Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 00:11   #81
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi....
.....
Ili ja imam pogrean stav o zivotu?
Ti imas pogresan stav o zivotu

Ne razumijem tvoju potrebu za kontaktom s osobama istog prezimena
I vecinu tih ljudi ne mozes smatrati rođacima.

I ne razumijem kako trudnu zenu mozes ostaviti samu.
Venali is offline  
Old 16.10.2008., 00:14   #82
Quote:
*miss piss* kaže: Pogledaj post
joj daj molim vas, pa nije žena ljubomorna na sestru nego je živcira njegovo balavo ponašanje (kao da su mala djeca pa se moraju držati za ruke. joj baš slatko ).
a i ti isto, ma kakve rodice? da ih takvima smatraš razgovarali bi o obiteljskom stablu, a nebi si komentirali neke glupe fotografije.
makni se s tog fejsa. imaš oko sebe sve koje trebaš, a ako vam fali prijatelja, nađite ih zajedno.
a ovo vrijeme dok ste razdvojeni rađe provodi s njom na telefonu, msn-u ili čemu već, a ne sa nekim "rodicama" na fejsu.
ne bi rekla, imao je frend takvu curu, zagrlio je sestru i ova je poludila da sta on ima grliti svoju sestru... kaze da mu je radila nezamisliva sranja i da mu je to bio najmucniji period u zivotu
little_devil is offline  
Old 16.10.2008., 00:15   #83
Ma žena je mozda prva liga a davor cijelu priču malo okrenuo na svoju stranu, pa bi da mi svi njemu : " Davore dopisuj se sa svojim rodicama, a trudna žena neka bude doma sama, dok ti crtaš svoje porodično stablo."
Treba se skoncentrirat u životu na bitne stvari ( bebo) a ne na imaginarne rodice i "nove zanimljive prijateljice".
redmax is offline  
Old 16.10.2008., 00:33   #84
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Baš.

Kakvi rođaci, kaj je tebi? Kakvo prezime, bog te mazo, šta bi sad trebao biti srodnik svakom Markoviću, Primoriću, Nasadniću ili Iću ..

I možda je šiznula na te "lijepe komplimente" koje dijeliš uokolo jer ih sama ne čuje?

Mislim, koje gluposti...
jel me netko trazio?
prezimenjaci, javite se na fejsbuk, da obnovimo familijarne odnose
i stvorimo neke nove

ot, meni takodje nije jasno zasto, oh zasto, je tebi toliko bitno sakupiti te tvoje prezimenjake na fejsu?!
osim ako ne zelis flertati sa nekim pojebljivim prezimenjakinjama ili sta vec ne, onako distanciran od trudne zene, i usamljen u tudjini, sto je upravo ono sto radis kada im tako kulerski dijelis komplimente.
svi imamo fejs ovde (ja mislim) ali nikome od nas izgleda nije stalo da kupimo nama nepoznate prezimenjake i jos komentarisemo njihove slike i dijelimo komplimente istima?
cak i kada nemamo zivot, do virtualnog
zena koju volis je daleko od tebe, trudna je sa vasom bebom i sama, trebas joj vise nego ikad, dok ti negdje u tudjini radis 14 sati svaki dan, jebes radoznale, te unistavas najvazniji odnos koji imas dok pokusavas sagraditi neke nove.
a ni tebi ne cvjetaju ruze, patis tu sam u nekoj pripizdini.
ono super ti sad planiras sve za buducnost, ali trebas vise zivjeti u sadasnjosti, da ne bi imao zaradjene pare za odrastanje djeteta, koje ces, u najboljem slucaju uplacivati u obliku alimentacije.
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 16.10.2008., 04:57   #85
Meni iskreno ni Davor ni njegova žena nisu baš najjasniji (da se blago izrazim)

Ona je patološki ljubomorna. Ako je istina ono za sestru to je dno dna ljubomore. Tu se onda ne radi samo o seksuanoj ljubomori nego i o ljubomori prema svakome s kim je on blizak. Iskreno ne bih mogla živjeti s takvom osobom ni da ima sto drugih divnih osobina, ali o tome je trebalo misliti prije bebe.

Ali ni Davor nije baš najčistiji. Ok. čovjeka zanimaju prezimenjaci, ali tvrdnja da sve žene istog prezimena gleda kao rođakinje djeluje u najmanju ruku hm... sumnjivo.
Cordelia is offline  
Old 16.10.2008., 06:10   #86
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Meni iskreno ni Davor ni njegova žena nisu baš najjasniji (da se blago izrazim)

Ona je patološki ljubomorna. Ako je istina ono za sestru to je dno dna ljubomore. Tu se onda ne radi samo o seksuanoj ljubomori nego i o ljubomori prema svakome s kim je on blizak. Iskreno ne bih mogla živjeti s takvom osobom ni da ima sto drugih divnih osobina, ali o tome je trebalo misliti prije bebe.

