Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2024., 21:22   #6921
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Limiti gotovine su na okruglo. Ako je palo sa 620 na 349 vjerojatno je napravljen neki trošak. Isto tako ukoliko je jednokratni limit pri kraju, tada pada i gotovina.
Ne,nije napravljen trošak,a gotovinu sam ispucala davno.Može li biti greška u aplikaciji? Je li se nekome to dogodilo?
marincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 21:52   #6922
Sorry, krivo sma shvatio, mislio sam da se priča o gotovini... Mea culpa.

Meni ni nikom od mojih se nije ništa mijenjalo.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 19:48   #6923
Zanima me taj limit potrošnje po običnoj kartici ako netko zna. Prije ga nije bilo, no sada su ga srezali do maksimuma. Ima li netko objašnjenje u vezi toga i gdje u aplikaciji mogu vidjeti koliki mi je limit? Za karticu rate go vidim, no za običnu nigdje ne nađem.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 19:54   #6924
Obična kartica nema limit već parametre potrošnje i oduvijek su postojali. Možete ih provjeriti klikom na crvenu ikonicu novčanice i utipkavat iznose pa na taj način doći do parametara ili jednostavnijim načinom nazvati 01/4929-555 i pitati ih.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 20:02   #6925
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Obična kartica nema limit već parametre potrošnje i oduvijek su postojali. Možete ih provjeriti klikom na crvenu ikonicu novčanice i utipkavat iznose pa na taj način doći do parametara ili jednostavnijim načinom nazvati 01/4929-555 i pitati ih.
Sa običnom karticom nije bilo prije problema sa plaćanjem, nikakav limit nije postojao. Sada dođem u trgovinu i nešto hoću platiti 30 eura, i odbije mi karticu, ili onaj iznos oko 40 eura u konzumu na 6 rata. Prije je išlo bez problema.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 20:05   #6926
Kao šta rekoh, parametri su oduvijek postojali, ali nisu vezani ugovorom i onda ih mijenjaju po njihovoj procjeni vaše potrošnje i rizika. Kad vam odbije karticu nazovite najavu troška odmah i pitajte zbog čega je odbijeno.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.