Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 18:35   #141
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da bi ona letjela od ove afere, trebao je biti samo malo mudriji i ubaciti koji kompliment i lagati joj da će ostaviti curu. Od takvih afera žene onda lete. Dok ne slete.

To što je svjesna realnosti koja joj ne odgovara, ne znači da se treba vratiti u celibat.
Nije da će ovo ionako potrajati. Pa nek bar uživa dok traje.

al ne uživa, kako nisi skopčala

jebala vas emotivna inteligencija. odustajem
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:03   #142
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
al ne uživa, kako nisi skopčala

jebala vas emotivna inteligencija. odustajem
Svi mi svasta radimo oko veza i vezica, neki se jebu nasiroko, neki kao ja izbjegavaju veze i tjese se dabje najbolje biti sam, ali se svi mi sanjamo da se budimo sa nekime u stabilnoj i dobroj vezi.

Sve ostalo je nadomjestak toga, dok se ceka pravi ili prava pa makar se to nikad ne docekalo.

Zena place u dva ujutro i pise literarnu limunadu, a ove ju nagovaraju da se jebe sa jos nekoliko njih kao da ce to nesto rijesiti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:56   #143
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Jel se ti serijski simultano jebes?
Ijao Flete, crni Flete!!ii!

Pa kako mozes zensko ovako nesto pitat?
Mislis si ti...a nista, idem ja sakom u glavu.
Ili toljagom, pa ono...dok je jos topla.

Di ti je smisao za takticnost, osjecaj za diskreciju, onaj fini, suptilni fluid koji cini medjuljudske odnose - ako vec ne uzbudljivima - a onda barem podnosljivima.


C-c-c-c....
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:03   #144
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ijao Flete, crni Flete!!ii!

Pa kako mozes zensko ovako nesto pitat?
Mislis si ti...a nista, idem ja sakom u glavu.
Ili toljagom, pa ono...dok je jos topla.

Di ti je smisao za takticnost, osjecaj za diskreciju, onaj fini, suptilni fluid koji cini medjuljudske odnose - ako vec ne uzbudljivima - a onda barem podnosljivima.


C-c-c-c....
Ne flet vec flat, od latinskog flatus iako uopce nisam flatusovit.

Ne znam kak da te to takticno pitam.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:41   #145
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post


savjetujem autorici da priču objavi u Tajni, Istini, Sudbini ili takvom nekakvom časopisu, oni barem daju neku lovu za to.
To bi bila skroz ok dodatna karijera za jednu navodno bivšu studenticu književnosti.

edit: autorice, priča ti ima više rupa nego švicarski sir, no to će ti urednici navedenih časpopisa objasnit pa popravi. Primjerice, ne možeš reć da ti je godnu dana falilo do diplome, pa poslije navesti da bi ti trebale godine da završiš navodni faks.
I malo je preglupo da se netko tko je studirao i gotovo završio faks zaposli kao sudopera, osim privremeno. A kamoli da se još prekvalificira u kuharicu. Sry, ne drži vodu. Kao ni ono sa samostojećim čarapama uz pomoć haltera.

Ima toga još, ali ne da mi se više.
Zašto ne bi bila kuharica? Žena koja je naplaćivala čišćenje stubišta u zgradi di sam prije živjela je profesorica hrvatskog jezika koja nije mogla naći posao u struci i odustala je nakon godina i godina zamjena po školama .
Ako je autorica završila gimnaziju (npr.) prije faksa bez diplome s fakulteta nije nitko i ništa. Kao kuharica može uvijek naći posao.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:53   #146
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne flet vec flat, od latinskog flatus iako uopce nisam flatusovit.
Ups, isprika za pogresno napisan nik.

Quote:
Ne znam kak da te to takticno pitam.
I sta, sad bih ja trebala smisljati kako da me takticno pitas jebem li se serijski simultano?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:10   #147
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ups, isprika za pogresno napisan nik.


I sta, sad bih ja trebala smisljati kako da me takticno pitas jebem li se serijski simultano?
Razmisljao sam cijelu noc i jutro kako pitati, a da budem bar podnosljiv.

Prakticiras li ti savjete koje dajes janolini?

Jel tak dobro?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:40   #148
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Razmisljao sam cijelu noc i jutro kako pitati, a da budem bar podnosljiv.

Prakticiras li ti savjete koje dajes janolini?

Jel tak dobro?
To valjda prakticira onu "klin se klinom"
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:38   #149
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
To valjda prakticira onu "klin se klinom"
To i pijanci rade.
Smanji mamurluk pa se opet napijes nakon cega ide mamurluk...
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 05:15   #150
"Ali teta Janolina, vi znate da ja imam curu", izrečeno nakon poljupca zvuči kao totalni turn on.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:29   #151
Teta janolina bi se, da je imalo inventivan spisateljski duh, malo pritajila i onda pojavila kao striček jankolino koji bi podjednako osebujnim prošla sam dvaput kraj filozofskog, idem napisat da sam studirala komparativnu stilom opisao posve istu, a simetričnu situaciju u kojoj jankolino pati za dvadeset-i-neštogodišnjim uvezanim curetkom kojega povremeno guzi.

Koji bi to rodeo bio od reakcija. Mo'š si mislit kako bi jankolino dobio podršku da se prepusti užitcima...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 02:44   #152
Eh, ovi emotivni podforumi sluze samo potencijalnim Krlezama i Juric-Zagorkama kao poligon za prezentiranje svojeg (eventualnog) spisateljskog talenta.
Napisu tako post-dva, na tim (rekoh vec, emotivnim) podforumima, i onda su izlijeceni.
Valjda imaju i tematske nickove....
(Na forumu "pravo", "nogomet"... i slicnima (iako se i tamo znaju pojaviti emotivni komentari!!), ih se ne moze sresti.... )
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:02   #153
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
To valjda prakticira onu "klin se klinom"
A klinka klinkom.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 18:47   #154
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Trolovrag se i krije u sitnicama. Vlak u kojemu se razgovara s curom u trenutku postaje bus, samostojeće čarape u trenutku dobiju haltere...

I tak...
Tacno. Jedna zena nikada ne bi napravila takvu gresku da napise da nosi i haltere i samostojece carape. Ovaj post nije realan, mislim da se ne radi o zenskoj osobi koja ga je napisala, nego o muskoj. Jos manje se radi o studentkinji koja je bia jednu godinu pred krajem studija, pa su joj posle "trebale godine da ga zavrsi", pa je zato odustala.

Svaka tema ima svoju logiku bez obzira da li je napisala pismeno ili nepismeno, ova tema nema logiku. Ni jedna studetnkinja knjizevnosti se ne izrazava kao da je tek sisla sa trotoara. Radnje su nelogicne ima milion suprotnosti i gresaka u samom tekstu. Osoba koja je napisala tekst je neki pubertetlija, koji je seksualno nedefinisan i malo mu je dosadno.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 03:31   #155
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A klinka klinkom.

A klinka klinom
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.