Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2016., 06:49   #261
Nikad čuo. Nešto novo?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 06:52   #262
Wiener je najpovoljniji a ja bi svima preporucio Croatiu ili Uniqu .... agram izbjegavati.

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 09:31   #263
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
.... agram izbjegavati.

Poslano sa mog SM-G930F
Zašto?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 09:37   #264
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nikad čuo. Nešto novo?
Bivši Velebit.
koka2004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 09:42   #265
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Zašto?
Zato sto stete ne placaju , pogotovo one manje od 1000 do 2000kn.... imaju vrag zna koliko sporova....euroherc,jadransko i hok

Isti tj jos i gori je slucaj sa velebit/sava osiguranjem
...
A ovi su dobri....
Croatia
Generali
Allianz
Uniqa
Wiener ...

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 10:20   #266
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Zato sto stete ne placaju , pogotovo one manje od 1000 do 2000kn.... imaju vrag zna koliko sporova....euroherc,jadransko i hok

Isti tj jos i gori je slucaj sa velebit/sava osiguranjem
...
A ovi su dobri....
Croatia
Generali
Allianz
Uniqa
Wiener ...

Poslano sa mog SM-G930F
I što imam ja sa tim?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 11:05   #267
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
I što imam ja sa tim?
Shvatices kad dodje vrijeme

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 11:19   #268
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Shvatices kad dodje vrijeme

Poslano sa mog SM-G930F
Što ću shvatiti? Izbor mojeg osiguranja nema veze sa osiguranjem onog drugog koji će me ev. udariti.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 13:06   #269
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Zato sto stete ne placaju , pogotovo one manje od 1000 do 2000kn.... imaju vrag zna koliko sporova....euroherc,jadransko i hok

Isti tj jos i gori je slucaj sa velebit/sava osiguranjem
...
A ovi su dobri....
Croatia
Generali
Allianz
Uniqa
Wiener ...

Poslano sa mog SM-G930F
Ne HOK, nego Sunce, mislim. HOK je, ako nije bilo promjena, samostalan. Doduše, posluje na sličnom principu(a istu stvar načuo sam za Izvor)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 18:24   #270
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Što ću shvatiti? Izbor mojeg osiguranja nema veze sa osiguranjem onog drugog koji će me ev. udariti.
To si u pravu zato savjetujem ostalima da ne osiguraju u agrama jer za qrac ti ista kad do sada u 90% slucajeva bude agram i onda banana....

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 18:31   #271
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Zato sto stete ne placaju , pogotovo one manje od 1000 do 2000kn.... imaju vrag zna koliko sporova....euroherc,jadransko i hok

Isti tj jos i gori je slucaj sa velebit/sava osiguranjem
...
A ovi su dobri....
Croatia
Generali
Allianz
Uniqa
Wiener ...

Poslano sa mog SM-G930F
Croatia ossiguranje je postala k od ovce od kada su privatizirani... baš smo imali s njima sudski spor oko naplate kaska... em im cijene više nisu tako privlačne i sve je više sporova na sudu s Croatiom isto kao i sa onim šugavim Eurohercom

npr. ponuda Croatia osiguranja za AO ove godine 1370kn, a u Ergu 840kn
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 18:36   #272
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Croatia ossiguranje je postala k od ovce od kada su privatizirani... baš smo imali s njima sudski spor oko naplate kaska... em im cijene više nisu tako privlačne i sve je više sporova na sudu s Croatiom isto kao i sa onim šugavim Eurohercom

npr. ponuda Croatia osiguranja za AO ove godine 1370kn, a u Ergu 840kn
Meni je wiener 1400 a croatia 1900 .... croatiu sam izabrao jer su jako jednostavni i puno mi je draze ako imam slucajno nezgodu da me udari croatia nego ergo.....

Bonus protect obavezno i za ekipu sa malo kw mini kasko.... tako i ako nekog lupnes croatia placa obe stete.

