Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 23:17   #1061
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
evo, strucno sam zaokruzila ormar

http://www.pohrani.com/f/3g/ZZ/2wsWbeks/bj.jpg

imate sad kakvo rjesenje?
Uf.. Još jedan arhitekt koji zaslužuje nagradu.
Kao što rekoh u ormar dubine 37 cm stane svašta, ali ako je to jedini ormar u stanu?!, onda to nije dobra ideja. Možda se prostor u dnevnoj sobi može nekako iskoristiti za ormar.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 23:24   #1062
buba-e, jedna forumašica koja je davno bila vrlo aktivna ovdje (z. ako čitaš ) je imala sličnu situaciju i riješila je tako da je iza vrata imala plići dio s normalnim vratima i onda se širio na dubinu od šezdeset (i taj dio je bio čini mi se klizna vrata - slajka jel se sjećaš ti?) bijeli lakobel je bio u pitanju i ormar je jako dobro izgledao čak i meni koja ne volim baš takve fronte.

fotka je nažalost nestala u pobrisanom prvom četu ovdje.

a što se tiče ojfe, nema fotke nije se dogodilo

(a i ona je zanimljivo to riješila )
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 23:37   #1063
apsolunto se slazem da je arhitekt zasluzio nagradu imam jos jedan dobar primjer prijateljicinog stana, al na zalost nemam tlocrt

a uz sve to, jos je i momak kupio krevet.. 220x200 .D
ne pitajte me di je i kako stao


nije to jedini ormar u stanu (kad sam vidila kakav je stan, onda sam se potrudila zatvorit sve sto se moglo zatvorit.. -.-), al mi je u spavacoj sobi pa mi je nuzan

mislim da mi nigdje u sobi ne igraju vrata na otvaranje jer ne stanu (sta od kreveta, sta od vrata..)
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:03   #1064
ja bih tako napravila kao što sam ti rekla - iza vrata idu uski s normalnim vratima, dalje klizna.

mogla bi normalno otvarati pa nećeš ih otvarati dok su sobna otvorena.

krevet u svakom slučaju pomaknite dokle možete prema prozoru, a da se balkonska mogu otvoriti.

a čak bi i normalna bi vrata mogla ići cijelom širinom, uža krila, pogledaj ormar od fasinain ili od blackie u potkrovnoj sobi.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:14   #1065
vrata se ne mogu skroz zatvorit od kreveta, a krevet je maksimalno pomaknut prema terasi i ni ta vrata se ne mogu otvoriti. al to mi je neka druga boljka, zato sam i rekla.. vrata moraju bit klizna jer drugacije ne ide.. (pogledat cu to sto si mi savjetovala jel to na ovoj temi isto ili? )

sad je trenutno mali ormar (na mjestu ormara ) s obicnim vratima i otvaraju se do pola jer dalje ne ide ( a nije ni blizu vrata od sobe )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:24   #1066
okrenite sobna vrata da se otvaraju prema van, a ne u sobu. to smo mi napravili u spavaćoj inače isto ne bismo mogli otvoriti od kreveta.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:42   #1067
e da to recimo vec je opcija..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 06:15   #1068
imate li preporuku kamo se isplati ici u potragu za vec gotovim ormarima za djecju sobu? ikea je naravno opcija, ali bih voljela pogledati jos ponesto prije odluke...
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 09:56   #1069
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post

da, to buš od nje vidla otprilike kad i mene u jednom od ona tri para traperica koje na bacam u nadi da ću jednom ući u njih.

