Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2012., 03:31   #41
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Fizičari su otkrili da ako rascijepe atomsku česticu na dva dijela, te dvije polu-čestice odlete u prostor, okrećući se kao košarkaške lopte i krećući se u smjeru suprotnom od one druge. Ali kad su fizičari jednu od polu-čestica pustili kroz prorez koji bi joj promijenio smjer vrtnje, otkrili su da je i druga polovica čestice — koja je sad već bila kilometrima daleko — istoga trena promijenila smjer svoje vrtnje kako bi odgovarao onome druge polovice. Pokus je bio pažljivo postavljen i organiziran tako da se onemoguće svi izgledi komunikacije između dvije čestice. Ipak, neka nevidljiva sila ih uvijek povezuje i usklađuje njihovo ponašanje, neovisno o prostornoj udaljenosti i preprekama.
A znati kako i u kojem trenutku koja čestica mjenja smjer vrtnje znači da je nekako moguće i rekonstruirati stanje atoma trenutno negdje, što je dobar osnov za kvantnu teleportaciju.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:45   #42
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Ne samo što se na mene ne može utjecati, već nitko drugi osim mene ne može voljno pokrenuti materijalizaciju svojih misli sve dok mu ja to ne dopustim. Ono, negiram moć misli od svih ljudi, osim svojih naravno. (ono, možeš misliti i da sam nadležan za duhovnu moć misli, ali pošto ne želim kipove u Moje Ime, klanjanje, strahopoštovanje i sl. idolatrije onda sam organizirao duh. moć tako da negiram)
Kako to negiraš moć misli drugih ljudi? Opiši postupak...

Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Odluke na podsvjesnoj bazi su neuporedivo moćnije od onih koje nastaju u mislima, zato nekad imamo ljude koji rade ono što ne žele, potpuno su odvojeni od svoje podsvijesti. Paradoksalno je to što za kontrolu je potrebna svjesna namjera kontroliranja nečeg nesvjesnog u podsvijesti, što je opet izvor našeg ponašanja koje se doima da smo svjesno izabrali.

Možda je podjela između svjesnog i nesvjesnog dijela čovjeka prouzrokovana egom?

Volio bih da mi netko ovo više objasni.
Ja mislim da tu postoji veza više od samih misli. Recimo,ako nešto bezveze misliš i mantraš da će ti se desiti,a da pritom to ne "osjećaš" -obično ne bude ništa od toga.
Ali ako prilikom razmišljanja se potpuno uneseš,svim duhom i emocijama,vjerom...e onda se dogadjaju čuda.
I to što je nesvjesno je puno jače po meni iz razloga što već intuitivno nešto osjećamo. Dakle,umjesto samih misli,ukključujemo i osjećaje.



Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
kod običnoh ljudi imam osjecaj da telepatija djeluje kad im nije jako stalo (npr. pomisliš na nekoga i on te zove na tel).

neki dan sam bila s mamom u vecem društvu i ona satima vodi glavnu rijec, ne gasi se. ja još šaljem telepatske signale da uzme pauzu (nepristojno je pred svima reci: daj ušuti na min, bole me uši), a ona ništa, melje i melje dalje
telepatija u našem slučaju nije djelovala, ali sam joj u povratku kući sve moje telepatske misli verbalizirala (tad se ja nisam gasila, ah te nasljedne osobine)
Po meni si trebala samo zamisliti kako tii mama više ne priča. Ili nešto takvo. Ovo da ti svojom silom to pokušavaš učiniti je malo glupo za očekivati.Ali ono zamišljati kako je tvoja majka već prekinula monolog je davanje energije u smjeru da se to zaista i dogodi.

Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Rekao si da su podsvijesne odluke moćnije od onih koje nastaju razmišljanjem, i da je čovjek koji radi ono što ne želi, odvojen od podsvijesti. Tu mi nema logike, jer ako su podsvijesne odluke jače, znači da čovjk nije odvojen od podsvijesti, baš naprotiv.

