Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2009., 01:22   #21
Quote:
muad´dib kaže: Pogledaj post
evo, pogledaj si ovo, pa ak ne umrs od smijeha, onda neznam... http://www.youtube.com/watch?v=ibIgRX66ffU
Ovo je fkt preeeesmiješno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hahahaha
Smajlić :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 08:51   #22
Tema o nemogućnosti smijanja je aktualna u Njemačkoj, ima čak i seminara za to:

www.lachen-wieder-lernen.de

www.lachseminare.de
cocoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:59   #23
kad sam bio mali stalno sam zvao vicomat, i tamo je govorilo ovako:
smijeh nije grijeh
smijeh je ono što ljude čini ljudima
dali znate broj govornog automata
vicomata...9849...la la la

tako da, bolje da se čovjek smije bilo kako,a sad ako se to nekome ne sviđa....njegov problem, bolje to nego da se šetaš namrštena ko bradata koza
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:27   #24
hahahaha (htjela bi u stvarnosti tako zvučati) bradata koza, ova ti je dobra...teško me nasmijati...i teško se nasmijem...možda sam prezatvorena...
__________________
no brain no pain
Saškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 13:38   #25
Očigledno ovo razumiju samo oni koji imaju isti problem.
Ni ja se ne znam smijati
Divim se ljudima koji kad se od srca smiju, imaju neki lijepi zvuk smijeha. Ja kad se od srca smijem, nema zvuka i suze teku. A to od srca je također rijetko.
Kad mi je nešto simpatično nasmijala bih se rado ali nešto blokira i ne može
I također kad pričam viceve ili neki smiješni događaj to obično ispadne niđe veze Divim se ljudima koji svaki događaj ispričaju tako da nasmiju sve oko sebe
Zaista bih voljela naučiti se smijati. Ovaj problem sam kod sebe primijetila još od djetinjstva. No nisam ga nikome nikada ispričala, baš zato jer znam da niko neće shvatiti. Ružan je osjećaj sljedeći: kad se neko smije, obično to i mene nasmije, a ja kad se smijem svi mrtvi ozbiljni jer ili se ne čuje ili je neprirodan zvuk.
Znači potpisujem svaku riječ pokretača teme
sarajka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 18:04   #26
Najbolji su mi oni što pitaju: "A zašto se ti nikad ne smiješ?" Vjerojatno da se imam čemu smijati bi se smijala. Najbolje da se počnem smijati kao oni. Cere se kao da su napušeni.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:46   #27
Na ovo umirem od smijeha

https://www.youtube.com/watch?v=E8CiAF0sjuI
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 21:07   #28
Quote:
sarajka01 kaže: Pogledaj post
Očigledno ovo razumiju samo oni koji imaju isti problem.
Ni ja se ne znam smijati
Divim se ljudima koji kad se od srca smiju, imaju neki lijepi zvuk smijeha. Ja kad se od srca smijem, nema zvuka i suze teku. A to od srca je također rijetko.
Kad mi je nešto simpatično nasmijala bih se rado ali nešto blokira i ne može
I također kad pričam viceve ili neki smiješni događaj to obično ispadne niđe veze Divim se ljudima koji svaki događaj ispričaju tako da nasmiju sve oko sebe
Zaista bih voljela naučiti se smijati. Ovaj problem sam kod sebe primijetila još od djetinjstva. No nisam ga nikome nikada ispričala, baš zato jer znam da niko neće shvatiti. Ružan je osjećaj sljedeći: kad se neko smije, obično to i mene nasmije, a ja kad se smijem svi mrtvi ozbiljni jer ili se ne čuje ili je neprirodan zvuk.
Znači potpisujem svaku riječ pokretača teme
treba te aktivirati samo i to je to
zatvoreni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 23:07   #29
Ako može robot...
https://www.youtube.com/watch?v=Y4M7kGlch5A
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 14:51   #30
Quote:
Saškica kaže: Pogledaj post
Pregledavajući podforum vezano za smijanje vidim da svi imaju primjedbe zbog pretjeranog smijanja, a meni smeta to što se ja ne znam smijati!!! Ne da mi ništa nije smiješno...naprotiv smiješno mi je ali da bi ispustila glas treba mi nešto biti urnebesno smiješno no onda se smijem do suza a to je jaaaako rijetko, desi se možda jednom dvaput godišnje...zavidim ljudima koji svaki put kad se nasmiju rade to iz grla a kod mene se to svodi samo na osmjeh ili zvuči na silu...pogotovo mi je to problem kad bi se htjela šaliti ali šale moraju biti popraćene smijehom koji ja ne znam proizvesti i onda ako se i pokušam našaliti to ispadne jadno...POMOĆ...želim naučiti smijati se...da li se to može...
Pa nemoj forsirati.
Šta sad ak ti nije smjesno...

Pa ni meni nije sve smjesno...
štoviše najteže mi je biti ozbiljna i ne smijat se onda kada se nesmijem smijati...
kada je smijeh zabranjen... e tada bi ja plakala od smjeha da mogu...

Tipa bilo kakve formalnosti gdje ljudi glume neke ozbiljne kurce... svi glume..
rituali...
Tipa... misa, krštenje, pričesti i svadbe, (svi sjede i dižu se kao da znaju šta rade na tim ceremonijama...)
eto ja umirem od smjeha...
Sprovodi ako nije nitko moj...
čekanje u cekaonama i bilo kakave ozbiljne prigode ... ajme...

Meni se čini da ovdje ja trebam pomoć
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 08:48   #31
Quote:
Saškica kaže: Pogledaj post
Pregledavajući podforum vezano za smijanje vidim da svi imaju primjedbe zbog pretjeranog smijanja, a meni smeta to što se ja ne znam smijati!!! Ne da mi ništa nije smiješno...naprotiv smiješno mi je ali da bi ispustila glas treba mi nešto biti urnebesno smiješno no onda se smijem do suza a to je jaaaako rijetko, desi se možda jednom dvaput godišnje...zavidim ljudima koji svaki put kad se nasmiju rade to iz grla a kod mene se to svodi samo na osmjeh ili zvuči na silu...pogotovo mi je to problem kad bi se htjela šaliti ali šale moraju biti popraćene smijehom koji ja ne znam proizvesti i onda ako se i pokušam našaliti to ispadne jadno...POMOĆ...želim naučiti smijati se...da li se to može...
Jbt ljudi nemaju za kruh a ti se opterecujes jer se ne znas smijat a toliko tutorijala na yt boze sacuvaj..god bless internet
ninisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 14:19   #32
Postoji li gdje radionica;Kako se naučiti smijati?
Pasamaha Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 21:26   #33
Evo ovo vam je za vježbanje smijeha ako nekome treba

https://www.youtube.com/watch?v=8uPwghj04Wg
Gueugnon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 09:52   #34
ni Data (Star Track) se nije znao smijati....baš ga je bilo zabavno gledati kako to uči
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.