Ali ni Davor nije baš najčistiji. Ok. čovjeka zanimaju prezimenjaci, ali tvrdnja da sve žene istog prezimena gleda kao rođakinje djeluje u najmanju ruku hm... sumnjivo.
Istina... ali zar uopće čovjeku treba opravdanje da prića sa ženskom osobom preko facebooka? Ono... nikad nisam imao trudnu curu (nadam se), ali nikad u životu mi nije palo napamet prekinuti kontakte s ljudima neovisno o spolu radi cure.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 16.10.2008., 08:19   #87
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Istina... ali zar uopće čovjeku treba opravdanje da prića sa ženskom osobom preko facebooka? Ono... nikad nisam imao trudnu curu (nadam se), ali nikad u životu mi nije palo napamet prekinuti kontakte s ljudima neovisno o spolu radi cure.

Apsolutno se slažem. Ja imam nultu toleranciju na ljubomoru, a i moj dragi. Oboje se najnormalnije i skupa i odvojeno i dopisujemo i družimo s osobama suprotnog spola. Kod Davora mi ne smeta to što se on dopisuje s ženama, čak ni to što im da kompliment za razliku od muškaraca s kojima se dopisuje (biti kavalir prema ženama ne mora odmah značiti da hoćeš varati svoju ženu). Ono što je meni tu sumnjivo je to inzistiranje da mu žena prihvati da on sve žene istog prezimena drži rođakinjama, pa eto zbog toga nema nikakvog razloga za strah da bi je mogao prevariti s njima. To mi izgleda kao vrlo prozirno opravdanje.
Cordelia is offline  
Old 16.10.2008., 08:25   #88
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
joj svašta,da se rješi žene koju voli i koja nosi njegovo djete,
ah
Daj jebeno ne seri. Žena (po njegovim navodima ovdje, a to je jedino kaj imamo) kaže da "će se abortirat i rastat"?!
Jel tebi to zvuči kao normalna osoba? Treba joj sudski zabranit da abortira, malenoga da dobije on na skrb a njoj nogu u guzicu tako jako da leti do Plutona
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 16.10.2008., 08:29   #89
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
osim ako ne zelis flertati sa nekim pojebljivim prezimenjakinjama ili sta vec ne, onako distanciran od trudne zene, i usamljen u tudjini, sto je upravo ono sto radis kada im tako kulerski dijelis komplimente.
Za takve paranoičare sam onda opasniji ja koji sam isto na drugom kraju zemaljske kugle trenutno od drage, a stavljam "kul komentare" na slike, posted items ili status update poznatih cura iz mog života -- frendica, kolegica iz bivšeg kluba, ljudi koje znam preko sporta ili hobija.

Statistički je izglednije da ako će te netko privuć će to biti neka osoba koju poznaš uživo nego neka virtualna kiberpersona.

Mislim, ovo sve je naklapanje u prazno i lajanje na mjesec, jer se nema oko čega biti ljubomoran na fejsu (podrazumjeva se, ukoliko se baš ne radi o komentarima "zabit ću ti ga u vlažnu pičkicu do balčaka" ).
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 16.10.2008., 08:30   #90
Zapravo što više čitam zaključujem da su njih oboje bolesni u glavu. Valjda se takvi nađu u životu.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 16.10.2008., 09:00   #91
Po mom skromnom mišljenju i ne tako skromnom iskustvu sa netom veeeeliki postotak ljudi koji odu na njega završe u nekakvoj vezi...što svjesno što nesvjesno traže tamo nove ljude. Počne to sa želim nekoga ISKLJUČIVO za dopisivanje i završi tamo gdje kao ni u snu nismo htjeli doći. Ne mislim da brak mora biti jako loš, ali u kombinaciji sa raznim situacijama net je plodno tlo za "sranje". Tako da ne mislim da je trudna gospođa bezveze paranoična..mada reakcija "abortus i rastava" nije neko rješenje. Kako ovo riješiti neznam..ni ja nebi voljela da mi neko brani pristup netu, ali razumijem osjećaj nelagode kod bračnih partnera koji je potpuno opravdan..ponavljam po iskustvima za koja sam ja čula..možda postoji neka ogromna skupina ljudi koja komunicira i sjedi na netu, a da im je brak savršen i da nikad u tim virtualnim poznansvima nisu pali u napast..neko je ovdje napisao da je lakše upasti u vezu ako nekoga upoznaš uživo..na konvencionalan način??..besmislica..pa poznato to je su virtualna poznanstva uzbudljivija, zanimljivija, brže se ljudi upoznaju, prvo um pa tijelo...i lakše se navuku na vezu kojoj pripisuju neke magične moći tipa "sreli smo se ovdje, bilo nam je suđeno i sl. sranja".
KatarinaRi is offline  
Old 16.10.2008., 09:01   #92
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post

