Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2015., 23:24   #261
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ne koristim ni gejfon ni tablet, a ni ne namjeravam, jebiga. To mi je isto uzaludno bacanje love, jer ne trebaju mi ni za što drugo.
Internet?
Filmovi?
Muzika?
Sport?

Ono dok si na moru, dok čekaš tri sata na potvrdu ili s klincom kod doktora?
Stripovi i novine dok sereš?
Navigacija kad tražiš restoran 'Dvi brokve' u Šibeniku?
Ništa od svega toga?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 11:56   #262
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa jesi najprije njih kontaktirao? Koliko se sjećam bila je problema i sa OTP i sa Kent bankom ali se moglo riješiti sa tehničkom službom.
A budem ih zval, premda ne znam ima li to smisla, jer su na svojim stranicama napisali da više ne jebu XP i nek izvolim preć na Vistu il 7, odnosno na poluproizvode, jer XP je konačno proradil kak treba pa više nije komercijalan.

Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Internet?
Filmovi?
Muzika?
Isto ko pećinski čovjek - na stolnom računalu.

Quote:
Sport?
Kakav jebeni sport?!

Kaj, da igram ping-pong s tabletom umjesto reketa?

Quote:
Ono dok si na moru, dok čekaš tri sata na potvrdu ili s klincom kod doktora?
Knjiga ili novine.

Quote:
Stripovi i novine dok sereš?
Kaj im fali? Uostalom, ak ostanem bez papira, ne bum valjda gejfonom brisal rit...

Quote:
Navigacija kad tražiš restoran 'Dvi brokve' u Šibeniku?
Ništa od svega toga?
Ima žena gejfon, a navigacija mi rijetko treba.

Imao sam tablet i strašno mi se zamjerio, OS je nelogičan, a sučelje preko ekrana nepraktično.
A gejfon ne mogu koristiti jednom rukom i glomazan je. Niš koristi.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 15:34   #263
Nama ne radi net bankarstvo (koje nam uredno naplaćuju) unatrag 5 dana cca
Zovem ih i ispada da ne možemo preko Mozille, jer "ima previsoke sigurnosne postavke"

Problem je u rješavanju, valjda nisu dobri s problemima....ko vas *ebe, ima da koristite što oni odrede i još ima plaćate naknadu za to zadovoljstvo...

Zadnje uređivanje the redCat : 10.04.2015. at 16:30.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 17:15   #264
Ljudi jel zna tko da li rba ima uplatne bankomate u RH?
Mudskipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:05   #265
jel istina da RBA daje bon za kupovinu u vrijednosti 500 kn ukoliko se otvori tekući račun kod njih?!
Ja to čula od frendice koja se prebacila iz Privredne banke ZG i da je dobila tih 500 kn u vidu poklon bona, kojeg mora iskoristiti u Mülleru ili još jednoj trgovini... dakle, samo na ta 2 mjesta - ALI - 500kn je 500 kn

strah me da to nije neka caka......

koliko košta vođenje tekućeg računa u RBA?! možda je skuplje nego drugdje, pa vremenom oni sebi vrate tih 500 kn
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 10:49   #266
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
jel istina da RBA daje bon za kupovinu u vrijednosti 500 kn ukoliko se otvori tekući račun kod njih?!
Ja to čula od frendice koja se prebacila iz Privredne banke ZG i da je dobila tih 500 kn u vidu poklon bona, kojeg mora iskoristiti u Mülleru ili još jednoj trgovini... dakle, samo na ta 2 mjesta - ALI - 500kn je 500 kn

strah me da to nije neka caka......

koliko košta vođenje tekućeg računa u RBA?! možda je skuplje nego drugdje, pa vremenom oni sebi vrate tih 500 kn
17 kn (9+8), vođenje računa+ internet bankarstvo
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 11:08   #267
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
jel istina da RBA daje bon za kupovinu u vrijednosti 500 kn ukoliko se otvori tekući račun kod njih?!
Ja to čula od frendice koja se prebacila iz Privredne banke ZG i da je dobila tih 500 kn u vidu poklon bona, kojeg mora iskoristiti u Mülleru ili još jednoj trgovini... dakle, samo na ta 2 mjesta - ALI - 500kn je 500 kn

strah me da to nije neka caka......

