Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Pogledaj rezultate ankete: Radije nosim...
visoke All Star 39 48.75%
niske All Star 41 51.25%
Glasovatelji: 80. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2012., 14:39   #1
Converse All Star - visoke ili niske ?

Dakle, svi već znamo koliko su popularne, naročito bijele čija se cijena rijetko snižava čak i na ljetnim rasprodajama. Znamo i da preslatko stoje uz šorceve i haljine, i dalje su beskrajno šarmantne iako ih imaju svi živi.

Odlučih ispitati javno mijenje da vidim koji tip starki preferirate?

Koje su praktičnije, koje lakše kombinirate? Po meni bi topic mogao biti zabavan no ukoliko ga moderatori smatraju suvišnim, mogu samo pripojiti anketu postojećem
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 17:17   #2
Niske, fantasticne


Nekako si nisam tip za visoke, na drugima da, na meni ne
Oliveraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 17:38   #3
Niske, bijele.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 20:13   #4
Oboje

Visoke za duge nogave, niske za kratke
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 22:18   #5
Visoke. I na suknje i na duge nogavice, i na kratke, kod mene idu na sve.

Čini mi se da su sad popularne bijele i niske... Ali ja ih imam par, neke tamne, jedne bijele s crnim uzorkom, i ne bi ih mijenjala za nijedne druge.
Narocito moje bijele s crnim uzorkom su mi genijalne.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 23:24   #6
kad sam ja bila tinejđerica, niske smo zvali "fažolke", to je bila kao nekakva negativna konotacija, nemam pojma zašto. no evo sada ispada da su jednako, ako ne i više kul od visokih

najslađe su mi na shorts od jeansa i nekakvu širu majicu sa neonskim bojama na jedno rame bijele, naravno
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 01:13   #7
Imam visoke bijele i niske bež, a prije sam imala neke maslinaste visoke (koje nijednom nisam obula ). U zadnje vrijeme su, čini mi se, popularnije niske. Nije mi žao nijedne kune potrošene na njih jer je to jedina obuća koja ide i na trenerke, i na košuljice, bluze, t-shirts...
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 07:19   #8
obavezno visoke...baš sam neki dan rekla frendici da mi niske djeluju krnje...mislim da visoke jednostavno ljepše stoje,i na kratko i na dugo...niske nekako izdužuju stopalo
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 08:51   #9
Samo niske. <3
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 08:57   #10
isključivo visoke, imam bijele obične i svijetlosive slim.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 09:24   #11
i kod mene su isključivo visoke, imam bijele kožne, ljubičaste i krenila sam ovo ljeto kupiti bijele niske i kad sam ih obukla vidi se da nije to to, pa sam pohitala po visoke i njih kupila
divinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 22:47   #12
meni niske bijele strašno dobro stoje uz casual outifit...stvarno slatko. recimo, vidjela sam curu koja je imala jednostavnu sivu vesticu na kopčanje sa 3/4 rukavima, shorts od svijetlog jeansa i niske bijele - fantastično je izgledala, tada sam se i zainteresirala za njih. stvar je u kombiniranju defintivno !

a i sandra bullock cijeli film "Premonition" pretrči u bijelim niskim isto tako kombinacija s komotnim džemperom, nešto a la topshop. kažem, strašno slatko djeluju u casual kombinacijama, iako vidim da su ovdje još uvijek premoćne visoke , barem po anketi!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 01:50   #13
ja obožavam svoje starke

preferiram niske, iako sam kao mlađa nosila i visoke

meni su bijele prekrasne, ALI toliko su mi isfurane da mi se to jednostavno gadi
iako, u zadnje vrijeme razmišljam o kupnji istih
volim niske zbog toga jer ih zaista mogu kombinirati uz mnogo više toga, nego visoke, a i izgledaju puno ljepše i slađe

starke su k'o vino; što starije, to bolje
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 13:47   #14
meni su toliko slatke da sam nadišla to što ih svi imaju - želim ih i ja !
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 21:58   #15
Osobno ne mogu smisliti bijele, jer mi to uopće nekako nije za starke. Naravno, ništa protiv nikoga tko ih nosi ako ih zna isfurat, ali ja ih nikako ne volim. Upravo neki dan kupila svoj treći par u životu jer su se prošle nakon 2 i pol godine redovitog nošenja raspale. One predivne zelene, do gležnja, niti tamne niti kričave, prave zelene irske.

Evo ove: http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos...64031504_a.jpg
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 22:08   #16
krasne su ti! nisam ih vidjela u AC
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 12:44   #17
baš zanimljiva boja! meni su predivne i ove, teal-tirkizne i boja breskve radije niske, naravno



__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 22:47   #18
Wink

Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
baš zanimljiva boja! meni su predivne i ove, teal-tirkizne i boja breskve radije niske, naravno



Ove niske aruba blue imam ja, takoder i bijele niske, ali i stare visoke roze... Preferiram bijele niske
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 23:40   #19
uvijek visoke. trenutačno bijele, tamnosive, isprano modre, ljubičaste, crvene, zelene i neka čudna kao izblijeđena neonska žuta. neke su tare 5-6 godina.
ove sezone kupila niske bijele, naravno zato jer ih svi imaju (), i idu odlično uz duge suknje i haljine... a i nekako su mi zapravo ljeti udobnije od visokih, moram priznat. manje platna oko noge...
no ipak, uvijek visoke. visoke su cool. fažolke su to samo slučajno i trenutačno...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 00:27   #20
i meni su visoke liti nekako bezveze jer je vruće...inače, stvarno su ove aruba blue šarmantne

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.