Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 17:04   #41
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Krivo si shvatila "igračku", to je samo metafora, ništa više.

Mi, promatrači sa strane, možemo to sagledavati sa svih strana, odvagivati, ali nismo uključeni sa emocijama. Ona je. I biti će joj veoma teško donjeti za nju - jer jedino je ona tu bitna, nitko više, pa niti njezin partner - dobru odluku. Njezin karakter, njezina osobnost su ti koji određuju njezine prioritete, a mi ih nemamo pravo osuđivati - čovjek živi uz druge ljude, ali sam sa sobom, jedan život.Svoj.

Da, vani se većinom bolje živi, vele i moja djeca da je tako.
Moja se trinaestogodišnja unuka nakon početnih teškoća veoma dobro prilagodila tamo, u školi je sve ok, no, još uvijek je muči nostalgija. Vratila bi se u Hrvatsku istoga časa da može. Hoće li tako biti i kroz nekoliko godina, ne znam, ali isto kao i autorica ovdje je ostavila dio života koji joj je bio veoma ugodan.
Ok, kuzim. Tako je zvucalo. Dosta puta sam cula da ce meni nesto "dosaditi", pocevsi od igracaka pa do ozbiljnih odluka koje se nazivalo "igrackama", "hirovima" i slicnim, stoga ne volim takvo formuliranje stvari. Slazem se generalno, ali mislim da bi ucinila gresku da ostane ovdje. Ima sve temelje da bude jako ispunjena i uspjesna u svojoj zemlji, a ljubav moze naici i tamo s vremenom. Naravno da boli i da nije laka odluka ali sve se preboli.

Recimo ja ne osjecam nostalgiju uopce, a nekako po pisanju imam osjecaj da ne bi ni ona. Teska situacija, ali dojma sam da oboje imaju definirane zelje, snove i planove, aktivni su, a to je velika stvar. Evo i meni je tajanstvena zemlja malo zagolicala mastu.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:16   #42
Quote:
Oncilla kaže: Pogledaj post
Zadnja dva tjedna uopće ne pričamo ili se svađamo. On se dere da ja tražim od njega da ostavi cijeli svoj život i da se puno toga promijenilo u pet godina i da nije više balavi student, ja se derem da me izigrao i ovo nije što smo se dogovorili. Jučer sam mu rekla da ne bih ni bila s njim da sam znala da će mi ovo napraviti, on mi je odbrusio da mi je sad savršena prilika ispraviti tu grešku. Plakala sam cijelu noć, on je spavao na dvosjedu, jutros ga nije bilo kad sam se probudila i još se nije vratio. Nisam ga zvala da provjerim gdje je. Osjećam da moram otići jer me sve ovdje deprimira, jedini razlog za ostanak mi je on. On bi taj posao s vremenom mogao pokrenuti i u mojoj zemlji, hobi isto, možda može sudjelovati u udruzi iz daljine. Jedino prijatelje ne može preseliti, ali kako mu oni mogu biti važniji od nas? I ja imam ovdje prijatelje, ali oni nisu razlog da ostanem. Ne znam što da radim ni kako da pričam s njim. Ne razumijemo se i prvi put imam osjećaj da smo stranci. Jako ga volim i znam da i on voli mene. Imate li savjet?
Ljudi se sastaju i rastaju. Maštaš oduvijek o povratku u tu svoju zemlju, lijepo bi bilo da skupa odete, ali zašto bi on živio tvoje snove?
Ono, rekla si mu da i ne bi bila s njim da si znala da će "ovo" napraviti. Normalno da je reagirao tako. Uzela si sve zdravo za gotovo. Ispada da je tebi na vrhu check liste za dečka bilo obećanje da će sigurno ići s tobom, ako toga nema.....nema ulaska u vezu.

