Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2013., 22:57   #1
Probne tablice na novu godinu

Pozdrav forumasi, registrirao sam se jer me zanima nesto sto nisam uspio da pronadjem pretrazivajuci po internetu, pa da cujem vase misljenje o ovome.

Imam jednog oldtimera, u potpuno ispravnom i voznom stanju i htio bi da izvadim probne tablice. Auto je vec neko vrijeme odjavljen, a nemam namjeru ga registrirati jos nekoliko mjeseci. Medjutim, htio bi da ga malo provozam za novu godinu kada budem s ekipom i ono sto me zanima, ako me zaustavi policija, da li bi mogao imati problema? Jasno mi je da probne tablice sluze samo za prijevoz auta od tocke A do tocke B i potrebno je upisati na kojoj ce se realciji auto voziti prilikom izdavanja probnih tablica. Ja bih se naravno drzao te relacije, npr. grad A do grada B, a sada neznam hoce li mi policija stvarati probleme ako me "uhvate" da se vozam uokolo po gradu. Ne namjeravam piti ni kap alkohola, drzao bih se propisa i naravno nebih divljao i svjestan sam da i ako me zaustave, da ce biti natezanja, ali mislim da mi zakonski nista nemogu. Ipak mislim da nisam jedini koji bi izvadio probne tablice samo zbog vozikanja uokolo naokolo. Volio bih da cujem vase misljenje. Unaprijed hvala na odgovorima!
4322 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 23:31   #2
Kad sam ja uzimo probne na 7 dana nisam nista trebo pisat di bi iso? Doduse novi auto al svejedno. Uz probne trebas i osiguranje naravno
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 11:35   #3
uvjet da dobiješ probe je da auto ima osiguranje i da ima važeći tehnički pregled.
bez tehničkog pregleda možeš dobiti probe koje vrijede samo do najbliže STP i sa njima nema vozikanja okolo.

u zahtjev za probe se upisuje ime vozača i samo on smije voziti auto. a gdje će se voziti, to nema veze.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 17:38   #4
Sve rečeno Mene je zaustavila murja kda sam imao probne table. Al su me zaustavili jer ih nisam zaljepio na okvir tablice. hahhaha
Prednju sam samo naslonio na armaturu a stražnju zaljepio sa unutarnje strane na šajbu, a šajba zatamnjena.. hahha
Mislili su da vozim bez rege. Malo su me zahebavali radi toga da trebaju biti na vidljivom mjestu ( u okvirima zaljepljeni), i samo su me provjerili preko radia u stanici. Vozi dalje
neckheneck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.