Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 03:22   #1981
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Jeste, ali ovo je subverzivno djelovanje. Mogla je sve riješiti bez uplitanja Emira.
Najprije odnese prsten na procjenu, pa pozove na odgovornost Ferihu.
Feriha rješava prsten situaciju sa Seher.
I onako bi na kraju zlatar bio sumnjičav i pozvao vlasnika prstena.
Sve bi se riješilo bez uplitanja Emira, ali valjda je trebala dodatna dinamika u seriji.Eh ti scenaristi.
Eh, o čemu ja u ovo doba noći.
To si u pravu,trebala je sa Ferihom razgovarati,ako ne zeli da Emir pati
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 03:23   #1982
Jao ljudi,pa mi smo na 100-toj stranici
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 04:13   #1983
Evo ni ja nisam budna... Nema na cemu... Uradila sam neke slikice iz ove epizode... vaznije scene Fermir








__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 04:15   #1984









__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 09:39   #1985
Ezo ve Esmer, hvala na sazetku...Slike su sjajne...Ja cu tek sad da pogledam epizodu,a radujem se kao da ne znam sta ce se sve desiti

P.S. Aysun,za koju sam mislila da ce konacno se dozvati i saslusati Ferihu je uspjela da me iznervira samo tako. Sad se sjetila da se o nekim stvarima razgovara.Grrr!
Al eto,makar su peripetije s prstenom zavrsene,ubrzala je proces...One 2 tuke ne bi ni vidjele da prsten nije pravi.....
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 10:30   #1986
ezo, hvala na sažetku,jako je dobar, lijepo mi je da ubacuješ dijaloge, a ne prepričavaš. a i slikice su jako lijepe

evo stigla najava za 35 epizodu u kojoj Zehra odlazi, hvala Bogu da nije umrla

http://www.facebook.com/photo.php?v=119424591501946

evo iza jedne epizode koja je bila baš lijepa jer Emir malo po malo počinje razumijeti Ferihu i kakva je ona.

scena s bacanjem prstena data je da se pokaže razlika Ferihe i Seher, jedna koja je sve samo nije sponzoruša i druga koja je čista sponzoruša

nadam se da će sada kad će Ferihi biti dodatno teško zbog odlaska majke (baš me zanima koji će biti razlog) Emir biti uz nju i pomoći joj

Koray pravi Emirov prijatelj, a i Ferihin zaštitnik.
mrvica 1234 is offline  
Old 12.11.2011., 10:46   #1987
Nema na cemu...
@ScarlettO'Hara Hvala i tebi na sazetku...
Evo jos nekih slika sinoc nisam smela da stavim tri posta zaredom.









__________________
Oni koji te vole to ne umeju da pokazu, a oni koji te mrze ne umeju da skariju.
Ezo_ve_Esmer is offline  
Old 12.11.2011., 11:13   #1988
Koray
Koray&G. preslatki...
Olaksanje na Emirovom licu kad je vidio da nije Feriha ta koja prodaje prsten
Kako se Feriha naostrila da ocerupa Seher,a on je jedva zadrza....Sjajno mu je rekla: ja ga nisam nosila jer ga nisam zasluzila...konacno je prolazi mutavitis,ja vec mislila da je preslo u hronicno oboljenje
Seher i bacanje prstena pa mislim,sta reci?? "Ode prsten!" Muke njene...

Nego,ona scena kad on vadi iz dzepa prsten...ja na trenutak pomislih da je lazni...bila bi fora da joj da pravi i kaze: Zasluzila si ga,i nema skidanja vise....
Opa,"moramo da razgovaramo,MOLIM TE". Napredak...
A Emira nam je pogodio grom zvani Levent...xaxax,kao da ga je voz pregazio kad mi je ovaj rekao da izadje...
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 11:33   #1989
cure moje, ja još nisam pogledala novu epizodu. sad ću.
-vidim da većina vas piše kako je pomirenje u 35 ili 36 epizodi, kako znate?? uhhh, da bar.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 12:51   #1990
Feriha će na kraju serijala imat bar 10. cm duže ruke koliko je ovaj Emir u posljednjim epizodama vuče
__________________
....samo voli jednostavno, ne kompliciraj....
Lenall is offline  
Old 12.11.2011., 13:05   #1991
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Feriha će na kraju serijala imat bar 10. cm duže ruke koliko je ovaj Emir u posljednjim epizodama vuče
Minimum 10.... Koliko Emir sipci po onom hodniku,morace novi parket da stavlja...