A ako je stvar sto jeftinije proci onda ergo , samo nemojte misliti da ste rijesili problem sa ergom i sa velebitom jer cesto nece plate stetu iako bi morali pa se osteceni krece sa potrazivanjima prema vama ..... puno je takvih slucajeva.... tako da 500kn razlike moze na kraju puno kostati

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 18:39   #273
Mene je zadnje udario auto na parkingu, sve regularno , bila policija i euroherc nije htio platiti.... na kraju je stetu pokrio krivac iz svoga djepa , nije bilo puno (2500kn), ali bilo bi mu lakse da je bio u croatie.....

Druga šteta na parkingu opet , udario me uniqa i platili su 8500kn bez mudrovanja u nagodbi......


Sa eurohercom vjeciti problem...

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:42   #274
placam policu 960 kn u grawe, imam 50 posto, iako sam ove godine navršio 24 godine, a osiguranje mi izlazi za 10 dana, dali za mene vrijedi još onaj dodatak za mlade vozače koji se placa nekih 200 kn
sulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:43   #275
Quote:
sulio kaže: Pogledaj post
placam policu 960 kn u grawe, imam 50 posto, iako sam ove godine navršio 24 godine, a osiguranje mi izlazi za 10 dana, dali za mene vrijedi još onaj dodatak za mlade vozače koji se placa nekih 200 kn
A da nazoveš i pitaš?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 08:39   #276
A moraš BAŠ u Grawe uzeti? I nisam ziher je li ti dodatak baš tako. Više je broj godina kriterij, pa ako upadaš u kategoriju 18-20 jedna cijena, 21-24 druga, a 25-30 treća...


Neki(agram) imaju broj godina posjedovanja vozačke kao kriterij.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:37   #277
Samo upozoravam da ne vjerujete stranici kompare.hr jer na službenoj stranici stoje lažne informacije. Npr. Na stranici stoji da nude 30% povoljnije osiguranje za motocikl ako se ugovori preko njih, sto NIJE istina.
Stoga pazite se informacija koje dobijete od njih.
ministarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:45   #278
Quote:
kompare.hr kaže: Pogledaj post
Primjetili smo da nas se dosta spominje na Forumu u zadnje vrijeme, pa smo odlučili opet aktivirati.
Mi smo portal koji se bavi usporedbom cijena i svaki dan ažuriramo ponude, a možete i kupiti osiguranje online.
Što se autoosiguranja tiče, podatke o korisnicima automatski provjeravamo u Hrvatskom uredu za osiguranje. Trenutno na našem portalu možete dobiti usporedbu pet auto osiguranja i kupiti policu online.
Platiti možete karticom(na rate american i diners), općom uplatnicom ili net bankingom.
Za većinu auto osiguranja po plaćanju ćete automatski dobiti e-policu, a papirnate orginale preporučenom poštom za dan ili dva. Neke police se moraju izraditi ručno, a naša korisnička služba ih izrađuje od ponedjeljka do petka od 09-17h.
Posebno smo ponosni na e-policu; dobijete ju mailom i vrijedi kao potvrda da ste osigurani; na tehničkom pregledu ili ako vas zaustavi policija i ne vjerujte nikom tko vam kaže drugačije. Svi naši korisnici koji odluče kupiti auto osiguranje online dobiju, naravno, i papirnate orginale i zelenu kartu.

Za sva ostala pitanja možete nam se obratiti na forumu, na našoj sponzoriranoj temi, na live chatu na našem portalu ili nas nazvati