Ti naravno ne bi trebala ostajati u Hrvatskoj zbog njega, ali ne vidim zašto bi on išao s tobom ako mu to baš i nije privlačno? Imam dojam da bi tamo u središtu uvijek bila ti.....tvoja teta, tvoj stari grad.....ti i ta zemlja.....u kojoj bi on ipak bio stranac.
Možda je obećao prije 5 godina, ali život nije ni crn ni bijel. Dok si se ti hranila energijom s praznika i brojala dane do odlaska, lik je ipak valjda pokušao stvoriti nešto života tu gdje je. Pritom je shvatio da može živjeti svoj život i snove.

Može mu se zamjeriti što jedino nije prije prekinuo vezu s obzirom na poznavanje tvog čvrstog stava.
Ali rekao bih da je tu najbolje rješenje da svatko ode na svoju stranu. Nitko nije nezamjenjiv, ni on ni ti.
Uostalom, tamo u svojoj zemlji možda nađeš muškarca koji utjelovljuje sve ono što voliš kod svoje zemlje(tipujem na Francusku).
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:22   #43
Baš mi je žao da se to dogodilo. Čini mi se kao jako teška situacija, jedno mi samo nije razumljivo, ti se ovdje ipak dvoumiš da li ćeš na kraju otić vani ili nećeš, dok je to kod njega izgleda sad već 100% čvrsta odluka.

Čini mi se da je tebi ipak malo više stalo do te veze nego njemu. Rekla bi ti otiđi i ne osvrći se, prestani se nadati i ostvari svoj san, iako s druge strane vjerujem da je jebeno teško izaći iz lijepe veze iz isključivo tog razloga.

Dosta veza ne opstaje zbog netrpeljivosti, ljubomore, prevare i slično, dok se vas dvoje inače slažete. Iskreno, smatram da je dečko pod ushitom svoje strasti našao je prijatelja s kojim je stvorio čvrstu vezu, a ti si sada ovdje sporedna stavka. To jest meni se čini da je njemu bitniji posao od vaše veze, a vidjet ćemo da li je i za tebe tako.

Stani neko vrijeme u miru i tišini i upitaj sebe šta iskreno želiš više, otići u svoju zemlju ili biti s njim makar pod cijenu ostajanja ovdje.

Držim fige...
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:28   #44
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
A ljubavi su viječne. Ali i umiru zauvijek. Ali vrag je u tome da umiru samo one koje dvoje partnera u svakodnevnom kontaktu sustavno uništavaju, a viječno žive one koje se žive platonski.
Daj pojasni detaljnije. Hoćeš reći da samo neostvarene ljubavi potraju? Baš me zanima taj stav tebe koja si već duže u braku. Kaj mogu, trenutno prolazim kroz svakakva ljubavna previranja .

Jel to tak nekak :
https://www.youtube.com/watch?v=b4DAJHuVECg
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:43   #45
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Zasto joj nije odmah prije par mjeseci rekao da se ne osjeca vise isto nego baca neke udice tipa "bas bi mi dobro bilo otvorit biznis tu u RH" i sl. I sama govori da ju je zbunjivao. Ja ne mogu razumjeti da netko suti ili nesto petlja cijelo vrijeme svjestan da mu partner racuna na nesto sto su skupa odlucili, da partner misli da se skupa necemu nadaju, ocekuju, a to u biti vec neko vrijeme nije uopce istina. I da znajuci to samo ceka kad ce partner potegnuti temu da moze reci "ti mene zelis odvojiti od mojih planova!!" A kao uci jezik i "jej, idemo".
O tome se radi, autorica je to tako opisala. Kao da je samo cekao da ona potegne tu temu pa da se veza prelomi. Ovaj dio gdje joj lijepo kaze da je savrseni trenutak da "ispravi gresku" i prekine s njim to govori. U njemu kuhaju ideje vec duze vrijeme i sumnjam da bi bilo price o krivici da je bio iskren i stavio sve karte na stol.
Ima ljudi koji čekaju da netko drugi za njih donese odluku koju oni ne mogu ili trenutno ne žele iz kojekakvih razloga. Dobro im je dok traje.
Moguće da je u počecima djelomice mislio s njom otići, a djelomice puštao da se ovdje stvari razvijaju svojim tokom, prihvaćao prilike, radio da te s jedne strane bude osiguran u slučaju da s druge ne uspije. Onda kasnije već je bio u tom filmu.

