Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2011., 11:03   #241
Može li mi tko pomoći? Već dva dana nemam sliku na YT, dok je zvuk u redu (na mjestu gdje bi trebao biti video sve je bijelo). No, ako odem na kanal nekog korisnika (npr:http://www.youtube.com/user/Slaytani...17/DwQbPgouUYo) slika uredno funkcionira....
Ruter3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 19:37   #242
You Tube pitanje?

Kad zelim postavit neku pjesmu mp3 bez videa a zelio bi da se vrti nekakve slike,motivi,priroda itd, s kojim to programo se obicno radi....mislim da sam bio jasan, od svega skupa treba napravit vide i onda uplaudat na You Tube.
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 20:07   #243
Ja videe radim s Windows Movie Makerom.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 01:25   #244
hvala, jos jedno pitanje, kako podesiti duzinu videa da odgovara duzini pijesme, da ne zavrs pijesma a video jos ide..
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 16:09   #245
A naštimavaš dok ne naštimaš. lol

Ako ćeš od slika raditi video, onda to i nije neki problem jer uvijek možeš dodati ili maknuti koju sliku, a možeš i namjestiti kolko dugo želiš da ti neka slika stoji.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 15:36   #246
Quote:
Eliann kaže: Pogledaj post
A naštimavaš dok ne naštimaš. lol

Ako ćeš od slika raditi video, onda to i nije neki problem jer uvijek možeš dodati ili maknuti koju sliku, a možeš i namjestiti kolko dugo želiš da ti neka slika stoji.
to znam da moze ali kaka?
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 15:37   #247
Imam web preglednik Mozillu i kad dođem na YouTube, bilo koji video da otvorim dobijem samo zvuk, ali ne i video koji mogu pogledat. Molim vas pomozite!!
spella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 21:22   #248
youtube

ovako..imam problem s youtubom. već neko vrijeme, preko kojeg god preglednika otvorim youtube, neće mi prikazati video. čuju se zvukovi, ali video nikak. skinula sam safari i prvi put prikazalo video i više ne, skinem operu i prvi put prikaže video i kasnije uopće neće. u čem je problem? :S ostale stranice poput youtuba normalno rade..
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 21:40   #249
Quote:
spella kaže: Pogledaj post
Imam web preglednik Mozillu i kad dođem na YouTube, bilo koji video da otvorim dobijem samo zvuk, ali ne i video koji mogu pogledat. Molim vas pomozite!!
jeli imas instaliran flash player...sva dijeca koriste mozilu daleko najlosiji preglednik...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 00:13   #250
Quote:
spella kaže: Pogledaj post
Imam web preglednik Mozillu i kad dođem na YouTube, bilo koji video da otvorim dobijem samo zvuk, ali ne i video koji mogu pogledat. Molim vas pomozite!!
Quote:
malenadv kaže: Pogledaj post
ovako..imam problem s youtubom. već neko vrijeme, preko kojeg god preglednika otvorim youtube, neće mi prikazati video. čuju se zvukovi, ali video nikak. skinula sam safari i prvi put prikazalo video i više ne, skinem operu i prvi put prikaže video i kasnije uopće neće. u čem je problem? :S ostale stranice poput youtuba normalno rade..
To baš i nije pitanje za YouTube temu, više je za pdf IT Help Service.

Uglavnom, updateale ste flash na najnoviju verziju. Ta najnovija verzija ima novi feature koji se zove hardware acceleration i po defaultu je uključen. Preblem je što u kompovima nemate grafičke kartice koje to podržavaju. Zato vam se ne vide videi. Ono što trebate napraviti je desni klik na neki flash objekt i u settingsima maknuti kvačicu sa "enable hardware acceleration". Ali, postoji još jedan problem. Na Youtubeu se settingsi iz nekog razloga zasivljeni pa ne možete ući u njih. Zato nađite nešto drugo napravljeno u flashu (neku flash animaciju, flash igricu ili slično) i na njoj to napravite. Onda ćete dobro vidjeti sliku.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 06:36   #251
Meni u zadnja tri dana YT cijelo vrijeme šteka, nemogu pogledat bez da mi svako malo ne blokira nijedan video. Jel se nekome događa slično?
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 19:55   #252
Youtube problem

Ovako imam jedan problem.
Radi se u vezi toga da kada pustim video na youtubu sve se prikazuje osim slike tj muzika svira al slike nema...
evo tocno slika kako je
http://img17.imageshack.us/img17/5739/53934261.png

Uploaded with ImageShack.us

Zadnje uređivanje Wrbhhh : 19.03.2011. at 22:30. Reason: prevelika slika pretvorena u link
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.03.2011., 21:47   #253
ja sam imao isti problem kao i ti,koji sam uspješno riješio.Stoga ti savjetujem da probaš slijedeće:npr.otvori stranicu www.net.hr,klikni na jedan od tri ponuđena videa("naj video"rubrika,da bude sa You Tube-a),nemoj pokrenuti video nego desni klik mišem na videu,otvorit će ti se Adobe Flash Player Settings-Display.Makni kvačicu sa "enable hardware acceleration" i klikni "close".
Nakon toga otvori stranicu you tube.com i pokušaj pokrenuti bilo koji video.Meni je to upalilo,nadam se da će i tebi.Sretno !
advin69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 23:35   #254
Advine to sam ucinio!!!
Hvala puno,problem je rijesen!!
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 18:06   #255
1080p su uvijek preko 100 MB, ako je muzički spot u pitanju.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 22:04   #256
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
koliko prometa uzme jedna obicna pjesma s youtubea i da li to negdje pise?

npr. koliko memorije bi uzela ova pjesma ( http://www.youtube.com/watch?v=2dvYG_hJxyM )(240p)
i ova ( http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U ) u kojoj je video 4 puta kvalitetniji od prve pjesme (nakon sto se stavi na 1080p HD)?
Prvi link: 9.5 MB
Drugi link: 113 MB
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 23:18   #257
Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post
Prvi link: 9.5 MB
Drugi link: 113 MB
a gdje si to nasao?
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 21:27   #258
Koji je najbolji format videa za postavljanje na youtube??
Ja sam napravio video u windove movie maker i prebacia u avi. i kad konvertiran u avi slika postane jako lošija
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 22:10   #259
Ja sam prije isto tako radio i nisam gubio na kvaliteti.

Kak si ga konvertirao? Vjerojatno u postavkama imaš za nariktati koju kvalitetu želiš.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:33   #260
"Ovaj video nije dostupan u vašoj zemlji"

Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
danas sam ovo prvi put primjetio . . htio sam pustiti spot od eminema without me i ne mogu . .jer mi javlja gresku iz naslova? ma jel ovo moguce da je youtube uveo neke ovakve stvari za pojedine drzave? jel zna neko nes o tome? pa ja ne mogu vjerovat .. . ???
Baš kako ti i sama njihova obavijest kaže "ovaj video nije dostupan u vašoj zemlji", a razlog toga su ti kompanije kao što je npr. Warner Brothers koji svoje izvođače i sav svoj sadržaj dopušta da se gledaju samo u SAD-u....kreteni!!!!
Tu je sada VEVO-youtube kanal koji okuplja veliki broj glazbenih video spotova ćije su se Izdavačke kuće zajedno nastupile prema youtube-u i tako sada radi njihovog dogovora večinu video klipova koje isto nismo mogli pogledati-gledamo

Pozdrav!!!
dobre ideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.