Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2013., 15:17   #4981
Quote:
Crni-Vrh kaže: Pogledaj post
Citao sam ja ranije njegove upise, lik se grozi na samu pomisao da jos ima srba u Hrvatskoj. Ocigledno je bilo i 1941 i 1991 da Hrvati ne zele Srbe u svojoj drzavi, a to su im i 1991 stavili do znanja. .
1. za apsolutno ništa od ovoga srbi nisu krivi
2. tvoja druga rečenica je tipičan primjer velikosrpske propagande i opravdanja zločina nad hrvatima. šešeljovski. tipično.
10 000 srba se borilo u hrvatskim snagama.
divizija is offline  
Old 18.11.2013., 15:18   #4982
Još jedan poraz i sramota politike Zorana Milanovića. Ovaj narod jednostavo organski ne podnosi izdajničku i bahatu vladu SDP-a. Drugi veliki poraz ga čeka na referendumu o braku 1. prosinca.
Teolog is offline  
Old 18.11.2013., 15:57   #4983
Čujem u koloni komentare "eto Fred opet uteče sa položaja, a baš je mislio da će šefu pokazati vrtić gdje su ga 91. izvukli iz podruma".
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 18.11.2013., 16:57   #4984
Sabo je na aparatima, bijesan od nemoci izjavi kako je bilo 40 tisuca u koloni samo da bi umanjio i obezvrjedio kolonu, mislim da je ove godine bilo i vise nego prethodne, znaci oko 100 tisuca.
dekameron2009 is offline  
Old 18.11.2013., 16:58   #4985
jeste li vidjeli snimku koja prikazuje da se državni vrh priključio koloni, ali nisu htjeli biti na začelju kolone pa su odlučili odustatI?



VIDEO KOJI MORATE POGLEDATI



državni vrh je krenuo, ali su u jednom momentu odlučili odustati!

sram ih bilo!
kotulica is offline  
Old 18.11.2013., 17:05   #4986
ovaj andrija jarak na novoj.tv sad govore da su ih iz stožera, kad se državni vrh priključio na začelju kolone, ponovno spriječili pa da su tek onda odustali.

znači, govore da su ih dva puta prepriječili. prvi put kad su morali čekati da cijela kolona prođe, i drugi put, u nekom momentu koji nije prikazan kamerom!!!!!

petljaju!!!

kakva dva spriječavanja??????
kotulica is offline  
Old 18.11.2013., 17:10   #4987
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
jeste li vidjeli snimku koja prikazuje da se državni vrh priključio koloni, ali nisu htjeli biti na začelju kolone pa su odlučili odustatI?



VIDEO KOJI MORATE POGLEDATI



državni vrh je krenuo, ali su u jednom momentu odlučili odustati!

sram ih bilo!
Kako te nije sramota lagati?

Na snimci se vidi kako se lampioni miču i kako kolona polako kreće i tu se snimka prekida...


Imaju li HDZ-ovi jurišnici imalo srama,pa igrokaz iz Vukovara prenosite i na forum,pljujući tako spomen na grad i sve njegove žrtve?

HDZ jedino što zna je djeliti ovaj narod i državu,ako ne direktno,onda preko svojih lutaka i poltrona koji si daju za pravo određivati tko će se pokloniti žrtvi grada,a tko neće...

Jadi i bijeda...

A koliko izdaja ide daleko pokazali su i u Škabrnji,gdje su HDZ izdajnici zabranili ratnom zapovjendiku mjesta da govori...možda bi ih istina zapekla...
McAucliffe is offline  
Old 18.11.2013., 17:12   #4988
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
ovaj andrija jarak na novoj.tv sad govore da su ih iz stožera, kad se državni vrh priključio na začelju kolone, ponovno spriječili pa da su tek onda odustali.

znači, govore da su ih dva puta prepriječili. prvi put kad su morali čekati da cijela kolona prođe, i drugi put, u nekom momentu koji nije prikazan kamerom!!!!!

petljaju!!!

kakva dva spriječavanja??????
Ti pričaš o petljanju,a tu prodaješ priče o snimci na kojoj se kakti vidi odustajanje,ali ni o od odustajanja nije vidljivo...
McAucliffe is offline  
Old 18.11.2013., 17:21   #4989
Tužno i žalosno.
Tužno i žalosno je sve ovo danas što se dogodilo u Vukovaru. Politizacija današnjeg dana, s jedne ili druge strane, razdvajanje sudionika kolone na "vukovarsku" i nevukovarsku" i skupljanje političkih bodova je toliko tužno na ovaj dan da nemam riječi kojim bi to opisala.
Današnji dan, Vukovar i žrtve koje su pale u obrani bi trebale svima biti daleko važnije od ičega drugoga.

