Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 07:37   #261
Help!!!!!!!!!
Djevojačko m ije trebala spremini sestra,ali iznanađenje - bebica je na putu
I ja sad moram sama organizirati, a nemam pojma što da izvedem.
Nisam baš pri lovi tako da..., nisam sigurna što da pripremim. Bit će nas oko 7.(mislim), možda manje. Htjela bi da odemo nekud nešto pojesti, htjela bi da smo negdje gdje se možemo glupirati i zaružiti i opustiti.... Ali što. Ja sam iz Varaždina. Agrhhhhh... pomoć.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 09:42   #262
Quote:
martiniq25 kaže: Pogledaj post
Meni je isto pao wellness napamet,ali moje cure su uglavnom iz Broda tak da nemam pojma.Jel bi ti njima platila to?
Pa mislila sam barem dio, ili da ja platim hotel ili masažice i to... Kak si si ti to zamislila?
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 16:51   #263
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Help!!!!!!!!!
Djevojačko m ije trebala spremini sestra,ali iznanađenje - bebica je na putu
I ja sad moram sama organizirati, a nemam pojma što da izvedem.
Nisam baš pri lovi tako da..., nisam sigurna što da pripremim. Bit će nas oko 7.(mislim), možda manje. Htjela bi da odemo nekud nešto pojesti, htjela bi da smo negdje gdje se možemo glupirati i zaružiti i opustiti.... Ali što. Ja sam iz Varaždina. Agrhhhhh... pomoć.
Tamo u okolici vž-a bar ima puno vikendica, kleti (znam iz iskustva, možda i ja završim u jednoj), pitaj frendove sigurno ti neko može ustupiti prostor, otiđete nekud na večeru, pa via gorice!!!!!!!
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 14:51   #264
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Help!!!!!!!!!
Djevojačko m ije trebala spremini sestra,ali iznanađenje - bebica je na putu
I ja sad moram sama organizirati, a nemam pojma što da izvedem.
Nisam baš pri lovi tako da..., nisam sigurna što da pripremim. Bit će nas oko 7.(mislim), možda manje. Htjela bi da odemo nekud nešto pojesti, htjela bi da smo negdje gdje se možemo glupirati i zaružiti i opustiti.... Ali što. Ja sam iz Varaždina. Agrhhhhh... pomoć.

sutra imam s curama djevojačko i na kraju sam organizirala kod kume doma(koja je na mojem katu u istoj zgradi kaj to nije super da mi je nabolja frendica dva metra od mene) i sredila sam karaoke, klopu i cugu i malo cu ukrasiti stan i zeka do jutra. Nadam se da ce ispasti dobro.

