Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2002., 14:01   #1
Stare serije (starije od 30 godina)

Sjecate li se serija iz svojega djetinjstva . a da su vam bile dobre.Jeste za put u proslost?
Sjeca li se tko serije "Janosik", "Jedrenjaci", a domaca "Veliki i mali"...?
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 15:36   #2
A koliko je to daleko u proslost? Ja nemam pojma ni za jednu od tih serija.
Al se sjecam sf serija, jer sam i tada bila ljubitelj:
Blakeova sedmorka - Britanska sf serija, znam da mi je tada bila suuuuper, al bila sam jako mala
Galaktika-svemirska krstarica - vjerujem da ce se mnogi sjetiti ove serije i onih Ceylonaca. Bila mi je bas super.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 16:59   #3
my mind is a blank...
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 18:27   #4
How old are you people?

Nisam nikad čuo niti za jednu od gore navadenih, ili sam možda totalno zaboravio.

Koje je to godine išlo i dajte ukratko radnju.

Od starih serija ja se dobro sječam one češke o skupini 'omladinaca' koji odu na neko kamprianje preko ljeta...pa tamo bude neki ludi kipar, i lopovi i slično.

Znam da je imala neku ludu pjesmicu kao opening theme.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 19:52   #5
Quote:
Icepick kaže: Pogledaj post
How old are you people?

Nisam nikad čuo niti za jednu od gore navadenih, ili sam možda totalno zaboravio.

Koje je to godine išlo i dajte ukratko radnju.

Od starih serija ja se dobro sječam one češke o skupini 'omladinaca' koji odu na neko kamprianje preko ljeta...pa tamo bude neki ludi kipar, i lopovi i slično.

Znam da je imala neku ludu pjesmicu kao opening theme.
tajanstveni otok !!!! j....a serija
__________________
kad si kupim mali motorin.....
sinaki2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2024., 00:53   #6
Quote:
Icepick kaže: Pogledaj post
Od starih serija ja se dobro sječam one češke o skupini 'omladinaca' koji odu na neko kamprianje preko ljeta...pa tamo bude neki ludi kipar, i lopovi i slično.

Znam da je imala neku ludu pjesmicu kao opening theme.
Znam da je vjerojatno odgovoren x puta, al zakon mi je kako pukim guglanjem nečeg desetog naletiš na post star 20 godina, i moraš odgovoriti. Jer pjesmica je zakon

Otok s blagom

https://www.youtube.com/watch?v=ZubW...nwIvwYAeTdpOsc
junkyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 18:43   #7
Ja se sjećam jedne serije koja je bila prikazivana na Sky One-u koja se radila o nekim ljudima koji su slučajno dospijeli u daleku prošlost (dinosauri). Gledo sam to svaki put, iako engleski pojma nisam imo
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 21:04   #8
serije ce reci koliko smo mladi

Ja se sjecam Slavice i Menda,Veliki i mali,Vuk samotnjak,Jadranskih susreta,Naseg malog mista,Dnevnik 10.
Mare is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 22:34   #9
eee, Galaktika To su bila vremena. Svadala sam se sa starcima u drugom osnovne kako necu i necu i necu na vikendicu, jer tamo nema struje pa time ni tv-a; a ja moram vidjeti u sto su se hrabri decki ovaj put uvalili i koliko su Cajlonaca pobili -- koliko se sjecam, ta divna, metalna stvorenja s jednim crvenim okom bjehu potpuno neopasni najveci neprijatelj ljudu u svemiru...
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 22:46   #10
Eh..Galactica....kako je to bilo dobro!
Rane 80-e....
pa Rokfordovi dosjei, Cagney&Lacey... Dinastija ()
Jelenko....etc. etc.

Eh...those were the days
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 13:13   #11
?

Kako se JA nisam sjetila Blakeove sedmorke i Galaktike?
Super mi je bila dobra sedmorka, steta da je nisu vise nikada reprizirali, bila je to britanska serija.
Moze se ici daleko koliko se zeli u proslost. U "Janosik" on je bio hajduk, mislim da je bila ceska serija, a "Jedrenjaci" opet britanksa, mislim da se glavni lik zvao kapetan Poldark.
Meni je bila jako draga "Bolnica na kraju grada", pa slovenska "Stuke ni pa ni", pa je bila djecija isto ceska serija "Arabela", "Kuda idu divlje svinje"...
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 14:45   #12
E Jelenko i Arabela su mi bile najdraze djecje serije. Arabela je imala onaj carobni prsten s kojim je mogla sve stvoriti... eh, kako sam ja htjela taj prsten... Bila je jos jedna ceska, mislim da se zvala Djevojcica iz svemira, pa Benji (o onom slatkom psicu).
E, a jel se sjecate one s lutkama sf djecje serije "Zemaljski sokolovi" ili na engl. "Terrahooks". Ono kad se kuca otvara pa oni izlijecu sa svemirskim brodom, a imali su one kugle koje su se borile, a zvali su se Zero-i. A neprijatelj im je bila neka vjestica koja je imala opet kocke koje su se borile. I onda na kraju epizode, kugle i kocke na odjavnoj spici uvijek igraju x-ox.

Al Galaktika je bila najbolja!
A Blakeova sedmorka mi je nekad bila strasna za gledati.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 11:55   #13
Ja se sjecam

Sokolova se i ja sjecam, uvijek je bio klon od onog glavnoga junaka, ako bi slucajno stradao.
A ona serija s 5 malaca koji su Powers Rengers, ali njih sam gledala vise na A kanalu , slovenskom.
Pa detektvske serije, kao Ulice San Franciska, Kojak, onaj serif na konju, Macklaud ....
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 14:25   #14
I power rangersi
Jao, to bi mogo biti solidan crtić, ali kao serija, ne valja, brate, joooj.

Ja se sjećam captain planet, he's a hero, gonna take pollution down to zero

To mi je bio super crtić

I He-Man
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 17:38   #15
Hej, ljudi, a Branko Kockica? Jel se sjećate toga?

Ja se još sjećam neke češke serije koja mi je bila zakon: Tajanstveni Otok ili tako nešto... To se gledalo svaki dan prije škole (kada sam išao popodne u školu) ili reprizu poslijepodne...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 01:49   #16
Sandokan
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 01:57   #17
Jel se sjecate one engleske serije Crna Strijela? Zatim, kamiondjije (dva vozaca, malo jaca - sjede iza upravljaca), Sedmorica mladih, nedjeljno popodne, zagrebacki program plus.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 01:59   #18
A legendarno jna s.anje "Dozvolite da se obratimo"
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 12:18   #19
Quote:
engl. "Terrahooks".
Misliš eng. "Terrahawks"
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 13:13   #20
Quote:
Originally posted by Icepick
Misliš eng. "Terrahawks"
Tram....tram ta ta tara ta ta tam
tam ta ra ta ta tam tam tam ta taaaaam




Meet the TERRAHAWKS


Terrahawks theme (mp3)
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.