Sramiti se mogu svi koji su do ovoga doveli, i lijevi i desni, i stožeraši i nestožeraši, i "vukovarska" i "nevukovarska" Hrvatska, i Vlada, i HDZ i SDP i svi ostali.
Sramiti se trebaju svi i koji sada likuju, bilo javno bilo potajno u sebi. Jer su eto pokazali ovima drugima, pokazali ko je na čijoj strani, pokazali ko više voli Vukovar, skupili par jeftinih političkih bodova, pokazali su ko je "vukovarska" a ko "nevukovarska" Hrvatska, ko je veći a ko manji domoljub.

Zapravo su svi skupa pokazali kako im je žrtva Vukovara danas bila zadnja.

Tužno i žalosno.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Old 18.11.2013., 17:24   #4990
za one koji ne znaju (tu ne računam bezglave trolere) vladin pr se oglasio s priopćenjem gdje izjavljuju da se državni vrh NIKAD NIJE PRIKLJUČIO KOLONI, a to je, kao što se iz snimke vidi, laž!!!

takve vijesti su i bile cijeli dan, da se radi o samo jednom spriječavanju državnog vrha i to spriječavanju samo za vrijeme dok glavna kolona ne prođe.

u niti jednoj vijesti se nije govorilo o dva spriječavanja pa je jasno da se na snimci vidi kako se državni vrh ipak išao priključiti koloni a onda su odustali!!!!!!!

Vlada demantira odustajanje od Kolone sjećanja, kažu: 'Bili smo spriječeni'

  • 'U izvješćima o događanjima na ovogodišnjem Danu sjećanja na žrtve Vukovara 1991. dio medija donosi netočne navode o tome da je državni vrh odustao od Kolone sjećanja u Vukovaru.
  • Istina je da je državni vrh bio spriječen priključiti se Koloni sjećanja, kao što su u svojim izjavama istaknula i tri predsjednika – Republike Hrvatske, Hrvatskoga sabora i Vlade Republike Hrvatske.
  • Predsjednik Republike Ivo Josipović, predsjednik Hrvatskog sabora Josip Leko i predsjednik Vlade Zoran Milanović položili su vijence i zapalili svijeće na Spomen obilježju na mjestu masovne grobnice na Ovčari.'
kotulica is offline  
Old 18.11.2013., 17:24   #4991
Nakon svih izgovorenih gadarija posljedenje dvije godine, nakon svih manipulacija od strane vladajucih, cirkusa sa čirilicom, Lex Perkovićem, slučajnom državom itd. neki se još čude ovakvoj reakciji, zar neki ljudi na forumu imaju pamcenje zlatne ribice ?

Nek se to yugosmeće pokupi sa Pupovcem u Srb, tamo nek plešu kozaračko kolo.......ionako ih srce vuče ljepim kapama, nek se okane Vukovara, koji im ionako ništa ne znači, sad su ga se sjetili, a u svim mogućim situacijama šalju svoje žnj zamjenike.........

Još bi i Pupovac plakao nad svim žrtvama Vukovara (tj srbočetničkim napadačima) ma fuj.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !

Zadnje uređivanje Alte : 18.11.2013. at 17:30.
Alte is offline  
Old 18.11.2013., 17:41   #4992
Sad je Sabo bio gost na Hrvatska uživo i kad sam ga vidjela isprva mi ga bilo žao,onako ljudski ali kad je počeo govoriti zaboravih naglo na žaljenje.
Uglavnom rekao je da je ovo sramota,pa spominjao da je ovo možda i revolt zbog najave smanjenja mirovina,pa kako će nnetko investirati u Vukovar kad su ovake prilike,zatim da su neki autobusi ispred bolnice gotovo nasilno preusmjeravani,pa kakv je to način ić protiv predjednika i premijera...
Nije mi jasno,da se kao čovijek ne zapitaš jesam li ja kriv što je do ovoga došlo,ja sam taj kojrg je narod izabrao i ne služi narod meni već ja sam tu da služim njemu,jer iz naroda moja vlast proizlazi.
@kotulice hvala na upisima
gara1914 is offline  
Old 18.11.2013., 17:50   #4993
Ovu ćemo temu privremeno zaključat jer se o današnjim događanjima piše i ovdje i na novoj temi koja se tiče i skupljanja potpisa za referendum pa tamo nastavite. Hvala. https://www.forum.hr/showthread.php?t=805030&page=36
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.