Sta se desava jest, da me slucajno jedan prijatelj pozvao na facebook i kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam. Naravno te ljude neznam ali mi je zelj da ih sve uzivo upoznam. Par njih su iz mog rodnog grada i bave se istim poslom kao ja a neke cure se bave poslovima kao sto je slikanje te sam jednom prilikom poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba. naravno nista tu nema specijalno.

Naravno svojoj supruzi sam prvoj poslao pozivnicu da se regsitruje i pridruzi mi se te joj dao sifru od akaunta da mozes uci i pogledat, jer nista ne skrivam.

Sve je bilo ok do danas kada je ona usla i vidjela da ja pricam sa rodicama de da sam dao par lijepih komplimenata.

Nazvala me i svadja je pocela, pocela pricat ko mi je dao za pravo da ja pricam sa curama, sto sam joj reko da je zanimljiva osoba, kako su one sve kurve, kuje.. bla bla..

Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.

Pokusao sam da joj objasnim da samo zelim da imamo mnogo prijatelja, da te iste osobe s kojima pricam jednom uzivo upoznam, bili oni prvo ili deseto koljeno imaju isto prezime i za mene su automatski rodjaci i rodice. No za nju to nije tako.

Ili ja imam pogrean stav o zivotu?
Žena koja je po prirodi ljubomorna, trenutno u trudnoći i pucaju je hormoni ovo je dovoljno. Tko zna što je čula za FB i slično. Danas zaista ima svega.

Ona je sad okupirana trudnoćom i možda ima osjećaj da nisi dovoljno uz nju. Fizički ste odvojeni. Fališ joj, drugima koje ne poznaješ govoriš kako su zanimljive osobe. Ne znam, malo mi je priča. Ne kažem da si mislio ništa loše sa tim FB ali tvoja žena jest, a valjda ona zna više. Pokaži joj da ti je ona na prvom mjestu, ovo je vrlo osjetljiv period za nju.

Ima izreka u malom (ali stvarno malom mistu) u Dalmaciji gdje kažu "Liti rodica, zimi j...ca".
Sad sam ga pretjerala
 
Old 16.10.2008., 09:06   #93
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Kako ovo riješiti neznam..ni ja nebi voljela da mi neko brani pristup netu, ali razumijem osjećaj nelagode kod bračnih partnera koji je potpuno opravdan..
Pizdarije, nema internet nikakve veze sa njenom bolesnom ljubomorom, vec nepovjerenje, nesigurnost i eventualno hormoni.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 16.10.2008., 09:07   #94
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Sta vi mislite o svmu ovome....
Ako hoćeš ostati s njom, na ovakve histerične ispade reagiraj po formuli 'na jedno uho uđe, na drugo izađe'...

Ako je se hoćeš elegantno riješiti, reci joj neka ostvari svoju prijetnju.

Možda se riješiš aždaje, a možda i pročitaš njezin blef pa se ona smiri, a možda će ti se zbog toga osvećivati do kraja života...
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 16.10.2008., 09:07   #95
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Daj jebeno ne seri. Žena (po njegovim navodima ovdje, a to je jedino kaj imamo) kaže da "će se abortirat i rastat"?!
Jel tebi to zvuči kao normalna osoba? Treba joj sudski zabranit da abortira, malenoga da dobije on na skrb a njoj nogu u guzicu tako jako da leti do Plutona
previše uskogrudno,pun je svjet ovakih mišljenja
ljubav,strpljenje i odanost su nešto nepoznato večini...
R & J is offline  
Old 16.10.2008., 09:27   #96
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
ljubav,strpljenje i odanost su nešto nepoznato večini...
A ja mislila da ljubav, srpljenje i odanost trebaju dolaziti sa obje strane.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 16.10.2008., 09:52   #97
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
mala ima četrnaest godina. znači da su 9 godina razlike.
ja sam, kad sam imala 14, znala tri godine starijeg rođaka primit za ruku kad bi prelazila cestu (jebiga trauma zbog prometne), a kamoli da ne bi brata toliko starijeg. to je zaštitnički odnos, ništa drugo. gadno mi je da mala sestra ne može uhvatit starijeg brata za ruku bez da se ne pomisle gadarije.
bokte, jeste vi poganih umova...
Zanimljivo, meni su šivali pola glave nakon prometne u djetinjstvu pa nikad nisam hvatala sa 14 godina starije rođake za ruku ne bih li ispaka kul u društvu a sve sa opravdanjem da eto imam traume...

