Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2005., 22:02   #41
meni su noge super poslije depilacije, ali napravim peeling jednom ili dvaput u tjednu nakon depilacije. prije sam imala problema s urastanjem dlaka na preponama, al otkad više ništa ne diram s onim jeb.... silk-epilom nemam više tih problema. samo voskom čupam! (čak sam jedno vrijeme prepone čupala isključivo toplim voskom).
uglavnom, htjela sam reć da mi je frendica koja živi u bg rekla da je otkrila neku super tekućinu kojom maže ruke (ona je imala problema s urastanjem dlaka na rukama) i to joj je super pomoglo. nisam je pitala šta je to, al budem, pa mogu podijeliti s vama, ako koga interesira...
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2005., 23:27   #42
Quote:
Lea12 kaže:
Samantha hvala,
Sad morm cekat do ljeta dok ne dodjem dolje u HR, pa nakupujel litre te tekucine (da imam zaliha)

ma daj molim te...pa nije Venus hrvatski proizvod


uguglaj ime, sigurno ima bar online nachin da ga kupish, ako ga nema kod vas.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 15:14   #43
Venusa nema u DM-u. Ja sam u Rijeci i danas sam ga tražila medjutim uopčće ga ne drže kao marku (što sam i sumnjala jer nikad nisam vidjela).
Nema druge nego u Graz

Šalim se...kupit ću ja to u našem Trstu
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 17:55   #44
Quote:
magic kaže:
ma daj molim te...pa nije Venus hrvatski proizvod


uguglaj ime, sigurno ima bar online nachin da ga kupish, ako ga nema kod vas.
e pa naravno da sam odmah uguglala
nemaaaaaaaaa u NL

i vidjela sam slicicu - i nepoznata mi je
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 18:02   #45
novo pakovanje je s zlatnim cepom.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 18:07   #46
imas sliku?
to je talijanski proizvod,a?
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 18:08   #47
pogledat cu ako je nadjem

talijanski.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 18:14   #48
ovdje
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 19:22   #49
Samantha, ti si mislila na DM u Italiji kad si rekla da ima Venusa u DM-u?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 22:46   #50
vidila sam ga u hrvatskom dm
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 10:03   #51
Quote:
Samantha kaže:
vidila sam ga u hrvatskom dm
Ma u kojem gradu?
Ja ga u Rijeci nikad vidjela i neki dan još pitam i kaže prodavačica da oni Venus ne drže
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 13:35   #52
Samathha

Nasla sam taj Venus u NL. Zamisli, bila u petak u gradu i udjem u jednu parfimeriju kad ogromna reklama "NOVO! Puder za noge , bla bla bla". 9 eura, uopste nije skupo!
Odmah sam kupila, ali nisam jos probala. Vani hladno, jos uvijek nosim cizme
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 13:35   #53
Samathha

Nasla sam taj Venus u NL. Zamisli, bila u petak u gradu i udjem u jednu parfimeriju kad ogromna reklama "NOVO! Puder za noge , bla bla bla". 9 eura, uopste nije skupo!
Odmah sam kupila, ali nisam jos probala. Vani hladno, jos uvijek nosim cizme
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 21:14   #54
Meni u salonu daju Australian Tea Tree antiseptic lotion. To stavim poslije tusiranja na noge i navodno to sprijeci urastanje. Isto tako, dva put na tjedan napravim exfoliation i svaki dan prije tusiranja napravim dry body brushing.
Otkad provodim tu proceduru nemam uraslih dlaka.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 14:44   #55
Hitno rješenje za urastanje dlačica

depilirala sam se voskom i sve je bilo super do prije tri dana, pocele su mi rasti, odnosno, urastati dlacice, svrbi me i noge su mi crvene. gdje sam se pokusavala dokopati dlacica su mi osatle male bubice. idem na more za tjedan dana. kak da to rijesim?
radim piling svaki dan sa nekom grubom rukavicom, al zasad ne pomaze
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 15:47   #56
protiv bubica - insekticid.


shalim se. pokushaj si pomoci na nachin da nakapash Klindamicin 1% otopinu (kupi u ljekarni) na noge. ublazhit ce svrbezh i umiriti folikulitis.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 15:51   #57
mislim da jos niko, pa cak ni na ovom forumu , nije smislio kako se rijesiti uraslih dlacica.
strpi se, nastoj sto manje dirati i kopati a u medjuvremenu, ono sto iznikne, obrij.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 16:39   #58
Re: hitno riješenje za urastanje dlačica

Quote:
Angelica kaže:
depilirala sam se voskom i sve je bilo super do prije tri dana, pocele su mi rasti, odnosno, urastati dlacice, svrbi me i noge su mi crvene. gdje sam se pokusavala dokopati dlacica su mi osatle male bubice. idem na more za tjedan dana. kak da to rijesim?
radim piling svaki dan sa nekom grubom rukavicom, al zasad ne pomaze
dobrodosla u drustvo za borbu protiv uraslih dlacica!

nista, citaj nas i prati, mozda netko otkrije neko revolucionarno rjesenje...
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 18:44   #59
Quote:
magic kaže:
protiv bubica - insekticid.


shalim se. pokushaj si pomoci na nachin da nakapash Klindamicin 1% otopinu (kupi u ljekarni) na noge. ublazhit ce svrbezh i umiriti folikulitis.
je to onaj koji se dobiva i za pristice na licu?
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 18:48   #60
odakle da znam shto je kome preporucheno za prishtice?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.