pripremila sam i neke sitne pokloncice za sve njih a bit ce nas ukupno 9.
cvijet ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:15   #265
Cvijet ivančica, nadam se da će djevojačka proći u zabavi i veselju!
Magg, draga, lijep provod u Rimu!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:34   #266
Ja ću imati djevojačku vikend prije svadbe, ali s nedjelje na ponedjeljak...Drukčije nikako nisam mogla, jer su moje drage kumice stalno dežurne i ne mogu se mijenjati....ebiga, takav im je posao, ali su se ipak odlučile žrtvovati za mene, bez obzira kaj ujutro rade...
Bit će nas 5-6.
Prvo ćemo se kod mene zagrijati i maksimalno zbigecati, onda ćemo na večericu i poslije ćemo još jednom obići sva ona mjesta u koja smo zalazile tokom studiranja...
Stripera ne želim...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 07:41   #267
Pozdrav svima!
Razgovarala sam sa svojom kumom o djevojačkoj večeri ali sad čitajući vaše ideje palo mi je na pamet da organiziram cjelodnevno druženje. Mislila sam da se zaletimo do Baške na kupanje, pa poslije negdje na pizzu i onda na povratku u Rijeku se zadržimo u Crossroad's-u (mislim da je to u Malinskoj), nisam bila još, brat mi veli da je dobro. Druga mi je opcija da odemo do Crikvenice, da malo uživamo u pogledu na plaži jer mi se čini da su u Baškoj više obitelji nego mlađarija.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 10:36   #268
jeee dođi u crikvu
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 11:28   #269
Quote:
majab2 kaže: Pogledaj post
Pa mislila sam barem dio, ili da ja platim hotel ili masažice i to... Kak si si ti to zamislila?
Ma nisam baš razmišljala nešto posebno,to mi je za sad samo još jedna ideja.
Mislim da mi nije baš zgodno dofuravati cure iz Broda u Zagreb ili negdje je to je 10-ak cura pa da im ja platim hotel ili slično....bankrotirati ću!!!!!
Ja imam baku koja živi sama i onda ću ju poslati da spava kod moje mame,a mi ćemo biti u njenoj kući,organizirati nešto.
martiniq25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:57   #270
Ja se sve mislim vikend prije svadbe odvesti cure na more i organizirati spavanje u vrecama pod zvijezdama, a cijeli dan kupanje i uzivancija....Jos moram razmislit o tome, a mozda spojimo djevojacku i momacku
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 22:10   #271
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Ja se sve mislim vikend prije svadbe odvesti cure na more i organizirati spavanje u vrecama pod zvijezdama, a cijeli dan kupanje i uzivancija....Jos moram razmislit o tome, a mozda spojimo djevojacku i momacku
I mi smo imali sličnu ideju - planinarski dom ili "kamp", pa skupa momačka i djevojačka, roštilj i kupanje 2-3 dana, ali onda se javila moja kuma i rekla da će mi ona organizirati djevojačku. Nije pomoglo što sam se bunila da ne želim i blabla, jedva sam ju uspjela natjerati da odustane od stripera
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:40   #272
Cure evo moje majice za djevojacku. Home made. Jedino je malo bad sto se slika malcice razvuce kad obuces majicu, ali ajd. Prvo sam se strasno zbog toga nazivcirala , ali su me kuma i dragi uvjerili da se jedva vidi i da nije strasno!

Evo nekih (nisu sve jer ima vise djeverusa)

Pa evo ih:



ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:48   #273
ashley, ovo je superiška...ma ne mora biti top kvalitete...neka se i razvuče malo..tko zna gdje će te majice do kraja večeri završiti..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:53   #274
ashley super su mi majčice
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:56   #275
Ashley, majice su
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:11   #276
Hvala cure!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:16   #277
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Hvala cure!
Odlicneee su

Kako si ova slova sredila? lijepila pretpostavljam?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:19   #278
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Odlicneee su

Kako si ova slova sredila? lijepila pretpostavljam?
Kupila papir u Metrou. Na njega isprintala slova kakva sam htjela (pusa mom dragom), izrezala i presla peglom preko majice! I to je to. A jeftino izade. Jer ionako cemo to nosit samo jednu vecer!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:35   #279
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Kupila papir u Metrou. Na njega isprintala slova kakva sam htjela (pusa mom dragom), izrezala i presla peglom preko majice! I to je to. A jeftino izade. Jer ionako cemo to nosit samo jednu vecer!

Aaaaaaaaaaa, super ideja

Mislim se da ti mozda ukradem ideju- ako smijem -a koji je to papir?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:39   #280
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaa, super ideja

Mislim se da ti mozda ukradem ideju- ako smijem -a koji je to papir?
Ma kako ne bi smjela! Samo daj! To ti je crveno pakovanje 8velicine papira za printer) i imas nacrtanu majicu sa nekim surferom. Pise T-shirt folie! Imas 6 komada za 68 kn! A ja sam na jednom papiru uspjela isprintat po 2 ili 3 natpisa. Naravno ovisi kako veliko zelis!

I jedan savjet. Nemoj kupovat majice koje imaju elastina u sebi. Samo pamuk. Jer ce ti se razvuc malo natpis kod oblacenja kao meni jer moje imaju je..nog elastina!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.