Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2013., 15:50   #1
Košara (kutija) za prljavo rublje

Mala kupaonica,kuda sa prljavim rubljem ? Tako sam razmišljao i sjetio se rješenja pa me zanima mišljenje cijenjene publike prije nego krenem u komercijalnu proizvodnju
stvar je u tome da se kutija montira na zid ( ne stoji na podu ) . prljavo rublje se baca u nju kao i košarkaš kad ubacuje loptu u koš .
kako izvaditi rublje iz nje ?
vrlo jednostavno, podnica se izvuče i svo rublje ispada van. Ono što želite prati ubacite u perilicu , vratite podnicu na svoje mjesto i ostatak rublja vratite u nju.
Stvar je na nivou banalnosti ali kad to želite negdje kupiti - NE POSTOJI.
u SVOM STANU TO SAM NAMONTIRAO PRIJE 10 GODINA i stvar savršeno funkcionira
Razradio sam puno riješenja ( oblika i boja ) pa me zanima Vaše cijenjeno mišljenje

Zadnje uređivanje drop box : 22.03.2013. at 16:09.
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 16:08   #2
slika govori tisuću riječi
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 16:12   #3
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
slika govori tisuću riječi
pošalji mi mail pa ti dam slike
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 16:12   #4
pa stavi ovdje slike pa ćeš dobiti mišljenja
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 16:13   #5
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
pa stavi ovdje slike pa ćeš dobiti mišljenja
slažem se
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 16:16   #6
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
slika govori tisuću riječi
Slažem se, živo me zanima
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 16:17   #7
pa da mu netko mazne ideju dok ju još nije patentirao
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 17:22   #8
Maznuti će je Kinezi bez obzira na sve i uskoro će imati poplavu identičnih kutija po 5 kuna/kom. Svejedno, ideja je dobra, kutija se može postaviti iznad perilice (ako već sušilica nije na njoj). Gornja ploha perilice pri tome može služiti i za razvrstavanje rublja. Kutija može imati i pregradu po sredini a lijevi i desni odjeljak svaki svoje izvlačno dno. Lijeva strana za bijelo, desna za šareno, npr? Drop, računam na proviziju, naravno.
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 17:28   #9
Super ideja.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 18:38   #10
Trebalo bi vidjeti.. ali osobno ja je nebi kupila jer ne volim rastresati prljavo rublje po podu kupaonice. Nekako mi je nehigijenski
Neznam da li za tvoju košaru treba bušiti pločice u kupaonici, ali ako da, to mi je isto minus. Osim toga, najviše me brine estetika tvojeg izuma.
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 19:56   #11
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10206246/
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 20:26   #12
Evo, slično rješenje, možda ne toliko atraktivno. Ovo na slici sam spreman ponuditi fco ZG i za manje novaca Dolje IKEA! Kupujmo hrvatsko! Valjda me neće banat!
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 08:15   #13
Thumbs up

Quote:
nina2006 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi vidjeti.. ali osobno ja je nebi kupila jer ne volim rastresati prljavo rublje po podu kupaonice. Nekako mi je nehigijenski
Neznam da li za tvoju košaru treba bušiti pločice u kupaonici, ali ako da, to mi je isto minus. Osim toga, najviše me brine estetika tvojeg izuma.
najprije bih se htio ispričati zbog mog neznanja s ovim forumom, nisam baš vičan u korištenju svih mogućnosti jer jednostavno ne znam. ne mogu zalljepiti slike jer su velike a ne mogu je sažeti u 10 MB

što se tiče same kutije i vaših komentara za sad ( puno vam hvala za pomoć)vam mogu reći samo da je rješenje genijalno i da su svi koji su to vidjeli
bili oduševljeni . U ponedjeljak ću smontirati svih 10- ak modela i nekako ih dati na vidjelo pa ćete onda imati više' materijala '
Ovo ikeino rješenje je dobro ali nije isto kao moje
što se tiče bušenja pločica za montiranje kutije , DA . pločice se moraju bušiti
na tri mjesta ali se to poslije montaže ne vidi.
osim toga kutija je je plastificirana , što znači da je ne možete oštetiti ni vodom ni kemikalijama za pranje, tj , RJEŠENJE JE TRAJNO , DAT ĆU VAM DOŽIVOTNU GARANCIJU.
NADALJE, nema nikakvih gumica . resica. kukica , ,ležaja.panti... dakle nema se šta pokvariti ili oštetiti ( pri normalnoj eksplatacije ), udaranje čekićem i šakama po njoj u to se ne ubraja <<)
IDEJA je da bude 2 - 3 osnovna modela i 4-5 boja a ostalo će se moći naručiti po vašoj želji ( mislim na dimenzije ), dakle moći ćete maximalno iskoristiti slobodan prostor.
Radim i na tome da bude i nekakve dodatne opreme ( štosne naljepnice, kukice za objesiti ručnik,.....)
I još sam zaboravio reći da sam ideju ZAŠTITIO U zavodu za intelektualno vlasništvo
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 08:28   #14
Quote:
BILJEŽNIK kaže: Pogledaj post
Maznuti će je Kinezi bez obzira na sve i uskoro će imati poplavu identičnih kutija po 5 kuna/kom. Svejedno, ideja je dobra, kutija se može postaviti iznad perilice (ako već sušilica nije na njoj). Gornja ploha perilice pri tome može služiti i za razvrstavanje rublja. Kutija može imati i pregradu po sredini a lijevi i desni odjeljak svaki svoje izvlačno dno. Lijeva strana za bijelo, desna za šareno, npr? Drop, računam na proviziju, naravno.
Hvala , za proviziju nema problema
bit će modularna, dakle moći će se staviti 2 ili 3 ako nektko želi jednu do druge
radim na tome da to bude Hrvatski proizvod , borim se , jer kod nas nije lako naći kooperante a da to kao finalni prozvod cijenovno bude svima prihvatljivo
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 08:34   #15
Thumbs up

