Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 03:46   #661
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
doista ne znam kako se budem oporavila od svega, čekaam da prodjeluje novi ad, a što do onda... ? kako si pomoći, koko ne osjećati nemoć, osjećaj ostavljenosti, prazninu, kako je teško. ufff
Nemam bas takvu situaciju sada iako sam je imala u proslosti pa se mogu poistovjetiti sa tobom. Vrlo dobro te razumijem.. osjecaj kad ne zelis u prazan stan u samocu. Kao da vise nikome nikada neces biti potrebna. Tesko je pretesko.
Zadnje sto mi tada pada na pamet jer da se utegnem u suknju i nadam se uletima drugih muskarca. Sredi se za sebe. Voli sebe.
Meni je pomogalo citanje u slusanje Louise Hay. Svaki dan bi sebi obecala da cu ustati i hrabro ici dalje.. dizati svoju vibraciju. Cestitati sebi na malom napredku.
Svaki dan zahvaljivati za sto sam se probudila. Svaki dan ponavljati sebi: Volim te, volim te, volim te.
Na kraju ces vidjeti rezultate.. i to ce ti dati samopouzdanje.
Ne da se svidis nekome drugome nego da se svidis sebi.
PS. Danas me bas briga ako me neko prozove sebicnom samo zato sto stalno dizem svoju vibraciju i izgledam sretno. Niko ne zna moj moj trnovit put kojim sam prolazila da bih do toga dosla.
Sretno i drzi se.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:06   #662
evo javljam se nakon dugo vremena
ona veza naravno nije uspjela, on je odlazio i vraćao se još nekoliko puta, a onda je potpuno puklo. ali ta veza mi je pomogla da zaboravim bivšeg muža, tako da mogu pozitivno gledati na to. Zadnje dane malo me lovi depra. inače sam bila dobro. Čak jako dobro. Bojim se da se ne vrati opet onaj ponor. Ne nakon svega što sam prošla... ali valjda bude sve ok... pozz svima...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:36   #663
Samo hrabro. Dobro je sta imas energije pa te to gura naprijed i ocito je da imas pozitive u sebi, unatoc onome sta si prosla. Cista savjest je najbitnija, a po onome sta si pisala ti sebi nemas sta zamjeriti.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 00:06   #664
citajuci teme i svojim problemima kad trazim izvor odgovor je u ljudima. mogao bi cjeli dan bit na kisi prezivio bi ali ljudi te najvise ubiju. da smo zivotinije ne bi pamtili neugodne situacije. posto smo socijalni nazalost sve je dobro dok cvate a cim iznikne problem stvori se novi kompleks

ako se ti naviknes na mod di si kao elektricni konj koji prepreka nema. koji po najsrmijim liticama moze ici ti si car. tesko je kad se vrata zatvore. svi politicari kad su upali u neku aferu nisu izdrzali na zivotu vise od godine dana. sto se tu dogada da ona akomulacija stanja vise nije kompaktna. kad kazu vrijeme ljeci rane, ma ne ljeci nego tjelo se ponovno komponira. nazalst nitko od nas nema nekog heroja koji ce stati ispred tebe da ti rjesi problem kad nastane. nisu cuvari u bajkama pa i u zivo bezveze.

tranziti su teska poglavlja zivota.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:53   #665
nisam dobro, depra se opet vratila... grozno je to kako se svako malo vraća... i znam da moram stisnuti zube i petrpjeti to razdoblje, ali vraški je teško....
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:52   #666
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
nisam dobro, depra se opet vratila... grozno je to kako se svako malo vraća... i znam da moram stisnuti zube i petrpjeti to razdoblje, ali vraški je teško....
Kako si?
Kako se nòsiš sa depresijom u ovom razdoblju?
Izlaziš li iz kuće ?
Ne daj se!
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 09:29   #667
Sri, gdje si nam ?
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 01:19   #668
Quote:
bijelatama kaže: Pogledaj post
Sri, gdje si nam ?
Evo me, borim se, teško je, aii prolazila sam već kroz takve faze, samo treba izdržati.... prokleta depresija, kao da mi nije dovoljno ostalih zdrastvenih problema... ali psihička bol je definitivno gora od svake fizičke boli, koliko god ona bila velika... i onda mi kažu neki, ma što depresija... misli pozitivno... pa ja jesam pozitivna, ali kad te to složi... ma i sami znate, puse svima..
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 01:42   #669
Sri sorry sto upadam na temu kao padobranac, nisam sve ni procitala mozda je neko napisao ali samo da ti kažem da oni ''mali koraci svaki dan'' cuda cine i od fokusiranja na ljubav nema neke vajde, ljubav nekako dodje kad se sve slozi i sto je vise trebamo to nam vise izmice, nazalost. Svaki dan nadji jednu sitnicu da uradis za sebe u znak ljubavi prema sebi. Pretvori očaj u inat da budeš jača i bolja za sebe a možda i nekog novog i boljeg muškarca. Drzi se!
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.