Btw, teško da uopće možemo donositi podsvijesne odluke....misliš li možda na intuiciju?
Intuicija,instinkt...osjećaji...po meni je to vodič u životu. A mislima te osjećaje ili pravilno usmjeravamo i slijedimo ili ignoriramo i mislim o da je sve samo slučajnost.

Quote:
Eugen357 kaže: Pogledaj post
Smatram da misli imaju presudnu ulogu, odlučujući utjecaj na naš život. Ono što mislimo u to se pretvaramo. Ako stalnom mislim loše bit ću u depresiji. Dobrim pozitivnim mislima, vizualizacijom, zamišljanjem onoga što želim najprije stvaram prostor u svojem umu i tako to već imam. Odraditi to u realnosti samo je rutinska procedura.

Pa čak i karakter - danas smo onakvi kakvi zamišljamo da jesmo. Misli su najjača sila u svemiru, one mogu sve. Misli su zapravo sudbina, jer nije sve zapisano u zvjezdama nego sami kreiramo svoj život, a kako sve počinje od misli one su odlučujuće. Misliti u određenom smjeru ostvarenja cilja znači usmjeriti svoju podsvijest da radi u tom smjeru i automatski svaka stanica djeluje na taj način i dovodi nas do cilja.
Misli i po meni neki mir u sebi ima vrlo jak utjecaj na svijet oko nas.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 00:48   #43
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Kako to negiraš moć misli drugih ljudi? Opiši postupak...
Slično je kao što ti misliš na svoju prijateljicu, neku drugu osobu, neku malenu ftičicu, neki prirodni proces i tak'. Kao da ja tebe pitam, objasni mi kako, u uopćenitom smislu, misliš na neku osobu?
Samo što se moje misli mogu i manifestirati u našem prostorvremenu, a tuđe ne jer sam ja alpha i omega moćnik misli...

Mogao bih ti drugačije pojasniti, no samo kad bi nas dvoje moćnika postojalo. No ovaj put Viša Sila nije stvorila Adama i Adamovu Evu, nego samo PashkoPata'q-a.

Da je npr. Viša Sila stvorila _Golubica_-u umjesto 'Adama' onda bi mogla shvatiti o čemu pričam, ovako mogu napisati činjenice i nizati analogije i razne pripovjetke, ali nikad nećeš moći shvatiti o čemu se radi koliko god tvoja želja bila takva i koliko god vremena imala za učenje, možeš se nekako samo naviknuti na ono što bi smatrala činjeničnim stanjem.

Doduše, mogao bih te zamisliti ravnopravnu meni. Imam takvu moć, ali ne dijeli mi se.

Uostalom, žensko si, a Viša Sila mi je i više nego jasno natuknula da patrijarhat neće ikad izaći iz višeg modusa.

Doduše, ipak bih te mogao zamisliti ravnopravnu meni, unatoč sudbi kakvu Viša Sila određuje jer ne bi se On mogla ljutiti na mene. Imam takvu moć, ali ne dijeli mi se.

Je'l da? Još uvijek nije jasno, ali nije do mene, do tebe je

ps.
Toliko sam moćan, nećeš mi povjerovati. Sve mi to u korist ide, znam, takav sam sistem postavio.

Zadnje uređivanje PashkoPata'q : 17.12.2012. at 01:26. Reason: .
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 21:47   #44
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Slično je kao što ti misliš na svoju prijateljicu, neku drugu osobu, neku malenu ftičicu, neki prirodni proces i tak'. Kao da ja tebe pitam, objasni mi kako, u uopćenitom smislu, misliš na neku osobu?
Samo što se moje misli mogu i manifestirati u našem prostorvremenu, a tuđe ne jer sam ja alpha i omega moćnik misli...

Mogao bih ti drugačije pojasniti, no samo kad bi nas dvoje moćnika postojalo. No ovaj put Viša Sila nije stvorila Adama i Adamovu Evu, nego samo PashkoPata'q-a.