Kako god, nekorektno od njega pa i licemjerno. Nažalost ima ljudi koji tako funkcioniraju.
Ono što meni upada u oči iz opisa njegovog ponašanja jest da, unatoč provedenim godinama s njom, nije baš ozbiljno gledao na njiihov odnos s namjerom da s njome gradi nešto više. Inače ne bi tako sebi stvarao život ne uključivši nju.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:30   #46
Gle, on se predomislio. Idi bez njega, pa kaj bi htela da ide na silu, ostavi ga,ima se pravo predomisliti, to nije mali korak, osobito, ako ga voliš.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:49   #47
Izigrao je tvoje povjerenje i dogovor.
To se očito "kuha" mjesecima, mogao je biti iskren i otvoren.
I jesi baš sigurna da je u pitanju samo taj kolega i njihov posao? Da nije i neka druga ovdje umiješana? 🤔
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:07   #48
Odustao je od svih TVOJIH planova. Čini se kao da si mu ih nametnula.
Koji su bili njegovi, jesi li ga pitala, je li ih uopće smio imati? Trebala si računati na to da ljudi vremenom sazriju i da se prioriteti i želje mijenjaju.

Ne mogu razumjeti jednu stvar. Kažeš da ga voliš, a ne zanima te kako će se on osjećati u tvojoj sredini kad ga iščupaš iz njegove. Ti si ostavila srce u svojoj zemlji u kojoj si živjela od rođenja do neke 11, 12 godine (otprilike), a njemu zamjeraš što nije spreman učiniti isto, iako ti je poznato da je on ovdje proveo dvostruko više vremena, da ima obitelj i prijatelje. Stvarno zvuči sebično. I još kažeš da bi mu ti trebala biti važnija od njih. Iako on tebi nije važniji od tebe.
Nadam se da ćeš još malo razmisliti o nekim svojim stavovima i da ćeš shvatiti da kad nekoga iskreno voliš ne gledaš samo na svoju, već i na njegovu sreću.

Prije nekoliko mjeseci ti je dao do znanja da i on ima planove, ali si to ignorirala. Zašto ga nisi pitala kako to misli ostvariti ako odlazite iz zemlje?
I žešće mi je ovo kaj ti pišu kako je on izigrao vaš dogovor.
Ljudi jedno drugome svašta govore ("zauvijek ću te voljeti", "ništa nas ne može rastaviti" i sl.) i ne lažu. U tim trenucima doista to misle. Onda se dogodi nešto i sve se promijeni. Ne možeš tražiti garanciju od dečka s kojim si u vezi, čak ti nigdje nije potpisao...a i da jest, događa se. Život nije računalni program.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:17   #49
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Odustao je od svih TVOJIH planova.

Ovo sam i ja baš došla napisati.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:44   #50
Može li autorica konačno reći o kojoj se to "njezinoj" zemlji radi?
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:07   #51
Quote:
Oncilla kaže: Pogledaj post
"svoja zemlja, svoja zemlja, svoja razvijena zemlja..."
Ja ne bih bio toliko oštar prema tvom dečku niti bih ga toliko osuđivao kako ti to radiš. Nije on odustao od "svih vaših planova", već od tvojih dječjih maštarija.

Treba biti realan i priznati da si ti bila samo dijete dok si bila u "svojoj zemlji" i da je većina tvojih želja moguće samo plod dječjih maštarija, a to se ne može baš smatrati čvrstim i pomno razmotrenim planovima.

