Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste prevarili nekog od partnera do sada ?
Da 391 47.22%
Ne 437 52.78%
Glasovatelji: 828. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2006., 13:08   #61
Quote:
VelmaX kaže:
Malo si ipak pretjerao, hej!

Mene to švrljanje okolo više asocira na klinca kojem za čas dosadi nova igračka, pa želi drugu, pa treću... i nikad kraja tome jer... kako djetetu to objasniti - uopće nije stvar u igrački.
Misliš?

Možda jesam, a možda i nisam. Pretjerao.

Djeca jesu neozbiljna, nezrela i neodgovorna. I igraju se. Igračkama. Ali to su ipak samo djeca.

Švrljatori također jesu neozbiljni, nezreli i neodgovorni. I igraju se. Ali sa tuđim životima.

Pitaj MadammePompadur
__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 13:09   #62
Odustajem, ipak.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 13:28   #63
<zlikavci mod on>
Aaaaleluja
<zlikavci mod off>

__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 14:59   #64
Quote:
Dragan kaže:
Odustajem, ipak.
nemoj
lijepo te čitati.

suhi?
udahni. izdahni. tolerancija i čitanje s razumijevanjem. hvala
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:11   #65


Što to nisam uspio razumjeti?



Prosvijetli me molim te.
__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:18   #66
Quote:
Suhi kaže:
..eeeeee, Dragane, Dragane, sad si ga pretjerao. Ne spominji Emy-jevo ime uzalud.

Sve što si na ovom topiku do sada napisao je logično za tebe koji si izabrao takvu vezu, pa onda i za tebi slične.
To ti nitko ovdje neće osporiti, a niti te proganjati zbog toga.
Jer kako bi se to i za gejpedere reklo, jebite se vi sa kim hoćete, prebrojavajte se koliko god hoćete, ali nas ostavite na miru.

Pazi sad, ti si jedan svoj brak već upokojio. Bez obzira na sva tvoja opravdavanja.

Kako se onda uopće usuđuješ vrijeđati one koji su vjerni svom partneru? Nije tebe sila natjerala u prevaru, već tvoja nesposobnost pravilnog vrednovanja osnovnih ljudskih i moralnih vrijednosti. Ti njih jesi svjestan, ali ih ne znaš cijeniti. Stoga ti ispadaš onaj koji je zaostao, netolerantan i neprilagodljiv.
Čemu podsmjeh onima koji su moralniji i pošteniji od tebe? Pa njima tvoji „argumenti“ ne znači ništa više od grčevitih pokušaja opravdavanja već počinjenog zločina.


Čista forenzika veze.

Tvoji opisi i argumenti su samo administrativni izvještaj u kojem navodiš uzroke smrti, kojim oružijem je veza izmasakrirana? U kojem vremenu? Te time iznosiš na vidjelo psihološki profil manijakalnog ubojice.

Što više kopaš po tome, postaješ veći nekrofiličar već raspadnutog braka. Sahrani ti to truplo i nađi si nekog dobrog odvjetnika.

Ili psihijatra.....

Ili egzorcista.

: oštrikolac:
dragan priča o ljudima koji se ne znaju nositi s tim što si zboldao, a ne o svim ljudima. stalno ističe svoje viđenje i svoje iskustvo, a ti ga šamaraš na osobnoj razini. ali nije na meni da zvocam. ima moderatora ovdje. sori
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:20   #67
dragane odgovori na moje pitanje o vremenu i kako ga rasporedite, to je baš intrigantno????
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:26   #68


@sardina, a da ti opet pročitaš Draganov post?

Ja znam što sam i zašto napisao.




Što u njegovom postu nisam dobro uspio razumjeti?

__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:59   #69
suhi,

Quote:
Dragan kaže:
Ok, vidim da me se "popreko" citalo i tu nema pomoci.
Cim nadjem vremena pokusacu da odgovorim na vase postove.
ne znam, možda bolje da se dragan javi. meni se samo čini da dragan priča o *onima koji varaju a pričaju o braku u idealnom smislu* a ne o ljudima koji žive brak ali ne varaju svoje partnere (Citat "većinom i uglavnom")

sori, možda sam krivo pokopčala
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 16:01   #70
U principu potpisujem Suhog, osim u sljedećem:

Quote:
Suhi kaže:
Čemu podsmjeh onima koji su moralniji i pošteniji od tebe? Pa njima tvoji „argumenti“ ne znači ništa više od grčevitih pokušaja opravdavanja već počinjenog zločina.
"Moralnije" i "poštenije"...su teške riječi, koje u većini slučajeva budu odbačene od strane "počinitelja zločina" jer automatski sugeriraju da je zao, nepošten, nemoralan i lažljiv, a on samog sebe, ili samu sebe, tako ne gleda. Čak sasvim suprotno, on ne laže svog partnera, on otvoreno govori ono što radi, on ne skriva, on ne mulja da je na poslu, da je zapeo na sastanku, da je ovo, da je ono...on stvarno kaže s kim je i gdje je.

