Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 00:14   #81
probala sam ga
mislim da je za sad ok, mojoj kosi treba nešto da ju zamasti, žudi za tim ehhehehe
ok, možda sam malo i pretjerala al dobro...mogu i rep nositi sutra hehehe
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 20:10   #82
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Jel netko probao Olival Avokado ulje za kosu????
Kako ga najbolje koristiti?
odlican je......možeš ga koristiti i na mokroj i na suhoj kosi.....
a koristim i Olival avikadov serum za kosu-odlican je također,samo ti on košta cca 45 kn...sam ne treba pretjerivati s količinom jer onda kosa bude pre masna i nikakva,al s malom količinom bude super...
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:34   #83
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Jel netko probao Olival Avokado ulje za kosu????
Kako ga najbolje koristiti?
Ja sam ga koristila za vrhove i bio mi je super, a miris
Uglavnom mislim da bi svako ulje trebalo upotrebaljavati prije pranja kose inače se kosa bezveze zamasti...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 19:33   #84
[QUOTE=Allexis;18217546]prije sam koristila Una silker za kosu --> http://www.beautyofnewyork.com/upload/una-silker.jpg

Ja nebi mogla bez njega, baš sam ovisna čim potrošim malo više od pola idem u potrazi ako treba naručiti isto sam iz Rv
Bettyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 20:52   #85
Quote:
Anadiomena kaže: Pogledaj post
ja znam za avonovo ulje, bocica iz spa linije maslinovo ulje, koja se zagrije i zatim se nanese na kosu.
nije lose, ja znam nekada i 2 sata prije nego planiram prati kosu nanijeti to zagrijano ulje, ti i tamo jos fenom podgrijati, i onda perem i stavljam masku na uobicajen nacin.
kosa bude mekana, podatnija, nije lose a ne kosta puno.probaj.
htjela sam samo dodati da ni slučajno ne pokušavate ulje zagrijati u mikrovalki ko neki...
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 13:30   #86
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Jel netko probao Olival Avokado ulje za kosu????
Kako ga najbolje koristiti?
ja sam ga probala i nije lose,nisam bas odusevljena al moze proc
__________________
You can kiss me,you can hold me,but if you touch my hair I WILL KILL YOU...
carla 666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 13:56   #87
cure jeste probale od klasa kristale za kosu? u maloj bočici su, u dm-u koštaju 45kn. ja sam danas mislila oću-neću pa sam odustala dok ne čujem nečije mišljenje!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 23:26   #88
probala sam svakakve serume, brdo vrsta onih od 100 i nešto kuna preko frizerke, pa do onih od 30-ak iz dm-a, al mi je kosa najmekanija kad nakon svakog pranja stavim masku za kosu gliss hair repair od schwarzkopfa ODLIČNA JE!!!, neda mi se više bacat 100 kuna na serume za kosu pa sam jednostavno kupila od afordite orehovo olje za tamnu kosu a ima i čičkovo za svijetlu, i to mi je super, nije skupo, a mislim da su ti stari recepti najbolji
Jenny_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:44   #89
a to od klasa niš posebno,bolje je ulje od olival.....
a miriše čudno..al navikneš se,a i izlapi brzo...a stvarno pomaze.......
inace moja je kosa suha i uništena i jedino mi je to pomoglo....
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 15:10   #90
Quote:
SISTER kaže: Pogledaj post
a to od klasa niš posebno,bolje je ulje od olival.....
a miriše čudno..al navikneš se,a i izlapi brzo...a stvarno pomaze.......
inace moja je kosa suha i uništena i jedino mi je to pomoglo....
hvala, onda ne uzimam. probat ću to od olivala!!!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 18:09   #91
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
ima neko iskustva s čičkovim uljem?
danas sam ga baš kupila, a na ambalaži piše da se za masnu kosu nanosi prije pranja na tjeme i drži petnaest minuta...pa upravo to činim....
Ja ti koristim različita ulja za kosu i puno su mi bolja od bilo kakve maske. Čičak ti jača kosu i pomaže kod peruti, pa ga ja najčešće trackam dečku na glavu
Osobno najveću razliku vidim od kokosovog ulja (Aromatica cca 25kn), vrati vlagu i kosa je mekana, tako da više uopće skoro ne koristim regeneratore. Na drugom mjestu što se tiče kose mi je jojoba, pa badem.
Imam ravnu i relativno kratku kosu, bojala sam je dugo godina u plavo, sad samo izvučem pramenove i nešto petljam s prirodnim bojama.

