Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2009., 03:19   #141
Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Nemam namjeru podmetati. Zaista.

Razlog zasto rekoh sto rekoh je cista pragma. A pragma kaze da se mi trenutno razvijamo u drustvo u kojem je sasvim normalno da je Stanimirovic u Vladi, Leskovac na izborima, hrvatski generali u zatvorima, ravnatelj osnovne skole u RH maltretira klince hrvatske nacionalnosti, Domovinski rat sustavno sotoniziran, a Tito otvoreno velican od strane Predsjednika RH (europskim rezolucijama unatoc).

U takvim okolnostima reci da se okane politickih konotacjia, a da se uhvati naglasak na gospodarskom jest krajnje jasno - razvijanje trenutnog stanja. A trenutno stanje je, valjda tu nemamo o cem govoriti - antihrvatsko (u sred Hrvatske).
i jos smo ustašoidni ako smo rekli svoj domoljubni stav, uzmes zastavu i ti si idiot,ustasa, primitivac............

i kad mi netko kaze da nema jos antihrvatskih zbivanja oko nas
sokol385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 11:52   #142
Quote:
sokol385 kaže: Pogledaj post
Ako je bratstvo i jedinstvo kljuc za uspjeh grada onda bi to trebalo odavno biti rijeseno s obzirom da je nekoliko najjacih gradskih firmi u rukama srba.
Ne bih se slozio s ovakvim forumlacijama. Nema nista problematicno u tome da su najjace gradske firme u rukama Srba, dapace. Uopce nije vazno u cijim su rukama niti ima potrebe covjeka gledat po nacionalnosti u tim stvarima. To je svijet kapitala, a pravi kapitalisti nikad nisu imali problem sa nacionalnoscu vec imaju zajednicku crtu - rad, rad i opet rad (i na tome im svaka cast!).

Problem je druge vrste: u cijim god rukama kapital bio (hrvatskim, srpskim, muskim, zenskim, bijelim, crnim...) svejedno je guranje pod tepih aktualnih politickih odnosa jednostavno - pomaganje protudrzavnih elemenata. To je vrlo slicno onome s pocetka devedesetih kad se embargo na oruzje tumacio aktom pacifikacije iako je to van svake pameti jer je, u takvim okolnostima, zabrana uvoza oruzja slabijoj strani fakticki - pomaganje u njezinom iskorijenjivanju.
Danas je situacija ista s tom razlikom da ne pricamo o ratnom vec politickom kontekstu.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 11:55   #143
Quote:
sokol385 kaže: Pogledaj post
i jos smo ustašoidni ako smo rekli svoj domoljubni stav, uzmes zastavu i ti si idiot,ustasa, primitivac............
I s punim pravom ce nas tako oznacavati sve dok se ne isprofilira jedna konzervativna, desna opcija, ali bez folklora vec s recenicom koja ima glavu i rep. Uvijek me iznova frustrira kad vidim da se o desnim opcijama urla i govori iz zeluca umjesto da je to jedan govor koji zna malo vise od otic na tribinu ili psovat nekome mater.

Imao sam srecu prije nekoliko dana prisustvovati jednom takvom skupu i zaista je sreca i veliko zadovoljstvo vidjeti kako to neupitna inteligencija (redom akademici) govore nacionalno, domoljubno, a s osnovom, rezonom i nadasve uljudjeno i argumentirano.

Dok se to ne prosiri i postane dominantna osobina desne opcije nema previse nade da se desno ne poistovjecuje s ustasoidnim i primitivnim.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 18:27   #144
JE LI ŽELJKO SABO UZIMAO OD SIROTINJE?
Gradonačelnik Vukovara u USKOK-u zbog prijave iz SDP-a?

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-iz-SDP-a.html
--------

Što se to zbiva u Vukovaru?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:46   #145
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
JE LI ŽELJKO SABO UZIMAO OD SIROTINJE?
Gradonačelnik Vukovara u USKOK-u zbog prijave iz SDP-a?

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-iz-SDP-a.html
--------

Što se to zbiva u Vukovaru?
Kaj je tebi kolega, komunisti neznaju krast.
Naravno da je ovo jos jedno u nizu desnicarsko podmetanje.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:56   #146
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kaj je tebi kolega, komunisti neznaju krast.
Naravno da je ovo jos jedno u nizu desnicarsko podmetanje.....
Ma da.. SDPovci su pošteni.

