Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2011., 01:25   #5141
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
A kako su tek "obrazovani" bili !! "Sveučilište" u Kumrovcu je danonoćno radilo i izbacivalo nove "doktore" kojima su čak abeceda i tablica množenja bili među težim ispitima..
Vjerovao ili ne, mnogo kulturniji i cjenjeniji nego ovi danas. Ma uvrijedu nisi mogao čuti a kamoli svađu.
Matrix@ is offline  
Old 28.08.2011., 09:17   #5143
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
I ovo, da ne zaboravim, nekad je i politički kadar bio mnogo bolji, iskusan, birao riječi, stajao iza iskaza...dok danas preko noći dolaze novi, bez iskustva i rezultata. I oni bi vodili tako ozbiljnu stvar kao što je država. Nekad se godinama moralo napredovati u politici, a sad sve može preko noći.
Komšija se satra uvjerit Hrvate kako im je prije bilo bolje.Argumenti mu totalna budalaština.
Komšija,kako je prije politički kadar bio bolji kad se nije znao koristiti zahodom i pljucao po podu kancelarije...?

http://img89.imageshack.us/img89/438...oradeli035.jpg
sidrun is offline  
Old 28.08.2011., 10:00   #5145
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
Vjerovao ili ne, mnogo kulturniji i cjenjeniji nego ovi danas. Ma uvrijedu nisi mogao čuti a kamoli svađu.
Nemam ja što vjerovati ili ne, ja sam živio pod njihovom kulturnom čizmom,a cijenjeni su bili od onih koji su ih podržavali i zauzvrat bili privilegirani.I zašto bi se svađali kad su bili apsolutni vladari kojima se nitko nije smio suprostaviti, a kad bi netko digao glas ili nedaj Bože glavu onda si mogao viditi njihovu "kulturu" odstrela i robijanja.A ponavljam da nepismenijih ljudi od boljevičkih partija nije bilo, ne znam je li ti poznat podatak da su dijelili "diplome" po ključu da se je onomu kom je priznato sudjelovanje u šumarima od 41-e priznavala VSS,42-e VŠS,a 43-e SSS bez obzira što mnogi nisu ni čitati znali !! I mnogo takvih je instalirano na direktorska mjesta gdje im je tajnik morao čitati dopise ...
bogdanić is offline  
Old 28.08.2011., 10:09   #5146
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Nemam ja što vjerovati ili ne, ja sam živio pod njihovom kulturnom čizmom,a cijenjeni su bili od onih koji su ih podržavali i zauzvrat bili privilegirani.I zašto bi se svađali kad su bili apsolutni vladari kojima se nitko nije smio suprostaviti, a kad bi netko digao glas ili nedaj Bože glavu onda si mogao viditi njihovu "kulturu" odstrela i robijanja.A ponavljam da nepismenijih ljudi od boljevičkih partija nije bilo, ne znam je li ti poznat podatak da su dijelili "diplome" po ključu da se je onomu kom je priznato sudjelovanje u šumarima od 41-e priznavala VSS,42-e VŠS,a 43-e SSS bez obzira što mnogi nisu ni čitati znali !! I mnogo takvih je instalirano na direktorska mjesta gdje im je tajnik morao čitati dopise ...
i opet su stvorili državu koja nije uvozila niti sijeno niti suho lišće...
dk1 is offline  
Old 28.08.2011., 10:30   #5147
Ali ovo je dobro: Nisu se imali oko čega svađat jel su držali vlast. A oko čega se ovi danas svađaju. sem oko vlasti?
Matrix@ is offline  
Old 28.08.2011., 12:21   #5148
Hvala na trudu ali ova tema je potrošena.

Lock.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.