Sto se pomirenja tice,procitala sam negdje na fb da se ocekuje u 36. ili 37. epizodi,e sad...
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 13:05   #1992
ljudiii, kako znate da pomirba između F&E pada u 35 ili 36 epizodi??
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.11.2011., 14:06   #1993
Netko je nedavno spomenuo da: ako bude velika gledanost ove serije,mogli bi je i produziti.Uz to je jos dodao da ce tako serija izgubiti svoju car.
Ja sad pitam vas:STA CEMO MI RADITI KADA SE SERIJA ZAVRSI? Ja
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 14:16   #1994
Levent zeli da Emir izadje,Emir zeli da ode s Ferihom,ali Levent kaze:"Ostavi moju ucenicu na miru,ti si izbacen iz skole(vjerovatno samo suspendovan),odlazi."
Uvece,Feriha ide da pokupi smece (ovo mi nije jasno,zar nisu rekli da ona to vise nece raditi),Emir je povuce unutra,poljubi je i oni pocnu da pricaju sve od samog pocetka...


Kako je Zehra otisla na selo,Seher iskoristi sansu da prijeti Ferihi. Emir slucajno vidi Seher i njenu tetku kako pricaju ispred zgrade i cuce da Seher nije trudna i da ako FEriha sazna za to,svi ce saznati. Emir ce dobiti razlog da zaustavi Seher.

Svjeze s fb

Cansu ce pokusati da izvrsi samoubistvo u ovoj epizodi,Emir ce svatiti do njene kuce da joj da neke papire vezano za posao i vidjece je. Nosi Cansu dolje,Feriha ih vidi i ide s njima u bolnicu gdje je Emir bio poslije nesrece. Cansu odmara,a Emir i Feriha sjede na istoj klupi i pocinju da razgovaraju.

Zadnje uređivanje ScarlettO'Hara : 12.11.2011. at 14:27.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 14:17   #1995
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Netko je nedavno spomenuo da: ako bude velika gledanost ove serije,mogli bi je i produziti.Uz to je jos dodao da ce tako serija izgubiti svoju car.
Ja sad pitam vas:STA CEMO MI RADITI KADA SE SERIJA ZAVRSI? Ja
heehehe ma ima serija sad mali milion i svaka je skoro dobra kada je covijek prati ... ja licno necu vise niti jednu zapoceti ono da se ovoliko vezem i ludim i iscekujem a zadovoljim se 4-5 puta mjesecno neeee heheeeh
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 12.11.2011., 14:21   #1996
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
heehehe ma ima serija sad mali milion i svaka je skoro dobra kada je covijek prati ... ja licno necu vise niti jednu zapoceti ono da se ovoliko vezem i ludim i iscekujem a zadovoljim se 4-5 puta mjesecno neeee heheeeh
Ja sam odustala od svih ostalih serija,kada je zapocela druga sezona AFK.
Jednostavno nemam volje
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 14:24   #1997
Pitam se kakve bi smutnje mogle napraviti Hande i Dzansu i pomislih da bi mogle sve Rizi ispricati
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 14:29   #1998
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Pitam se kakve bi smutnje mogle napraviti Hande i Dzansu i pomislih da bi mogle sve Rizi ispricati
Sto bi samo pokrenulo Emira....Mada,sudeci po ovom pokusaju da razgovara,on je vec pokrenut dobrano XD
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 14:36   #1999
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Sto bi samo pokrenulo Emira....Mada,sudeci po ovom pokusaju da razgovara,on je vec pokrenut dobrano XD
Ma Ferihi bi bilo najbolje da pokupi stvari i odseli od njih Vrijeme joj je,pogotovo sada kada Zehra odlazi.Nade neki poslic,ode u s.dom i to je to .
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 14:41   #2000
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ma Ferihi bi bilo najbolje da pokupi stvari i odseli od njih Vrijeme joj je,pogotovo sada kada Zehra odlazi.Nade neki poslic,ode u s.dom i to je to .
Ma ona bi fino mogla kod G.-pa da se Koray malo uzvrti ono njene "sestre od tetke"

Sto se tice ovih natuknica s fb,ne bi me uopste cudilo da Cansu pokusa da se ubije opet,a mozda se onda i sazna da joj nije prvi put...i ostalo.
ScarlettO'Hara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.