Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 01:53   #541
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
U emisiji Otvoreno, Bojan Glavašević optužuje Hebranga, da ne zna što to znači izgubiti nekoga.
E pa, ovo je 100 puta bezobraznije od onog njegovog ruganja braniteljima.
.
Glavašević je izgubio obitelj u padu Vukovara,Hebrang je izgubio oca u jugoslavenskim igrama moći,sto puta je više bezobrazno kad netko takav ide utvrđivati tuđe domoljublje,i da sutra marsovci zavladaju hrvatskom,andrija hebrang bi bio vjeciti marsovski patriot,kao i otac i deda mu
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 02:13   #542
Na primjedbu Glavaševića da bi Hebranga više od traperica i tenisica u Saboru trebala smetati činjenica da narod gladuje i da ga se deložira (što je u okviru teme Otvorenog), Hebrang uzvraća bezobraznim ad hominem podmetanjem sadržaja nekih ilegalnih snimki na račun Glavaševića. Hebrang je prvi iskočio i započeo prepirku, a izazvalo ga je ismijavanje od Sinčića i Glavaševića na njegovu tvrdnju da mu je Trump idol. Ničim izazvan osramotio se i ostao popišan.
Smrt fašizmu !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 02:28   #543
Smrt marksizmu!

Sloboda Hrvatima!

Glavašević, teški primijer šta pranje mozga kulturnim marksizmom na katedri filozofskog fakulteta od Pupovca čovjeku može napraviti.

Osobi kojoj su ubili oca, koji majku prvi put šta vidio kao teenager, a kad ju je vidio mislio je da je komunjarska smicalica, koliko ih je režim zajebavao. Koji su morali prezime vlastito promjeniti i živjeti u konstantnom strahu par desetljeća balavac ne naročito pametni (a naravno misli da je jako pametan) kaže ne znaš ti ništa kako je patiti i izgubiti sve.

A budale teške.
HR-manstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 02:45   #544

Pa nek stavimo i link (prvi video s vrha)
http://vijesti.hrt.hr/372062/otvoreno-29
Hebrang: "Dajte mu par knjiga da pročita prije neg' nastupi"

Stvarno čovjek ne zna što bi mu rekao (Glavaševiću)... a on nastavlja kao da je izgovorio najpametniju tvrdnju stoljeća.
Pa koji qrac, jel on stvarno tako misli ili je moguće da zaista ne zna ništa o Hebrangu?
Doduše, kad ti je Pupovac mentor na fakultetu...

@albtraum
Ne radi se samo o Hebrangovom ocu već i o majci. Ako nisi znao pročitaj na https://hr.wikipedia.org/wiki/Olga_Hebrang
Uz oca, supruga i sina, Olgi Hebrang ustaše su ubili 54 člana obitelji i rođaka a komunisti ju osudili zbog pomaganja ustaša...
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:07   #545
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
@albtraum
Ne radi se samo o Hebrangovom ocu već i o majci. Ako nisi znao pročitaj na https://hr.wikipedia.org/wiki/Olga_Hebrang
Uz oca, supruga i sina, Olgi Hebrang ustaše su ubili 54 člana obitelji i rođaka a komunisti ju osudili zbog pomaganja ustaša...
sve ja to znam i ne umanjujem,al nitk od njih nije umro za nezavisnu i samostalnu republiku hrvatsku,dok Siniša Glavašević je,i zato nije red da Hebrang docira malome svojim golemim domoljubljem.U komunistickoj jugi se umiralo i ak si bio staljinist i ak si bio četnik,a i ak nisi bio drag drugu broj 1
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:09   #546
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Na primjedbu Glavaševića da bi Hebranga više od traperica i tenisica u Saboru trebala smetati činjenica da narod gladuje i da ga se deložira (što je u okviru teme Otvorenog), Hebrang uzvraća bezobraznim ad hominem podmetanjem sadržaja nekih ilegalnih snimki na račun Glavaševića. Hebrang je prvi iskočio i započeo prepirku, a izazvalo ga je ismijavanje od Sinčića i Glavaševića na njegovu tvrdnju da mu je Trump idol. Ničim izazvan osramotio se i ostao popišan.
Smrt fašizmu !
Popišao se mali Bojan a dobio je i besplatne savjete o kulturnom ponašanju.
--------
"Ubijao tenkove"... škola 80-postotnog PTSPijevca P.M.
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:19   #547
Quote:
HR-manstein kaže: Pogledaj post
Smrt marksizmu!

Sloboda Hrvatima!

Glavašević, teški primijer šta pranje mozga kulturnim marksizmom na katedri filozofskog fakulteta od Pupovca čovjeku može napraviti.

Osobi kojoj su ubili oca, koji majku prvi put šta vidio kao teenager, a kad ju je vidio mislio je da je komunjarska smicalica, koliko ih je režim zajebavao. Koji su morali prezime vlastito promjeniti i živjeti u konstantnom strahu par desetljeća balavac ne naročito pametni (a naravno misli da je jako pametan) kaže ne znaš ti ništa kako je patiti i izgubiti sve.