Quote:
nina2006 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi vidjeti.. ali osobno ja je nebi kupila jer ne volim rastresati prljavo rublje po podu kupaonice. Nekako mi je nehigijenski
Neznam da li za tvoju košaru treba bušiti pločice u kupaonici, ali ako da, to mi je isto minus. Osim toga, najviše me brine estetika tvojeg izuma.
Nina draga , pa nije valjda da je situacija u kupaonici tako prljava , pa samo ćeš ga istresti , odabrati ono što želiš oprati a ostatak vratiti u kutiju . Cijeli postupak ne bi trebao trajati dulje od minute. AKO JE TO PROBLEM , jednostavno stavi jednu posudu ispod i rublje će pasti u nju
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 08:55   #16
Quote:
drop box kaže: Pogledaj post
Nina draga , pa nije valjda da je situacija u kupaonici tako prljava , pa samo ćeš ga istresti , odabrati ono što želiš oprati a ostatak vratiti u kutiju . Cijeli postupak ne bi trebao trajati dulje od minute. AKO JE TO PROBLEM , jednostavno stavi jednu posudu ispod i rublje će pasti u nju
Pa nije kupaonica prljava, već rublje koje pada na čist pod. To je nehigijenski. A čemu onda ta košara kad moram imati dodatnu košaru da rublje u nju pada.
Gle, ja sam ti samo htjela ukazati da će bit onih kojima se tvoj proizvod neće svidjeti po funkcionalnosti i ja sam jedna od njih. Ali nadam se i želim da ostatku 99% drugih tvoj proizvod bude super i da uspiješ
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:53   #17
Quote:
drop box kaže: Pogledaj post
najprije bih se htio ispričati zbog mog neznanja s ovim forumom, nisam baš vičan u korištenju svih mogućnosti jer jednostavno ne znam. ne mogu zalljepiti slike jer su velike a ne mogu je sažeti u 10 MB


Radim i na tome da bude i nekakve dodatne opreme ( štosne naljepnice, kukice za objesiti ručnik,.....)
I još sam zaboravio reći da sam ideju ZAŠTITIO U zavodu za intelektualno vlasništvo
Pa uploadaj ju negdje na net i stavi link.

Mimo toga, svaki proizvod se moze strgati, a kamoli ne plastificirani.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 12:58   #18
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Pa uploadaj ju negdje na net i stavi link.

Mimo toga, svaki proizvod se moze strgati, a kamoli ne plastificirani.
Ova kutija je napravljena od pocinčanog lima, pa onda plasticifirano!
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 13:23   #19
Znaci svoj rublje se kosarkaskim stilom ubaci u korpu i onda kada zelim prati moram sve izbaciti vani, pokupiti ono sto ce u masinu, i onda opet kosarkasim potezima vratiti ostatak u korpu.
I tako svaki put kada npr. zelim izvaditi samo jednu stvar i oprati je rucno, znaci cijeli proces van-unutra da bi se izvadila zeljena stvar?
Meni to ne zvuci prakticno, ili sam ja promasila cijeli koncept te kutije?
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 08:59   #20
Thumbs down

Quote:
tsh kaže: Pogledaj post
Znaci svoj rublje se kosarkaskim stilom ubaci u korpu i onda kada zelim prati moram sve izbaciti vani, pokupiti ono sto ce u masinu, i onda opet kosarkasim potezima vratiti ostatak u korpu.
I tako svaki put kada npr. zelim izvaditi samo jednu stvar i oprati je rucno, znaci cijeli proces van-unutra da bi se izvadila zeljena stvar?
Meni to ne zvuci prakticno, ili sam ja promasila cijeli koncept te kutije?
kad ti je rublje u košari na podu , kako onda radiš kad želiš izvaditi jednu stvar a ona ti je slučajno na dnu košare ? MORAŠ zabiti ruku unutra i čeprkati po njoj da bi došla do nje ili moraš sve istresti van , ja mislim da ni to nije baš praktično. Svako riješenje ima svoje prednosti ali i mane. to je jednostavno tako.
drop box is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.