Da je npr. Viša Sila stvorila _Golubica_-u umjesto 'Adama' onda bi mogla shvatiti o čemu pričam, ovako mogu napisati činjenice i nizati analogije i razne pripovjetke, ali nikad nećeš moći shvatiti o čemu se radi koliko god tvoja želja bila takva i koliko god vremena imala za učenje, možeš se nekako samo naviknuti na ono što bi smatrala činjeničnim stanjem.

Doduše, mogao bih te zamisliti ravnopravnu meni. Imam takvu moć, ali ne dijeli mi se.

Uostalom, žensko si, a Viša Sila mi je i više nego jasno natuknula da patrijarhat neće ikad izaći iz višeg modusa.

Doduše, ipak bih te mogao zamisliti ravnopravnu meni, unatoč sudbi kakvu Viša Sila određuje jer ne bi se On mogla ljutiti na mene. Imam takvu moć, ali ne dijeli mi se.

Je'l da? Još uvijek nije jasno, ali nije do mene, do tebe je

ps.
Toliko sam moćan, nećeš mi povjerovati. Sve mi to u korist ide, znam, takav sam sistem postavio.
Kakve veze ima išta sa spolom

Ti si u svom svijetu,ja u svom. I to je cijela poanta
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 14:05   #45
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima išta sa spolom
Pa ako si nerd, aseksualan, čovjek, onda malo toga ima veze sa spolom. Ako si produhovljeni čovjek (takav voli malu djecu, osobito mušku -; kad se ženski spol bolje uspostavi u ovozemaljskoj egzistenciji, onda će i one u višem postotku voljeti malu djecu, osobito m ili ž), hetero, homo, trans, onda i na radnom mjestu ima veze sa spolom, pogotovo prema mušterijama.

Ali pitao sam Višu Silu isto pitanje, pa mi nije odgovorio/la. Pitao sam milijun puta u tri vječne sekunde, zato mislim da ni ona nema pojma.
Quote:
Ti si u svom svijetu,ja u svom. I to je cijela poanta
Možda, a možda su tako kratke poante štetne.
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 20:08   #46
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Pa ako si nerd, aseksualan, čovjek, onda malo toga ima veze sa spolom. Ako si produhovljeni čovjek (takav voli malu djecu, osobito mušku -; kad se ženski spol bolje uspostavi u ovozemaljskoj egzistenciji, onda će i one u višem postotku voljeti malu djecu, osobito m ili ž), hetero, homo, trans, onda i na radnom mjestu ima veze sa spolom, pogotovo prema mušterijama.

Ali pitao sam Višu Silu isto pitanje, pa mi nije odgovorio/la. Pitao sam milijun puta u tri vječne sekunde, zato mislim da ni ona nema pojma.

Možda, a možda su tako kratke poante štetne.
Dragi formašu,ako ćemo se već djeliti na temi duhovnosti po spolu,onda za tvoju informaciju...žene su daleko ispred muškaraca što se tiče povezanosti sa svojom duhovnom stranom. Znanstveno utvrđeno.

A možda nisu. Možda su samo razlog manje za trošenje nepotrebne energije
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 21:13   #47
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Dragi formašu,ako ćemo se već djeliti na temi duhovnosti po spolu,onda za tvoju informaciju...žene su daleko ispred muškaraca što se tiče povezanosti sa svojom duhovnom stranom. Znanstveno utvrđeno.
Ajme kakve bljezgarije, kao nešto što ima veze s duhovnosti je znanstveno utvrđeno. Moje formalno saućešće svim razumima čiji ih vlasnici zapostavljaju i zlostavljaju ovakvim seratorijama.