A budale teške.
Sa smrt marksizmu započinješ post u kojem braniš čovjeka čiji je otac za marksizam učinio više neg pet brigada partizana naspram dva čovjeka koji su izgubili članove obitelji boreci se protiv srpske agresije i pretenzije na hrvatsku.
Dajte se obrazujte ljudi
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:21   #548
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Popišao se mali Bojan a dobio je i besplatne savjete o kulturnom ponašanju..
Hebrang je osto popišan, objesio mu se brk. Svog starog koji je strado u komunističkim obračunima suprotstavlja domovinskoj tragediji i herojstvu Glavaševićevih?

Zato valjda danas tako žestoko druka za obilježavanje ustaških grobišta kad su mu pobili toliko familije?

Smrt fašizmu!
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:23   #549
Quote:
albtraum kaže: Pogledaj post
sve ja to znam i ne umanjujem,al nitk od njih nije umro za nezavisnu i samostalnu republiku hrvatsku,dok Siniša Glavašević je,i zato nije red da Hebrang docira malome svojim golemim domoljubljem.U komunistickoj jugi se umiralo i ak si bio staljinist i ak si bio četnik,a i ak nisi bio drag drugu broj 1
Za što su Hebrangovi umrli druga je priča ali umrli su i ne može balavi bojan tragediju svog oca uzdizati iznad nečije tuđe tragedije (ili ne znati ništa o kolegi zastupniku nakon toliko godina - jednaka je sramota).

Osim toga (stvarno je ružno ovo što ću reći) Bojanu je očeva smrt samo odskočna daska. Davno je to pretresano na ovoj temi a i drugdje.
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:29   #550
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Za što su Hebrangovi umrli druga je priča ali umrli su i ne može balavi bojan tragediju svog oca uzdizati iznad nečije tuđe tragedije (ili ne znati ništa o kolegi zastupniku nakon toliko godina - jednaka je sramota).

Osim toga (stvarno je ružno ovo što ću reći) Bojanu je očeva smrt samo odskočna daska. Davno je to pretresano na ovoj temi a i drugdje.
Možda je,neznam previše o malom ali znam dovoljno o Siniši da znam da je imao priliku izaći iz grada al nije.Upravo je Hebrang taj koji je dobro i predobro politicki naplatio smrt svog oca,i razumijem ja njegovu želju da se razracuna sa ostacima komunistickog kadra,al je sasvim sigurno da to ne cini iz domoljublja.
Ministar zdravlja koji se lijeci u Austriji,toliko o tom domoljublju
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:35   #551
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Hebrang je osto popišan, objesio mu se brk. Svog starog koji je strado u komunističkim obračunima suprotstavlja domovinskoj tragediji i herojstvu Glavaševićevih?

Zato valjda danas tako žestoko druka za obilježavanje ustaških grobišta kad su mu pobili toliko familije?

Smrt fašizmu!
Kojjim riječima je Hebrang izrekao ovo boldano? Samo u tvojoj mašti.

Nije se govorilo o tome tko je, koga, kada i na kakav način izgubio.
"Vi niste ostali bez svega u životu kao što sam ja" Bojanove su riječi.

Osobu koja je izgubila nekoga boli gubitak a nebitno je kada i kako se taj gubitak dogodio, radilo se o vojsci ovoj ili onoj, ratu ovom ili onom, prometnoj nesreći... bilo čemu.
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:38   #552
Quote:
albtraum kaže: Pogledaj post
Možda je,neznam previše o malom ali znam dovoljno o Siniši da znam da je imao priliku izaći iz grada al nije.Upravo je Hebrang taj koji je dobro i predobro politicki naplatio smrt svog oca,i razumijem ja njegovu želju da se razracuna sa ostacima komunistickog kadra,al je sasvim sigurno da to ne cini iz domoljublja.
Ministar zdravlja koji se lijeci u Austriji,toliko o tom domoljublju
I sin ratnog heroja Bojan koji veliča agresora, pljuje po Domovinskom ratu i ismijava očeve suborce
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 03:54   #553
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
I sin ratnog heroja Bojan koji veliča agresora, pljuje po Domovinskom ratu i ismijava očeve suborce
sve to stoji,i u politici takve stvari dođu na naplatu,samo velim da je mali imao pravo odreagirat na Hebrangovu vec ustaljenu igru monopola nad domoljubljem(jer se starog Hebranga portretira kao mučenika za hrvatsku,sto on nije bio). Prica je jeftina gospodo,krv nije,i nije isto kad se malo prevariš sa političkim igricama i kad provociras srpske radikale u njihovoj skupštini il prek radija u okruženju,prvo te može ucinit novim vrhovnim vođom a drugo je gotovo sigurna smrt.
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 04:36   #554
Quote:
albtraum kaže: Pogledaj post
Sa smrt marksizmu započinješ post u kojem braniš čovjeka čiji je otac za marksizam učinio više neg pet brigada partizana naspram dva čovjeka koji su izgubili članove obitelji boreci se protiv srpske agresije i pretenzije na hrvatsku.
Dajte se obrazujte ljudi
Stari ne treba meni obrazovanja, i previše mi ga je. Pogotovo mi ne treba ovog današnjega.

