Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2015., 19:48   #41
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Ovima je sve rekao u detalje a glede EU buducnosti sve nekakve tajne, mozgalice, haiku, itd.
A ne, i ostalo je on rekao detaljno, ali ne vremenski i nekima mozda ne dovoljno detaljno. On je vise govorio kako ce se odvijati slijedeci veliki rat u njegovom okruzenju, tj. u njemackoj. Rekao je on tu jos dosta toga, ali mi se nije dalo sve napisati....mnogima je i ono sto sam napisao bilo previse.
Uglavnom, bio je cest gost ondasnjeg kancelara Konrad Adenauera, po zelji istoga.
mio8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 22:40   #42
Quote:
mio8 kaže: Pogledaj post
Unaprijed se izvinjavavam sto se mijesam, ali ako ne smeta, ja bi vam nesto napisao gdje je konkretno precisirao:
Danas 85-godisnji Alfred P. je poznavao Irlmaiera od 1950-1959 godine. Jednog ljetnog dana 1950. godine Alfredu je dosao znanac kojem je ukradena svinjska polovica i zamolio da ga u nedelju odveze do jednog covjeka kojeg poznaje, on ce mu znati reci kuda je nestala polovica. Skupa sa drugim ljudima ispred kuce Irlmaiera su cekali i skupina americkih vojnika sa vojnom policijom i prevodiocem. Bila je to pratnja jednog americkog generala iz Heidelberga.
Uglavnom, Irlmaier je prepoznao znanca i amerikancima rekao da taj dan vise ne zeli raditi, neka navrate slijedeci dan. Prevodioc je rekao da su dosli do njega cak iz Heidelberga i pokusao pregovarati, ali Irlmaier je svoje ponovio i dodao "sada krenite u Salzburg, tamo ste ionako krenuli, i sutra dodjite opet".
To prevodioc nije spomenuo, ali nakon Irlmaierovih rijeci su bez rijeci krenuli na put.
Uglavnom, primio je znanca (seljaka) i covjeka koji ga ja vozio (Alfred P.). Kada su sjeli, pitao je seljaka "i sada zelis znati gdje je tvoje meso" a da ovaj to jos nije ni spomenuo. Rekao mu samo "kada se vratite kuci, u ulazu ce stajati covjek u kratkim crnim hlacama i bijeloj kosulji i pitat ce vas "otkud vas dvoje vec dolazite.....", to je taj".
Tada je Alfred P. Irlmaiera vidio prvi put, ali je i on bio radoznao pa ga je pitao neke stvari za sebe. Irlmaier mu je rekao neke stvari koje ce mu se desiti u buducnosti. Bez iznimki mu se sve tako i dogodilo.
Putem kuci se seljak jos par puta pitao dali je moguce da je Irlmaier u pravu.
I da, kada su dosli kuci, stvarno je taj covjek cekao u ulazu i bas to rekao....bio je to seljakov segrt.
Svinjsku polovica je nasao kod segrtove cure.
Znam, prica je malo preduga, ali vec sam dosta skratio.
.. jes .. malo jeste preduga .. ali bilo je zadovoljstvo pročitati ..
.. jebiga .. šta ako je istina .. ?

.. o tome niste mislili .. ?
.. ako je laž .. onda je sve u redu .. ali šta ako je istina .. ?
alim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 01:15   #43
To je bila prica ispricana od poznanika Irlmaiera. Samo sto ime Alfred P. nije njegovo pravo ime, autor tog napisanog nije zelio da doticna osoba ima nevolje zbog njega. Ali prave osobne podatke tog vremenskog svjedoka je rado spreman ustupiti nekome, tko ce dokazati znanstveni interes.
Pred kraj drugog svjetskog rata je, prema pisanjima drugih, Alois Irlmaier spasio mnoge zivote, tako sto je ljude upozoravao od predstojecih bombardiranjau njegovoj okolini. Bile su tovrlo konkretne informacije, gdje je znancima rekao "za otprilike jedan tjedan ce bombardovati, tvojoj kuci nece biti nista. Ali pilanu prekoputa ce pogoditi....njihovi trupci ce poslije toga biti po tvom dvoristu."
Tako je navodno i bilo.
U vezi njemacke marke, kada su je uveli 1948. je na pitanje kako ce biti sa njom rekao slijedece:
"Taj novac je u redu, ali onoga sto poslije toga dolazi, toga se trebate cuvati."
mio8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 04:00   #44
Meni je fascinantan onaj nepregledni red ljudi(fotografije) koji su po završetku rata,dolazili pitati za svoje najbliže,jesu li preživjeli i hoće li se vratiti kući.