Imam dvije faze, kad želim da mi je kosa savšeno ravna koristim ulje prije pranja, a nakon toga stavim Unin silker koji mi je najbolji, ne masti mi kosu, nema elektriciteta i držim ga se već godinama.
U fazi kad želim volumen na mokru kosu sam nanosila Keunin keratin voluminizer koji mi je bio odličan jer blago učvršćuje,a ne isušuje kosu, ali ga nažalost nisam zadnji put našla, pa sam kupila u Limoniu neki sprej za volumen Blu orange (60kn) i nisam baš zadovoljna, previše se osjeti alkohol i ne vidim baš neku punoću.
Sad razmišljam da si kupim Tigijev small talk, volim te proizvode koji su fini i multifunkcionalni.

Inače, kada sam imala dugu kosu koristila sam kristale od Rollanda (inače sam ljubitelj njihovih proizvoda za kosu, pogotovo boja) i Klasov silikon za vrhove.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:13   #92
za kosu sam probala svakakve serume, i našla sam 2 najbolja!!
serum za vrhove iz avona - koristim to već godinama i uvijek ga imam u kupaoni.
tekući kristali, neka talijanska marka, 50ml košta 30 kn. kupujem u jednoj parfumeriji i to nanosim na kosu prije peglanja. a avonov serum malo rasporedim po kosi nakon peglanja. i ne masti se kosa jer stavljam jako malo toga, svega kap ili dvije.



e da, netko je pitao za klasov serum. nije baš nešt! avonov je puno, puno bolji!! i ljepše miriši
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 10:43   #93
Alfaparf kristali za kosu
Alfaparf esencijalno ulje (plava ampulica)
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 19:10   #94
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
jel probao ko od collistara kristale?

ja ih iman..meni su odlični..
čarobna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:00   #95
Htela bih da kupim kokosovo ulje za kosu. Kod mene ovde mogu da nadjem samo Logonino i od Aromatice.
Zanima me da li bi neka od vas mogla da mi kaze da li je razlika u ceni opravdana?
Logonino je kad prebacim cene iz dinara u kune oko 50kn za 50ml, a Aromaticino oko 34kn za 100ml.
Unapred hvala.
HaylieNS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 20:14   #96
@ Žalfija - gdje si nabavljala te kristale od Rollanda? Ja sam ih prije uzimala od moje stare frizerke koja više ne radi, a ova nova koristi neke druge.
To su ovi : ROLLAND-INSIGHT-CRISTALLI-LIQUIDI
Ili bilo tko drugi ako zna gdje ih mogu nabaviti? U Zagrebu?
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 00:50   #97
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
prije sam koristila Una silker za kosu --> http://www.beautyofnewyork.com/upload/una-silker.jpg

ali ga nisam nigdje u zg našla za kupiti, a kad dođem doma u rv, puno puta bude rasprodan, pa ga se treba naručivati itd....tak da sam odustala od toga....

sad koristim Olival silikonski serum i isto sam njime zadovoljna --> http://www.olival.hr/proizvodi/P_silikonski_serum.html
gdje ima za kupit tog una silkera?
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 01:47   #98
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Ja sam koristila kristale od Collistara. Proizvod je ok, al nije ništa bolji od jeftinijih varijanti. Isplati se kupiti serum za vrhove od Kerastase-a- u Ruži (frizerski salon) dođu 160 kn (30ml). Inače meni je za kosu Kerastase zakon.
Inače probala sam sve: Tigi (uključujući i novu liniju S factor), Alfa Parf, Lazartique,Semi di Lino (alga parf), keune, O'Rising, Collistar, Eugenperma; Keranova, Vichy..................
Tigi je koma. Kerastase je odličan, pogotovo Kera Ciment linija i Oleo Relax, ali preporučujem onaj silikon u roza bočici od L'Oreal Professionelle (u frizerskim salonima). Ne zamasti kosu, zapravo je vlažan, kao tekućina a ne ulje, a divno zagladi i da fenomenalan sjaj. Pogotovo blond kosi ili pramenovima.
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 01:48   #99
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
cure jeste probale od klasa kristale za kosu? u maloj bočici su, u dm-u koštaju 45kn. ja sam danas mislila oću-neću pa sam odustala dok ne čujem nečije mišljenje!
jeftino i nekvalitetno
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 14:08   #100
... netko je od cura spomenuo UNA Silker, jel to talijanski proizvod? bila bi zahvalna ako mogu napisati gdje se to može kupiti (ili makar naručiti) i može li se uopće nabaviti u Zagrebu, taj preparat mi je zakon i strašno bi ga htjela imati.
__________________
Blažen onaj koji nema ništa za reći......a šuti!!!
fenomena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.