https://www.forum.hr/showthread.php?p...2#post53240842
Na žalost, na stranki ima netočnih i lažnih informacija. Pogledajte Npr. Dio koji se odnosi na osiguranje motocikla. Na stranici stoji da postoji dodatni popust 30% ako se motocikl osigura online preko kompare.hr a u stvari nema nikakvog dodatno popusta jer su cijene iste kao kod osiguravajućih kuća.
https://kompare.hr/osiguranje/osiguranje-motocikala/
ministarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:45   #279
Quote:
kompare.hr kaže: Pogledaj post
Primjetili smo da nas se dosta spominje na Forumu u zadnje vrijeme, pa smo odlučili opet aktivirati.
Mi smo portal koji se bavi usporedbom cijena i svaki dan ažuriramo ponude, a možete i kupiti osiguranje online.
Što se autoosiguranja tiče, podatke o korisnicima automatski provjeravamo u Hrvatskom uredu za osiguranje. Trenutno na našem portalu možete dobiti usporedbu pet auto osiguranja i kupiti policu online.
Platiti možete karticom(na rate american i diners), općom uplatnicom ili net bankingom.
Za većinu auto osiguranja po plaćanju ćete automatski dobiti e-policu, a papirnate orginale preporučenom poštom za dan ili dva. Neke police se moraju izraditi ručno, a naša korisnička služba ih izrađuje od ponedjeljka do petka od 09-17h.
Posebno smo ponosni na e-policu; dobijete ju mailom i vrijedi kao potvrda da ste osigurani; na tehničkom pregledu ili ako vas zaustavi policija i ne vjerujte nikom tko vam kaže drugačije. Svi naši korisnici koji odluče kupiti auto osiguranje online dobiju, naravno, i papirnate orginale i zelenu kartu.

Za sva ostala pitanja možete nam se obratiti na forumu, na našoj sponzoriranoj temi, na live chatu na našem portalu ili nas nazvati

https://www.forum.hr/showthread.php?p...2#post53240842
Na žalost, na stranici ima netočnih i lažnih informacija. Pogledajte Npr. Dio koji se odnosi na osiguranje motocikla. Na stranici stoji da postoji dodatni popust 30% ako se motocikl osigura online preko kompare.hr a u stvari nema nikakvog dodatno popusta jer su cijene iste kao kod osiguravajućih kuća.
https://kompare.hr/osiguranje/osiguranje-motocikala/
ministarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:46   #280
Quote:
kompare.hr kaže: Pogledaj post
Primjetili smo da nas se dosta spominje na Forumu u zadnje vrijeme, pa smo odlučili opet aktivirati.
Mi smo portal koji se bavi usporedbom cijena i svaki dan ažuriramo ponude, a možete i kupiti osiguranje online.
Što se autoosiguranja tiče, podatke o korisnicima automatski provjeravamo u Hrvatskom uredu za osiguranje. Trenutno na našem portalu možete dobiti usporedbu pet auto osiguranja i kupiti policu online.
Platiti možete karticom(na rate american i diners), općom uplatnicom ili net bankingom.
Za većinu auto osiguranja po plaćanju ćete automatski dobiti e-policu, a papirnate orginale preporučenom poštom za dan ili dva. Neke police se moraju izraditi ručno, a naša korisnička služba ih izrađuje od ponedjeljka do petka od 09-17h.
Posebno smo ponosni na e-policu; dobijete ju mailom i vrijedi kao potvrda da ste osigurani; na tehničkom pregledu ili ako vas zaustavi policija i ne vjerujte nikom tko vam kaže drugačije. Svi naši korisnici koji odluče kupiti auto osiguranje online dobiju, naravno, i papirnate orginale i zelenu kartu.

Za sva ostala pitanja možete nam se obratiti na forumu, na našoj sponzoriranoj temi, na live chatu na našem portalu ili nas nazvati

https://www.forum.hr/showthread.php?p...2#post53240842
Na žalost, na stranic kompare.hri ima netočnih i lažnih informacija. Pogledajte Npr. Dio koji se odnosi na osiguranje motocikla. Na stranici stoji da postoji dodatni popust 30% ako se motocikl osigura online preko kompare.hr a u stvari nema nikakvog dodatno popusta jer su cijene iste kao kod osiguravajućih kuća.
https://kompare.hr/osiguranje/osiguranje-motocikala/
ministarr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.