Ali 'ajde, principa rasprave radi, koje to točno istraživanje imaš na umu i ispod čijih skuta se skriva kritika koja nema ikoje zamjerke?
Quote:
A možda nisu. Možda su samo razlog manje za trošenje nepotrebne energije
Formalno nažalost, nisu. Zapravo morat će se utrošiti ogromne količine različitih vrsta energija kako bi žene postale smirenije i realističnije osobe jer su generalno agresivnije od muškaraca. Utrošak također mora ići u prenamjenu princeza, balerina i odgajateljica u STEM područja jer ipak su žene te koje imaju glavnu riječ u kupnji ženskih odgojno-obrazovnih igrački ženskoj dječici.

A kakve si ti brije imala o 'manjem utrošku' pod utjecajem nadnaravnih sila, naravno?
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:25   #48
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Ajme kakve bljezgarije, kao nešto što ima veze s duhovnosti je znanstveno utvrđeno. Moje formalno saućešće svim razumima čiji ih vlasnici zapostavljaju i zlostavljaju ovakvim seratorijama.

Ali 'ajde, principa rasprave radi, koje to točno istraživanje imaš na umu i ispod čijih skuta se skriva kritika koja nema ikoje zamjerke?

Formalno nažalost, nisu. Zapravo morat će se utrošiti ogromne količine različitih vrsta energija kako bi žene postale smirenije i realističnije osobe jer su generalno agresivnije od muškaraca. Utrošak također mora ići u prenamjenu princeza, balerina i odgajateljica u STEM područja jer ipak su žene te koje imaju glavnu riječ u kupnji ženskih odgojno-obrazovnih igrački ženskoj dječici.

A kakve si ti brije imala o 'manjem utrošku' pod utjecajem nadnaravnih sila, naravno?
Žene su emotivnije,muškarci se više služe logikom u životu i kako ti veliš realističniji su. Time su žene više otvorenije (ne isključujem sve muškarce) ka duhovnosti.

Agresivnije u kom smislu?

Neznam s kojeg si ti planeta,ali ne da mi se sletjet na njega. Zato jer smo već skrenuli s teme.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 00:01   #49
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Žene su emotivnije,muškarci se više služe logikom u životu i kako ti veliš realističniji su. Time su žene više otvorenije (ne isključujem sve muškarce) ka duhovnosti.
I to je ta znanost. Tvoje dvije rečenice. Babske priče. Ma zakon. Ma jebeni zakon.
Quote:
Agresivnije u kom smislu?
A u kojem je smislu agresija generalno...
Quote:
Neznam s kojeg si ti planeta,ali ne da mi se sletjet na njega. Zato jer smo već skrenuli s teme.
Doskočio sam s Nibirua dok je bio u prolazu.
Neki su imali krivo, nije Nibiru bio upućen u Zemlju, nego mi neki s njega na Zemlju. Došli smo u miru pozabaviti se uništavanjem beskrajne gluposti.

Zadnje uređivanje PashkoPata'q : 30.12.2012. at 00:04. Reason: .
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 19:19   #50
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Dragi formašu,ako ćemo se već djeliti na temi duhovnosti po spolu,onda za tvoju informaciju...žene su daleko ispred muškaraca što se tiče povezanosti sa svojom duhovnom stranom. Znanstveno utvrđeno.

A možda nisu. Možda su samo razlog manje za trošenje nepotrebne energije
i ja bi volio procitati te znanstvene radove. bas me zanima kako to da onda zene nisu glavne u krscanstvu ili nekim drugim vjerama.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 13:33   #51
Ako zbog ničeg drugog, a ono zato što duhovnost, nažalost, nije nužni sastojak za postojanje religija, bez obzira na deklariranje istih.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 21:55   #52
Zaista vrijedi pogledati!
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:10   #53
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ako zbog ničeg drugog, a ono zato što duhovnost, nažalost, nije nužni sastojak za postojanje religija, bez obzira na deklariranje istih.
To nije odgovor, niti nešto što bi doprinjelo razjašnjavanju.
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Bezveze.
The Tajna u jednoj od varijatni, i prezentacijske vještine javnog muljatora.