Treba imati na umu,da je Njemačka imala stravične gubitke,ne samo vojnika na bojišnicama,već i civilnog stanovništa uslijed žestokog bombardiranja saveznika.Njemačka je bila katastrofalno razorena,osobito Berlin,Hamburg i Drezden.
Jednom sam gledala nekoliko sati filmske snimke,koje su snimili amerikanci,razaranje nije bilo ništa manje nego Hirošima i Nagasaki.

Dio tih ljudi,koji su dolazili pitati,osvanuo je na suđenju Irlmaieru i potvrdili da nije šarlatan..
a naravno tko ga je optužio za šarlatanstvo,lokalni svećenik...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:57   #45
pustite tog pokojnika unamiru, Neka napokon počiva, dosta priče o njemu
Cjeli život nije imao mira, sad ga još i na forumu zahebavate, mislim da je došao red da se napokon odmori
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 23:06   #46
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
pustite tog pokojnika unamiru, Neka napokon počiva, dosta priče o njemu
Cjeli život nije imao mira, sad ga još i na forumu zahebavate, mislim da je došao red da se napokon odmori
He?
Jel te netko prisiljava da čitaš i da se javljaš?
Ako te tema ne interesira,smatraš da ne postoji sposobnost proricanja...
itd itd nije nužno da se uopće javiš..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 23:24   #47
Stvarno su vrijedni i skromni ti ljudi od kuda ovaj Alojzije dolazi - cudno da ih ratovi stalno zaobilaze.
Ne kuzim sve sto kazu i ne mogu nigdje pronaci dali je on te objave, videnja, itd dobio samo jednom ili je to bilo vise tih epizoda sa tim vizijima ili sto je to vec - zasto bas taj dio EU ostaje netaknut a i nama se lose ne pise.

https://www.youtube.com/watch?v=zwfXOHsaqgs
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 00:00   #48
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
He?
Jel te netko prisiljava da čitaš i da se javljaš?
Ako te tema ne interesira,smatraš da ne postoji sposobnost proricanja...
itd itd nije nužno da se uopće javiš..
ja bi rađe da pišemo o nekim živim vidovnjacima, pa bi mogli čitati neke njihove izjave svaki mjesec i komentirati.................
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 00:47   #49
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Stvarno su vrijedni i skromni ti ljudi od kuda ovaj Alojzije dolazi - cudno da ih ratovi stalno zaobilaze.
Ne kuzim sve sto kazu i ne mogu nigdje pronaci dali je on te objave, videnja, itd dobio samo jednom ili je to bilo vise tih epizoda sa tim vizijima ili sto je to vec - zasto bas taj dio EU ostaje netaknut a i nama se lose ne pise.

https://www.youtube.com/watch?v=zwfXOHsaqgs
A ne, nije tako, i njegov dio je bombardovan u 2. svjetskom ratu. Samo sto je svojim vidjenjima navodno mnoge spasio. Jedan primjer je skloniste u Rosenheimu (negdje na pola puta njegovog mjesta i Münchena), za koje je rekao ljudima da ce biti pogodjeno prilikom bombardovanja krajem rata. Ali rekao je ljudima i da ne idu u sredinu nego da budu u blizini oba izlaza. Uglavnom, bomba je pogodila upravo sredinu sklonista.
I njegov dio "EU" se mora cuvati, manje neprijateljskih postrojbi, vise domacih koji ce gladni doci na sela i pljackati.
mio8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:24   #50
Martin polo


E baš hvala.
To do sada nisam vidjela.
Malo je teže razumjeti radi specifičnog bajerskog dijalekta,ali mi je prekrasna slika ovog bračnog para i njihovo 6 djece,na imanju pored željezničke pruge,kako joj je Alois prorekao,dok još nije poznavala svog muža.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:26   #51
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
ja bi rađe da pišemo o nekim živim vidovnjacima, pa bi mogli čitati neke njihove izjave svaki mjesec i komentirati.................
Pronađi ih,piši o njima a vjeruj naći će se i drugih zainteresiranih.
Ovako upadanje i omalovažavanje forumaša,koji raspravljaju o točno određenom vidovnjaku nije u redu.

PS pretpostavljam da ne razumiješ njemački,te ne možeš razumjeti što govore svjedoci,kao što je ovaj bračni par koji govori pred kamerama o onom što im je Irlmaier prorekao o njihovoj budućnosti.
Smatraš li da ovi stari ljudi lažu?
Ja njihovo svjedočanstvo vidim kao istinito.
Eto kako se može dokazati jel netko šarlatan(bio ili je)kad čuješ ljude čiji je život protekao točno onako kako im je vidovnjak rekao.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 08.06.2015. at 09:39.
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 01:24   #52
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Martin polo


E baš hvala.
To do sada nisam vidjela.
Malo je teže razumjeti radi specifičnog bajerskog dijalekta,ali mi je prekrasna slika ovog bračnog para i njihovo 6 djece,na imanju pored željezničke pruge,kako joj je Alois prorekao,dok još nije poznavala svog muža.
Rekla-kazala


Meni je jedna baba rekla prije 26 godina, 4 mjeseca i 3 dana rekla da ću se za 26 godina, 4 mjeseca i 3 dana smijati kako su ljudi u 2015. željni toliko vjerovati u nešto "paranormalno" da prave sami sebe budalama.