Stani malo na loptu i promisli kako sve to izgleda! Ti imaš neke svoje dječje želje i snove, a ovdje je tvoj cijeli život, sve što si realno stvarala i u što si izrasla, a ne u nekoj "svojoj zemlji". On je bio otvoren prema mogućnosti odlaska van RH, ali što ti njemu realno nudiš? Čovjek se borio, odrastao, školovao i izborio za dobar posao, dobre uvjete, sve što ima i što zna je upravo tu, a ne u "svojoj zemlji". Ti imaš fakultet, imaš i dobar posao i sve to treba odbaciti jer ti patiš za nekom dječjom zemljom iz sjećanja, prosuti sve što imate i riskirati "svoju zemlju"?

Jesi li sigurna da si racionalna? Imaš li konkretan i detaljan plan, što se njemu zapravo nudi, što se vama oboma uopće nudi u toj "svojoj razvijenoj zemlji"?

Za početak trebate jedan miran i argumentiran razgovor, zdravu i konstruktivnu raspravu, sve objektivno i subjektivno pokušati staviti na papir. Ako se volite, ako ste zdrav par koji ima budućnost, trebali bi pronaći najbolje rješenje za oboje, a ne dramiti i plakati u mraku... trebaš razgovarati s njim, a ne ovdje na forumu!
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:39   #52
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Daj pojasni detaljnije. Hoćeš reći da samo neostvarene ljubavi potraju? Baš me zanima taj stav tebe koja si već duže u braku. Kaj mogu, trenutno prolazim kroz svakakva ljubavna previranja .

Jel to tak nekak :
https://www.youtube.com/watch?v=b4DAJHuVECg


Ajme.....sad si me našla kada baš i nisam u štihu......

Ma neeeee.......iako da, takve nikada ne umiru do kraja. Uvijek negdje u kutku svijesti tinjaju i uz malo ulja mogu planuti i zasjati starim sjajem. Neostvareno čeka ispunjenje, i čim duže čeka, tim je jače idealizirano. Slika koju stvaraš postaje sve idealnija, sve manje vidiš mane, a sve se više čak i banalnosti pretvaraju u vrline nedostižnog partnera. Sada ubaci tu i dozu čežnje i vidjeti ćeš zašto to traje i traje i traje.....

A jesi dobro ubola Bogdana......

PS

U ovome se može i autorica uvodnog posta naći sa svojim problemom toliko željenog preseljenja.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:59   #53
odi i ucini sebe sretnom. zao mi je zbog tvoje situacije ali s fizickom i vremenskom udaljenosti ces shvatiti da ako se ne dogovorite vec u blizoj buducnosti da cete biti zajedno da nije tako velika ljubav obicno kada se jako voli tj kada je to to paru je bitno da su zajedno gdje god to bilo i sve drugo podrede tome, uopce se ne vode ovakve rasprave, bar iz mog iskustva, oprosti ako tebe ili ikoga na ovoj temi povrijedim.

samo bih htjela komentirati da mu ne bi trebala nista zamjerati. nije on tebe izigrao po meni uopce jer si rekla da je to 5 godina veze. pa u mjesec dana brate se promjenis ful, kamoli ne 5 godina. nije on tebe zajebao vec si ti sebe ako si to vec tako planirala sto si ocekivala od njega da se podredi tebi. brini se o sebi a on kako ce lako ce. da mu je stalo doso bi za tobom, a ti odi pa vidi.

jako mi je drago zbog tebe sto se selis i ostvarujes svoje snove napokon
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:16   #54
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
odi i ucini sebe sretnom. zao mi je zbog tvoje situacije ali s fizickom i vremenskom udaljenosti ces shvatiti da ako se ne dogovorite vec u blizoj buducnosti da cete biti zajedno da nije tako velika ljubav obicno kada se jako voli tj kada je to to paru je bitno da su zajedno gdje god to bilo i sve drugo podrede tome, uopce se ne vode ovakve rasprave, bar iz mog iskustva, oprosti ako tebe ili ikoga na ovoj temi povrijedim.