"Nemojte vjerovati meni na riječ, ne želim to, poslušajte dokaze..." kaže lik nešto u takvom stilu , i nastavlja u revijalnom tonu polu-istina, polu-laži, polu-fantazije. Od toliko polovica istina se izbacila, ako je uopće bilo ikakve naznake neiste, osim u cijeni na karti, DVDeju, knjizi i u fantazijama polaznika seremise-seminara.

Eto, uštedio sam nekome 3h. Ako i nisam nikome, ipak se odoh nagraditi čokoladom.

ps.
Je'l ti kužiš uopće da je to proizvod, a lik je svojevrsni putujući trgovac?

Zadnje uređivanje PashkoPata'q : 06.01.2013. at 00:24. Reason: .
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 10:19   #54
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
To nije odgovor, niti nešto što bi doprinjelo razjašnjavanju.

Bi li te zadovoljilo da ti velim da je u procesu inkarniranja biti muškarac svojevrsna karmička "kazna", a da su žene same zaslužne što su drugorazredni spol?
Vjerojatno ne bi, a niti je znanstveno dokazljivo, tak da ništa od svima prihvatljivog razjašnjavanja.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 11:56   #55
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post

Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
To nije odgovor, niti nešto što bi doprinjelo razjašnjavanju.

Bezveze.
The Tajna u jednoj od varijatni, i prezentacijske vještine javnog muljatora.

"Nemojte vjerovati meni na riječ, ne želim to, poslušajte dokaze..." kaže lik nešto u takvom stilu , i nastavlja u revijalnom tonu polu-istina, polu-laži, polu-fantazije. Od toliko polovica istina se izbacila, ako je uopće bilo ikakve naznake neiste, osim u cijeni na karti, DVDeju, knjizi i u fantazijama polaznika seremise-seminara.

Eto, uštedio sam nekome 3h. Ako i nisam nikome, ipak se odoh nagraditi čokoladom.

ps.
Je'l ti kužiš uopće da je to proizvod, a lik je svojevrsni putujući trgovac?
Gregg Braden je znanstvenik i po meni vrlo dobro tumači i živi ono što govori.

Svaku svoju tvrdnju dokaže i sa znanstvenog i iskustvenog aspekta.

I ono što mi se svidja kod nejga je da priznaje da je i sama znanost ostala bez teksta,jer neznaju objasniti neke stvari.

A ti Paško prvo dobro prouči nečija predavanja i rad,a onda iznosi mišljenja.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 15:34   #56
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Bi li te zadovoljilo da ti velim da je u procesu inkarniranja biti muškarac svojevrsna karmička "kazna", a da su žene same zaslužne što su drugorazredni spol?
Wishful thinking feminističke duhovnosti.
E, to kad bi mi reklo neko djetešce ili tinejdžerka, rekao bih "ajoj micica pa ti se učiš soft zajedljivim sofisterijama". Ovako mogu onu iznad rećenicu uz ovaj smajli jer sam pod utjecajem čokolade.
Quote:
Vjerojatno ne bi, a niti je znanstveno dokazljivo, tak da ništa od svima prihvatljivog razjašnjavanja.
Nema veze ako neka glupost biva izvan doticaja znanstvenih istraživanja, ipak se može razumijeti glupost 'te' gluposti.
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Gregg Braden je znanstvenik i po meni vrlo dobro tumači i živi ono što govori.
Probaj ovu foru na nekom drugom tko je npr. neuk i pati na autoritete - takvi cvjetaju na duhovnosti, bolje od voćkice poslije kiše.
To što on 'je (ili bio) znanstvenik' i što sada radi nema veze jedno s drugima. Ima, čak 'uglednih', znanstvenika koji se late 'dokazivanja' Kršćanstva pa je i kod njih u tim trenucima zamjetna degeneracija razuma. Nije to išta novo ili neuobičajeno.

