedju poda i stropa. Za takve trebaju pod i strop prostorije biti savrseno ravni i paralelni, a meni se ne da zezati sa tim gradjevinskim radovima.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2005., 00:06   #63
Namještaj po mjeri - II

Ali, molim Vas, preporuke, ime tvrtke, telefon, ako imate. Bila budem jako zahvalna.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 00:07   #64
haj! što točno od namještaja trebaš? moji imaju tvornicu tapeciranog, ali znam i za neke firme za kuhinje, ormare i ostalo.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 08:22   #65
Quote:
Tatsha kaže:
haj! što točno od namještaja trebaš? moji imaju tvornicu tapeciranog, ali znam i za neke firme za kuhinje, ormare i ostalo.
Trebamo sve. Stan smo kupili, dakle, sve prazno. Trebamo za spavaću sobu ormare, krevet, dječju sobu krevet (onaj što je gore ležaj, ispod radni stol), kuhinja (e to mi je posebno bitno da je dobro izrađena), dnevni boravak (to bi skroz minimalistički). Dakle, ormari, kuhinja.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 13:58   #66
Quote:
Juraj kaže: Pogledaj post
... ali ne ormati, kuhinje i slicno nego fotelje i dvosjed.

Da li znate da netko radi tapecirani namjestaj po mjeri ? Naime, zelim malo specificne dimenzije sto se tice dubine sjedala i visine sjedala od tla. Zelim klasicno tapeciranje, nikakve kemije sa spuzvama.
postoji u sesvetskom kraljevcu čovjek koji izradjuje krevete i garniture po mjeri. zove se Vouk a broj potraži u adresaru jer je prospekt zagubljen
 
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 14:00   #67
[B]postoji u sesvetskom kraljevcu čovjek koji izradjuje krevete i garniture po mjeri. zove se Vouk a broj potraži u adresaru jer je prospekt zagubljen[/B]
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 17:45   #68
Quote:
Juraj kaže: Pogledaj post
... ali ne ormari, kuhinje i slicno nego fotelje i dvosjed.

Da li znate da netko radi tapecirani namjestaj po mjeri? Naime, zelim malo specificne dimenzije sto se tice dubine sjedala i visine sjedala od tla. Zelim klasicno tapeciranje, nikakve kemije sa spuzvama.

Ne znam za tapecirani namjestaj po mjeri, ali u 2MDu imaju ponudu slovenskog proizvodjaca Strukelj kod kojeg se moze dobro iskombinirati duzina dvosjeda, trosjeda i damskih lezajeva. To vise pomaze kod prostornih ogranicenja jer se moze dobiti dimenzije koje ti trebaju. Takodjer moze se birati meko i tvrdje punjenje (to nude i drugi bolji proizvodjaci tipa Natuzzi, itd.). Za visinu i dubinu sjedista ne znam, iako po raznim salonima sam vidjela raznih i dubina i visina, pa se svasta moze naci.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 09:45   #69
Quote:
MadVlad kaže: Pogledaj post
E da si mene trazila, onda bi ti ja prvo dao link , a onda bi ti i nacrtao tvoju zelju na kompu u 3D u nekoliko varijanti i pokazao prije izvedbe.
Svidjaju mi se neke stvari koje si radio. Trebat ce mi uskoro neki niski ladicar, slicno kao na slici (d9), da u ladice stanu cd-i, a jedan dio da se otvara nekak da unutra mogu drzat dvd player i ostalu tehniku (vidjela sam nesto slicno u Ikei), a gore mislim stavit televizor...
Koliko bi to cca kostalo kod tebe - po mogucnosti u mediapanu? Hvala!
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:58   #70
Question Namještaj po mjeri

Zna li netko koju firmu koja se bavi izradom namještaja po mjeri, ali na način da dođu doma, izmjere sve, zapišu okvirne želje i onda sami predlože neko rješenje?

Konkretno radi se o manjoj sobi u kojoj bi htio kompletno novo rješenje za ormare, police, radni stol i sl.

Zapravo ja ni sam ne znaš što točno želim, pa se nadam da ima takva neka fimra koja predloži idejni projekt, pa ako mi se sviđa krenemo u realizaciju, tj. izradu svega i instalaciju.
Moja briga su samo pare, a njihova sve ostalo

E, pa ako znate nekoga to to sve nudi, please javite
__________________
All Is One
Krijes Sedam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 22:12   #71
eduro radi gotovo sve...al nemoj pasti u nesvijest kad ti vele cijenu...meni je bilo prestrašno dati 16oookn za ugradbeni ormar...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:52   #72
To stvarno zvuči previše

Možda nešto jeftinije?
__________________
All Is One
Krijes Sedam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 02:06   #73
I mene zanima ovo pitanje. Ili ima mozda netko nekog svojeg privatnog stolara ili drvodjelju koji se time bavi?