.

sve troje su iste veličine ili svaka svoje?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 10:26   #1070
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post

sve troje su iste veličine ili svaka svoje?
sve tri su iste. teško za vjerovati, ali tako je. samo su različitih boja. zapravo, sad kad brojim boje u glavi čini mi se da ih ima 4 a ne 3 komada (svjetlo plave, tamno plave, crne i zelene).
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:28   #1071
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
e da to recimo vec je opcija..
ne kuzim kako se normalna vrata ne bi mogla otvarati?
stavis razlicite sirine vrata, ako treba i 30cm
jer ako na 35cm stavis klizna vrata to stvarno nema smisla.
bolje da taj uski dio onda ostavis otvorene police, a ostatak normalne dubine.

glasam da ojfa stavi svoj novi ormar na pripadajuce teme, pa ti mozda sjevne neka druga ideja
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:42   #1072
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
ne kuzim kako se normalna vrata ne bi mogla otvarati?
stavis razlicite sirine vrata, ako treba i 30cm
jer ako na 35cm stavis klizna vrata to stvarno nema smisla.
bolje da taj uski dio onda ostavis otvorene police, a ostatak normalne dubine.

glasam da ojfa stavi svoj novi ormar na pripadajuce teme, pa ti mozda sjevne neka druga ideja
Mozda jos nije skroz gotov.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:43   #1073
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
sve tri su iste. teško za vjerovati, ali tako je. samo su različitih boja. zapravo, sad kad brojim boje u glavi čini mi se da ih ima 4 a ne 3 komada (svjetlo plave, tamno plave, crne i zelene).
Pa te traperice su idealne za ove plitke ormare.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 12:39   #1074
Ajd sad za ozbač, i mene nešto zanimaju uski ormari. U takve se odjeća vješa licem (ili naličjem) prema van, a ne bočno jel i stepenasto, ne u istoj ravnini,jel.
Ne mogu dokučiti da li tako stane manje ili više u odnosu na klasično dubok ormar sa jednom šipkom na jednoj visini. šta se vama čini?

Još me zanima i da li su unutarnji elementi za vješanje za plitki ormar puno puno skuplji. Ok šipka je nešto krajnje jednostavno. Vamo ima toga puno više pa jasno da mora bit skuplje al ako tko zna koliko, cca? (ne govorim tu o onim plinskim spuštačima).

Kad bi krojila idealni ormar, on bi bio plitak, tako da roba koja je složena na policama ide u 1 red, a ne kad je polica 55duboka onda imam 2hrperednju i stražnju. Mrrrzim to.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 13:31   #1075
katjes onda uzmeš i izvlačne police pa lijepo izvučeš cijelu van i nema problema sa robom složenom u 2 reda

ja uvijek glasam za što veći i što dublji ormar :traume_od_predugog_života_u_38_kvadrata:
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 13:33   #1076
hahah i ja to mrzim zato nekako i ne mislim da je toliko strasno imat plitki ormar.. koliko ga je tesko izvest to je sad vec druga prica..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 13:38   #1077
free, nije li takvo što još skuplje?? al gore od robe u 2 reda je kad je polica široka taman toliko da je preuska za 2 hrpe jednu do druge a preširoka za 1 hrpu.
to meni nije problem nego od muža roba- veste i traperice ne stanu kraj jedni kraj drugih. onda čarobiram: traperice i potkošulje, a veste i pidžame (smotane na pola).
da, skužili ste, grozan nam je ormar
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 14:56   #1078
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
a ne kad je polica 55duboka onda imam 2hrperednju i stražnju. Mrrrzim to.
Moji ormari su tako duboki i imam unutra ladice do visine do koje vidim tu perspektivu.
Najbolja stvar ikad.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 19:01   #1079
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
hahah i ja to mrzim zato nekako i ne mislim da je toliko strasno imat plitki ormar.. koliko ga je tesko izvest to je sad vec druga prica..
nije ga tesko izvesti, vec je njegova cijena neznatno manja u odnosu na dvostruko dublji, a u dvostruko dublji stane ( skoro ) dvostruko vise stvari. u tu jednadzbu ubroji sve ostale nedace koje nas muce i to je to!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 20:57   #1080
da i ja postavim poneku parcijalnu fotku... prije 3 mjeseca smo napravili ove ormare:




(malac nije zelio van kadra)

prvi je u ulaznom hodniku, a drugi u degazmanu
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.