koliko košta vođenje tekućeg računa u RBA?! možda je skuplje nego drugdje, pa vremenom oni sebi vrate tih 500 kn
Obična navlakuša. Korištenje tog paketa koji moraš ugovoriti + prebaciti primanja je 55 kn mjesečno, uz minimalni ugovor o korištenju na 12 mjeseci.
Znači godišnje te ispadne 660 kuna, 500 dobiješ i platiš 160 kn, a u pbz je račun 7 kn mjesečno, znači 84 kn godišnje tako da ti se u svakom slučaju više isplati pbz.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:46   #268
Ja imam pozitivna iskustva s rba ali nisam imala značajnijeg posla tipa krediti štednja s njima pa nisam mjerodavna
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:52   #269
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Imas paket flexi plus tekuci racun 44kune mjesecno. Vidi na njihovoj stranici.
Tu imas jeftinije naknade kod obrade kredita, zdravstveno osiguranje za preglede do 750kn godisnje kod privatnika i jos neke pogodnosti ali sto se tice samog online placanja nema besplatnih naloga nego ti je placanje preko iDIREKTA 50% jeftinije nego da nemas taj paket, tocnije svaki nalog dodje 1kn.
Ako placas nekome unutar Raiffeisen grupe onda je besplatno bez obzira je li pravna ili fizicka osoba, sve ostalo se placa.
Ako imas gore spomenuti paket, kamata na dopusteni minus po tekucem ti je 1% manja odnosno 11% a kamata na dug po kreditnoj kartici je 12%.
Minus ti daju do 5 placa i to si mozes rasporediti na tekuci i kreditnu po zelji.
Meni su sad npr dali kupovanje na rate do 12500kn na placu od 3400kn.
Obicno do 6 rata je bez kamata, a ako hoces vise onda je 11.95% kamata.
Imas na njihovoj stranici listu ovlastenih prodajnih mjesta pa pogledaj.
Mozes uzeti za tekuci obje kartice Visa Electron i Maestro, to ti dodje 50kn extra trosak, jednokratno, dobra stvar ako izgubis jednu karticu a i za dnevni limit podizanja kesa na bankomatu.
Njihove debitne kartice inace NE PROLAZE za internet shopping.

Pozdrav
Ja imam viza debitnu i koristila sam je za eBay i slično. Kako to misliš debitne ne prolaze za internet kupovinu?
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 19:32   #270
Pozdrav, dobila sam iz rba obrazac zadužnice da ovjerim kod javnog bilježnika. Zanima me otprilike da li netko zna cijenu- 3 su papira i zašto treba ovjeriti 3. kada je potpuno prazan, samo u uglu gore desno piše obrazac zadužnice- stranica 3 i apsolutno nista više?!?
__________________
flair for the dramatic
malaboki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 21:13   #271
Jeli mogu internet bankarstvom poslovnog racuna izvrsit doznaku u eu?

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:30   #272
Da li je netko imao problema s aktivacijom Rba na dlanu na Android telefonu?Ja sam opciju aktivirala 6.10 u banci i odmah je nisam uspjela aktivirati,odmah prijavila problem.Zovem ih dva puta dnevno i stalno me odjeb..kao javit ce Vam se netko iz tehnicke.I tako dani prolaze.Prodje sve korake do zastave,dodijele mi zastavu i zadnji korak kad kliknem DALJE izbacuje obavijest:nemoguce preuzeti konfiguraciju,provjerite svoj aktivacijski kljuc.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 14:35   #273
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
Ja imam viza debitnu i koristila sam je za eBay i slično. Kako to misliš debitne ne prolaze za internet kupovinu?
Pa moraju prolaziti ako je kupovina u Hrvatskoj. Jasno je da za inozemne kupnje u webshopovima iste u 99% slučajeva ne prolaze, ili ako prolaze, onda će to prije odobriti banka i naplatiti takav tečaj da to nikom pametnom više nikada neće pasti na pamet.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 13:00   #274
Osim što mi još nisu riješili problem s aktivacijom RBA na dlanu, evo i novog apsurda s RBA.
Sve u istom tjednu.
Kaj se događa s njima?

Ne mogu dodati RBA Visa Electron (devizni) karticu na PayPal.
Da li je netko imao isti slučaj?Pokušala sam tražiti pomoć i na PP topiku.

Javlja mi obavijest:

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Kartica je nova i aktivirana.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 14:10   #275
Jel postoji rba bankomat za uplatu kovanica?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 21:12   #276
Jel zna tko na koju foru sada funckionira mastercard revolving. Vidim da pise da se moze sada i na rate s njom. Jel ima tko iskustva?
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:18   #277
Svaku transakciju veću od 300 kn može se podijeliti na 2-12 rata time da uzimaju naknadu od 15 kn za tu podjelu i to ne oslobađa limit.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 00:02   #278
imam limit recimo na kartici od 7500kn. Od toga sam potrosio na revolving 5000kn. I sada hocu uzeti recimo tv na rate od 4500kn. jel to mogu izvesti jer neznam koliki je limit na te rate
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 07:17   #279
Ako je limit 7500 kn i zaduženo 5000 kn, raspoloživi iznos je 2500 kn, nikako 4500 kn... Nema limita na rate, jedan je limit.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 14:35   #280
https://www.rba.hr/usporedite-nase-flexiplus-pakete

kakva su vam iskustva sa RBA?

trenutno koristim:
- tekući račun
- internet bankarstvo
- diners kreditnu karticu

pa gledam da sve objedinim u jednu banku...RBA ima zanimljive pakete
pupa265 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.