g.syl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 02:49   #74
http://www.bkstolarija.com/
Meni su radili neke stvari...dosta skupi, dugi rokovi (a i to znaju produžiti...), ali dobra izrada. I zbog toga sam otrpila sve ovo kaj sam nabrojila kao minuse.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:42   #75
Špranja, možeš li napisati što su ti radili i koliko su naplatili?
Može i na pm. Puno hvala.
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 20:30   #76
Quote:
g.syl kaže: Pogledaj post
I mene zanima ovo pitanje. Ili ima mozda netko nekog svojeg privatnog stolara ili drvodjelju koji se time bavi?


pogledaj po netu .... ima privatnika ko u priči
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 11:16   #77
skupo? molim te reci o čemu se konkretno radilo i koliko te koštalo ... ako može
Please

Zadnje uređivanje fonemf : 18.04.2009. at 03:29.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 14:34   #78
ja imam jednog vrhunskog stolara, koji mi uređuje cijeli stan.. kuhinju, boravak, 3 spavace sobe, hodnik.... vrhunski rad! dođe doma, sve izmjeri, sa sobom ima i nekoliko albuma sa slikama namjestaja koje je on izradio (doista hrpa toga, opremio je pola Preckog), zapise, napravi ponudu.. koristi kvalitetan materijal, daje idealna rijesenja, na milina.. radi moderno i klasicno, ma svo vam srce pozeli.

kuhinju, sa ugradbenim elementima, malo luksuzniju (skuplji materijal, skuplji sudoper, daska iznad sanka sa ugradbenim svjetlima, mramorna ploca...) sam platio 8.500kn (ispast ce me 9.200 jer sam jos nesto maloprije narucio) , ista u ducanu kosta 15.000, bez dodatka za sank koji kod stolara dobijem.

danas sam narucio i ugradbeni ormar, 2 klizna vrata, hrpa polica, nece me kostati vise od 2000, max 2500 kn, jos cekam da dovrsi ponudu, a isti takav, s identicnim materijalom je u salonima 5000kn i vise..

kada dođe negdje radit uvijek radi tako da onom kome radi ponudi sto jeftinije a po zeljama radi i skuplje. stvarno je posten. za svaku sitnicu napomene koliko kosta i gdje nabavlja! nikada nikog nece prevariti ili mu napraviti losije, jer mu je bitno da ga netko preporuci i svi su zadovoljni.. bas mi je danas uzeo mjere za stan.

kuhinju duzine 3m, sa raznim kerefekima, 2 ormara, jedan ugradbeni s kliznim vratima, 2 pisaca stola, od toga jedan veliki kutni za komp i tv u jednom, ugradbeni ormar za vjesalice, racunamo sve skupa oko 15000 kn!! (toliko bi me samo kuhinja kostala u salonima)

ja sam dosao do njega nakon hrpu preporuka, a kad je dosao se ispostavilo da smo stari poznanici pa mi je spustio cijenu.
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 15:38   #79
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ja imam jednog vrhunskog stolara, koji mi uređuje cijeli stan.. kuhinju, boravak, 3 spavace sobe, hodnik.... vrhunski rad! dođe doma, sve izmjeri, sa sobom ima i nekoliko albuma sa slikama namjestaja koje je on izradio (doista hrpa toga, opremio je pola Preckog), zapise, napravi ponudu.. koristi kvalitetan materijal, daje idealna rijesenja, na milina.. radi moderno i klasicno, ma svo vam srce pozeli.

kuhinju, sa ugradbenim elementima, malo luksuzniju (skuplji materijal, skuplji sudoper, daska iznad sanka sa ugradbenim svjetlima, mramorna ploca...) sam platio 8.500kn (ispast ce me 9.200 jer sam jos nesto maloprije narucio) , ista u ducanu kosta 15.000, bez dodatka za sank koji kod stolara dobijem.

danas sam narucio i ugradbeni ormar, 2 klizna vrata, hrpa polica, nece me kostati vise od 2000, max 2500 kn, jos cekam da dovrsi ponudu, a isti takav, s identicnim materijalom je u salonima 5000kn i vise..

kada dođe negdje radit uvijek radi tako da onom kome radi ponudi sto jeftinije a po zeljama radi i skuplje. stvarno je posten. za svaku sitnicu napomene koliko kosta i gdje nabavlja! nikada nikog nece prevariti ili mu napraviti losije, jer mu je bitno da ga netko preporuci i svi su zadovoljni.. bas mi je danas uzeo mjere za stan.

kuhinju duzine 3m, sa raznim kerefekima, 2 ormara, jedan ugradbeni s kliznim vratima, 2 pisaca stola, od toga jedan veliki kutni za komp i tv u jednom, ugradbeni ormar za vjesalice, racunamo sve skupa oko 15000 kn!! (toliko bi me samo kuhinja kostala u salonima)

ja sam dosao do njega nakon hrpu preporuka, a kad je dosao se ispostavilo da smo stari poznanici pa mi je spustio cijenu.

wow, zvuči (pre)dobro! ajde pliz poslika nešto od namještaja koji ti je napravio pa.. znaš, slika kaže više od 1000 riječi.. hvala unaprijed!
Kamila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 15:57   #80
kad sve stigne onda cu poslikat, jos mi nije parket postavljen
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.