Da da, , on živi to što govori, pogotovo se lječi samo snagom svojih misli koje mijenjaju fabriku prostorvremena.

A ti misliš da je on znanstveni popularizator duhovnosti . Ajoj, micica
Quote:
Svaku svoju tvrdnju dokaže i sa znanstvenog i iskustvenog aspekta.

I ono što mi se svidja kod nejga je da priznaje da je i sama znanost ostala bez teksta,jer neznaju objasniti neke stvari.
Sama znanost je ostala bez teksta, ali On to može dokazati i sa znanstvenog aspekta. Ma jednostavno bravo... nekima za mišljenje ne treba rad.
Quote:
A ti Paško prvo dobro prouči nečija predavanja i rad,a onda iznosi mišljenja.
Imam jednu zamolbu za tebe, ono 'ajde mi je ispuni. Možeš li me od sada pa nadalje pratiti pa podučavati po konkretnim primjerima kako se to dobro proučava nečiji rad i predavanja, pa ću onda biti i od-tebe kvalificiran iznositi mišljenja. Pretty please?

Ali, šmrc , ovdje mi nisi napisala kakvo je to točno dobro proučavanje koje bi zadovoljilo tvoj instančan o'ukus. Kakvo, a?

Zadnje uređivanje PashkoPata'q : 06.01.2013. at 15:37. Reason: .
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 16:13   #57
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Wishful thinking feminističke duhovnosti.
E, to kad bi mi reklo neko djetešce ili tinejdžerka, rekao bih "ajoj micica pa ti se učiš soft zajedljivim sofisterijama". Ovako mogu onu iznad rećenicu uz ovaj smajli jer sam pod utjecajem čokolade.

Nema veze ako neka glupost biva izvan doticaja znanstvenih istraživanja, ipak se može razumijeti glupost 'te' gluposti.

Probaj ovu foru na nekom drugom tko je npr. neuk i pati na autoritete - takvi cvjetaju na duhovnosti, bolje od voćkice poslije kiše.
To što on 'je (ili bio) znanstvenik' i što sada radi nema veze jedno s drugima. Ima, čak 'uglednih', znanstvenika koji se late 'dokazivanja' Kršćanstva pa je i kod njih u tim trenucima zamjetna degeneracija razuma. Nije to išta novo ili neuobičajeno.

Da da, , on živi to što govori, pogotovo se lječi samo snagom svojih misli koje mijenjaju fabriku prostorvremena.

A ti misliš da je on znanstveni popularizator duhovnosti . Ajoj, micica

Sama znanost je ostala bez teksta, ali On to može dokazati i sa znanstvenog aspekta. Ma jednostavno bravo... nekima za mišljenje ne treba rad.

Imam jednu zamolbu za tebe, ono 'ajde mi je ispuni. Možeš li me od sada pa nadalje pratiti pa podučavati po konkretnim primjerima kako se to dobro proučava nečiji rad i predavanja, pa ću onda biti i od-tebe kvalificiran iznositi mišljenja. Pretty please?

Ali, šmrc , ovdje mi nisi napisala kakvo je to točno dobro proučavanje koje bi zadovoljilo tvoj instančan o'ukus. Kakvo, a?

Ajde oladi malo,ok?
Svaki čovjek vjeruje u šta želi. Shvaćam da je i tako sa tobom.
Ako već ne vjeruješ u šta tu neki ljudi pišu ili ako se ne slažeš s nečim,ne razumijem toliku potrebu za cinizmom.

Ako se ne slažeš s nečim,onda napiši ZAŠTO se ne slažeš ili se jednostavno makni sa teme ako te iritira.
Nitko te tu neće uvjeriti u nešto,ako ti to sam ne želiš. To si valjda shvatio.

Ali fakat mi ide na živce kad netko skače na svaku rečenicu,samo da nekog spusti.

