Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 23:12   #1
Beba i papiga

Ne znam što da radim. Dali da ostavim papigu u hodniku. Najme, sutra dolaze cure doma iz rodilišta.
Papiga se inače nalazi u hodniku a beba će boraviti u dnevnom.

Ne radi se o velikoj ptici. To je obična ninfa ali jako umiljata.
stefano is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 23:14   #2
Uf......
To i mene zanima.
Mi imamo dvije tigrice,mužjaka i ženku(da,imamo i psa!!Ali nemamo mačku ).Prave dosta smeća.
Jel smiju biti u prostoriji gdje boravi beba?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 23:18   #3
nemojte se zezat.... pogotovo sad o ovo vrime kad su gripe u diru.... papigicu preseli kod nekog drugog... s obzirom na razlog nece vas nitko odbiti...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 08:30   #4
meni su rekli da su papige ok, ne idu nikamo van pa se ne mogu zarazit

Ja je doduše više nemam jer je uginula.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 09:54   #5
Bio papiga bilo ili koji drugi ljubimac bilo bi dobro da se makne iz prostorije u kojoj boravi beba bar neko prvo vrijeme jer beba jos nemoze steci imunitet pa postoji veca sansa od alergija.
Ja imam dva tvoreka i znam da cu ih morat maknut nekud tj. dobit ce svoju sobu za uzivanje.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 12:57   #6
ja imam psa i on samo neće spavat u spavaćoj sobi (gdje još uvijek spava).

Znam puno ljudi koji imaju životinjice i neki od njih u malim stanovima nisu mogli maknut ljubimce kad je beba došla.....ako se brinete o mački/psu, ako su čisti i cjepljeni sa ampulama, nema straha od zaraze....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 14:06   #7
Quote:
mandy kaže:
ja imam psa i on samo neće spavat u spavaćoj sobi (gdje još uvijek spava).

Znam puno ljudi koji imaju životinjice i neki od njih u malim stanovima nisu mogli maknut ljubimce kad je beba došla.....ako se brinete o mački/psu, ako su čisti i cjepljeni sa ampulama, nema straha od zaraze....
nije stvar zaraze neko je stvar hepersenzibilizaciej zbog manjka imuniteta
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 10:45   #8
nemojte ljubimce (ako su uistinu ljubimci) izbacivati iz stana, dovoljno je da nisu u istoj prostoriji s bebom... prvih par tjedana. ljubimci osjete da su zanemareni, da je netko drugi u centru pažnje i to im je dovoljna patnja. izbaciti ih iz stana nije fer.
ja sam mačora izbacila iz spavaće sobe tek kad je stigla beba i nikad si neću oprostiti što ga nisam isprašila koji mjesec prije nego sam rodila. ovako mu je bilo vrlo jasno zbog koga je izgubio privilegije.
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:03   #9
moj će prvih par mjeseci spavat dolje kod mojih, al po danu on šeće gdje hoće.....i ne ide na krevet i sl. On ima svoj kutak i bude tamo na svom madracu i šeta do zdjelice sa hranom......

Mene nije strah da životinja boravi sa nama....

MM-ova sestrična je živjela u garsonjeri sa 2 bebice i pesekom....nije ga imala gdje maknut....ona je doktorica biologije a muž joj je doktor veterine, pa ak oni kažu da je ok.....

Jedino beba neće ostat bez nadzora sama sa psom, bez obzira koliko mu ja vjerujem....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:43   #10
Quote:
baja kaže:
nemojte ljubimce (ako su uistinu ljubimci) izbacivati iz stana, dovoljno je da nisu u istoj prostoriji s bebom... prvih par tjedana. ljubimci osjete da su zanemareni, da je netko drugi u centru pažnje i to im je dovoljna patnja. izbaciti ih iz stana nije fer.
ja sam mačora izbacila iz spavaće sobe tek kad je stigla beba i nikad si neću oprostiti što ga nisam isprašila koji mjesec prije nego sam rodila. ovako mu je bilo vrlo jasno zbog koga je izgubio privilegije.
, izbacivanje zivotinje ne dolazi u obzir jer ipak su to ljubimci i imaju osjecaje........ ja svoje ljubimce nebi maknula iz kuce za nista na svijetu ( moji tvoreki su kao djeca ), tj. malo cu ih samo premjestit ( iz boravka sele u jednu drugu sobu).... a kad beba ojaca onda slijedi upoznavanje
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 12:52   #11
Quote:
baja kaže:
nemojte ljubimce (ako su uistinu ljubimci) izbacivati iz stana, dovoljno je da nisu u istoj prostoriji s bebom... prvih par tjedana. ljubimci osjete da su zanemareni, da je netko drugi u centru pažnje i to im je dovoljna patnja. izbaciti ih iz stana nije fer.

dijete ce mi uvijek bit prvo, ali ljubimca si ne bi ni nabavljala, niti ga smatrala ljubimce, da ga sad frknem van zbog novog clana obitelji
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.