Shvatio bi da je smrt marksizmu odgovor na smrt fašizmu laprdanja.

A staroga Hebranga je upravo ''marksizam'' stajao glave pa mu se je familija preobratila tj progledala.

Isto kao što je i Franjo jednom bio marksista pa se je i on preobratio.

Tako da nema nikakve prepreke da ''branim'' Hebranga riječima smrt marksizmu.

A tko je više naplatio smrt svoga oca ne bi stvarno ulazio. No Hebrang je čovjek sa ozbiljnom diplomom, karijerom i biografijom.

Glavašević je po svemu tome za sada teški pucanj u prazno. Nadam se da je ostatak partije pun takvih kadrova.
HR-manstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 04:40   #555
Quote:
HR-manstein kaže: Pogledaj post
Stari ne treba meni obrazovanja, i previše mi ga je. Pogotovo mi ne treba ovog današnjega.

Shvatio bi da je smrt marksizmu odgovor na smrt fašizmu laprdanja.

A staroga Hebranga je upravo ''marksizam'' stajao glave pa mu se je familija preobratila tj progledala.

Isto kao što je i Franjo jednom bio marksista pa se je i on preobratio.

Tako da nema nikakve prepreke da ''branim'' Hebranga riječima smrt marksizmu.

A tko je više naplatio smrt svoga oca ne bi stvarno ulazio. No Hebrang je čovjek sa ozbiljnom diplomom, karijerom i biografijom.

Glavašević je po svemu tome za sada teški pucanj u prazno. Nadam se da je ostatak partije pun takvih kadrova.
solidan post,nemam što dodati
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 07:50   #556
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
U emisiji Otvoreno, Bojan Glavašević optužuje Hebranga, da ne zna što to znači izgubiti nekoga.
E pa, ovo je 100 puta bezobraznije od onog njegovog ruganja braniteljima.
.
totalno je u krivu glavašević, Hebrang itekako zna što je izgubiti članove obitelji od dva totalitarizma ( iako je to budalaština i niti jedan nije bio totalitarizam) samo uvjek zaboravi onaj drugi a vidim i ti ....
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 07:53   #557
Quote:
HR-manstein kaže: Pogledaj post
u.

A tko je više naplatio smrt svoga oca ne bi stvarno ulazio. No Hebrang je čovjek sa ozbiljnom diplomom, karijerom i biografijom.

Glavašević je po svemu tome za sada teški pucanj u prazno. Nadam se da je ostatak partije pun takvih kadrova.
čekaj kako je on mogao ostavriti karijeru u komunizmu kad je bio žrtva režima..
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 08:28   #558
Glavaševiću neke stvari nisu trebale, ali Hebrang je kralj. Toliko antihrvatske retorike i čistog lupetanja radi lupetanja ne mogu se naći na jednome mjestu u tako kratkom vremena koliko na njegovim mitinzima.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 08:33   #559
Quote:
HR-manstein kaže: Pogledaj post
Smrt marksizmu!

Sloboda Hrvatima!

Glavašević, teški primijer šta pranje mozga kulturnim marksizmom na katedri filozofskog fakulteta od Pupovca čovjeku može napraviti.

Osobi kojoj su ubili oca, koji majku prvi put šta vidio kao teenager, a kad ju je vidio mislio je da je komunjarska smicalica, koliko ih je režim zajebavao. Koji su morali prezime vlastito promjeniti i živjeti u konstantnom strahu par desetljeća balavac ne naročito pametni (a naravno misli da je jako pametan) kaže ne znaš ti ništa kako je patiti i izgubiti sve.

A budale teške.


A je li ti, domoljube i antikomunisto, smeta što je Andrija Hebrang sr. bio staljinistički političar koji je ubijen zato što se posvađao sa svojim velikim prijateljem Ljubičicom Bijelom i istom onda bio smaknut, jer diktatori ne trpe konkurenciju, ili je možda u redu kada HDZ-ovci imaju komunističku prošlost? To ćemo valjda negirati, a drugima predbacivati. Odakle etičke i intelektualne hrabrosti za takvo licemjerje?
__________________
Danas jesmo, sutra nismo, prekosutra tko zna di smo
Danchy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 09:10   #560
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Hebrang je kralj.
on je notorni lopov i varalica

http://arhiva.nacional.hr/clanak/248...pomoc-hebranga
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.