Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2014., 14:20   #1201
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ako ides iz zagreba, odi preko brezica. na semaforu skrenes desno i samo ravno
mi smo zadnji put išli preko Brežica i meni se taj put čini puno bolji nego kroz HR. Uz to, može se ruta i malo skratiti. U Dobovi se skrene za Bizeljsko i onda dalje na Početrtek. nema vinjete, ima manje kilometara i cesta je skroz OK. Očekivala sam više zavoja. nije da ih nema ali ništa strašno
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 12:12   #1202
Bila napokon u tuhelju, svijet sauna. Ne vrijedi na zalost to nista. Blizu je, ali uzas. Smrde saune, bas jadno. Isto kao i catez, znam da je nekom ovo ok, ali bit sauna je da bude lijepo i opusteno, a ne ovako. Na sto lice ti tusevi, ma jadno. Nema ni ledenog bazena, ne mogu se kvalitetno ohladiti pod tusem, nema pravog hladjena do hladne jame. Zao mi je ako netko misli da je to ok.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 12:03   #1203
Isplati li se ići do Terma 3000? Kakve su u odnosu na Čatež? Najviše me zanima aqua park tj tobogani i ostalo.

Hvala
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 14:07   #1204
Quote:
deniKID kaže: Pogledaj post
Isplati li se ići do Terma 3000? Kakve su u odnosu na Čatež? Najviše me zanima aqua park tj tobogani i ostalo.
ne vidim zasto bi itko isao u catez...

terme 3000 su izvrsne, a ako ti je do tobogana, mozda ti se vise isplati otici do podcetrtka
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 10:13   #1205
Pozdrav. Moze mi tko reci o krapinskim toplicama? Zadnji put sam bio prije 15 godina. Da li je ok za dvoje mladih ljudi ili bolje tuhelj?
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 12:47   #1206
Krapinske imaju samo 2 vanjska bazena i sve skupa meni ne liči na nešto. Bolje je izgledalo prije 15god. Za mlade nije,više je za penziće.
Tuheljske su mi se zgadile prije puno godina i da neznam kako izgledaju ne bi išla tamo jer je onda bilo odvratno.
Najbolje za mlade su toplice sveti Martin. Bila sam tamo par puta i meni je baš lijepo. Nažalost meni su ipak predaleko.
Tako da recimo ja često idem u Topusko
. Tamo mi recimo sve odgovara što se tiče bazena i kupanja. A i nije predaleko.
No to su samo moja mišljenja...
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 22:11   #1207
Bio netko nedavno u adamovcu? Dobila sam preporuku a imam troje malih klinaca (1,5 i 4 god)? Dakle bitna nam je zabava za male klince.
Ali navodno sam s druge strane cula i da je strogo zabranjen unos hrane i pica pa mi je to opet neprihvatljivo
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 09:05   #1208
Pozz, dali je netko bio u termama Jezerčica otkada su preuređene? dojmovi....
Leona_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:29   #1209
Da li je bolje ići u hotel Adriatic (Opatija) ili 4 opatijska cvijeta?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 10:02   #1210
da li je netko bio u termama SNOVIK???
idemo 4 familije zajedno pa bi volili da smo u app .i da smo blizu da dočekamo n.godinu svi zajedno.imate li kakve ideje a da je prigodno za djecu
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:53   #1211
ja sam bila nedavno u svetom martinu na muri, terme su ok, ali daleko od standarda koje ima thermana lasko (slo), e tamo sam se osjecala kao kraljica u njihovom spa/bazenskom kompleksu.
jesu malo skuplje, ali imaju cesto akcije preko weba ili na kompas.hr
__________________
ispod lijepog lica vreba đavolica
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:14   #1212
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
da li je netko bio u termama SNOVIK???
idemo 4 familije zajedno pa bi volili da smo u app .i da smo blizu da dočekamo n.godinu svi zajedno.imate li kakve ideje a da je prigodno za djecu
Terme Snovik su dosta male, mirne i udaljene od civilizacije. Ako je to ono što tražiš, kod rezervacije traži apartmane i to je to.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:19   #1213
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Terme Snovik su dosta male, mirne i udaljene od civilizacije. Ako je to ono što tražiš, kod rezervacije traži apartmane i to je to.
koji je grad u njihovoj blizini,da se ne vozikamo bas previse,i skijaliste za klince???kazu da je krvavec,ali samo sa zicarom???
cjena je ok 45 eu u app sa polupansionom i ukljucujuci bazene mislim unutarnji
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:24   #1214
Odmah blizu je Kamnik i malo dalje Ljubljana. Na Krvavec se ide žičarom, ako hoćeš skijati.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 15:36   #1215
molim pomoć...
sljedeći tjedan idem u rimske terme; što mi se više isplati ići na mali prijelaz na bregani ili harmicu iza zaprešića?
bitno je izbjeći vinjete.

hvala na pomoći
kauč is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 15:50   #1216
Quote:
kauč kaže: Pogledaj post
molim pomoć...
sljedeći tjedan idem u rimske terme; što mi se više isplati ići na mali prijelaz na bregani ili harmicu iza zaprešića?
bitno je izbjeći vinjete.
pa ovisi odakle kreces. ako kreces iz zapresica, svakako odi tamo. ako iz juznog dijela zagreba, ja bi radje zaobisao grozotu od zapresickog kraja
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:25   #1217
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
pa ovisi odakle kreces. ako kreces iz zapresica, svakako odi tamo. ako iz juznog dijela zagreba, ja bi radje zaobisao grozotu od zapresickog kraja
a čuj, zapravo dolazim iz smjera Rijeke, ali u zaprešiću imam rodbinu koju bismo eventualno posjetili, ali ono zašto nekako naginjem harmici je što mi ta ruta na viamichelin izgleda najjednostavnije pa me zanima da li je to zaista tako...
kauč is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:05   #1218
Quote:
kauč kaže: Pogledaj post
a čuj, zapravo dolazim iz smjera Rijeke, ali u zaprešiću imam rodbinu koju bismo eventualno posjetili, ali ono zašto nekako naginjem harmici je što mi ta ruta na viamichelin izgleda najjednostavnije pa me zanima da li je to zaista tako...
u tom slucaju, to ti je i najbolji izbor

jednostavno ti je i jedno i drugo

uzivajte!
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:42   #1219
Wink

Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
u tom slucaju, to ti je i najbolji izbor

jednostavno ti je i jedno i drugo

uzivajte!
hvala, to mi je u planu
javim dojmove
kauč is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:27   #1220
idem za bozic u dolenjske toplice, hotel balnea supirior. da li je ntko bio, i kakva su iskustva? kakve su saune i da li imate neki izlet u okolici za preporuciti? sa autom smo, pa mozemo i dalje potegnuti.
hvala
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.