Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 13:28   #1
Iscjedak iz dojke

Znam kako bas nema veze s ovim forumom, a onda mozda i ima..
Ne znam da li trudna, ali prije otprilike 2 mjeseca po prvi puta sam stisnula sisu i iz bradavice je iscurila mliječna kap. To se mijenjalo, malo iz jedne, malo iz druge pa iz obadvije. Isto tako prije 2 mjeseca sam pocela piti B vitamin, odnosno Plibex, pa su mi rekli da to moze biti od toga.
Zadnjih 2 tjedna sumnjam da sam trudna, i danas sam stisnula sisu i ide van, ali ne mlijecno nego prozirno i rijetko, poput vode.
Da li se je neka od vas susrela s ovakvim necim?
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:31   #2
a što te priječi da u zadnja dva mjeseca nisi posjetila ginekologa ili napravila kućni test trudnoće pa da znaš na čemu si?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:33   #3
Quote:
KMIns kaže: Pogledaj post
Znam kako bas nema veze s ovim forumom, a onda mozda i ima..
Ne znam da li trudna, ali prije otprilike 2 mjeseca po prvi puta sam stisnula sisu i iz bradavice je iscurila mliječna kap. To se mijenjalo, malo iz jedne, malo iz druge pa iz obadvije. Isto tako prije 2 mjeseca sam pocela piti B vitamin, odnosno Plibex, pa su mi rekli da to moze biti od toga.
Zadnjih 2 tjedna sumnjam da sam trudna, i danas sam stisnula sisu i ide van, ali ne mlijecno nego prozirno i rijetko, poput vode.
Da li se je neka od vas susrela s ovakvim necim?
da,jesam,ali sam već znala da sam trudna. ako već toliko sumnjaš da si trudna,ne znam zašto nisi napravila test i tako se riješila svih suvišnih dilema.
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:34   #4
o isuse.. kupi najjeftiniji test i testiraj se...

kaj dva mjeseca nisi imala mengu?


__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:36   #5
Par dana prije nego sam pocela piti B vitamin, bila sam na kompletnom sistematskom. Bila sam i na UVZ dojke i imam nekakvu minijaturnu cistu od 1,4mm, pa radi toga sam morala poceti piti B i C vitamin.
Sumnjam da sam trudna zadnjih 15 dana.
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:38   #6
Quote:
KMIns kaže: Pogledaj post
Par dana prije nego sam pocela piti B vitamin, bila sam na kompletnom sistematskom. Bila sam i na UVZ dojke i imam nekakvu minijaturnu cistu od 1,4mm, pa radi toga sam morala poceti piti B i C vitamin.
Sumnjam da sam trudna zadnjih 15 dana.
napravi test,pa onda idi dalje. ovdje ti nikakvi savjeti neće pomoći dok ne razriješiš osnovno...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:00   #7
Quote:
KMIns kaže: Pogledaj post
Znam kako bas nema veze s ovim forumom, a onda mozda i ima..
Ne znam da li trudna, ali prije otprilike 2 mjeseca po prvi puta sam stisnula sisu i iz bradavice je iscurila mliječna kap. To se mijenjalo, malo iz jedne, malo iz druge pa iz obadvije. Isto tako prije 2 mjeseca sam pocela piti B vitamin, odnosno Plibex, pa su mi rekli da to moze biti od toga.
Zadnjih 2 tjedna sumnjam da sam trudna, i danas sam stisnula sisu i ide van, ali ne mlijecno nego prozirno i rijetko, poput vode.
Da li se je neka od vas susrela s ovakvim necim?
možda hormonski poremećaj ali možda i poremećaj rada hipofize.to ti je mala žljezda u mozgu-šefica našeg tijela.ovo što imaš stručno ti se zove galaktoreja pa odi doktoru i traži uputnicu za endokrinologa.to ti nema veze sa trudnoćom.
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.