Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 11:09   #61
Quote:
olivera0 kaže: Pogledaj post
Probaj ih kontaktirati.

http://http://www.bellato.com/distributor.aspx?g=e&id=41

Ako ne, mislim da iole solidnom majstoru ovo ne bi trebao biti problem napraviti.
Ma poslala sam im mail još prošli tjedan i nigdje niš..
A i bojim se da je to jako skupo pošto spada u dizajnerski namještaj...
Mislim da ću ga ipak dati napraviti
illumine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 15:14   #62
Molim pomoć.
Za trpezarijski stol imam odvojeni kutak dimenzija 175x255x175.Koliki bi mi mogao biti stol i da li da kupim pravokutni ili okrugli??? Hvala!!!
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 22:46   #63
Stakleni stol

Sviđaju mi stakleni stolovi u boji (bijela ili crna), ali me prijateljica isplašila da se to lako izgrebe i da ružno izgleda. Kakva su vaša iskustva?
Druga varijanta je sjajno lakirani, ali ti su poprilično skupi. Molim savjete i iskustva..
Elle Vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 07:21   #64
moj stakleni je sivi sjajni i dosta sam zadovoljna sa njim...ogrebotine se manje vide nego na drvenim stolovima....a i lakše ih je čistiti....stolove....
[img=http://s1d2.turboimagehost.com/t/2398277_DSCF0917.JPG]

Zadnje uređivanje Vodenna : 25.11.2009. at 07:49.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 08:47   #65
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
moj stakleni je sivi sjajni i dosta sam zadovoljna sa njim...ogrebotine se manje vide nego na drvenim stolovima....a i lakše ih je čistiti....stolove....
[img=http://s1d2.turboimagehost.com/t/2398277_DSCF0917.JPG]


ljepe stolice, bas mi se svidaju.
ali zasto su ti zavjese ovako prekratke ?????
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 08:52   #66
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
ljepe stolice, bas mi se svidaju.
ali zasto su ti zavjese ovako prekratke ?????
Hvala....a što se tiče zavjesa...nisi prva koja to pita...prvobitna ideja mi je bila da mi ne smetaju za cvijeće i ukrase, tj. da se isti vide i da ja vidim van u dvorište bez pomicanja zavjesa.......ne izgleda loše kad je uživo al ovak na slici bode u oči....spremam se promijeniti ih, ali budem budem...i tak je prošla već godina dana.....nadam se da će i to doći na red....
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 10:59   #67
Moj je drveni (jer mi samo drvo izgleda prirodno, a sve ostalo mi je nekako umjetno) http://www.murales.si/p-67-miza-1463-hrast.aspx ali isto me bilo strah ogrebotina pa sam stavila preko staklo.
Nije mi se baš dalo stavljati staklo (jer to mi je onako, kao pred 20 god kad su se na stol stavljala stakla), ali dala sam pjeskarit u dva dijagonalna kuta detalj grančicu, i sad mi to ustvari baš ok izgleda. Žao mi je da nemam slikice..
Dajci is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 19:52   #68
zanima me koju bih veličinu OVALA mogla nataknuti na ovakav "nosač":
http://www.pedrali.it/23.ASP?catalog...alogueClassId=
ili ovo:
http://www.pedrali.it/23.ASP?catalog...alogueClassId=