U ovom slučaju se komunisti međusobno prijavljuju....
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 22:04   #147
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ma da.. SDPovci su pošteni.

U ovom slučaju se komunisti međusobno prijavljuju....
Neka se srame magarci jedni nase tekovine pljuju.....sve ih na partijski sud....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 22:11   #148
bitno da sam se ja klala sa casiom kada je stavljen na mjesto gradonačelnika i srala u svom stilu; treba čovjeku dat šansu trać, srać, truć, bljuć. u mom velikom stilu mađarsko-francuske sobarice.

slušajući dnevnik i razgovarajući sa vukovarcima,kako sa sdp-ovcima tako i sa ostalima, došla sam do zaključka da je došlo vrijeme da se poklopim ušesima, ispričam casiu koji je bio u pravu i da do daljnjega budem kuš.

sabo, magare jedno kaj ti je to trebalo? sad prijeti sudovima, istragama, pizdamamilematere, glumi uvrijeđenu frajlu a prijavili ga njegovi. bolje bi mu bilo da šuti.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 22:20   #149
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
bitno da sam se ja klala sa casiom kada je stavljen na mjesto gradonačelnika i srala u svom stilu; treba čovjeku dat šansu trać, srać, truć, bljuć. u mom velikom stilu mađarsko-francuske sobarice.

slušajući dnevnik i razgovarajući sa vukovarcima,kako sa sdp-ovcima tako i sa ostalima, došla sam do zaključka da je došlo vrijeme da se poklopim ušesima, ispričam casiu koji je bio u pravu i da do daljnjega budem kuš.

sabo, magare jedno kaj ti je to trebalo? sad prijeti sudovima, istragama, pizdamamilematere, glumi uvrijeđenu frajlu a prijavili ga njegovi. bolje bi mu bilo da šuti.
Tetka.....ma to su ubiti Hdzovci pokrali....budes vidila.....
Dibi ono postenje od Sabe to napravilo....kaj je tebi....on je momunista oni to NESMIJU raditi....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 22:49   #150
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Tetka.....ma to su ubiti Hdzovci pokrali....budes vidila.....
Dibi ono postenje od Sabe to napravilo....kaj je tebi....on je momunista oni to NESMIJU raditi....
ma nemoj. ja na dnevniku nis vidla hdz-ovca, vidla sma nadrndanoga sabu i onoga tajnika kak se zove, draga, dragovan, tak nekak koji je rekel da je to neugodno. ne, ugodno je dok ti se digne pol zastupnika iz vlastite stranke i pozove gradonačelnika na red a on se pravi mutav.

čuj, i naj ti mene ništ tu popikavati jer buš dobil po tamburi, znaš
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 23:19   #151
Nije ovo (unutarstranački sukob) ništa posebno ni neobično...

Samo mi je krivo, što god ljudi mislili o Sabi, SDP je postao jedina izbiljan stranka u mojoj županiji da je Vukovarski a ne Vinkovački ogranak, i ako ovo ode kvragu, opet nitko neće predstavljati moj grad u Saboru, ovako smo mogli imati dva zastupnika recimo
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 23:41   #152
ma gle, ne mislim ja niš loše o njemu. poznam čovjeka godinama, samo me šokiralo ovo kaj sam čula od prijatelja/poznanika i medija. ako je istina nek ide k vragu. ili mu podmeću, kaj ja znam. kaj ti misliš vukovarac?
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:02   #153
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
ma gle, ne mislim ja niš loše o njemu. poznam čovjeka godinama, samo me šokiralo ovo kaj sam čula od prijatelja/poznanika i medija. ako je istina nek ide k vragu. ili mu podmeću, kaj ja znam. kaj ti misliš vukovarac?
suzdržat ču se od komentara, znam o ovome neko vrijeme, ali ne bum se štel mješat...