I evo ja to radim. Baba prorok OTVORITE OČI

Illuminati confirmed !!!
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:45   #53
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Rekla-kazala


Meni je jedna baba rekla prije 26 godina, 4 mjeseca i 3 dana rekla da ću se za 26 godina, 4 mjeseca i 3 dana smijati kako su ljudi u 2015. željni toliko vjerovati u nešto "paranormalno" da prave sami sebe budalama.

I evo ja to radim. Baba prorok OTVORITE OČI

Illuminati confirmed !!!

Otvori ti um,
jer
čovjek može ne vjerovati,
može ne shvačati,
ne poznavati jezik kojim govore svjedoci,
ali ovako kao što se ti izražavaš može se imenovati samo jednim imenom...
kojeg radi pravila ovog foruma,ovdje ne mogu napisati.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:16   #54
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Otvori ti um,
jer
čovjek može ne vjerovati,
može ne shvačati,
ne poznavati jezik kojim govore svjedoci,
ali ovako kao što se ti izražavaš može se imenovati samo jednim imenom...
kojeg radi pravila ovog foruma,ovdje ne mogu napisati.
https://www.youtube.com/watch?v=XVSRm80WzZk
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:25   #55
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Otvori ti um,
jer
čovjek može ne vjerovati,
može ne shvačati,
ne poznavati jezik kojim govore svjedoci,
ali ovako kao što se ti izražavaš može se imenovati samo jednim imenom...
kojeg radi pravila ovog foruma,ovdje ne mogu napisati.
Jel znas njemacki?
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 21:47   #56
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Jel znas njemacki?
Naravno.
Inače se nebih ni upuštala u diskusiju.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 22:57   #57
Mozda ima sanse da nekog visokog politickog duznosnika
zadesi nesreca na prostoru bivse drzave, kako je to vec
Alois Irlmaier i rekao.
Ovo danas sa Vucicem dokazuje kako je sve moguce.
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 01:52   #58
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Mozda ima sanse da nekog visokog politickog duznosnika
zadesi nesreca na prostoru bivse drzave, kako je to vec
Alois Irlmaier i rekao.
Ovo danas sa Vucicem dokazuje kako je sve moguce.
Jedn Vučić nije bitan za evropu a kamo li globalno.
Vjerojatno se odnosi na svjetski značajnu osobnost.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 19:28   #59
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Rođen 1895 umro 1959,nijemac koji je preživio oba svjetska rata.
Ovdje ću u slobodnom prevodu navesti njegovo viđenje budućnosti,koje je nama sadašnjost ili sasvim bliska budućnost.
Mada je on govorio o budućnosti Njemačke,mislim da se odnosi na cijelu Evropu.

Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija
a tada Rusi će napasti Njemačku na putu prema Zapadu.Za samo 48 sati biti će na obali Rajne.

Sve što je navedeno se već zbilo ili se zbiva,(osim 2 zadnja reda) i to ne samo u Njemačkoj.
Za Juli ili August(bez godine)vrijeme u kojem zrije žito,iz tri smjera rusi će doći do Rajne.Tu će stati.Sa arapskog poluotoka podići će se flotila letjelica koje će bacati po ruskoj vojski i civilnom stanovništu,nešto što je Irlmaier vidio kao žute pakete.Gdje padnu ljudi odmah padaju mrtvi.
Pred Britanijom iz mora će se podići stup vode a iz njega nešto, što će se podići visoko u nebo.
Nad Engleskom širiti će se crni oblak,nastati će trodnevna tmina.Tko udahne vani na slobodnom pasti će mrtav.Nitko ne smije izlaziti iz kuće i treba držati vrata i prozore zatvorene,
Oblak će se širiti globalno u određenoj geografskoj širini.

Ako netko vlada njemačkim,može pogledati 4-djelni prilog o Irlmaeru,kao i komentare te usporedbe s ostalim prorocima i vidovnjacima.
Ne sumnjam.


A ko je njega prorekao?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 20:26   #60
Iz uvodnog posta!


Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija

Ispunjava se što je Irlmaier prorekao!
Svi gledamo navalu imigranata.

I većina ih želi u Njemačku.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.