a da bude funkcionalno u prostoru cca 2 m x 2 m (imam više, ali toliko je predviđeno za blagovanje)
dakle, širina, duljina i da li je to moguće izvesti s ovakvim nogicama da se ne ruši
i, da, da mi stanu ove stoličice:
http://www.pedrali.it/languageeng/23...logueClassId=5
(širina 60)
da li je to izvedivo? stolari?
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:47   #69
Moja procjena onako metodom "iz guzice" bi bila da ploča stola treba imati radijus 2x veći od baze (dakle ova prva bi bila npr. 100x150 cm).
Ali u prostor 2x2m ne stane niti jedan od tih stolova, kad uračunaš da ljudi trebaju odmaknuti stolice od stola prilikom sjedanja. Ako misliš samo na prostor koji stol i stolice zauzimaju dok se ne koriste, onda stane bilo koji od tih stolova sa stolicama.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:53   #70
Ako moze digresija na stolicu...ne znam koliko je to prakticno za blagovaonu jer s takvim dnom su stolice uglavnom za urede ili sl gdje stranka sjedne i ne mrda stolicu pod stol...
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:54   #71
da, tko zna koliko to smeta.. možda se moraš naginjati da posrčeš juhu
btw, stolice su mi super jer sam htjela da imaju podesivu visinu jer mi je namjera stol "podihgnuti" na visinu cca 90 cm (u razini kuh. elemenata)
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:58   #72
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Moja procjena onako metodom "iz guzice" bi bila da ploča stola treba imati radijus 2x veći od baze (dakle ova prva bi bila npr. 100x150 cm).
Ali u prostor 2x2m ne stane niti jedan od tih stolova, kad uračunaš da ljudi trebaju odmaknuti stolice od stola prilikom sjedanja. Ako misliš samo na prostor koji stol i stolice zauzimaju dok se ne koriste, onda stane bilo koji od tih stolova sa stolicama.
ma prostor je zeznut, 2m x 4.45 m za kuhinju plus blag.
s tim da do cca 2,20 dolaze s jedne i s druge strane kuh.elementi što bi reći da ostaje 2 x 2,25 za stol i stolice, a tu je negdje i ulaz ... opet ću morati neku mini varijantu stola i stolica...
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 16:31   #73
Ja imam sličan takav prostor u starom stanu, 20ak cm više po svakoj dimenziji.
Kao prvo, mislim da nema dileme oko toga da za takav prostor mora ići okrugli stol. Sa kvadratnim bi svi bili stisnuti uz zid, ovako imaš prostor u dijagonali za manipuliranje stolicama. Kod mene je to funkcioniralo ok, sa stolom promjera 90 cm. Stane komotno četvero ljudi, a kad treba može se stisnuti i 6.
Kao drugo, zbog prolaza mislim da bi za ovaj slučaj ipak bile zgodnije stolice koje se lakše pomiču.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 19:27   #74
Quote:
Maya_78 kaže: Pogledaj post
ma prostor je zeznut, 2m x 4.45 m za kuhinju plus blag.
s tim da do cca 2,20 dolaze s jedne i s druge strane kuh.elementi što bi reći da ostaje 2 x 2,25 za stol i stolice, a tu je negdje i ulaz ... opet ću morati neku mini varijantu stola i stolica...
Tebi je to znači zatvoren prostor
moja kuhinja je 3,30 X 3,0 s tim da tu idu i stol i stolice ali je spojeno
sa dnevnim koji isto nije ništa veći
tako da je jedna strana otvorena pa je puno lakše za smjestiti stol

Sve mi je to djelovalo malo, stavljala sam kartone po podu da dobijem uvid u prostor
koliko mi ostaje...., i pomoglo mi je
iako sam mislila da mi neće stati ništa osim malog kockatog
Stavila sam 110 X 70 ( neki privremeni )i stane bez problema, mjesta i za plesat ali kad budem uzimala uzet ću ipak 120 X 80

Za tvoj prostor okrugli je najbolje rješenje
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:57   #75
stavit ću link na tlocrt kasnije pa ćete iskomentirati naše "ideje"
doduše, na tlocrt smo ucrtavali neku tadašnju ideju, ali skužit će se
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 17:32   #76
Imam par pitanja
Da li je itko vidio stolove kao na slikama?
Ako da - cijena???

Možda je netko dao praviti sličan stol. Kako je ispalo???

__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 17:36   #77
Još nekoliko :neodlučna:

__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 17:40   #78



Ovaj mi je zapeo za oko. Ne znam bi li takve noge mogao smandrljati majstor?


Ovaj košta ko ...


A ovaj mi se čini jednostavno za napraviti:
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 17:48   #79
Quote:
my_cloud kaže: Pogledaj post
Još nekoliko :neodlučna:
samo za ovaj znam da sam ga vidjela u emmezetti u stupniku, cca 500 kn
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 18:02   #80
Pogledaj ovdje pod "tables", oni imaju relativno zgodne stolove za novce od kojih ne padneš u nesvjest.

Npr. ovaj
ili ovaj
ili ovaj
pa ovaj ali sa bijelim nogama...

Ima ih za kupiti npr. u Solidumu ili na Velesajmu.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.