To što ja (ili možda i netko drugi od sudionika ovdje) mislim da laže sebe, ali to ne vidi...ili ne doživljava tako, to je drugi par rukava.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 22:57   #71
Jako me zanima - pitanje za ljude koji su u funkcionalnim otvorenim vezama - kako je sa klincima? Tj. ako zivis u otvorenoj vezi i dobijes klince, da li to mijenja na stvari? kako vasu vezu prikazujes djetetu, da li ono zna istinu ili ga se drzi u uvjerenju da je prica s mamom i tatom standardna? Bas me to zanima, cisto kako stvari funkcioniraju u takvom slucaju. A drugo pitanje za Dragana - da tvoja sadasnja partnerica s kojom ocito dobro funkcioniras u takvoj otvorenoj vezi i volite se i to vam pase, odluci da odjednom zeli ekskluzivu s tobom, kako bi reagirao i kako bi se to odrazilo na tvoje osjecaje prema njoj?
Butter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 18:22   #72
Quote:
Butter kaže:
Jako me zanima - pitanje za ljude koji su u funkcionalnim otvorenim vezama - kako je sa klincima? Tj. ako zivis u otvorenoj vezi i dobijes klince, da li to mijenja na stvari? kako vasu vezu prikazujes djetetu, da li ono zna istinu ili ga se drzi u uvjerenju da je prica s mamom i tatom standardna? Bas me to zanima, cisto kako stvari funkcioniraju u takvom slucaju.

A mene bas zanima kako roditelji koji varaju partnera pretstavljaju vezu pred klincima? Kazu im da se hebaju sa strane ili mozda dopustaju da klinci misle da je brak njihov roditelja 'standardan'?

Ili kako prezentiraju uopce (i oni koji ne varaju i oni koji varaju) njihov seksualni zivot svojoj djeci? Dali im kazu sto i kako mama rade u krevetu kada padne mrak?


Mislim? Kakva su ovo pitanja?
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 20:54   #73
Quote:
LoveMeTender kaže:
A mene bas zanima kako roditelji koji varaju partnera pretstavljaju vezu pred klincima? Kazu im da se hebaju sa strane ili mozda dopustaju da klinci misle da je brak njihov roditelja 'standardan'?

Ili kako prezentiraju uopce (i oni koji ne varaju i oni koji varaju) njihov seksualni zivot svojoj djeci? Dali im kazu sto i kako mama rade u krevetu kada padne mrak?


Mislim? Kakva su ovo pitanja?

Hej, hej, ne pjeni se, ne kontam cime si se nasla izazvana na napad?

Ja sigurno nisam nista negativno rekla na zadanu temu!

Otvorena veza kakvu je opisao Dragan nije nesto sto se odvija poskrivecki i iskljucivo u krevetu, vezano samo za seks. On ju je opisao kao sveukupni drugaciji nacin zivota, kojem je ta otvorena komunikacija i posvecenost takvom nacinu razmisljanja svakodnevica, a moguce je ukljucenje i trece osobe/osoba u kombinaciju, pa me zanimalo kako ljudi u otvorenim vezama prikazuju svoju SVEUKUPNU vezu djeci, kao nacin zivota u kojeg vjeruju i kojeg otvoreno prakticiraju, za razliku od prevara koje se odvijaju poskrivecki. Sigurna sam da ima ljudi u otvorenim vezama koji imaju djecu, pa me zanimalo kako taj aspekt zivota funkcionira u otvorenoj vezi.
Butter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 15:48   #74
Mozda bi bilo interesantno videti kako o ovoj temi (koja je cini mi se, u raznim varijacijama, najcesce pokretana tema uopste) misle nove generacije forumasa.

I naravno, da li se anketni rezultat bitno menja.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 16:00   #75
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Mozda bi bilo interesantno videti kako o ovoj temi (koja je cini mi se, u raznim varijacijama, najcesce pokretana tema uopste) misle nove generacije forumasa.

I naravno, da li se anketni rezultat bitno menja.
Tko voli nek izvoli. Osobno ne bih bila u takvoj vezi, ali kome se to sviđa, nije moj problem.
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 17:34   #76
Prevarila nisam nikada! Prevarena bila jesam. Kako sam se osjećala? Kao da mi je osoba u koju sam imala neizmjerno povjerenje zabila nož u leđa, gurnula me po stepenicama, gazila cipelom po glavi i pljunula
Za otvorene veze nisam iz jednostavnog razloga što ja i samo ja želim biti centar svijeta onome koji je to isto meni
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:02   #77
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Tko voli nek izvoli. Osobno ne bih bila u takvoj vezi, ali kome se to sviđa, nije moj problem.
Ovo sa otvorenim vezama je bilo samo usput.
Tema je prevara.
47% onih koji su prevarili nije za zanemariti.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 02:53   #78
ja ne vjerujem da ih, ispricavam se, da nas je samo 47%
*sarah* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 07:19   #79
Nitko nije imun o razmišljanju o prevari.
A ko kaže da je,laže.

Nisam bila prevarena,a da jesam,prešla bi prek toga,osobito ak bi mi to sam priznao.

Čak mislim da su otvorene veze iskrenije od klasičnih
julsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 17:36   #80
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Ovo sa otvorenim vezama je bilo samo usput.
Tema je prevara.
47% onih koji su prevarili nije za zanemariti.

Nisam nikada prevarila, a nisam niti bila prevarena, barem koliko ja znam , a nadam se da niti neću. Mislim i jedno i drugo
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.