samo bih htjela komentirati da mu ne bi trebala nista zamjerati. nije on tebe izigrao po meni uopce jer si rekla da je to 5 godina veze. pa u mjesec dana brate se promjenis ful, kamoli ne 5 godina. nije on tebe zajebao vec si ti sebe ako si to vec tako planirala sto si ocekivala od njega da se podredi tebi. brini se o sebi a on kako ce lako ce. da mu je stalo doso bi za tobom, a ti odi pa vidi.

jako mi je drago zbog tebe sto se selis i ostvarujes svoje snove napokon
Na osnovu čega ti pišeš ovakav post? Ti njoj garantiraš sreću u "svojoj zemlji" na osnovu dječjih snova? I kakav je to blentav komentar - da mu je stalo, skočio bi s 20tog kata na glavu za nju?!?

Dajte malo razuma ljudi...
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:19   #55
glavno da oni koji su odselili iz hrvatske smiju patiti i plakati za domovinom i sanjati o povratku. kada netko koga su nakon 11-12 godina života iščupali iz zemlje u kojoj je rođen i živio, doveli u hrvatsku, njemu se treba izrugivati kako je povratak u domovinu (jer njoj hrvatska nije domovina i ne može biti) "dječji san".
:klap: moraš voljeti dvostruke kriterije.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:24   #56
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
glavno da oni koji su odselili iz hrvatske smiju patiti i plakati za domovinom i sanjati o povratku. kada netko koga su nakon 11-12 godina života iščupali iz zemlje u kojoj je rođen i živio, doveli u hrvatsku, njemu se treba izrugivati kako je povratak u domovinu (jer njoj hrvatska nije domovina i ne može biti) "dječji san".
:klap: moraš voljeti dvostruke kriterije.
Ma o čemu ti to, kakve dvostruke kriterije? I što je to ako nije dječji san, kako bi ti nazvao san 11godišnje djevojčice - detaljan životni plan? Ne budi smiješan... miješaš kruške i jabuke.

E da, malo tko tko je otišao van RH s 11 godina 20 godina kasnije plače za RH iz nekakvih neobjektivnih razloga. (ali to je neka potpuno druga tema tako da ne shvaćam zašto to spominješ)
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:27   #57
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Na osnovu čega ti pišeš ovakav post? Ti njoj garantiraš sreću u "svojoj zemlji" na osnovu dječjih snova? I kakav je to blentav komentar - da mu je stalo, skočio bi s 20tog kata na glavu za nju?!?

Dajte malo razuma ljudi...
na osnovu svoga misljenja, tko je spomenuo ikakvu 'garanciju'? zasto bi to bili djecji snovi ako nije sretna ovdje. zasto ti zagovaras stagnaciju, ja sam stava da ako nisi sretan s necim promjeni to. zasto bi to bio djecji san? zvucis vrlo negativno i zao mi je ako se tebi nesto nije ostvarilo sto si htio, ali pokusaj opet.

da mu je stalo je bilo na osnovu moga iskustva kao sto sam i napisala i iza toga stojim. ja i moj partner nismo dvojili ni trenutka. on je htio zivjeti u hrvatskoj ja gdje god je on, i eto zajedno se odlucili na rjesenje koje bi, mislili smo, objektivno bilo najbolje za nase potomke, a oboje smo imali zivote prije te ljubavi.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:33   #58
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
na osnovu svoga misljenja, tko je spomenuo ikakvu 'garanciju'? zasto bi to bili djecji snovi ako nije sretna ovdje. zasto ti zagovaras stagnaciju, ja sam stava da ako nisi sretan s necim promjeni to. zasto bi to bio djecji san?
Dječji snovi su da ona pouzdano zna da bi u "svojoj zemlji" bila sretna (i to na temelju dječjeg iskustva) i tu tvoje iskustvo nije uopće bitno. Ne zagovaram stagnaciju, upravo suprotno. Pročitaj ponovno što sam napisao i probaj shvatiti...

Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
zvucis vrlo negativno i zao mi je ako se tebi nesto nije ostvarilo sto si htio, ali pokusaj opet.
Ovo je bedast način projiciranja i mislim da ti takve stvari nisu potrebne (nema potrebe za spuštanjem; zašto se ljudi koristite takvim glupostima svaki put kada nemaju što napisati?), a ni korisne za ovu temu.

Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
da mu je stalo je bilo na osnovu moga iskustva kao sto sam i napisala i iza toga stojim. ja i moj partner nismo dvojili ni trenutka. on je htio zivjeti u hrvatskoj ja gdje god je on, i eto zajedno se odlucili na rjesenje koje bi, mislili smo, objektivno bilo bolje, a oboje smo imali zivote prije te ljubavi.
Ti i tvoj partner nemate nikakve veze s ovom temom. Ako se misliš žaliti na vlastite probleme, otvori posebnu temu.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:38   #59
a gdje sam napisala da mi je lose pa se zalim? ti projiciras, al bitno da vidis moje projiciranje. gle, ja sam dosla napisat samo svoje misljenje, ti napisi svoje curi i to je to. ne znam sto si toliko nabrijan kao da odlucuje o tvojim jajima. rekla je da je sve praznike provodila u toj zemlji znaci iskustvo nije temeljeno samo na razdoblju kada je bila dijete i jest stagnacija ako je nesretna ovdje a nista ne poduzme po tom pitanju. zali boze mladosti, zivota i svog njenog potencijala. zasto se ti toliko brines o necemu sto se jos nije desilo a to je da ce mozda biti nesretna ako ode? pa ako ce biti nesretna otici ce negdje drugdje. hrvatska joj ne pase i to je ponovila mali milijun puta. zasto tebe to toliko mori?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:40   #60
Pa kada su veze friške, kada je ljubav na samom početku, kada nas love leptirići i vidimo zvijezde na svašta se čovjek obaveže, jer zaljubljenost je jedna vrsta droge.

Obzirom da su godine prošle, da je veza narasla, došlo je do nekih preokreta u istoj, jer su se ciljevi promijenili.

Meni je sasvim oke da je čovjek odlučio ostati ovdje obzirom da tu ima dobar posao, da mu je tu sve i da možda nije niti bio svjestan toga da zapravo ne želi otići iz ove zemlje, sve do trenutka kada je kucnuo zadnji čas.

Možda se čovjek naprosto boji promijeniti sredinu u kojoj se osjeća dobro. I nije mu za zamjeriti.

Autorica sa druge strane mašta o zemlji u kojoj joj je bilo lijepo i apsolutno mogu razumjeti njezinu potrebu i želju da se vrati tamo gdje se osjeća da pripada.

Problem je naravno u tome što je to generalno konačna odluka u kojoj je neminovnost i njihovog raskida veze, jer imaju drugačije želje, ali te želje nisu one male koje se mogu mijenjati i kojima se ljudi mogu prilagoditi nego su temeljne.

Vjerujem da se ljudi i dalje vole, ali...jebiga, svako od njih ima neki svoj san i svoj pogled na budućnost i šteta je da se njihove želje ne poklapaju.

Osobno mislim da bi autorica svakako trebala otići tim više što tome cijeli život žudi, ali pri tome ako njega prisili da ode sa njom, moguće je da će on biti nesretan, a ako ona ostane ovdje radi njega, ona će biti nesretna...tako da baš i nema puno mogućnosti za kompromis.

No, tko zna...možda kada se razdvoje shvate da je njihova ljubav i dalje postojana pa nađu neko rješenje. Nikad se ne zna...
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.