samo želim napomenuti osobno mišljenje da se ne sviđa svima netko iz Slavonije tako visoko u SDP-u, u vrijeme kada se čak i sa HRT-a čiste Dalmatinci i Slavonci i manje više svi koji nisu Rijeka/Zagreb, i premda izvan Vukovara ne vjerujem da imaju veze s ovim sukobom, da će ovo mediji zloupotrijebiti
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:03   #154
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
ma gle, ne mislim ja niš loše o njemu. poznam čovjeka godinama, samo me šokiralo ovo kaj sam čula od prijatelja/poznanika i medija. ako je istina nek ide k vragu. ili mu podmeću, kaj ja znam. kaj ti misliš vukovarac?
Teta ....to ce sud partije odlucit....ti nisi pouzdana...previse si nagla...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:09   #155
ma nemoj, ja sam nagla dok velim da me smetaju pizdarije koje izađu na vidjelo. ne provociraj jer ću te tužiti nadležnima
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:15   #156
Sabo je očito slab politički. Ali barem nešto pokušava.

A što ćete bez njega, Vukovarci?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:16   #157
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
ma nemoj, ja sam nagla dok velim da me smetaju pizdarije koje izađu na vidjelo. ne provociraj jer ću te tužiti nadležnima
Sve je to dobro. Partija ne grijesi ona ce pravedno odluciti kako je to bilo.
A mi ostali cemo poslusno prihvatiti njezin zakljucak.....samo treba vjerovat u nju....


Drugarski pozdrav,drugarice:
Smrt Fasizmu -Sloboda narodu
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:20   #158
Smile

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sve je to dobro. Partija ne grijesi ona ce pravedno odluciti kako je to bilo.
A mi ostali cemo poslusno prihvatiti njezin zakljucak.....samo treba vjerovat u nju....


Drugarski pozdrav,drugarice:
Smrt Fasizmu -Sloboda narodu
Partije su oćito sve griješile. Ali je lijepo vidjeti da postoji jedna stvar u kojoj niti jedna Partije nije baš ništa pogriješila zadnjih barem 2.000 godina.

Uvijek postoje vjernici.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 07:10   #159
Nije to ništa, rekao bi Zvonimir Hodak - sve što čujete vjerujte, i još je puno gore.

Mnogi mi nisu vjerovali prije par godina kada sam pisao o Sabi, jednako kao što mi nisu vjerovali kada sam godinama pisao o Fredu.No dobro vrijeme će pokazati i pokazalo je.

Sjećate se kako je Sabo po Vukovaru vodao Bandića, dočekivo ga i svađao se s njime tko će platiti ručak i pijaču, a tek ona silna obećanja kako će grad Zagreb izgraditi ovo i ono obnoviti ovo i ono.
Kad je Bandić izvisio u SDP-u Sabo se preko noći okrenuo Milanoviću i Bandić je izvisio, a od silnih obećanja o obnovi nije bilo ništa.
Sjećate se Sabino pvog javnog nastupa nakon to je imenovan za gradonačelnka kada je rekao da poziva Lepu Brenu u Vukovar da održi humanitarni koncert kako bi se kupio aparat za reciklažu pelena u Domu umirovljenika.

Istih onih umirovljenika koje je Sabo slao na ljetovanje za 406 kn, a od njih uzimao 1.200.

Svi su bili ganuti kako Sabo šalje dječicu na ljetovanje, samo nemojte zaboraviti da i Grad Zagreb svake godine šalje Vukovarsku dječicu na ljetovanje, pa bi bilo dobro vidjeti i koliko se tu uzima po djetetu u Zagrebačkom odmaralištu na moru.

I da nikako nemojte zaboraviti da je Sabo također HRVI sa PTSP-om koji ima potpuni gubitak radne sposobnosti 100%, a danas je gradonačelnik, saborski zastupnik i član NO Borova, baš kao i njegov vjenčani kum Fred Matić koji je gle čudom ministar branitelja sa istim statusom kao i on.

Ovo je tek početak priče, a mediji čine čuda, oni su ti koji postavlajju ali oni su ti koji pokapaju, u ovom slučaju uz pomoć SDP-ovaca.
Prljavi veš gradonačelnika Sabe će tek isplivati, ovo je kamilica, pa podjsećam na početak upisa, vjerujte, još je puno gore.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 17.07.2012. at 07:25.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:13   #160
Vjerujem ti kolega...
Vec je dokazano da su najveci lopovi u mala mista i siromasna mista...
Tako da me to nista ne cudi......a tip bas djeluje tupasto tako da jbg.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.