Jebate on drži svoju pubertetsku sestru od 14-15 godina za ruku ko da ima 5 a žena pored njih hoda, kud ide ovaj svijet

Meni se čini da nam debelo fali ženina strana. Možda je naš Davorić fizički i psihički zlostavljač, možda je već varao svoju suprugu, možda ima lagano nastrane sklonosti pa je žena zato svisnula s uma
kisikana is offline  
Old 16.10.2008., 09:56   #98
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi. Pomalo sam zbunjenim nekim stvarima koje zivot donosi. Ozenjen sam skoro 4.5 godine, imam divnu zenu i volimo se. Medjutim ona je ponekad stvarno ljubomorna na glupe stvari. trenutno sam Van zemlje i radim po 14 sati dnevno da bismo ostvarili nesto u nasem zivotu. Nakon 4 godine i mnogo pokusaja napokon cekamo prvu bebu, ona je tek 1 mjesec trudnoce.

Sta se desava jest, da me slucajno jedan prijatelj pozvao na facebook i kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam. Naravno te ljude neznam ali mi je zelj da ih sve uzivo upoznam. Par njih su iz mog rodnog grada i bave se istim poslom kao ja a neke cure se bave poslovima kao sto je slikanje te sam jednom prilikom poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba. naravno nista tu nema specijalno.

Na profil sam objavio sa das ozenjen, da cekam da budem tata, u par navrata objavio post kako mislim na svoju suprugu. Dodao brojac da broji koliko je ostalo do magicnog dana i par mojih slika. Sve to djelim striktno sa izabranim osobama istog prezimena i par jarana koji me znaju licno.

Naravno svojoj supruzi sam prvoj poslao pozivnicu da se regsitruje i pridruzi mi se te joj dao sifru od akaunta da mozes uci i pogledat, jer nista ne skrivam.

Sve je bilo ok do danas kada je ona usla i vidjela da ja pricam sa rodicama de da sam dao par lijepih komplimenata.

Nazvala me i svadja je pocela, pocela pricat ko mi je dao za pravo da ja pricam sa curama, sto sam joj reko da je zanimljiva osoba, kako su one sve kurve, kuje.. bla bla..

Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.

Pokusao sam da joj objasnim da samo zelim da imamo mnogo prijatelja, da te iste osobe s kojima pricam jednom uzivo upoznam, bili oni prvo ili deseto koljeno imaju isto prezime i za mene su automatski rodjaci i rodice. No za nju to nije tako.

Sta vi mislite o svmu ovome, dali je normalno da jedna osoba zeli da upozna sto vise ljudi istog prezimena, da napravi skup prijatlja a da zena misli kako ja snjima flertam i da mi govori da idem njih jebavat. A stvarno nikad u zivotu nisam je prevario niti pomislio da je prevaim, izuzetno je cjenim kao osobu al nema pravo da mi brani i staje na put familijarnim pitanjima.

Ili ja imam pogrean stav o zivotu?

Hvala, i izvinite na dugom posu.
Mene uvijek fascinira kako ljudima treba 5 godina da shvate s kakvim idiotima su se spetljali. Gle, ako si ju trpio do sada, ocito si mazohist kojem to i ne smeta toliko. Uzivaj u ostatku zivota.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 16.10.2008., 09:58   #99
Ona treba liječničku pomoć, to vam jedino može spasiti brak na duge staze.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 16.10.2008., 09:58   #100
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Za mene je stvarno prelijepo podjelit slike sa prijateljima, popricat, reci nekome da ima lijepu maicu, ili super izgleda, mozda je ipak to sto smo sada odvojeni malo jer radim u drugoj drzavi pa se nismo vidjeli vec dugo, a jos trudna.

Pokusavam da ne mislim na to al stvarno ne grize u dnu duse, sto mora biti tako. Kako god u 5 godina smo imali dosta lijepih trenutaka i vremena.

Sad samo neznam sta da radim, dal da ignorisem sve, i ostavim FB sa strane iako ja na facebook samo uletim par puta dnevno po minutu dvije ostavim koji komentar i napolje.

Nema tu aktivnog catanja,
jesi opce siguran dal je trudna s tobom? kad radis vec dugo vani a ona trudna mjesec dana,nes mi ne stima tu
dorino is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.