Ok,shvatili smo da si frajer u cinizmu,otvori si temu o tome pa pikaj ljude u mozak. Ovdje pusti ljude da raspravljau o čemu žele.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 17:08   #58
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Ajde oladi malo,ok?
Sljedeća razina temperature kod mene je smrzavanje, a to mi želiš...
Quote:
Svaki čovjek vjeruje u šta želi. Shvaćam da je i tako sa tobom.
Ipak ne idu uokolo ljudi objašnjavat i dokazivat Evanđelje o Harry Potteru kroz i kvantne opservacije. K'o da laici u više područja mogu shvatiti kvantnu teoriju i kako se to odnosi na druga područja samo kroz predavanje putujućeg trgovca, dok to ne mogu shvatiti npr. neki teoretski fizičari.

Također, ja ne mislim npr. da neki koji jesu crackpotovi baš žele, i samo zbog svoje želje su postali crackpotovi.
Quote:
Ako već ne vjeruješ u šta tu neki ljudi pišu ili ako se ne slažeš s nečim,ne razumijem toliku potrebu za cinizmom.
Preporučam psihologiju ako nerazumiješ o kakvim emotivnim stanjima se radi i želiš saznati, možda takva stručna znanja pomogu.
Quote:
Ako se ne slažeš s nečim,onda napiši ZAŠTO se ne slažeš ili se jednostavno makni sa teme ako te iritira.
Nitko te tu neće uvjeriti u nešto,ako ti to sam ne želiš. To si valjda shvatio.
Pišem sve dok mi se piše.
Quote:
Ali fakat mi ide na živce kad netko skače na svaku rečenicu,samo da nekog spusti.
A ono, duboko udahni. A i ja preporučam sjedenje, a ne 'spuštanje'.
Quote:
Ok,shvatili smo da si frajer u cinizmu,otvori si temu o tome pa pikaj ljude u mozak. Ovdje pusti ljude da raspravljau o čemu žele.
Pa jesam, pustio sam i sebe da raspravljam o čemu želim, a ti mi ne želiš dopustiti raspravljanje...

Okej, možemo li sad na temu ili te ja baš toliko interesiram.
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 18:44   #59
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Wishful thinking feminističke duhovnosti.
E, to kad bi mi reklo neko djetešce ili tinejdžerka, rekao bih "ajoj micica pa ti se učiš soft zajedljivim sofisterijama". Ovako mogu onu iznad rećenicu uz ovaj smajli jer sam pod utjecajem čokolade.
Nisi ti, micica, ništa shvatio...ko da si tinejđer, valjda i jesi...u nekom smislu svakako.

Duša nema spola, a utjelovljuje se u materijalna tijela koja su ženskog ili muškog spola, ovisno kakva iskustva duša želi steći u određenoj inkarnaciji. " Kaznu" sam spomenula u smislu da su muškarci u slabijoj vezi s vlastitim osjećajima, čemu svakako pridonosi tradicionalan odgoj koji počinje učenjem muške djece da " dečki ne plaču" i da je neprilično pokazivati osjećaje ako hoćeš biti muškarčina!
A kako su osjećaju govor duše, to samo znači da žene koje su povezanije i bliskije sa svojim osjećajima, puno više nego muškarci, su bliže i osjećanju svoje duhovne prirode, svoje duše.

A onaj drugi dio moje rečenice se odnosi na to da, u konačnici, žene odgajaju mušku djecu koja jednom izrastu u muškarce- prema tome nikakvi zajedljivi i feministički izljevi, već jednostavno- činjenica.

Btw, pazi s čokoladom, znanstvenici vele da nije dobra za zube.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 18:57   #60
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Bi li te zadovoljilo da ti velim da je u procesu inkarniranja biti muškarac svojevrsna karmička "kazna",
kako to misliš? zašto karmička?

Quote:
a da su žene same zaslužne što su drugorazredni spol?
jesu. prihvatile su muškog nemirnog boga i muškog svećenika muljatora.
fbuki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.